Jump to content


Photo

PREZIREM OVU ZEMLJU, ovde se nikada mentalitet


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
550 replies to this topic

#541 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 09 August 2007 - 11:48

QUOTE(Grunf @ 9 Aug 2007, 11:32) <{POST_SNAPBACK}>
Da je Sv. PESC tu, sad bi sigurno zaplakao od srece. U Gucu je dosla Evropa.

Već su ga proglasili za sveca?
Jel u paketu s Hodorovskim? innocent.gif innocent.gif

Što se tiče Guče, kad ovo profunkcioniše biće kraj sveta.
Ako ne verujete meni pitajte deda Miloja.
To će bidne jedino ako ovih redara bude bar 10 puta više.
Ovih 200 mogu sam da dobiju batine.
Oni Ruži da zabrane da se popne na sto? roflmao.gif

#542 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 11 August 2007 - 20:18

QUOTE(BraveMargot @ 27 May 2006, 00:39) <{POST_SNAPBACK}>
I sta sad, treba izbaciti Nemacku iz EU, a Srbiju, Rumuniju i ostale nekulturne zemlje sravniti sa zemljom, a trubacke orkestre povesati o bandere po Vrancuskoj?


vidis,to i nije tako lose...

#543 shimpr

shimpr
  • Banned
  • 198 posts

Posted 12 August 2007 - 19:16

QUOTE(uros_s78 @ 26 May 2006, 20:25) <{POST_SNAPBACK}>
Trebalo je da Beograd stvarno bude ravan kao onaj sto, za kojim su Ahtisari i Cernomirdin pregovarali sa balkanskim kasapinom!
A onda, okupacija i protektorat nad ovom zemljom!
Ovde se, jednostavno, ne vredi baviti politikom niti NGO radom, kad srBski magarci uvek to isto i ostaju!A i oni balkanski i ex yu magarci i seljacine!Nismo mi za Evropu, mi smo za tor!

idi idi ko te yebe mozemo mi i bez tebe
ajde badzo ako ti ne odgovara da zivis u srbiji slobodni otidi negde na neko super kul mesto pa zajedno sa cernomirdinom i i martijem ravnjajte livade i pasnjake a onda natrag u tor posto si lepo napisao da ti je tamo mesto

#544 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 13 August 2007 - 11:15

Prenerazen sam... cuo sam samo lose stvari od ukijevih kolega s' faksa i bio sam od misljenja da je to tako samo zato sto je uki avangarda, te samim tim neshvacen. Kad ono uki papak i ljakse - nista bolji od 1 melankolica...

Ne mogu da verujem da ovakve reci dolaze od coveka koji je medju prvim ustao u odbrano afroamerikanaca u JAR-u

#545 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 13 August 2007 - 22:01

Kada bi zaboravili sve sto je PECS rekao do sada,i tako posmatrali ovaj topic(dakle neutralno) videli bi da ima smisla.

1.Ovde se, jednostavno, ne vredi baviti politikom niti NGO radom, kad srBski magarci uvek to isto i ostaju!A i oni balkanski i ex yu magarci i seljacine!Nismo mi za Evropu, mi smo za tor!

Bolje da LDP, GSS, SDU,LSV i NGO sektor prekinu da postoje i da njihovi clanovi i clanice prestanu da se bave politikom!Ove snage su za neku normalnu, uljudjenu, neprimitivnu sredinu!Ova sredina nas nikada nece razumeti!

realno u pravu si.ja sam prvih godinu dana ginuo za stranku i NVO ali sada nemam vise snage da se borim protiv debila ove zemlje.

2.Ako ljudima iz EU treba da budemo prepoznatljivi samo po jebenim trubacima, pleh muzici i primitivnom i divljem mentalitetu, onda ne treba ni da budemo ni u Eu ni u NATO, vec da vecito budemo ucenjivani!U odnosu na Srbiju, u politici stapa i sargarepe, sargarepa je suvisna!

i o5 si u pravu.samo sto ne razumem zasto se po ovome pljuje kad kontam da smo manje vise ovde svi protiv toga?

3.Ovde se, ma koliko se menjale vlasti, mentalitet i bolesni sistem vrednosti nikada nece promeniti!

ovde ces na zalost biti u pravu i ti i tvoja deca,i njihova deca.

#546 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 13 August 2007 - 22:46

ja taman htedoh da ljudima objasnim da je ovo topik od pre godinu dana... a ON je trenutno u kongu, gde okuplja dobrovoljce, pa nije u situaciji da nastavi diskusiju. ali, na svu srecu, pojavio se neko ko ide NJEGOVIM stopama smile.gif

#547 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 14 August 2007 - 00:24

ja prezirem celo covecanstvo tongue.gif a ovaj region posebno

#548 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 14 August 2007 - 03:33

QUOTE(Miralem @ 13 Aug 2007, 23:46) <{POST_SNAPBACK}>
ja taman htedoh da ljudima objasnim da je ovo topik od pre godinu dana... a ON je trenutno u kongu, gde okuplja dobrovoljce, pa nije u situaciji da nastavi diskusiju. ali, na svu srecu, pojavio se neko ko ide NJEGOVIM stopama smile.gif


ne mogu da idem njegovim stopama,jer nemam toliko zivaca.u nekim stvarima se ne slazem sa njim,ali u ovome je totalno u pravu.zato sam i napisao da ukoliko bi ignorisali njegove prethodne komentare shvatili bi da je ovo sasvim razuman topic.

#549 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 14 August 2007 - 09:48

QUOTE(S.P.Q.R. @ 14 Aug 2007, 04:33) <{POST_SNAPBACK}>
ne mogu da idem njegovim stopama,jer nemam toliko zivaca.u nekim stvarima se ne slazem sa njim,ali u ovome je totalno u pravu.zato sam i napisao da ukoliko bi ignorisali njegove prethodne komentare shvatili bi da je ovo sasvim razuman topic.

ako bi ignorisali mnogo prethodnih komentara, ovde bi bilo puno razumnih topika.
nego, dete, es ti bio nekad u minhenu, na oktoberfestu? ako nisi, bice opet uskoro, u oktobru, kako mu i ime kaze. bilo bi lepo da odes, vidis kako se to radi u civilizovanom svetu, pa uporedis sa ovim ovde smile.gif

#550 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 14 August 2007 - 10:05

ako je kao ovde onda idem 100% laugh.gif

ok,hvala na savetu. smile.gif

#551 slepa_koka

slepa_koka
  • Members
  • 669 posts

Posted 26 August 2007 - 10:11

QUOTE(Miralem @ 14 Aug 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
ako bi ignorisali mnogo prethodnih komentara, ovde bi bilo puno razumnih topika.
nego, dete, es ti bio nekad u minhenu, na oktoberfestu? ako nisi, bice opet uskoro, u oktobru, kako mu i ime kaze. bilo bi lepo da odes, vidis kako se to radi u civilizovanom svetu, pa uporedis sa ovim ovde smile.gif

Jel bre, odkad je Oktoberfest u oktobru?
Nemoj da siris dezinformacije jerbo ce se otrosimo a nece vidimo one nemacke sisate i pegave kelnerice.