Jump to content


Photo

Brazil - Francuska


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
265 replies to this topic

Poll: ko? (86 member(s) have cast votes)

ko?

  1. Brazil (36 votes [42.35%])

    Percentage of vote: 42.35%

  2. Francuska (43 votes [50.59%])

    Percentage of vote: 50.59%

  3. bas me nesto zabole (6 votes [7.06%])

    Percentage of vote: 7.06%

Vote Guests cannot vote

#31 DzoniD

DzoniD
  • Sleepers
  • 51 posts

Posted 28 June 2006 - 18:16

7:0 za Francusku

#32 Mary Mary

Mary Mary
  • Members
  • 161 posts

Posted 29 June 2006 - 00:14

navijam za francuze.

1. zato sto mi je bilo zao sto su ispali na proslom, ni go ne dadose sad.gif.

2. zato sto se zidan povlaci, a podsetio je na sebe protiv spanaca

3. zato sto obozavam anrija

4. zato sto je u penziji "ćurkaef" (koliko me taj covek nervirao). nije igrao ni na proslom cini mi se?

nemam nista konkretno protiv brazila smile.gif

edit: permutovala

Edited by Mary Mary, 29 June 2006 - 00:17.


#33 calcio

calcio
  • Members
  • 545 posts

Posted 29 June 2006 - 01:16

Navijacu za Brazil, mada mi nece biti zao ako Francuzi prodju, prvenstveno zbog Zidana, a i Riberi mi se dopao. Bartez na golu je pokusaj samoubistva, jos uvek neuspeo, ali pitanje je dana.
Nego, jel se neko seca 1 korisnog poteza Ronaldinha? Cak je i debeli Ronaldno izdriblao golmana biggrin.gif Ne znam da li je bilo previse ocekivanja od njega ili samo nije u formi. Nisam njegov fan, ali ovo sigurno nije najbolje sto moze, Cak i nije imao neke striktne cuvare pa da mu nisu dali da igra. Brazilci ako nastave sa Carlosom i Cafuom na bekovima, i jos Emersonom u sredini, nece ni videti kad su Henry ili Riberi protrcali pored njih. Cicinho nije neki defanzivac, al mnogo ubrzava igru, ovako dok Kaka' ne potrci sa loptom, tesko da se nesto korisno za Brazil desava na terenu. Jos ako se Domenik seti da primeni tehniku Capella, pa Vieira polomi noge Kaki svaki put kad lopta samo krene ka njemu ph34r.gif Mislim i da bi Jouninho mogao da igra od pocetka, ostavio je dobar utisak, ovo malo sto je igrao.

#34 Element@l

Element@l
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 29 June 2006 - 01:56

Treba racunati da ce Brazil igrati sa nekih 50-60% snage, ipak su Francuzi jaci od Gane...

Parreira pravi veliku glupost sto drzi tragicnog Adriana u wining eleven, Fred je u daleko boljoj formi...

#35 wikler_armada

wikler_armada
  • Members
  • 76 posts

Posted 29 June 2006 - 02:16

Uh, iznenadi se, 50-50; nesto mi misrise da ce Francuzi da prodju.

Mislim na glasanje..

Edited by wikler_armada, 29 June 2006 - 02:20.


#36 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 29 June 2006 - 04:06

ocekujem da Bartez bude najbolji igrac Brazila i da debeli zuba ubode 16 ti.

#37 cardiff.afterlife

cardiff.afterlife
  • Members
  • 87 posts

Posted 29 June 2006 - 05:44

QUOTE(wikler_armada @ 28 Jun 2006, 20:16)
Uh, iznenadi se, 50-50; nesto mi misrise da ce Francuzi da prodju.

Mislim na glasanje..


Dodjavola! Glasao sam za Brazil! Ko mi kriv kad srljam... mad.gif

Daklem, Les Bleus vs Izvikani likovi iz L. Amerike -- 3:2

ALLEZ LES BLEUS! ZIZOU!

