Jump to content


Photo

Najbolji igrac Mundijala je...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

Poll: Ko je najbolji igrac na Mundijalu? (120 member(s) have cast votes)

Ko je najbolji igrac na Mundijalu?

  1. 1) Fabio Kanavaro (Italija) (33 votes [27.50%])

    Percentage of vote: 27.50%

  2. 2) Mani (Portugalija) (3 votes [2.50%])

    Percentage of vote: 2.50%

  3. 3) Mihael Balak (Nemaka) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 4) Andrea Pirlo (Italija) (6 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  5. 5) anluka Zambrota (Italija) (3 votes [2.50%])

    Percentage of vote: 2.50%

  6. 6) Tjeri Aenri (Francuska) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. 7) anluii Bufon (Italija) (6 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  8. 8) Patrik Vijera (Francuska) (2 votes [1.67%])

    Percentage of vote: 1.67%

  9. 9) Miroslav Klose (Nemaka) (8 votes [6.67%])

    Percentage of vote: 6.67%

  10. 10) Zinedin Zidan (Francuska). (59 votes [49.17%])

    Percentage of vote: 49.17%

Vote Guests cannot vote

#16 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 08 July 2006 - 20:04

QUOTE(curva Scirea @ 8 Jul 2006, 20:25)
Nece biti penala, sada sam gledao na vestima da ce capitano igrati od pocetka uz Totija i Luku Tonija...

Ale Del Piero iz slobodnog udarca... 1 - 0  cool.gif

Francuzi prvaci 100%

#17 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 08 July 2006 - 21:40

Bufon je za mene broj 1 na prvenstvu.

Medjutim, tesko da ce FIFA propustiti priliku da casti Zidana za odlazak u penziju. A posto oni ne dele dzepne satove, eto veselja. Inace, i pored svih simpatija za velikog Zidana, on je objektivno odigrao jednu i po utakmicu kako valja.

#18 juventina

juventina
  • Members
  • 189 posts

Posted 08 July 2006 - 21:59

Canavaro Hail.gif je bez premca...tu je i Gigi Hail.gif
Zizu mozda ali najvise zbog toga sto ide u zasluzenu penziju

#19 Pawle

Pawle
  • Members
  • 367 posts

Posted 08 July 2006 - 23:10

QUOTE(Buum @ 8 Jul 2006, 08:35)
Kelavi nema premca.

thumbsup.gif thumbup.gif Hail.gif

#20 _Monthy_

_Monthy_
  • Members
  • 642 posts

Posted 09 July 2006 - 10:38

Kanavaro, Zambrota, Viera, Buffon i Klose su pokazali konstantnost, a to je valjda najbitnije. Ostalih 5 su dobro odigrali samo po najvishe 3 poluvremena i mogli su biti komotno zamenjeni sa drugih 5.
Klose je igrao loshe samo protiv Italije, a Buffon je realno imao premalo prilika da se pokaze. Kanavaro ili Zambrota po meni, kao najvazniji deo najbolje odbrane, iako je retko da neki bek bude najbolji po izboru FIFA.
Josh da vidimo kako ce ko vecheras da odigra. Mozda Kanavaro da auto-gol. unsure.gif

P.S. Ali kakva je 2 gola Maniche spustio (i to je bilo sve od njega). Josh sam skoro uochio da mu je ime slicho sa Machine. smile.gif

#21 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 09 July 2006 - 15:49

posto ovo svi kucamo pre finalne utakmice siguran sam da ce zavrsna predstava dati definitivan odgovor....po meni dilema je Zidan ili Zambrota....

#22 Miljan

Miljan
  • Banned
  • 849 posts

Posted 09 July 2006 - 18:38

Zidan.Koji kurac je Anri na listi?

#23 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 10 July 2006 - 14:40

ipak na ovom svetu ima pravde....najbolji igrac jeste Zidan....

bezkrvnu, bezidejnu Francusku je doveo do finala....pokazao je za razliku od nekih drugih asova da kada je najvaznije ne gresi....ja se ne secam da je on ikada promasio neki vazan penal, a dati onakav gol Bufonu iz penala je drskost i samopouzdanje do bola....

Zabari su uvek bili provokatori, znajuci gde su Zidanove slabe tacke, Materaci je ocito dobro iskoristio Lipijeve savete i ako bi gledali po ucinku,najbolji covek zadatka u italijanskoj repki....


gledati Zidana je kao savrseno baratati igricom....covek jednostavno nije znao pogresiti, a ono sto ga je cinilo izuzetnim i boljim od ostalih sto je svoj kvalitet umeo da pretvori u prednost ekipe time sto je od saigraca pravio bolje igrace nego sto oni objektivno jesu....

njegove teledirigovane lopte upucene uvek da budu idealne saigracima, a neuhvatljive protivnicima....steta je sto se nije okitio titulom jer ju je zasluzio, a mogu samo da zamislim sta je sve Materaci radio kada je Zidan u svojoj utakmici zivota onako popizdeo....

ma kakvi bili komentari, za mene je Zi-zu jedan i jedini i iskreno, jedino na cemu zavidim talibanima je sto su one godine u Ligi sampiona imali cast da ugoste takvog majstora....

#24 Ricky

Ricky
  • Members
  • 741 posts

Posted 10 July 2006 - 16:53

fair play biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

http://www.gazzetta....org/zidane.html

#25 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 10 July 2006 - 16:55

QUOTE(trifke @ 10 Jul 2006, 16:40)
ma kakvi bili komentari, za mene je Zi-zu jedan i jedini i iskreno, jedino na cemu zavidim talibanima je sto su one godine u Ligi sampiona imali cast da ugoste takvog majstora....


a purke? ohmy.gif

#26 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 10 July 2006 - 17:08

Valjda će da edituje pre nego što Purke pročita...

#27 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 11 July 2006 - 10:39

QUOTE(Larko @ 10 Jul 2006, 16:55)



dobro kada pricam o Zidanu mislim na obicne smrtnike< purke je nesto vise od toga:)))))

#28 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 11 July 2006 - 10:47

QUOTE(trifke @ 10 Jul 2006, 15:40)
ipak na ovom svetu ima pravde....najbolji igrac jeste Zidan....

bezkrvnu, bezidejnu Francusku je doveo do finala....pokazao je za razliku od nekih drugih asova da kada je najvaznije ne gresi....ja se ne secam da je on ikada promasio neki vazan penal, a dati onakav gol Bufonu iz penala je drskost i samopouzdanje do bola....

Zabari su uvek bili provokatori, znajuci gde su Zidanove slabe tacke, Materaci je ocito dobro iskoristio Lipijeve savete i ako bi gledali po ucinku,najbolji covek zadatka u italijanskoj repki....
gledati Zidana je kao savrseno baratati igricom....covek jednostavno nije znao pogresiti, a ono sto ga je cinilo izuzetnim i boljim od ostalih sto je svoj kvalitet umeo da pretvori u prednost ekipe time sto je od saigraca pravio bolje igrace nego sto oni objektivno jesu....

njegove teledirigovane lopte upucene uvek da budu idealne saigracima, a neuhvatljive protivnicima....steta je sto se nije okitio titulom jer ju je zasluzio, a mogu samo da zamislim sta je sve Materaci radio kada je Zidan u svojoj utakmici zivota onako popizdeo....

ma kakvi bili komentari, za mene je Zi-zu jedan i jedini i iskreno, jedino na cemu zavidim talibanima je sto su one godine u Ligi sampiona imali cast da ugoste takvog majstora....


Moram da te dopunim: i da ga vide u dresu Partizana, koji je posle utakmice obukao! Teška srca, ali moram da priznam: bolji igrač nije obukao naš dres! laugh.gif

#29 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 11 July 2006 - 10:48

...i rekao je da su Partizanovi igrači najlepši na svetu, da Bjeka pravi najbolju kolenicu sa renom i da ne bi imao ništa protiv da karijeru okonča na JNA.

#30 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 11 July 2006 - 10:55

QUOTE(henrik larsson @ 11 Jul 2006, 11:48)
...i rekao je da su Partizanovi igrači najlepši na svetu, da Bjeka pravi najbolju kolenicu sa renom i da ne bi imao ništa protiv da karijeru okonča na JNA.


Ma, seljačina.

Materaci je car.