Jump to content


Photo

RTV Gostovanja: Najave


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
97 replies to this topic

#1 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 24 March 2006 - 21:12

Da ne bih pravio nove teme za svako gostovanje koje mi se cini zanimljivim, otvaram ovu zajednicku temu. Ako Vi primetite neka zanimljiva gostovanja na radiju ili televiziji, molim vas da ih dodate (naravno) ako zelite.

Danas se siroko reklamiraju samo gosti (medijski) visokog profila i tako se prelako promase one zaista zanimljive emisije, koje nisu apsolutan gubitak vremena.
Cilj ovih najava bi trebalo da bude omogucavanje, barem nama (podforumskom auditorijumu), da uhvati bar neku od tih emisija.

U danasnjem Poligrafu (Petak, 24. mart) gost je bio (koliko je meni poznato bez ikakve prethodne reklame) Miroslav Prokopijevic iz centra za slobodno trziste. Takodje je i povremeni sagovornik Pescanika.
Vrlo zanimljiva emisija, gde se g. Prokopijevic okrece kritici (bez ulepsavanja) sadasnje ekonomske politike i situacije.

Cim izadje link za emisiju u arhivi sajta, postavicu ga ovde.

@Modpescanik i ostali
Da li imate nesto protiv ovakve teme?

Edited by Ptteski, 24 March 2006 - 21:15.


#2 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 24 March 2006 - 21:18

Super ti je ideja ! smile.gif

#3 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 24 March 2006 - 21:26

E, pa kad smo kod gostovanja, Pera veceras gostuje u Zrenjaninu, u
drustvu Zarka Koraca. Moj insajder sa tribine javlja da PL vec pola
sata drzi banku, te da je publika u delirijumu od odusevljenja. biggrin.gif

Nadam se da ce se naci neki forumski Zranjaninac da nas informise
detaljnije. ohmy.gif

#4 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 25 March 2006 - 00:41

QUOTE(Ptteski @ 24 Mar 2006, 21:12)
U danasnjem Poligrafu (Petak, 24. mart) gost je bio (koliko je meni poznato bez ikakve prethodne reklame) Miroslav Prokopijevic iz centra za slobodno trziste. Takodje je i povremeni sagovornik Pescanika.
Vrlo zanimljiva emisija, gde se g. Prokopijevic okrece kritici (bez ulepsavanja) sadasnje ekonomske politike i situacije.

Cim izadje link za emisiju u arhivi sajta, postavicu ga ovde.

Svaka cast za azurnost:
http://www.b92.net/i...yyyy=2006&mm=03

#5 zavisa

zavisa
  • Members
  • 292 posts

Posted 27 March 2006 - 19:49

Pera u Zrenjaninu. Uh, u tri reci – odlicno i neponovljivo. Stvarno je bilo zadovoljostvo slusati i ne znati da li se smejati ili biti potpuno tuzan zbog stanja koje je i zbog onoga sto nam se svakoga dana desava. Btw, Pera je dosao skoro pa nenajavljeno jer je zvanicno bilo u planu da govori samo Zarko Korac. No, ovako je ispalo mnoooogo efektnije i kvalitetnije.
A razgovor...Doticalo se svega i svacega. Naravno, trenutna situacija je bila inspiracija za Peru da uporedi ovu kolotecinu sa ogromnim klizistem koje ce jednog dana sve odneti („i kada ce biti 20000 normalnih ljudi u ovoj zemlji“). A gde je kliziste, tu je i Vlada Srbije „u kojoj sede ministri ciji su zdravstveni kartoni puni dijagnoza gotovo svih vrsta bolesti“ na celu sa drugovima Veljom („freak i odavno zasluzeni hospitalizacioni slucaj“) koga ljudi, btw, i vole zato sto je takav kakav je, i Mladjanom koji ce u svom „velicanstvenom“ cilju dobijanja Nobelove nagrade uciniti ama bas sve „praveci, ako treba, experimente nad svima nama i koristeci nas kao najobicnije zamorcice“. A tu je „mali od palube“ Albijanic koji je zaista „slucaj za sebe“ i za koga Pera rece da bi mogao da dodje na jednu tribinu da prica samo o njome jer bi toliko toga bilo za kas’ti. Takodje, u sali se cuo neverovatan smeh prisutnih kada Pera spomene kako bi bas voleo da vidi nekog clana DSS-a ili G17+ jer mu zaista nije jasno kako oni izgledaju i da li se ponasaju kao i svi mi kada mogu biti u tim partijama. Glede toga, spomenu i mlade i svoje cudjenje kada neko od, recimo 20 godina udje u DSS. „Ne znam, nije mi jasno sta taj mladi covek moze videti u njima i kakva je njegova buducnost“. No, jos gore je kada se gotovo svakodnevno cuje kako dosta mladih politika uopste ne interesuje. „Sta te interesuje ako te politika ne zanima? Mislim, nismo mi Svajcarska ili neka druga toliko razvijena zemlja gde to nikoga ne zanima. Alo, covece, ovo je Srbia i ovde je politika sve.“ A kada je u pitanju Kosovo i ceste izjave tipa – „nijedan Srbin nece dozvoliti da ono dobije nezavisnost“, Pera dodade da to nije tacno i da bas sad mogu gledati u jednog koji bi to bez ikakvih problema dopustio. Na racun Mladjana i drugova mu stize jos jedna ljutnja sa Perine strane koji vec prilicno ludi od jbn fiskalnih racuna koji mu se daju cak i kada kupuje novine ili hleb. „Jebes fiskalni racun, daj mi pogacicu, jebote...“.
A prava poslastica je bila prica o tome kako je Pera cuo za Slobinu smrt. Naime, tog dana je isao nesto do majstora glede neke police za diskove. Kad tamo –dvojica likova od kojih ce ti prvi prozboriti: „Si cuo da je umro Sloba“. „Sloba iz Dostavne“, dobaci drugi na sta ce prvi: „Ma, jok, daleko bilo, umro Sloba u Hagu“, na cega mu drugi samo ljutito odbrusi „Ma, ko mu jebe mater, nek se nosi u picku materinu, ja mislio nas kolega!“

So, ko nije bio, propustio je fantasticnu priliku da cuje Peru u najboljem izdanju.





Btw, Petre, hvala na dolasku...

#6 Odysseus

Odysseus
  • Members
  • 21 posts

Posted 28 March 2006 - 11:36

Utorak, 28. mart 2006.
19:00
Poligraf - Biljana Srbljanović

#7 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 28 March 2006 - 11:36

Seksi Bilja vecheras kod Cosica.

#8 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 28 March 2006 - 11:38

11:36 ! wink.gif

#9 Odysseus

Odysseus
  • Members
  • 21 posts

Posted 29 March 2006 - 00:41

Sreda, 29. mart 2006.
19:00h
Poligraf (B92)
Gost: Nenad Prokić, član predsedništva LDP-a

#10 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 30 March 2006 - 00:35

Da li ste primetili da je ovaj Poligraf trajao krace!
Zavrsio se vec u 19:28...
Vrlo neobicno za Jugoslava smile.gif .

#11 Odysseus

Odysseus
  • Members
  • 21 posts

Posted 30 March 2006 - 20:08

Petak, 31. mart 2006.
19:00h
Insajder - Specijalno izdanje!

#12 Student

Student
  • Members
  • 4 posts

Posted 31 March 2006 - 18:08

Evo i jednog linka. Obavezno pogledajte, siguran sam da ce vam se jako dopasti...

Amfilohije R, Ja Boga znam licno
http://www.nikadizvini.com/root.php

#13 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 31 March 2006 - 19:26

Jeste ,odlicni su ! thumbup.gif roflmao.gif

#14 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 03 April 2006 - 19:08

Veran Matic na studiju B. Sad sam naletela. Nemojte da se zbunjujete sto mi je vreme pogresno. Ne znam da namestim. Beograd. Sad.

Steta . Kratko trajase. Bilo bi vrlo zanimnjivo da neko napravi intervju sa Veranom Maticem.
Pricaju o Kosovu. Ne mogu da verujem.

Edited by niko, 03 April 2006 - 19:15.


#15 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 03 April 2006 - 21:09

Stvarno je cudno izgledala emisija. Kao da nema nikakav koncept.
Taman pomislih da ce Matic i Basara da gostuju u pravom dijalogu...