#38 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 29 June 2006 - 08:02

...bez obzira sto navijam da brazilci idu kuci, to nece biti u 1/4 finalu...mislim da ce tekma biti lep oprostaj zidana, voleo bih da da gol i to je to...jedini slucaj kada sam u stanju da navijam za francuze je kada igraju protiv spanije...ovo je ipak najrealnije da ce se desiti:
QUOTE(tsva @ 29 Jun 2006, 05:06)
ocekujem da Bartez bude najbolji igrac Brazila...


#39 mizes

mizes
  • Members
  • 380 posts

Posted 29 June 2006 - 08:08

Mislim da nemaju mnogo sansi Francuzi. Zidane je genije, jedan od najvecih igraca u istoriji fudbala apsolutno, ali je covek na zalasku i nije vise onaj stari. Zeljno sam gledao sve utakmice Francuza da vidim bar nesto od onih "gde je lopta" poteza i trikova, ali malo...

Brazil je u usponu, Debeli ulazi u formu, na poslednjoj utakmici je imao sasvim dovoljno snage, sto je bio problem u prve dve. Sad je trcao i oduzimao lopte pet minuta pred kraj meca. Kad je on u optimali, malo toga se moze uciniti protiv Brazila. Slazem se da je Adrijano najveca rupa u Brazilu (o onom sebicluku kad nije hteo da doda loptu Ronaldu da i ne govorim). Fred je ok ali mozda jos pre mali Robinjo.

Navijam za Brazil, ali ne bi mi bilo zao i da prodju Francuzi, zbog Zidana i Anrija koji je takodje genijalan igrac. Ipak, verujem da su relativno male sanse za to.

#40 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 29 June 2006 - 08:13

QUOTE(tsva @ 29 Jun 2006, 06:06)
ocekujem da Bartez bude najbolji igrac Brazila i da debeli zuba ubode 16 ti.



Nisam neki obozavalac lika i djela celavog ali mora se priznati da je svako veliko takmicenje koje je igrao za Francusku, odlicno branio.
Ne vjerujem da ce napraviti neki veci kiks.

Ipak vise bih bio siguran da je Coupet na golu.

#41 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 29 June 2006 - 10:29

Sudija: Cantelejo (ESP)

#42 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 29 June 2006 - 10:30

Koliko god Francuska bila jaka, ipak sve zavisi od Brazilaca. Ako budu ponovili partije do sada koje su negde na 60% njihovog krajnjeg dometa, nemaju sta da traze, ali ako shvate da nisu ni izbliza tako dominantni kako bi se reklo na osnovu reklame iz svlacionice, ako odigraju odgovorno u granicama moguceg, veliki su favoriti.

Iz ove perspektive neizvesno do zla Boga. Navijam naravno za Francuze. Bilo bi dobro da ih Domenek napadne. Mislim da mu je to najbolja strategija. Mozda pre sa Viltorom nego sa Trezegeom.

#43 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 29 June 2006 - 10:31

QUOTE(Rosbacher @ 29 Jun 2006, 12:29)
Sudija: Cantelejo (ESP)


Uzas.... Uspeo je da uprska najmanje zahtevnu utakmicu na prvenstvu...

#44 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 29 June 2006 - 10:40

Najveca rupa u Brazilu je Emerson : gotovo i da ne trci, ofanziva mu se sastoji u predaji lopte najblizem igracu, markacija na nivou Babovica. Zilberto Silva bi bio daleko korisniji na toj poziciji...Ako Roberto Karlos bude uspeo da primiri Riberija, Brazil ce imati solidne sanse, obzirom da je u zadnje dve tekme gro napada Francuske isao preko desne strane.Na levoj strani Abidal nije toliko aktivan tako da ce to omoguciti Kafuu da se malo vise posveti ubacivanjima u napad. Ronaldinjo je za sada ocajan, sem ponekog driblinga i asistencije Zilbertu za treci gol protiv Japana prakticno je nezapazen. Ukoliko i u subotu bude na nivou dosadasnjih partija, Francuzi su u debeloj prednosti.

#45 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 29 June 2006 - 10:51

Brazil 3-1