Jump to content


Photo
- - - - -

PESCANIK


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
916 replies to this topic

#61 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 24 November 2006 - 14:14

Ponekad kada pisem ovako Pescaniku, osetim se kao 13-ogodisnjak sto lepi po zidu mega postere iz Bravo magazina.
Sa druge strane, sada sam veliki decak koji misli da ako neko zeli da ima publiku koja ga slusa onda mora i da ima neki kontakt sa tom publikom. To dalje znaci da bi bilo zgodno da nam se ovde odgovori sta se desava sa sajtom. Pogotovo sto je bez objasnjenja prestala reklama u emisiji. Dovoljno ce biti i nesto poput: odlozeno do Djurdjevdana, nema se para, cenzura, usla voda u server ili bilo sta razumno. Ako treba pomoc oglasite se. Nikad se ne zna ko moze da pruzi ruku.
smile.gif

#62 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 24 November 2006 - 15:55

QUOTE(Liticovjesac @ 24 Nov 2006, 14:14)
Ponekad kada pisem ovako Pescaniku, osetim se kao 13-ogodisnjak sto lepi po zidu mega postere iz Bravo magazina.
Sa druge strane, sada sam veliki decak koji misli da ako neko zeli da ima publiku koja ga slusa onda mora i da ima neki kontakt sa tom publikom. To dalje znaci da bi bilo zgodno da nam se ovde odgovori sta se desava sa sajtom. Pogotovo sto je bez objasnjenja prestala reklama u emisiji. Dovoljno ce biti i nesto poput: odlozeno do Djurdjevdana, nema se para, cenzura, usla voda u server ili bilo sta razumno. Ako treba pomoc oglasite se. Nikad se ne zna ko moze da pruzi ruku.
smile.gif



Konacno, evo i odgovora: Sajt je u zavrsnoj fazi i iskreno se nadamo da ce do sledeceg petka biti spreman za otvaranje. Problem je nastao u pripremi i obradi tekstova koji ce se nalaziti na sajt-u.
Hvala na interesovanju i strpljenju.
Srdacan pozdrav,
Pescanik

#63 Amarilla

Amarilla
  • Members
  • 41 posts

Posted 24 November 2006 - 22:58

Poslednji pescanik je bio, normalno, odlican. Od prve do zadnje. Ponekad ne mogu da verujem sama sebi da i ja bas tako mislim. Do u detalje. I meni je onaj bilbord totalni promasaj. I ja vidim slonove svaki dan, al sad vec ko dobar dan. I cutim. Samo sa Pescanikom u stvari i razgovaram. Tako sto klimam glavom, vicem tako je i -svaka vam cast. Sve ostalo je matrix...
A prosli.... srecom, bila sam sama kod kuce. Kukala sam na sav glas, uplasila sam papagaja. Pa sve ono uzalud!!! Pa sve je bilo uzalud!!!Kako to boli! Kako je duboko moje razocarenje...I iako mislim i jeste sve uzalud, jer Srbija je crna rupa svemira(samo astrofizicari to jos nisu shvatili, ili jesu?pa je Vitas otiso?) ja bih opet na ulicu. Bilo je mnogo lepo, i pozitivno. Isla bih opet, makar unapred znala da je mozda uzalud. Samo da za tren makar pobrkam kodove matrixa...

#64 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 27 November 2006 - 14:57

QUOTE
Poslednji pescanik je bio, normalno, odlican.

Нарочито сталожена, оригинална и занимљива Милићка.

#65 Lavanda

Lavanda
  • Members
  • 40 posts

Posted 30 November 2006 - 13:20

Zna li neko kako se ulazi na pescanik. Kako se prijavljuje, otkljucava sta vec. Trazi mi ime i lozinku a ne znam koju. Da li sa foruma ili nesto drugo. Ako neko zna kako molim jednostavno objasnjenje jer nisam bas znalac sto se tice kompjutera. Hvala unapred. huh.gif

#66 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 30 November 2006 - 13:30

QUOTE(Lavanda @ 30 Nov 2006, 13:20)
Zna li neko kako se ulazi na pescanik. Kako se prijavljuje, otkljucava sta vec. Trazi mi ime i lozinku a ne znam koju. Da li sa foruma ili nesto drugo. Ako neko zna kako molim jednostavno objasnjenje jer nisam bas znalac sto se tice kompjutera. Hvala unapred. huh.gif


Kao sto rece covek gore, sajt jos NIJE proradio i verovatno ce proraditi sutra, 1 dec. Kada ga podignu jednom, neces videti taj prozorcic gre ti trazi lozinku vec normalnu stranicu.

#67 Lavanda

Lavanda
  • Members
  • 40 posts

Posted 30 November 2006 - 18:57

Mnogo ti hvala na informaciji. smile.gif

#68 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 03 December 2006 - 10:29

Pitam se pitam,
hoce li se pre podici sajt pescanika ili ce Karadzic da zavrsi u Hagu? Cak je i Kostunica uspeo da promeni Ustav. blink.gif

#69 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 04 December 2006 - 10:59

Pocetak rada sajta Pescanika, iz tehnickih razloga, pomera se za period nakon Nove Godine.
Pozdrav,
Pescanik

#70 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 06 December 2006 - 22:37

QUOTE(ModPescanik @ 4 Dec 2006, 10:59)
Pocetak rada sajta Pescanika, iz tehnickih razloga, pomera se za period nakon Nove Godine.
Pozdrav,
Pescanik



Koje godine?

#71 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 08 December 2006 - 11:01

samo da primetim da je danasnja emisija pescanika DRAMATICNO bolja od bilo cega sto su radile u poslednjih cirka godinu dana.

#72 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 08 December 2006 - 11:08

QUOTE(Larko @ 8 Dec 2006, 11:01)
samo da primetim da je danasnja emisija pescanika DRAMATICNO bolja od bilo cega sto su radile u poslednjih cirka godinu dana.



Pretekao si me.


Svetlane, respect!

#73 daki_bmw

daki_bmw
  • Members
  • 20 posts

Posted 08 December 2006 - 12:04

QUOTE(Vesna @ 8 Dec 2006, 12:08)
Svetlane, respect!

+1


Uh, ono na kraju je bilo zestoko! thumbsup.gif

#74 schmee

schmee
  • Members
  • 88 posts

Posted 08 December 2006 - 12:18

QUOTE(daki_bmw @ 8 Dec 2006, 11:04)
+1
Uh, ono na kraju je bilo zestoko!  thumbsup.gif



al stvarno ...
nova kletva ...
dabogda sedeo sa biki nadezdom i cecama na kafi ... blink.gif

moj duboki naklon za dame. svaka cast! neponovljivo!

#75 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 08 December 2006 - 12:31

QUOTE(Larko @ 8 Dec 2006, 11:01)
samo da primetim da je danasnja emisija pescanika DRAMATICNO bolja od bilo cega sto su radile u poslednjih cirka godinu dana.

blink.gif
Човече... Ако је дошло дотле да их већ и Ларко хвали, мора да је била жестока кланица.

Поклањам присутнима и линк за емисију, да се не муче базањем по сајту ради даунлоудовања исте.