Jump to content


Photo

....da gore biti ne moze!!!!!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 Alias

Alias
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 13 April 2002 - 10:28

Stanovnici metropole
sta kazete na Merserov rezultat,da je Beograd najgore mesto za zivot u Evropi??? Gore od Tirane !!!
Do djavola,moze li to proci bez komentara ???

#2 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 13 April 2002 - 12:08

Jednostavno, lazu. :wink: Ili su mozda nama tokom godina opali kriterijumi pa ne primecujemo "stvaran svet oko nas".

Salu na stranu, nisu oni zasli po unutrasnjosti. U toj kombinaciji, Beograd bi bio vrlo visoko plasiran, bar u yu domenu. Veruj na rec, provereno je.

#3 Alias

Alias
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 14 April 2002 - 07:34

Ma,nisu istrazivane palanke nego manje-vise metropole.
Ljubljana 83 poena
Zagreb 71
Skoplje 58
Sarajevo 48,5
Beograd 43,5
sve u poredjenju sa Njujorkom sa 100 poena

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 16 April 2002 - 06:21

Strasno. Zar se moze ista drugo reci. I, ko je visio zbog toga? A ne to, bice im oprosteno! Jedino, kao sto sve cesce vidimo, ni oni sami sebi ne mogu da oproste... :sad:

#5 Kolonel Fabijan

Kolonel Fabijan
  • Banned
  • 103 posts

Posted 19 April 2002 - 19:54

Nije sve tako crno:

B92: KEZMAN ULAZE U BEOGRAD !


Kako saznaje B92, jugoslovenski fudbalski reprezentativac Mateja Kezman izgradice na Adi Ciganliji stadion za sportove na pesku. Kezman je, ponudivsi 350 hiljada Evra, pobedio na tenderu za sportski centar koji bi trebalo da bude sagradjen na novobeogradskoj strani Ade Ciganlije.

Kako smo saznali "u igri" su bila jos dva ponudjaca, ali je tenderska komisija Kezmanov projekat prihvatila kao najbolji.

Na tenderu je dodeljena i lokacija u sredini ostrva za izgradnju golf terena sa devet rupa, koju je dobila jedna engleska firma na cijem se celu nalaze ljudi iz Srbije, Na jezeru Ade ciganlije bice izgradjena i zicara za skijanje na vodi.


btw silovo' si zvezdu Mateja...

#6 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 20 April 2002 - 08:18

Super. Mozda jednog dana i skupimo dovoljno poena da stignemo Saraj'vo šeher sevdaha...

#7 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 23 April 2002 - 14:29

To je realnost. Beograd je najprljaviji grad u Evropi. Cak su gradovi u unutrasnjosti Srbije milion puta cistiji od Beograda.
Pre neko vece vidim na Trgu bukvalno gomile djubreta na svakom koraku, i mi tu nesto pricamo kako je Beograd lep, k***c je bre lep.

#8 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 29 April 2002 - 09:34

Kako mogu da verujem anketama po kojima su Cirih i Bec u vrhu liste ? :wink:

Nemaju, bre, oni pojma.

#9 sand

sand
  • Members
  • 176 posts

Posted 03 May 2002 - 15:39

vala bas!

#10 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 10 May 2002 - 19:19

Provedoh u bgd-u petnaestak dana. Za razliku od domacina, ja se bas obradovala pozitivnim promenama. Ovako, vizuelno, nije da je prekrasno, ali puno je kuca obnovljeno, ulice se popravljaju, lica nisu onako beznadezno odsutna kao par godina unazad.

Cubura - raj! Sto Orac leleeee gurmanska pljeska, pa u basti, a lepo vreme, a prijatelji defiluju, a vicevi pljuste, ama k'o nekad ( kad mladi bejasmo :smile: ). Kelneri ljubazni, nenametljivi, a na usluzi.One zivopisne i tihe ulicice oko hrama SV Save, lepe za setnje i pricu. Lipe cvatu, mirisu. Kafane u Pejtonu pune vesele mladezi i ukrasnih domorodaca alkosa. Prica se o Markoniju i njegovoj Emiliji, plavoj zvezdi.. Subota vece u maloj kafanici boanstvena muzika i domaca atmosfera.

Kalenic vrvi, seljanke poklanjaju deci sarena jaja.

Ulicni prodavci knjiga dobace i po koji dragocen savet - tako kupih Balkanski Dzez od Zivojina Pavlovica - oooo lepote od knjige.

Znam, znam, ali bas ide nabolje. Bar nama, sto kao ja jednom godisnje provedu malo vremena u gradu svoje mladosti.

#11 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 11 May 2002 - 00:12

Elle, sestro, evo mene odavlen iz Begisa, aman svaka rec ti stoji! Danas sam video zenu gde ide i smesi se!!!! :lol:)) Aman, ziva istina. Kamera mi nije jos otpakovana, pa dokaz nemam, ali ziv vam ja, istina je visokooktanska 100%... Isto delim utisak da "lokalci" ne dele entuzijazam zbog vrlo pozitivnih promena e sprocu toga sto se ne rezultuju u njihovim novcanicima (jos uvek)... E to im se ne moze zameriti, potpuno je razumljivo. No bice i to. Da porusimo one rugobe od gljivarske arhitekture po Zemunu, da se malo povezemo... imamo ideja, ima nas, bice nesto. Nece biti brzo & lako, ali ce biti.

#12 sand

sand
  • Members
  • 176 posts

Posted 07 June 2002 - 10:07

hvala vam ljudi, sad mi se jos vise i brze ide za beograd!!

#13 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 07 June 2002 - 11:54

Lažu, majku im imperijalističku :wink:

Nego, zar ne beše da su razni domoroci spominjali pozitivne promene, a razni nedomoroci ih opovrgavali - kakva šizofrenija od teme do teme :wink: