Jump to content


Photo

krf (kasiopi)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#31 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 12 June 2006 - 18:08

Uh, zaboravila sam da sam i ranije komentarisala.

#32 katerini

katerini
  • Members
  • 6 posts

Posted 12 June 2006 - 21:41

Za trajekt se placa posebno za automobile a posebno za putnike, bez obzira da li je vozac ili ne. Znaci za dvoje i auto placate 27, 30€ +5,80€ +5,80€ u jednom pravcu. Mismo nasli bili i neke linije gde je cena za auto bila duplo niza, ali, iskreno receno, nismo se usudili da putujemo sa njima. Mora da postoji neki razlog za toliku razliku u ceni, nace bi svi putovali sa njma.
Mnogo mi se svideo caffe LA GROTE na ulazu u Paleokastricu, koji je smesten u steni.( Ne znam koliko se vidi na ovoj slici).

Attached Files



#33 katerini

katerini
  • Members
  • 6 posts

Posted 12 June 2006 - 21:46

Ford Mondeo je u pitanju smile.gif

#34 katerini

katerini
  • Members
  • 6 posts

Posted 12 June 2006 - 21:49

Tkodje mi se mnogo svdela crkva Sv. Spiridona u gradu krfu. Inace se Sv. Spiridon smatra zastitnikom grada Krfa.

Attached Files



#35 AnaA.

AnaA.
  • Members
  • 5 posts

Posted 13 June 2006 - 09:43

hvala katerini. ako mozes da mi kazes koja je koja agencija pa da ipak probamo da nadjemo tu jeftiniju. smile.gif

#36 OTROVNA

OTROVNA
  • Members
  • 36 posts

Posted 13 June 2006 - 10:57

Putujem ove godine na Krf u mesto Dassia smile.gif Da li je neko bio tamo? Kakve su plaže, smeštaj?

innocent.gif

#37 eye of the beholder

eye of the beholder
  • Members
  • 2,304 posts

Posted 13 June 2006 - 14:45

Vratih se sa Krfa pre 3 dana
I bas je bilo "zanimljivo"
super je ostrvo
plaze su solidne (zapadna strana je mnogo bolja od istocne)
Paleokastrica je najbolja i kao mesto i kao plaza
Obavezno da se obidje Ahilova palata i glavni grad Krf, ostrvo Vido
slike slede ...


edit, Vido
QUOTE(OTROVNA @ 13 Jun 2006, 11:57)
Putujem ove godine na Krf u mesto Dassia smile.gif Da li je neko bio tamo? Kakve su plaže, smeštaj?


Dasia ima sljunkovite plaze i lepo je mestasce
jedino je tamo vreme nekako ... kenjkavo, mislim rano ujutru su neki sivi oblaci nekada i kisa nije neuobicajna i sve do nekih 2-3 popodne kada krece da greje sunce ..

Edited by eye of the beholder, 14 June 2006 - 07:08.


#38 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 27 June 2006 - 17:23

Плаже на Крфу, чланак с Б92 сајта.

beholder-у, шта би са сликама? smile.gif

#39 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 22 July 2006 - 20:53

Јуче сам се вратила с Крфа и изузетно сам задовољна летовањем. Једина мана је што није трајало дуже. smile.gif

Пре него што почнем са својим извештајем, хтела бих да се захвалим свима на саветима, а пре свега Хефеу. Hail.gif Све написано је било од велике користи. smile.gif

Ишла сам с дечком. Смештај смо нашли преко агенције. Касиопи, 10 дана. Генерално, могли смо да будемо смештени било где јер смо изнајмили ауто на 8 дана и свега смо се једном купали у самом месту. Рент-а-кар смо платили 200е за тих 8 дана, а да смо узели и за 9 исто би нас изашло. Нисам веровала да је ауто заиста толико неопходан.

Сам Касиопи је баш мало место. Ја сам навикла на Халкидики и места испод Солуна која су доста већа, па ми је ово било мало необично. Место има 3 улице и то је то. Ту је чувена "променада" (како је зову по агенцијама), пут уз море који иде око целог места и где се може наћи много лепших плаж(иц)а него што је главна, градска плажа која ми се уопште није допала због количине траве у води. yucky.gif

Од места/плажа између Касиопија и Крфа, посетили смо Авлаки, Керасију, Агни и Калами. Јако лепо, чисто море и пристојне плаже (неке мање, неке веће). Овде је било изузетно мало туриста. Мада, како су нам рекли у агенцији, важи и правило да на Крфу главна сезона почиње тек у августу кад долазе Италијани.

Канал љубави поред Сидарија, на северу, је изузетно чудо природе, али водом нисам била одушевљена. Песак је јако ситан, има и глине и плићак се брзо замути. Све слике са разгледница су, претпостављам, сликане у време кад нема ни купача ни таласа. biggrin.gif У сваком случају, вреди га посетити, макар да би се доживело.

Што се западне стране тиче, прво смо били у Палеокастрици, где сам једва издржала једно купање. Вода је толико била ледена да ми је требало 10 минута да се потопим (а иначе не волим да се смарам са уласком у воду). Убрзо сам изашла напоље и након сушења кренули смо даље. Сама Палеокастрица је јако лепа, вода је невероватне тиркизне боје и вредело би прићи јој северним, малим путем (не главном магистралом) који иде преко села Лаконес (ако сам добро запамтила име) одакле се пружа предиван поглед на све увале Палеокастрице (а може и да се шмекне најбоља плажа wink.gif ). Јес' да је пут од тог села до Палеокастрице прави хорор (постоји и семафор који траје 4 минута и пропушта наизменично возила), али ако долазите са северне стране, пробајте овим путем, допашће вам се поглед.

Даље, били смо у Ермонесу (до којег се стиже стрмим путем и где хотели имају лифт који води до плаже). Следеће место на путу је била Миртиотиса, наводно нудистичка, мада поред "голаћа" има и "обучених" на другој половини плаже. Проблем је што пут до ње још увек није асфалтиран и права је мука сићи "до доле", а тек после вратити се... rolleyes.gif Плажа је јако мала, па је боље отићи до суседне, Глифаде. Тамо је просек година 17. biggrin.gif Заиста нема много старијих људи, млади чине 95% посетилаца. То је уједно и једина плажа на којој је било гужве. Вода је божанствено чиста, а плажа јако дугачка и широка. Не хвале је џабе онолико. wink.gif

Били смо и до плаже Исос, поред језера, где је сниман Џејмс Бонд. Изузетно топла вода и чисто море, као и на Глифади. Једина мана је доста прљав песак пун којекаквог ђубрета (што природног, што баченог). dry.gif Могу се стопала озбиљно повредити.

Жао ми је што нисмо стигли "све" да обиђемо, али мора се нешто оставити и за наредни пут. smile.gif

Крф има божанствену природу, ако сам добро запамтила 3 милиона стабала маслина и најинтересантије је "залутати" неким путем у сред острва. Све је фантастично обележено тако да заиста треба бити талентован изгубити се. rolleyes.gif

У агенцијама дрпају за 1001 излет. Нпр, Видо наплаћују 20е а бродић који вози од луке у Крфу до острва кошта 1е. Још смо нас двоје улетели у неку "нашу" туру где је девојка, водич, једва успела да састави неколико реченица о нашим војницима, плавој гробници и маузолеју. Срамота. dry.gif Искрено, ни на самом острву нема бог зна шта да се види. Ко није био нека оде, ред је, што се каже... Многи странци ни не знају да је у мору гробље и купају се на оближњој плажи. sad.gif Ни у једном водичу не пише зашто је Видо значајно. Поплочану стазу која симболично спаја маузолеј са морем, странци сматрају путем за плажу, па није ни чудо зашто се ту брчкају. dry.gif

Српска кућа ради само пре подне, а пошто ми нисмо били неки ранораниоци овај пут смо је заобишли.

Чули смо да за излет у Ахилеон такође узимају пуно пара, а да тамо "нема шта да се види", кажу "2 експоната и то је то"...

Аквапарк наплаћују (наши) 28 евра, а улазница кошта 20 (групна је још јефтинија), а ту агенција једино троши на аутобус. "Комшије" које су ишле преко њих кажу да је бас обишао "сва могућа села успут". Кад смо били у Сидарију видели смо да агенције нуде тај излет и за 18е. Где је цака, појма немам blink.gif сем закључка да се наши безобразно уграђују. Аквапарк препоручујем свима. И младима и старима. Пазите само леђа и главу на тобоганима и никако не прекрштајте руке преко груди (у слово Х, по њиховим инструкцијама), већ укрстите прсте иза врата, да бисте дигли главу од тобогана (ја сам се захебала на једној од првих вожњи и још увек ме мало болуцка кад пипнем позади huh.gif ). Најсигурније су вожње на гумама али су и мање егзотичне. Хвале се базеном с таласима. Мени он није ништа посебно, поготово што нема ручке на ивицама базена, па је једина варијанта "конзумације" на гумама. Дечији базен је сјајан. Каквих све тамо глупости нема... laugh.gif ... са све пиратском главом која се пуни водом и просипа по људима испод. biggrin.gif

Грци у Палеокастрици нуде туру бродићем који обилази 2 пећине и 2 плаже за 8 евра по особи. То све траје 35 минута. Боже сачувај. Мада, колико смо видели Енглези се само возикају. Кад могу да плате, нек их Грци "пљачкају". biggrin.gif


Генерално цене се крећу од београдских до дупло виших. Једино је вода јефтинија него код нас. Бокс од 6 флаша кошта 1.5е и мање. Остале ствари које су јефтиније су оно што нам заправо није неопходно. Нпр, Нутела кошта колико овде Еурокрем, а чули смо да је Барила тестенина пола наше цене. Али, кажем, то су, углавном ствари које нам "не требају" на мору. Хлеб је 0.6е и мањи је него наш. Поврће и воће је евро и више. Гирос је у Касиопију 2е, а у граду Крфу може да се нађе и за 1.4.



То је отприлике то. Можда окачим и по неку слику кад мазнем фајлове од лепше половине. smile.gif


Још једном - људи, хвала вам на саветима. smile.gif


Свима који тек крећу на море желим срећан пут, леп одмор/провод и што мање нервозе. Уживајте! smile.gif


едит: на оволики текст право је чудо не направити ниједну грешку у куцању и поред свих preview-a. biggrin.gif

Edited by Zeka Peka, 22 July 2006 - 21:04.


#40 AnaA.

AnaA.
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 July 2006 - 16:29

???? ?? ?? ???????? ????? ???? ?? ?????? ? ????, ????? ??? ?? ??????? ? ?? ?? ??????? ?? ???? ? ?? ?? ???? ??????, ????? ? ???????. ????? ?? ?? ?? ?????? ?????? ? ??? ??? ??? ?? ???? ???????? ? ?? ???? ?? ???????? ???? ????? ? ?????? ?? ????? ?? ??????? ??????? ????? ?? ???? ???????? ??????.

????, ??? ?? ???? ????, ?? ??? ?? ???????? ?? ????? ?????? ? ??? ??? ?? ?? ??? ??? ?????????? ????? ?? ?? ????? ????? ???? ?? ??? ?????????? ? ????-? (?????????, ????????, ??????, ???????, ?????????, ???????, ???????? ? ?????????) ? ???? ??? ? ??????? ? ????, ???? ???? ??? ???? ????? ????? ? ????? ????? ????????? (? ?????? ??????? ?? ????? ??????????? ??? ???? ??? ?????? ?? ??????? ? ???? ?? 5 ??????), ??????, ???????, ???????? ? ?????????. ??? ?????? ???????? ? ????????? ????? ??? ??????????? ??? ?? ???????? ???? - ?????? ? ???? (28 ?? ???? ? ?? 5,8 ???? ?? ?????) ?? ???? ? ?? ?? ?????? ???, ? ????????? ? ?????, ??? ??????? ?? ???? ? ??? ????? 27 ???? ???? ? 24 ???? ????? ?? ????????? ???? ?? ?? ????? ???? ????, ???????? (?????? 6) ???? ??????. ???? ???? ????????, ?? ? ???? ???? ??????? ??? ??? ???? ???? ???????? ? ???? ?? ???? smile.gif

?? ??? ????????? ???? ?? ?? ???? ????? ? ???????????? ????????, ??? ??? ????? ?????????? ???????, ???? ?? ???? ?? ?? ??? ???? ?? ?? ????????. ??????? ??? ???? ?? ????? ????? ? ??? ?????? ???? ???????? ??????? ??????? ? ???????????, ???? ?? ??????? ????? ?????? ?????? ?????. ???? ?? ???? ??????, ??? ?? ????, ?? ???? ?? ????? ????? ?? ??????? ?????.

?? ??? ???? ? ????? ????? ???????? (????? ??????? ??? ?? ????? ??????? ?????? ?? ?? ????? ???? ??????? ? ??? ????????? ?????? ????? ???? ???????? ?????, ??? ?????? ?? ??????? ??) ??? ??? ?? ??????? ???????? ??, ??? ?? ????? ? ??????? ???????? ???????. ??? ?? ? ?????, ?????? ?? ?? ?? ?? ????, ????? ???????? ?? ??? ?????? ??????? ????? ? ???? ???? ????, ????? ????? ?????????? ?? ???? ??... ?????????? ? ??????? ?? ????? ???????, ?????? 7 ? 8 ????. ?? ??? ??????? ??????? ?? ??????? ?????? ????????? ? ??????? (? ???????? ??? ????? ????? ?????? ???? ? ???????? ?????????? ????? ???? ?? ??????? ??????) ????? ??? ???? ? ?? ?? ???? ???? ????????? ? ?? ???? ????? ???? ? ???? ?????, ???? ?? ?????. ????? ??????????? ?? ????????????? ? ????? ?????? ?? ???????? ????? (25 ???? ?? ??????? ? ???????? ??? ?????? ?? ?? ??? ?? ????? ??? ???????) ??? ??? ???????????? ????? ?? ??? ??? (??? ?? ???? ? ???????, ? ????? ??? 50 ???? ???? ??????). ???? ????? ????? ???? ????????, ??? ??? ?? ? ??, ????? ????, ???? ????????????, ?? ???????? ??????. ?????? La Grota Bar ? ????????????? ?????? ??????? ?? ??????????, ?????? ?? ?????????? ? ??????? ?? ????? ? ???? ???? ????? ?? ?????.

????? ????????????? ?? ???????, ???? ??? ?? ???? ???? ????? ???????, ??? ???? ?????? ?? ????? ?????? ??? ?????? ?????? ?????? ????? (?? ???? ???? ?? ?? ???? ? ??????, ?? ???? ????????? ???? ? ???? ??? ?? ??????????? ????????, ???? ??? ?? ???? ? ??????, ?? ???????????? ?????? ????? ? ???? ?????? ? ?????????, ??? ?????????? ? ???? ???? ???????????) ???? ?????? ?? ????? ?? ?? ?????? ???? ?? ??? ?? ??? ? ???? ????? ??? ?? ??-? ??? ???? ????? ? ???? ????????. ????? ?? ????????????. ???????, ????? ????? ?????? ?? ?????, ?? ?? ????????? ??? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ?? ????????? ?? ???? ? ????? ? ????????? ???? ???????? ? ?????? ?????.

???? ?????, ?????? ? ??????? ????? (?? ???? ?? ????????? ????? ??????????? ?? ???????), ???? ?????? ?? ???? ?? ?????, ?? ??? ?????? ????. ?????? ????, ???? ???? ? ?????? 7.5 ????. ??????, ??????? ?? ????? ????????? ?????, ?? ????? ?????.

????? ???????, Jimmy's taverna, ?????? ????? ????? ? ?????? ????, 30 ???? ?? ????? ??? ?????? ?????.

???? ???, ????? ????, ?????? ???? - ????? ?? ??? ????????, ????? ?? ?? ???.

???? ??? ?? ???????, ??? ????? ??????, ?? ????? ????, ??????? ????? ?? ?????? - Ay. Gordhis Paleohoriou, ???? ?? ?? ????? ??????????.

????? ?? ??????? ???, ???? ?? ????? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?? ??????????.

??? ?? ???? ???????? ?? ?????? ?????? ?? ??????, ? ???? Corfu Holliday Palace, ???? ?? 6 ???? ?? ?????, ????? ???? ?? ??? ???? ????? ? ?? ???????? ???? ??????? ? ???????, ???????? ?? ????????? ??????. ???, ?? ??? ?? ???????? ? ??????.

Myrtiotissa - ?????????? ?????, ? ??? ?????? ?? ?????? ?? ?? ????? ?? ????????? ?? ????? ??? ?? ?? ????? ????? ?????????. ???????, ???????.

?????? ? ???????? - ????? ?????? ?????, ????? ?????, ?????, ????? ? ????????.

????? ?? ?? ?? ?????? ??????? ?? ????? ?? ??????? ???? ???? ?? ???? ? ???? ???? ????? ???? ? ?? ???. ???????, ???

#41 AnaA.

AnaA.
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 July 2006 - 16:30

Pardon, nece cirilica

Prvo da se zahvalim svima koji su pisali o Krfu, mnogo ste mi pomogli i da se odlučim da odem i da se tamo snađem, barem u početku. Nadam se da će nekome pomoći i ono što sam ja tamo doživela i da ćemo se narednog leta možda i sresti na nekoj od stvarno sjajnih plaža na ovom prelepom ostrvu.

Prvo, što se tiče puta, mi smo se odlučili da idemo kolima i ono što je za taj put najvažnije jeste da ne idete onako kako su nas savetovali u AMSS-u (Gevgelija, Katerini, Larisa, Trikala, Kalambaka, Gravena, Ionijana i Igumenica) i kako smo u odlasku i išli, nego lepo kao ljudi mnogo boljim i bržim putem Gevgelija (i Prohor Pčinjski je dobra alternativa jer nema baš nikoga na granici i čeka se 5 minuta), Kozani, Metsovo, Jonijana i Igumenica. Kad jednom stignete u Igumenicu imate dve alternative što se trajekta tiče - skuplju i dužu (28 za kola i po 5,8 evra po osobi) do Krfa i to na svakoh sat, i jeftiniju i kraću, sve zajedno za kola i dve osobe 27 evra tamo i 24 evra nazad do Lefkimija koji je na samom jugu Krfa, nekoliko (mislim 6) puta dnevno. Kako kome odgovara, to i nije neka razlika ali kad dođe kraj letovanja i nije da nije smile.gif

Mi smo kampovali tako da ne znam ništa o apartmanskom smeštaju, ali ako nekog interesuju kampovi, neka se javi pa ću sve lepo da mu objasnim. Severni deo Krfa je mnogo lepši i ima znatno manje debilnih pijanih Engleza i Ensgleskinja, mada su karaoke parti glavno zezanje svuda. Meni se nije dopalo, ali ko voli, ne može da omasi jednu od ovakvih žurki.

Mi smo bili u kampu blizu Sidarija (ništa posebno ali je ekipa stvarno šašava pa ti nikad nije dosadno i ako zanemariš nemanje tople vode prilično često, sve ostalo je stvarno ok) ali smo se najmanje zadržali tu, jer su plaže u okolini uglavnom peščane. Ima ih i lepih, Sidari je ok da se vidi, Agios Stefanos je baš velika peščana plaža i nije loša voda, plaža blizu Peruladesa je isto ok... Suncobrani i ležaljke se svuda plaćaju, između 7 i 8 evra. Mi smo najviše uživali na plažama između Kasiopija i Barbata (u Nisakiju smo našli jednu sasvim malu i privatnu šljunkovitu plažu koja je stvarno sjajna) kojih ima puno i to ne samo onih hotelskih i sa puno gužve nego i onih malih, samo za dvoje. Druga destinacija je Paleokastrica i taksi prevoz do obližnjih plaža (25 evra za odlazak i povratak bez obzira da li vas je dvoje ili sedmoro) ili pak iznajmljivanje broda na ceo dan (što mu dođe i najbolje, a košta oko 50 evra plus benzin). Voda jeste nešto malo hladnija, ali sam se i ja, inače vrlo, vrlo zimogrožljiva, sa uživanjem kupala. Sjajan La Grota Bar u Paleokastrici nikako nemojte da propustite, pogled je božanstven a ponekad se ubode i neka mini žurka na plaži.

Ispod Paleokastrice je Ermones, koji sam po sebi nije nista posebno, ali opet brodom na desno odatle ima sjajna sjajna sjajna plaža (do koje može da se dođe i kopnom, pa onda konopcima gore i dole što je nezaboravno iskustvo, mada ume da bude i panike, pa preporučujem čvrstu obuću i malo stvari u rančevima, bez suncobrana i bilo čega nepotrebnog) koju nikako ne treba da ne poseti onaj ko ide na Krf a voli uvale kao na TV-u bez igde ikoga i malo avanture. Toplo je preporučujem. Naravno, đubre treba poneti sa sobom, da ne ispadnemo kao Englezi koji tu ponekad zalutaju pa povraćaju po vodi i plaži i ostavljaju tone konzervi i raznog smeća.

Selo Omali, sjajna i jeftina klopa (na putu od Aharavija preko Episkepsija do Pirgija), prva kafana na koju se naiđe, sa obe strane puta. Glavno jelo, čaša vina i salata 7.5 evra. Ukusno, dovoljno za jedan pristojan obrok, na lepom mestu.

Mesto Pelekas, Jimmy's taverna, opasno dobra klopa i domaće vino, 30 evra za dvoje ali zaista vredi.

Grad Krf, ostvo Vido, Srpska kuća - mnogi su već pominjali, treba da se ode.

Čuli smo od meštana, ali nismo videli, na samom jugu, peščana plaža sa dinama - Ay. Gordhis Paleohoriou, kažu da ne treba propustiti.

Kavos je totalno aut, meni se lično ni Ipsos ne dopada ali je bolji od prethodnog.

Ako se neko namerači na jedini kazino na ostrvu, u Krfu Corfu Holliday Palace, ufur je 6 evra po osobi, svako mora da ima svoj pasoš i za muškarce nama japanki i sandala, potrebne su zatvorene cipele. Tja, mi smo se okrenuli i otišli.

Myrtiotissa - nudistička plaža, u mom vodiču je pisalo da je jedna od najlepših na svetu ali ja se lično nisam oduševila. Peščana, naravno.

Kalami i Kouloura - mnogo slatka mesta, super klopa, jahte, mirno i opušteno.

Nadam se da će nekome ponešto od ovoga da pomogne kada bude na Krfu a onda neka uživa malo i za nas. Pozdrav, Ana

#42 AnaA.

AnaA.
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 July 2006 - 16:52

P.S. Klopa se kupuje u Lidlu, Delijasu (ili tako nekako) i velikim supermarketima, mnogo je jeftinije, Mi smo poneli svasta i iz Bgd-a, pa čak i vodu a u Lidlu je kao sto rece Zeka Peka 6 flasa 1.5 evro. U Sidariju ima opasno dobar giros u jednom velikom restoranu koji lici na Mek, 2.5 evra a ja nisam mogla da pojedem sve. Voce je skupo svuda a pice moze da se kupi i u Dutu Free sopu pa da se onda samo po malo dodaje "u gradu".

A.

Slike:

1. Plaza malo pre Kasioppija
2. Sidari
3. Plaža u Nisakiju
4. Plaža blizu Avlakija
5. La Grota Bar
6. Plaža blizu Ermonesa

Attached Files



#43 Drakos

Drakos
  • Sleepers
  • 73 posts

Posted 04 August 2006 - 16:13

QUOTE(Zeka Peka @ 22 Jul 2006, 20:53)
Аквапарк наплаћују (наши) 28 евра, а улазница кошта 20 (групна је још јефтинија), а ту агенција једино троши на аутобус. .... Пазите само леђа и главу на тобоганима и никако не прекрштајте руке преко груди (у слово Х, по њиховим инструкцијама), већ укрстите прсте иза врата, да бисте дигли главу од тобогана (ја сам се захебала на једној од првих вожњи и још увек ме мало болуцка кад пипнем позади huh.gif ).


Ovo za ruke dobro zapamtite i ja sam slusao zvanicne instrukcije!
Ne placajte agenciji nista za dete jer je ulaz za decu do 4 god besplatan.
Sve ostalo potpisujem, evo malo aqualand-a:

Attached File  aqualand.jpg   99.08KB   156 downloads
Attached File  aqualand1.jpg   127.42KB   153 downloads
Attached File  aqualand2.jpg   105.37KB   144 downloads
Attached File  aqualand8.jpg   111.51KB   144 downloads

#44 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 09 August 2006 - 19:22

Неколико постова изнад сам писала о утисцима са Крфа, а ево и слика. smile.gif Тамбнејлови су у питању, па кликните за већи приказ.

Прво, неколико фотки самог Касиопија, места у којем сам одсела.


Ово су слике градске плаже, али она није много атрактивна. Много лепше су увалице уз "променаду", као на следеће две слике:



И на крају лука:


#45 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 09 August 2006 - 19:22

Ево и чувених маслина.



Место Калами: