Jump to content


Photo

Argentina - Nemacka


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
218 replies to this topic

Poll: Ko prolazi? (84 member(s) have cast votes)

Ko prolazi?

  1. Argentina (40 votes [47.62%])

    Percentage of vote: 47.62%

  2. Nemacka (35 votes [41.67%])

    Percentage of vote: 41.67%

  3. zabole me (9 votes [10.71%])

    Percentage of vote: 10.71%

Vote Guests cannot vote

#1 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 25 June 2006 - 11:21

Sve sluti najbolju tekmu na prvenstvu.

Argentina.

#2 Ivo Petovic

Ivo Petovic
  • Members
  • 2,019 posts

Posted 25 June 2006 - 11:28

Sluti.

Nemačka.

#3 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 25 June 2006 - 11:41

argentina, rutinski.

#4 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 25 June 2006 - 12:48

Nemacka, nadam se...

Edit: Da, i Argentina me uopste nije impresionirala do sada, ne racunajuci tekmu protiv raspale Petkove druzine...

Edited by Carlitos, 25 June 2006 - 12:53.


#5 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 25 June 2006 - 12:55

nadam se ispadanju nemaca. bilo bi mi zao da propustim da vidim celu naciju u ochajanju.

#6 Pawle

Pawle
  • Members
  • 367 posts

Posted 25 June 2006 - 12:57

Švabe 100%! Isto kao sa Šveđanima, jednostavno moraju dalje! Mada, biće gusto...

Edited by Pawle, 25 June 2006 - 12:58.


#7 assignment

assignment
  • Members
  • 512 posts

Posted 25 June 2006 - 13:15

Hmm, bice gusto- nadam se da ce Arentinici proci dalje - jer Nemcima ovo nije realna igra - oni momentalno igraju naduvano, preko svojih mogucnosti jer igraju kuci i puni su vere i optimizma. Posle SP se nece videti ni trecina ove igre. Ali imaju Klose-a i Ballak-a pored kojih i obican balvan kao Podolski igra odlicno.

Ali takodje mislim da Nemci nece moci da daju toliko golova koliko ce da prime jer je odbrana prilicno losa i igrace poput Messija nece moci ni priblizno da zaustave. Po bokovima ce tesko prolaziti, ipak je Argentinska odbrana daleko bolja od Svedske.

Nemci ne mogu da odigraju takticki protiv Argentinaca kao Meksikanci, zato im je moto da od pecetka meca igraju napred i da sto pre daju gol i "pobede".

Ako Argentina uspe da smiri i umrtvi igru i ne primi brze golove prolazi dalje i to sa dva gola innocent.gif

#8 individue

individue
  • Members
  • 510 posts

Posted 25 June 2006 - 13:24

Nemci dobijaju, nemaju superzvezde ali izuzetno visok moral i slozan tim.

#9 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 25 June 2006 - 13:35

Bojim se da tim (citaj: Argentina) koji sa Meksikom igra do zlatnog gola moze lako da zglajzne protiv Poljskog tima (citaj: Nemacka). Ne zna covek sta da kaze - svi su izgledi da ce biti oshtra borba al' se bojim da necu biti ni narocito srecan niti zadovoljan kad vidim Nemce u sledecem krugu... Adios, gaucos!

#10 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 25 June 2006 - 14:02

QUOTE(individue @ 25 Jun 2006, 13:24)
Nemci dobijaju, nemaju superzvezde ali izuzetno visok moral i slozan tim.



slazem se, iako navijam za argentinu (en general), nemacka ima vece sanse za prolaz. od svih timova koji su u 16, imaju najvisi tonus igre, ide ih, funkcionisu zamene, daju golove. iako im je golman i zadnji red sranje, ovi ispred igraju dovoljno odgovorno da se to ne vidi puno. ako snajder i balak budu drzali sredinu kako treba i ako lam i frings budu dobro zatvarali pre zadnje linije tako da saviola tevez mesi ili krespo ne budu dobijali zadnji pas, nemci idu dalje. imace sudjenje na svojoj strani, dovoljno je samo da sudija reaguje na ostru kontakt igru aregentine. idealno bi bilo da sudi merk ph34r.gif
ako sudija bude poceo rigorozno protiv argentinskih mesara (hajnce, ajala), gaucosi ce ostati sa 10 igraca. ekstra plus je poljski spic nemacke koji je vrlo zajeban za drzanje u 16m, narocito ako zadnji red argentine bude rano pun kartona. poljaci imaju fantasticnu eksplozivnost u direktnim duelima sto smrdi i na penal(e) za domacine.

#11 Akhenaton

Akhenaton
  • Banned
  • 181 posts

Posted 25 June 2006 - 14:21

QUOTE(ikar @ 25 Jun 2006, 12:41)
argentina, rutinski.


Ne znam zasto tako mislis. Argentina je jedino nas odradila rutinski, a Nemci su u velikom zamahu.
Ili ce biti gusto do samog kraja (penali, uz dosta golova tipa 2:2, 3:3) ili Svabe dobijaju rutinski. To su jedini izvesni ishodi.

#12 faba

faba
  • Members
  • 102 posts

Posted 25 June 2006 - 14:48

Ja bi da nekako ispadnu i jedni i drugi.
Argentina je odigrala sta je odigrala i sad samo da se valjaju po terenu i cekaju jedan pas Rikelmea ili prodor Mesija, sto ce mozda i biti dovoljno. Slazem se da Argentina ne moze da dobije rutinski, jer Nemci igraju do kraja i nece psihicki pasti ni na dva razlike. Nemacka moze da dobije lako samo ako bude nekih ranih golova (Kao protiv Svedske) ili crvenih kartona (tipa Leman protiv Barselone).
Najvece su sanse da gledamo jos 120 minuta (mozda) kvalitetnog fudbala.

#13 Hefeweizen

Hefeweizen
  • Members
  • 702 posts

Posted 25 June 2006 - 15:02

QUOTE(Venom @ 25 Jun 2006, 13:55)
nadam se ispadanju nemaca. bilo bi mi zao da propustim da vidim celu naciju u ochajanju.

И ја исто. Једва чекам да то видим.

#14 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 25 June 2006 - 16:12

Argentina ima da pocepa Nemce.

Domaćini su igrali u smešnoj grupi, a i Šveđani su potpuno podbacili u duelu sa njima, tako da njihove dosadašnje rezultate treba uzeti s rezervom.

Što se tiče Argentine, nadam se da će umesto Saviole, koji do sada nije ništa pokazao, u prvih 11 uskočiti Mesi. Mali je fenomen i samo zbog njega navijam da gaučosi dođu do finala.

Prognoza: 3-1 za ARG

#15 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 26 June 2006 - 08:21

prolaze švabe, a i navijam za njih, ne znam zašto