Jump to content


Photo

Ohridsko jezero


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

#31 republikanac

republikanac
  • Members
  • 108 posts

Posted 01 August 2006 - 17:41

@NightRider
10 + 10

@KapetanKuki & NighRider
hvala puno na info-u i savetima

#32 NightRider

NightRider
  • Members
  • 153 posts

Posted 01 August 2006 - 20:37

ohmy.gif

Edited by NightRider, 01 August 2006 - 20:40.


#33 NightRider

NightRider
  • Members
  • 153 posts

Posted 01 August 2006 - 20:39

QUOTE(republikanac @ 1 Aug 2006, 18:41)
@NightRider
10 + 10



skupo je to, za tu kintu mozete uzeti solidan apartman...

#34 Kapetan Kuki

Kapetan Kuki
  • Members
  • 211 posts

Posted 02 August 2006 - 00:14

QUOTE(republikanac @ 1 Aug 2006, 18:41)
@NightRider
10 + 10

@KapetanKuki & NighRider
hvala puno na info-u i savetima


smile.gif

#35 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 03 August 2006 - 00:21

QUOTE(NightRider @ 1 Aug 2006, 21:39)
skupo je to, za tu kintu mozete uzeti solidan apartman...


ja placam apartman 8.5E u starom gradu, odmah pored jezera! to je super popust, inace za 10E moze se naci super apartman, nije mi jasno sto neko trazi toliko za sobu kada se soba moze naci CAK i za manje od 5E ?! huh.gif

#36 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 05 August 2006 - 00:01

QUOTE(untouchable_23 @ 30 Jul 2006, 23:58)
to JFW: sto se puta preko Tetova tice, NEMOJ da ides tamo jer je dosta duzi put, cak mozda i nekih 100km, a ljudi inace idu tim zaobilaznim putem kako ne bi placali putarinu na inace regularnom putu ph34r.gif  strasno! mislim da se vise isplati dati koji denar vise za putarinu nego za gorivo isto toliko + se teturati jos min 1.5h bespotrebno.


Ne lupaj gluposti, preko Tetova je najkraci put..Isao sam pre 2 godine kolima, iako sam dobio preporuku da ne vozim tuda, jer se prolazi kroz albanska mesta..I bas u jednom od njih, semafor razdvoji kolonu vozila koja je sacinjavala svadbenu povorku, a mi sa sve BG tablicama uletesmo izmedju..20-tak kola sa albanskim zastavama ispred i iza nas, ljudi istakli glave kroz shiber i urlaju pijani (ne na nas, srecom), smrzo sam se...Kolona mili kroz mesto, jedan drug mi kaze "Pretekni ih", drugi kaze "Stani bre, svadbena kolona se nikad ne pretice.."..Elem, na kraju ja ipak pritisnuh gas i pobegoh..
Mislim da nije bila nedelja u pitanju i da nisam bas stigao na semafor u zao cas, da bih imao krajnje pozitivno misljenje o toj deonici..I sutra ako budem isao na Ohrid cu ici tuda jer je stvarno usteda u vremenu velika, a realno male sanse za neku opasnost, ako se ne zaustavljate..

#37 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 05 August 2006 - 00:09

I da, sto se smestaja tice, mi smo bili trojica sami u stanu od 70-tak m2, to smo tamo pronasli slucajno, mislim da je cena bila oko 7.5 eur (taj smesatj su nudili kao extra-lux), po osobi, ali i svih 10 vredi, jer su sobe koje se po Ohridu iznajmljuju(obisli ih bar 10) ochaj zivi.. Zena koja tu zivi se zove Violeta i ovo je bio njen broj, pa ako je neko zainteresovan, nece pogresiti

Violeta - 046 260 243

#38 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 05 August 2006 - 12:40

QUOTE(lucidan @ 5 Aug 2006, 01:01)
Ne lupaj gluposti, preko Tetova je najkraci put..


Znam da sam se prebacila totalno, objasnili su mi kasnije da je Tetovo-Gostivar-Kicevo najkraci put do Ohrida, ali na malo lepsi nacin od tebe. Ne moras da budes toliko harsh...

#39 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 05 August 2006 - 12:42

QUOTE(untouchable_23 @ 5 Aug 2006, 12:40)
Znam da sam se prebacila totalno, objasnili su mi kasnije da je Tetovo-Gostivar-Kicevo najkraci put do Ohrida, ali na malo lepsi nacin od tebe. Ne moras da budes toliko harsh...

