Jump to content


Photo

fast food home delivery


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 12 September 2006 - 15:22

elem, pre ili kasnije se desi da u frizideru osvane dan zalosti, il su ukucani mrtvi & preumorni da se bace na spremanje klope, odnosno izlazak radi konzumiranja iste. vreme je, dakle, za brckanje po gomilama flajera koje su neumorni spammeri ubacivali u postansko sanduce. ponuda home delivery fastfuda u bgd je dosta jednolicna - pice i lazanje, i to mu dodje otprilike to.
LM, rado bih cuo vasa pozitivna (i negativna) iskustva koja ste prikupili lenstvujuci i cekajuci da se klopa sama pojavi na vratima. objasnjenje zasto je nesto 'extra' ili 'gnusno' bi takodje bilo pozeljno.
blagodarim.

#2 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 12 September 2006 - 15:46

Blah, sve te pice na dostavu lice jedna na drugu. Isprobao sam jedno 5-6 razlicitih dostavljaca i cini mi se kao da postoji jedan veliki pogon za proizvodnju pizza i da svi dostavljaci uzimaju odatle. wink.gif Samo je razlika u marzi, neko se ugradi vise, neko manje. smile.gif U poslednje vreme sam odustao od delivery pizza. Otvorili kod mene u kraju neku piceriju, zovem telefonom, narucim, i za 10ak minuta se prosetam 100m i pokupim. Kapricoza 200 dinara. Em je bolja od ovih delivery em je duplo jeftinija.

Usput, setih se da Cikenita valjda radi dostavu piletine. Jednom probao kod ortaka mada je moralo da se dopece kod kuce. mad.gif

#3 pobednik

pobednik
  • Banned
  • 1,403 posts

Posted 12 September 2006 - 16:53

Senza Paura.

Sasvim ok.
Bolja od svih ostalih koje sam zvao(a to nije mali broj)

#4 Tosha2EE

Tosha2EE
  • Members
  • 99 posts

Posted 12 September 2006 - 19:23

http://www.krompir.c...dostava/srp.htm

review gomile delivery-ja u beogradu, prilicno dobro uradjeno, samo ne znam koliko cesto update-uju...

#5 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 12 September 2006 - 19:56

friziderski dan zalosti sve cesci, narocito kad radis u trecoj smeni

jedino sto sigurno preporucam je novi hong kong, kinez sa konjarnika, sve donose i to relativno brzo, tj toplo, samo malo udaraju po usima.
ali jbg, ona vangla ili kako god da se zove taj kinez, dzabe ali dok natrcis na nesto sto nije kupus i krastavac, izrastu ti magarece usi.
navodno je i bivsa sova, sada kinez, pocela da raznosi, ali mi se tamo hrana nesto nije svidela pa ne bih da reskiram.

chickenita (gradic pejton) sluzi samo za pileca krilca, ali se ceka toliko da pocnes da glodjes sve oko sebe.

golub ima samo pristojan biftek i nista drugo

senza paura je ok za pice (desiderata mmmmm) i palacinke, ostalo je dosta kljakavo

kod indijca mozes da narucis klopu, ali moras da odes da podignes, sto se bas ne uklapa u koncept.

do pre neku nedelju bih pohvalila i higijensko opasan kiosk na uglu v. ilica i s. sremcevica zbog neprejebivih dimljenih rebarca u lepinji, ali se u medjuvremenu nesto desilo pa vise ne valja.

dobih pre neki dan flajer od sindjelica da donose ponesto iz jelovnika na kucu, ali jos nisam oprobala. trebalo bi da bude ok s obzirom kakva je klopa u kafani.

#6 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 12 September 2006 - 20:10

QUOTE(luba @ 12 Sep 2006, 20:56)
dobih pre neki dan flajer od sindjelica da donose ponesto iz jelovnika na kucu, ali jos nisam oprobala. trebalo bi da bude ok s obzirom kakva je klopa u kafani.

sindjelic sam cesto zvao dok nisu renovirali kavanu (renoviranje bilo u toku leta), nisam znao da su ponovo vrnuli dostavu.
odlicni su bili, za relativno male pare mogla je dobra klopa da se naruci.
cu ih probam za neki dan ponovo pa cu napisem osvezenu recenziju.

#7 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 13 September 2006 - 10:08

Kao sto vec rekose,
Od pica koje dolaze na kucu Senza Paura je najbolja. Bili su se isfuserili jedno vreme ali su sada ponovo OK.

#8 Sombra

Sombra
  • Members
  • 48 posts

Posted 22 October 2006 - 00:58

Meni je, sto se tice pica, Botako ubedljivo najbolji. Omiljene pice: Botako i Serbijana. Ko ima vremena, lokal u Nevesinjskoj ima i vrlo prijatnu bastu pa je fini ugodjaj tamo sesti i jesti. Jedina zamerka je sto se zbog previse porudzbina ponekad malo duze ceka na picu. Zato porucim telefonom picu kada krenem od kuce, ujedno i rezervisem sto u basti i uzivam.

#9 stvorina

stvorina
  • Members
  • 286 posts

Posted 24 October 2006 - 16:46

malopre dobio mejl thumbup.gif

QUOTE
Postovani,
Servis za narucivanje hrane iz najboljih lokalnih restorana, www.donesi.com, poceo je sa radom u ponedeljak, 23. oktobra.
Za sada Vam nudimo mogucnost narucivanja iz osam restorana na teritoriji Beograda, a vec od sutra krecemo u pregovore sa novim restoranima. Nasa ponuda ce se stalno siriti, kako po raznovrsnosti kuhinja i ukljucenih restorana, tako i po geografskoj pokrivenosti.
Nadamo se da ce Vam se nas servis svideti i da cete postati nasi redovni korisnici:) Takodje, svi Vasi predlozi, kritike i utisci su vise nego dobrodosli.

Srdacan pozdrav,
Ivana Zirojevic
Rukovodilac marketinga i prodaje
http://www.donesi.com

P.S. Vise informacija o nasem servisu i novostima u ponudi mozete naci na nasem blogu, na adresi http://www.donesi.com/blog


#10 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 25 October 2006 - 01:17

Pizze "Corona" su meni skroz super, nalaze se na totalno zabachenom mestu, kod studentskog doma "Rifat" (okretnica trolejbusa 28 na Zvezdari). Oni rade samo dostavu, mada ja radije odem s drugarima tamo da na licetu mesta smazemo pizzu, jos dok je vrela..Uglavnom je gazda i sprema, tako da se slobodno moze traziti extra nekog sastojka..Imaju i ogromnu pec na drva koju na zalost ne koriste jer ih je valjda nesto inspekcija zezala..

Edited by lucidan, 25 October 2006 - 01:18.


#11 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 25 October 2006 - 03:21

Nish Food Service

Dim...
Ima svasta sa rostilja...
Pecurke, kackavalj, vesalice, dzigerice, crevca, kobasice, cevapi, lignje....

#12 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 24 July 2007 - 14:16

QUOTE(pobednik @ 12 Sep 2006, 17:53) <{POST_SNAPBACK}>
Senza Paura.

Sasvim ok.
Bolja od svih ostalih koje sam zvao(a to nije mali broj)



QUOTE(foto @ 13 Sep 2006, 11:08) <{POST_SNAPBACK}>
Kao sto vec rekose,
Od pica koje dolaze na kucu Senza Paura je najbolja. Bili su se isfuserili jedno vreme ali su sada ponovo OK.


kopah da nađem ovaj topic, da se pofalim novim, revolucionarnim otkrićem, kad ono još od lani ljudi znaju za ovo dry.gif

elem i ja da ih pohvalim. porcije, salata i paste su im oko 600 grama. uz salatice donose pomfrit, tost i đus. sendviči su veličine ozbiljne ljudske podlaktice...

danas poručila (dostavilo na poso, milina) salatu primavera di vessna (zelena salata, šampinjoni, piletina, šargarepa, dresing jogurt i limun...) + pastu sa spanaćem, bademom i pavlakom (pun pogodak) + voćnu salatu.

jeste sve je za mene, stoka sam, al to nije tema, tešim se da će ostati i za sutrašnji ručak. niko iz kafane mi nije u rodu, nit je ista u mom vlasništvu, samo im fala što postoje, na ovu vrućinu (i glad).

www.senza-paura.com, pa tu brojevi telefona i ponuda i sve.