Jump to content


Photo

Navijač kažnjen zbog baklje!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
41 replies to this topic

#31 after

after
  • Members
  • 9 posts

Posted 25 August 2006 - 02:12

Sad ispada da sve vrti oko baklji i njihove upotrebe i da je to glavni problem.
Ne radi se uopste o tome.Meni licno baklje i uopste pirotehnika mi se i ne svidjaju,i ako se uopste pali nesto mnogo su mi gotivnije dimne bombe.
Em lepse izgleda,lepse mirise,ne razvija visoku temperaturu i najgore sto moze da ti se desi slucajno ili namerno,da kad se vratis kuci sam sebi se smejes sto ti su ti majica ili ruke zelene,crvene ili zute.I to posle operes i nikom nista.
1990 Partizan-Inter prva bakljada oko celog stadiona u ex-sfrj,150+baklji,nijedna u teren,niko povredjen,
1991 Zvezda-Bajern 250+baklji na severu(mislim da je i dan danas to rekord,ako je to nekom uopste bitno).takodje bez incidenata
E onda pocinje j*bo lud zbunjenog,sve do dana danasnjeg
Prolece 1993,derbi na JNA,50+ baklji na severu,na jug-u se pali neka beda od 2-3 baklje uz skandiranje j*bo vas Arkan i milicija upada medju Grobare
Sledece godine obrnuta prica,na jug-u se pali x baklji,dok na severu za svaku upaljenu dolazi i intervencija policije.
1995,100-ti derbi na Marakani,drzavi vrh preko politacara u FKCZ i PFC kontaktira Delije i Grobare i finansira i organizuje pirotehniku na toj utakmicu,a vec na sledecim prvenstvenim utakmicama,policija upada na tribine obe grupe i izivljava se.
I tako sve u krug do dana danasnjeg,s tim sto je razlika jedino u tome da je sada policija mnogo bolje opremljena,ima jace stitove,bolje pendreke.Nema vise brkatih milicijaca koji se jednom rukom drzi za sapku,a drugom pendreci rulju i strane placenike.Sada su to oklopnjaci koji to isto rade u ime demokratije i sto brzeg ulaska u EU.

#32 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 25 August 2006 - 02:30

jel lepo pixi reko da ne sme da suljamo u eksces

#33 Mile_Tranzicija

Mile_Tranzicija
  • Members
  • 1,653 posts

Posted 26 August 2006 - 23:28

Sto se tih baklji tice njih je UEFA zabranila i tu je kraj, dal su one opasne ili nisu to je druga prica. Pravo navijanje moze i bez baklji, mada one prave dobar dekor i dizu adrenalin. Kao sto se videlo protiv Milana, moze da se navija i bez baklji, i uz minimalne incidente. A opet ta kazna od 20 dana je po meni vise da zaplasi ostale da to ne rade, kakva nam je policija ne bi me cudilo da su pogresnog strpali, ali kakva je to pravda kada od njih dvadeset hapse jednog i on bude zrtveni jarac...

#34 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 26 August 2006 - 23:46

ja planiram od ove godine na kosharkashke utakmice da nosim pishtolj.

naravno, ne da pucam, vec chisto kao deo navijachkog dekora i kao dodatni motiv za igrache... nadam se da nece biti problema.

#35 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 27 August 2006 - 11:00

ja mislim da je sport savremeni poligon za dokazivanje navijaca. ja sam uvek nosio bokser na tekme. pe necu valjda decu da vodim. na utakmice se ide da se peva, psuje, vredja i naravno, tuce. navijaci su moderni vitezovi. da se ja pitam baklje bi bile obavezne sve sa bacanjem u teren. redari bi trebali da oduzimaju decu na vratima.

pozdravljam Venoma za vrlo pametnu odluku. mislim da cu uciniti isto.

Edited by Bustin, 27 August 2006 - 11:01.


#36 MiddleClass

MiddleClass
  • Members
  • 2,444 posts

Posted 27 August 2006 - 22:49

QUOTE(CallCenter @ 24 Aug 2006, 17:11)
P.S. Moja životinja je redovno vakcinisana, od pre par nedelja i čipovana. Hebi ga, ja ne čekam da me sud i zakoni uče zivljenju u civilizaciji 21. veka.


Srbija-civilizacija 21 vijeka?! frusty.gif

#37 Mile_Tranzicija

Mile_Tranzicija
  • Members
  • 1,653 posts

Posted 27 August 2006 - 23:08

Ja sad bio na utakmici, vratio se ziv i zdrav. Skakao navijao, ispraznio se i sad sam miran. I tako svake nedelje. I bakljada je bila i nije mi smetala...

#38 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 27 August 2006 - 23:22

QUOTE(MiddleClass @ 27 Aug 2006, 23:49)
Srbija-civilizacija 21 vijeka?!  frusty.gif



Civilizacija počinje u glavi. dry.gif

#39 MiddleClass

MiddleClass
  • Members
  • 2,444 posts

Posted 28 August 2006 - 01:35

QUOTE(CallCenter @ 28 Aug 2006, 00:22)
Civilizacija počinje u glavi.  dry.gif


Gledajuci oko sebe vidim da tu i zavrsava.

#40 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 28 August 2006 - 08:26

QUOTE(MiddleClass @ 28 Aug 2006, 02:35)
Gledajuci oko sebe vidim da tu i zavrsava.



Upravo tako, međutim, čitajući topik od početka, primetićeš da je počela da se širi.

Civilizacija na tekmu, necivilizovani u bajbok. biggrin.gif

#41 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 13 September 2006 - 23:25

QUOTE(CallCenter @ 23 Aug 2006, 21:14)
Ne drugar, ja ću na tekmu a pirotehničari u bajbok da okopavaju kukuruz i vade krompir.  tongue.gif


E daj ne smaraj, svega ti! Da si nekad bio na tekmi, te video i doziveo koreografiju sa sve bakljama, ne bi tako pricao. Ovako si samo jos jedan ljopac vise.
Sto se tice nasih kerova i sudstva, nista novo. Bilo bi super kada bi tako (kao u slucaju ovog klinca) bili efikasni i kada su u pitanju veliki narko-dileri, tajkuni-lopovi, odredi ubica koji vrsljaju po ulicama Beograda i Srbije. Zanimljivo je recimo kako to nase korumpirano i kriminalizovano sudstvo odmah osudi tog nesrecnog klinca, a tolerise ubice Zorana Djindjica. Ko razume, shvatice.

#42 obor-knez

obor-knez
  • Members
  • 4 posts

Posted 03 October 2006 - 23:20

QUOTE(Mile_Tranzicija @ 26 Aug 2006, 23:28)
Sto se tih baklji tice njih je UEFA zabranila i tu je kraj, dal su one opasne ili nisu to je druga prica. Pravo navijanje moze i bez baklji, mada one prave dobar dekor i dizu adrenalin. Kao sto se videlo protiv Milana, moze da se navija i bez baklji, i uz minimalne incidente. A opet ta kazna od 20 dana je po meni vise da zaplasi ostale da to ne rade, kakva nam je policija ne bi me cudilo da su pogresnog strpali, ali kakva je to pravda kada od njih dvadeset hapse jednog i on bude zrtveni jarac...


Ako je UEFA zabranila baklje kako to da se onda koriste na tekmama u svim evropskim zemljama. Jel si gledao nekada seriu A, na primer?