Jump to content


Photo
- - - - -

Gilmore Girls


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#61 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 22 August 2007 - 11:16

QUOTE(Hannah @ 22 Aug 2007, 04:36) <{POST_SNAPBACK}>
obar znak. mellow.gif
Moj omiljeni lik - Laneina stara, vjerski fanatik/mahnita kršćanka - bizarna i luda koliko god to netko može bit. biggrin.gif
Radnja, da, kao šta je ovdi već napisano, počinje dinamično i baš kad pomisliš kako su likovi ubercool i kako si neprestano duhovito i pronicavo repliciraju, skužiš da u biti sve na to svodi, te jako brzo postane predvidivo i dosadno. Bar meni.

da, kako sam samo zaboravila da se osvrnem na stepen logoreje izrazen u gotovo svakoj sceni. jedan od ogavnijih primera je kad Rory dodje kod keve i kaze "znash shta se desilo?" pa mama udje u frenzy monologue sa bar petnaest pitanja, svakim opisujuci neku nerealnu situaciju pa mi sad treba da se ha-ha raspadamo kako je witty and funny and snappy dok se rechi rasipaju ko piljevina u drvari.

#62 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 22 August 2007 - 11:36

Glimerice, namerno, su super dok ova maja ne ode na Koledz, onda krece da smara ko Bevrli hils... Treba ipak znati kad prekinuti seriju. Poenta serije, po meni, je odnos majka-cerka i njeno odrastanje, kad je postala naj naj naj student pa baba, deda, smaranje... prestao sam i da pratim, ali dobra serija...

#63 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 22 August 2007 - 12:24

QUOTE(Dunadan @ 22 Aug 2007, 02:25) <{POST_SNAPBACK}>
ne znam kakav mentalni sklop chovek mora imati da bi uzivao u Gilmorsicama.

ha, pa pc je uvek dno dna, a koliko se secam kurdi je s ushicenjem pisao na chit-chatu o tome kako je pazario komplet debilanu. ako gresim - sorry kurdistanko smile.gif

alal ti vera kad si mogla da izdrzis da izgledas.

#64 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 06 September 2007 - 21:59

QUOTE(Milosh76 @ 22 Aug 2007, 12:36) <{POST_SNAPBACK}>
Poenta serije, po meni, je odnos majka-cerka

shto se vidi i iz naslova serije, shto ogranichava character development do jaja, jer shta god se desilo, jasna slika nece postojati jer ce se svaki-jebeni-dogadjaj predstaviti kroz prizmu odnosa majke i cerke, tako da o razvoju ostalih likova nema ni rechi, mada zaista ne znam kakav retard neko mora da bude da bi ga interesovali zivot i prikljuchenija Debele Kuvarice Suki => drop dead, you fat triglyceride warhead!

QUOTE(Bad Music For Bad People @ 22 Aug 2007, 13:24) <{POST_SNAPBACK}>
alal ti vera kad si mogla da izdrzis da izgledas.

pljuvanje bez iskustvene provere nema gusht.

#65 Minja29

Minja29
  • Members
  • 4 posts

Posted 29 October 2007 - 16:35

Zna li neko gde mogu da se nadju prevodi za Gilmore girls sve sezone. :rolleyes:

#66 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 29 October 2007 - 16:42

Рачунај да је оно што има овде једино што може да се нађе. Евентуално пробај на Поднаписима, мада сумњам да има ишта више.

#67 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 29 October 2007 - 16:54

Imaš ovde i ovde (ne sve), ali i posebnu temu za titlove na pdf film.

#68 Minja29

Minja29
  • Members
  • 4 posts

Posted 29 October 2007 - 23:50

Hvala za prevode.Ne mogu nigde naci za 7.i 3.sezonu,pa mi krivo.a i ove ostele imam po video kasetama,koje se povremeno guzvaju.a vidim i za HOUse-a nema prevoda za 3.Ustvari povremeno se pojavljuje po 1.Pozdrav