E sad kad si se ispravila i ja se tebi izvinjavam na grubim rechima wink.gif

#40 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 05 August 2006 - 13:51

QUOTE(lucidan @ 5 Aug 2006, 13:42)
E sad kad si se ispravila i ja se tebi izvinjavam na grubim rechima wink.gif


Ok, no problem. Priznajem, prebacila sam se... htela sam da kazem nesto potpuno suprotno od onoga sto sam rekla ali mi se nesto prespojilo u glavi pa taj kratak spoj, eto nesrecno, izbacih i ovde na forum! wink.gif
Idem ja tamo sledece nedelje pa cu doci sa detaljima i necu vise da pricam gluposti! tongue.gif

#41 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 06 August 2006 - 02:26

Evo malopre sam se vratio iz Ohrida, tako da ako nekog nesto zanima moze slobodno da pita... Isli smo busom (Nis-expres) do Skopja, pa odatle kombijem za 10 evra po osobi (prevoz busom od SK do Ohrida je otprilike 7 E)... Privatni smestaj u centru, 5 evra po osobi... Sto se plaza tice isli smo na Gradiste, Slaviju ali meni se najvise dopala plaza Granit... kad je provod u pitanju Ohrid je extra... diskoteke zaobilaziti u sirokom luku ali zato ima odlicnih kafica, preporucio bih Liquid, Cuba Libre, Nemo, Lagou, Uraniju... sve u svemu, extra sam se proveo i sledece godine idem ponovo tamo, makar na nedelju dana...
Da, i Makedonke su vrlo, vrlo interesantne... wicked.gif smile.gif

Edited by Carlitos, 06 August 2006 - 02:28.


#42 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 06 August 2006 - 13:30

QUOTE(Carlitos @ 6 Aug 2006, 03:26)
Evo malopre sam se vratio iz Ohrida, tako da ako nekog nesto zanima moze slobodno da pita... Isli smo busom (Nis-expres) do Skopja, pa odatle kombijem za 10 evra po osobi (prevoz busom od SK do Ohrida je otprilike 7 E)... Privatni smestaj u centru, 5 evra po osobi... Sto se plaza tice isli smo na Gradiste, Slaviju ali meni se najvise dopala plaza Granit... kad je provod u pitanju Ohrid je extra... diskoteke zaobilaziti u sirokom luku ali zato ima odlicnih kafica, preporucio bih Liquid, Cuba Libre, Nemo, Lagou, Uraniju... sve u svemu, extra sam se proveo i sledece godine idem ponovo tamo, makar na nedelju dana...
Da, i Makedonke su vrlo, vrlo interesantne... wicked.gif  smile.gif


E, posto si se skoro vratio a ja idem prekosutra, daj mi molim te reci kakvo je vreme dole? Nemam pojma kakve stvari da nosim, naplasili me ljudi da je uvece mnogo hladno pa ja pripremila vise stvari na duge rukave i farmerice nego majice i ostalo laugh.gif Prisvetli me molim te!!! Otprilike temperatura kolika je i sta treba uvece da oblacis tamo... da znam dal' da nosim 2 torbe ili 3 roflmao.gif

#43 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 06 August 2006 - 15:05

QUOTE(untouchable_23 @ 6 Aug 2006, 14:30)
E, posto si se skoro vratio a ja idem prekosutra, daj mi molim te reci kakvo je vreme dole? Nemam pojma kakve stvari da nosim, naplasili me ljudi da je uvece mnogo hladno pa ja pripremila vise stvari na duge rukave i farmerice nego majice i ostalo laugh.gif Prisvetli me molim te!!! Otprilike temperatura kolika je i sta treba uvece da oblacis tamo... da znam dal' da nosim 2 torbe ili 3 roflmao.gif


Pazi, ja sam svako vece izlazio u kratkim rukavima i dzinsu i nije mi bilo hladno ali za svaki slucaj ponesi i nesto toplije... prvih 2-3 dana je bilo oblacno ali toplo, ostatak je sunce przilo bez milosti... smile.gif

#44 NightRider

NightRider
  • Members
  • 153 posts

Posted 06 August 2006 - 15:30

Jos jedan savet,meni se desilo kada sam se vracao da je na buskoj bila guzva i dok sam cekao red za kupovinu karte za nazad startuje me neki taxista iz Skopja koji stalno pravi ture SK-OH, da mi broj telefona dogovorimo se za tacno vreme sutrasnjeg polaska,cujemo se i zapalimo od Ohrida do Skoplja klimatizovanom limuzinom za po 50 den vise od buske karte...Ako vam treba broj, 075/446-232, lik se zove Ivica, pa skratite sebi muke...i pozdravite ga...Lep provod svima zelim! smile.gif

Edited by NightRider, 06 August 2006 - 15:31.


#45 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 September 2006 - 13:57

Tek sad videh ovu temu oko letovanja na Ohridu,ko je zainteresovan može uvek da me pita za sve informacije o tom gradu,rođen sam tamo i imam puno rodbine
svake godine letujem,ove samo 4-5 dana ali bilo je divno.