Jump to content


Photo

germanwings


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#16 miloos

miloos
  • Members
  • 628 posts

Posted 26 August 2006 - 07:39

mislim da budimpešta prestaje da bude jedna od opcija.
jer pored GWings-a, ne zaboravite, uskoro poleće i Centavia (iskreno se nadam) sa onih 5 najavljenih destinacija. Neke od tih destinacija su važna čvorišta za low cost airlines (Bergamo, basel...) na koje sleću i Ryan, Easy...
Eto presedanja - eto prestanka korišćenja minibuseva do BUD. mnogo komfornije, a verovatno i jeftinije.

#17 Stoplip

Stoplip
  • Members
  • 63 posts

Posted 11 September 2006 - 08:26

Gledam booking na ssajtu germanwings, i kada se dodje do onog dela gde upisujes podatke o sebi, u polju za 'country' stoji padajuci meni na kome nema Srbije, niti SCG niti Yugoslavia..ali stoji Kosovo. E sada me bas zanima sta da stavim ... blink.gif

#18 SC80

SC80
  • Members
  • 200 posts

Posted 05 September 2007 - 14:58

Upravo se vratila sa letnjih putesestvija za vreme kojih smo ja i porodica utrosili 16 karata sa German wings,pola tih BG-Köln i obrnuto,sve je bilo super.

Samo ne kupuj vodu on board,3 eura kosta,skuplja od Coca Cole !!

Bukirala iz Spanije tako da ne mogu da ti pomognem sa tim,ali moze se i telefonom (bar odavde9.

#19 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 14 September 2007 - 03:20

Gledam booking na ssajtu germanwings, i kada se dodje do onog dela gde upisujes podatke o sebi, u polju za 'country' stoji padajuci meni na kome nema Srbije, niti SCG niti Yugoslavia..ali stoji Kosovo. E sada me bas zanima sta da stavim ... :rolleyes:



stavi ili 'serbia & montenegro' (izmedju 'costarica' i 'cuba')...ili 'valis i fortuna', ili 'mcdonald islands'...ima, samo moras da nadjes :huh: