Jump to content


Photo

Zašto koristite takav nickname?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
241 replies to this topic

#1 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 03 April 2006 - 11:21

Zanima me poreklo nekih nicknamea, pa rekoh da pitam, možda će još nekog zanimati zašto ljudi koriste takve pseudonime rolleyes.gif dry.gif

I evo, da probijem led, moj je nickname pokušaj da se napravi hommage Tolkien-svetu u kombinaciji sa mojim pravim imenom rolleyes.gif

#2 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 03 April 2006 - 11:28

Zna se...

Attached Files


Edited by Zabalujev, 03 April 2006 - 19:06.


#3 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 03 April 2006 - 11:42

QUOTE(Zabalujev @ 3 Apr 2006, 11:28)


#4 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 03 April 2006 - 11:45

lol_2.gif

#5 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 03 April 2006 - 12:16

zato sto se tako i osecam...

#6 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 03 April 2006 - 12:23

Zato što se tako i zovem wink.gif a ovo dodatno n nije od prezimena (kao što su neki pomislili) već fore radi (asocira na dupliranje slova n u engleskom jeziku) ali i zbog toga što je manje-više unikatno pa mogu da ga uzimljem na svim mestima gdi se prijavljujem nekim nickname-om... smile.gif

Eto... wink.gif

#7 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 03 April 2006 - 12:25

QUOTE(kingmaker @ 3 Apr 2006, 12:42)


Nisam u toku, koje je tumacenje uprava sankcionisala?

#8 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 03 April 2006 - 12:45

QUOTE(kingmaker @ 3 Apr 2006, 12:42)

biggrin.gif
ne stvarno, ti si musko ili zensko, a sta ti znaci ovo, a sta ono...
(sta bi nam falilo jos jedan krug)

inace, da ne bude troll, moj nick datira iz vremena kada sam mislio da na forumu postoji samo Politika, da ne kazem "jos u vreme moje predhodne reirkarnacije" tongue.gif

za neupucene, nick je najpoznatiji ruski snajperista u IIWW. najveci broj potvrdjenih likvidacija nemackih oficira u Staljingradu, koji je po mnogima "breaking point" nacoske inicijative u tom ratu. upravo taj lik je bio light motiv upravo uzroka tog sloma - nekonvencionalnog nacina borbe, za to vreme, a koji jako efikasno lomi moral neprijatelja ph34r.gif

delim simpatije (izmedju ostalog) prema pomenutoj metodologiji, koju u svitanje datuma sa avatara, vidim kao jedino resenje za fasisticku Srbiju danas ph34r.gif

#9 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 03 April 2006 - 12:48

uh, blood thirst tongue.gif

jel to isti onaj koji je od xxx ispaljenih metaka samo jedan "promasaj" imao? i to ne zato sto je gadjao "metu" pa promasio, vec sto je senlucio zgodnom prigodom?

#10 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 April 2006 - 13:01

Ja sam cuo da je jedan Finac bio mnogo gori od Zajceva (stavise nije koristio ni optiku, vec obican nisan biggrin.gif )

A st.maurice je bio:
Saint Maurice (also Moritz or Mauritius) was the leader of the legendary Roman Theban Legion in the 3rd century.

The traditional story of Christian mythology is that the legion, entirely composed of Christians, had been called from Thebes (Egypt) to go to Gaul, to assist Maximian, which they did valiantly. However, when Maximian ordered them to harass some local Christians, they refused, and Maximian ordered the unit punished. Every tenth soldier was killed, a military punishment known as decimation... wikipedia
Meni simpaticna istorijska licnost. biggrin.gif

#11 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 April 2006 - 13:08

QUOTE(Vasili Zajcev @ 3 Apr 2006, 13:45)
za neupucene, nick je najpoznatiji ruski snajperista u IIWW. najveci broj potvrdjenih likvidacija nemackih oficira u Staljingradu, koji je po mnogima "breaking point" nacoske inicijative u tom ratu. upravo taj lik je bio light motiv upravo uzroka tog sloma - nekonvencionalnog nacina borbe, za to vreme, a koji jako efikasno lomi moral neprijatelja ph34r.gif

uf. super mi taj film. da nije filma pojma ne bih imala ko je Zajcev.
on topic: koristim Dunadana jer je faca smile.gif

#12 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 03 April 2006 - 13:10

QUOTE(BGhost @ 3 Apr 2006, 13:25)
Nisam u toku, koje je tumacenje uprava sankcionisala?



nisam ni ja u toku, nestao split za vreme vikenda

mda, Pontijak je bio moj prvi i jedini nick od pocetaka mog boravka u virtuelnom svetu ma u kom kutku bio, znaci isti nick vec vise od 10 godina smile.gif Pontijak je bio indijanski poglavica koji je za racun Francuza ratovao protiv indijanskih plemena koja su ratovala za racun Britanaca, izgubio je naravno te ratove cool.gif pa je postao grad, automobil i eto nick na forumu biggrin.gif

#13 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 03 April 2006 - 13:11

Zato što vozi dobar auto.

#14 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 03 April 2006 - 13:11

zbog frizure i golden bikinija of kors tongue.gif

#15 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 03 April 2006 - 13:15

QUOTE(Dunadan @ 3 Apr 2006, 14:08)
uf. super mi taj film. da nije filma pojma ne bih imala ko je Zajcev.


Da pojasnimo, za neupućene. Film se zove "Enemy At The Gates" a Zajceva (nisam siguran da se i u filmu tako zove) glumi Jude Low.

@ st. maurice: nisam ni slutio poreklo tvog nicka. Stvarno super informacija (i uzor) smile.gif