Jump to content


Photo
- - - - -

Gilmore Girls


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#31 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 04 March 2006 - 13:11

gg mi se previse trude. sve izgleda kao da je LP pusten na 45 obrtaja (nadam se da smo slicno godiste te da ovo poredjenje ima smisla). prvih pet minuta mi je bilo zabavno, a onda je pocelo da lici na manicno naklapanje.

<{POST_SNAPBACK}>

Ne znam dal' sam mladja, ali jesam totalno muzicki nepismena. Ipak imam neku ideju na sta bi to licilo. I cak se donekle slazem, jer 6. sezona ostavlja takav utisak i na mene. Ali mi se sve pre toga mi se cinilo krajnje effortless, uprkos manicnosti.

Edited by Alice, 04 March 2006 - 13:11.


#32 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 04 March 2006 - 14:46

Nikad cula za tu, u ceme je ona glumila?

Evo par slika koje daju razjašnjenje :wub:
Posted Image Posted Image

Kao što nagađaš, glumila je u Star Trek seriji, konkretno Enterprise.

A evo još par slika sa strane:
Posted Image Posted Image Posted Image

Mogu reći da je to za mene bio jedan od najvećih šokova, kada sam video kako ona u stvarnosti izgleda, nisam mogao ni da je zamislim tako, u odnosu na to kako izgleda u seriji.

#33 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 04 March 2006 - 19:05

Te prve slike (pretpostavljam iz ST-a) ne vidim, ali iz ovih ostalih vidim da nije moj tip. No offence, ali ne svidja mi se, barem na osnovu toga sto si postovao. A kako bilo koji SF smestem u svemirske brodove kod mene ne dolazi u obzir (osim Battlestar Galactice, koja mi je zacudo fenomenalna), sumnjam da cu imati prilike da promenim misljenje.


Btw, posto znam da gledas House-a (koji mi je inace totalno i kompletno genijalan, hvala ti za I sezonu!), sta mislis o Jennifer Morrison? Tj. Dr. Cameron? :wub:

#34 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 04 March 2006 - 20:13

Te prve slike (pretpostavljam iz ST-a) ne vidim, ali iz ovih ostalih vidim da nije moj tip. No offence, ali ne svidja mi se, barem na osnovu toga sto si postovao. A kako bilo koji SF smestem u svemirske brodove kod mene ne dolazi u obzir (osim Battlestar Galactice, koja mi je zacudo fenomenalna), sumnjam da cu imati prilike da promenim misljenje. 
   

Btw, posto znam da gledas House-a (koji mi je inace totalno i kompletno genijalan, hvala ti za I sezonu!), sta mislis o Jennifer Morrison? Tj. Dr. Cameron? :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Hm, valjda ćeš videti ovu sličku :)
Posted Image

Dženifer Morison je kul. No meni nekako Džolin više paše B)

Naravno, u stvarnosti je to sve drugačije, ali eto...

#35 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 04 March 2006 - 21:51

Na toj slici mi je vec bolja. :wub:


Edit: Da se vratim to the topic at hand, jednim sjajnim quotom iz danas odgledane epizode Gilmorica:

[Lorelai i Rory ulaze u sobu u jednom B&B-u; soba je totalno u cvetnom dezenu, sa cipkicama i zavesicama na sve strane]

Lorelai: Okay, I think we just found the first room in the history of the world that would've made Liberace say, 'Whoa! Step back! No one's that gay'.

Edited by Alice, 04 March 2006 - 21:56.


#36 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 05 March 2006 - 20:21

Da li je PINK odustao od Gilmorovih ili je promenio termin!

#37 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 05 March 2006 - 20:51

Bice da su odustali. Ja sam ih pitala o tome dva puta, ali sacuvaj boze da oni urade nesto zdravorazumski kao sto je informisanje gledalaca o svom programu. Ne znam zasto su uopste stavili kontakt opciju na sajt.

#38 tilia

tilia
  • Members
  • 91 posts

Posted 05 March 2006 - 21:18

mnogo, mnogo bolji avatar :wub:

#39 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 05 March 2006 - 21:41

Thanx, I think so too.

#40 christofer

christofer
  • Members
  • 334 posts

Posted 15 March 2006 - 00:54

iako u principu volim politicki nekorektne serije i humor uopste (barem kad su u pitanju serije iz usa) ova je odlicna.ortaci su me zaj.... zbog gledanja iste a opet nisam mogao da se odlepim od ekrana thumbup.gif
p.s. kako se moze nabaviti dvd?

Edited by christofer, 15 March 2006 - 00:55.


#41 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 15 March 2006 - 13:56

jedan od omiljenih dijaloga:

(The phone is ringing, Michel is ignoring it.)

LORELAI: Michel, the phone.

MICHEL: Mm-hmm. It rings.

LORELAI: Can you answer it?

MICHEL: No. People are particularly stupid today. I can't talk to any more of them.

biggrin.gif

#42 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 15 March 2006 - 19:37

Iz upravo odgledane epizode (season 2, "A-Tisket, A-Tasket"):

Lorelai: So I've decided I'm saving myself for William Holden.
Rory: Wow, it's nice out here in left field.
Lorelai: Hey, I'm sorry. Sunset Boulevard was on last night, and I don't know… I've known him for years. SSabrina, Stalag 17... And yet last night something snapped.
Rory: I'll say.

I malo kasnije:

Lorelai: You’re stubborn.
Luke: You’re Miss Flexibility over here?
Lorelia: Hey, I can be flexible.
Luke: Please.
Lorelai: I can. As long as everything is exactly the way I want it, I’m totally flexible.

Edited by Alice, 15 March 2006 - 19:37.


#43 anakin

anakin
  • Sleepers
  • 13 posts

Posted 22 March 2006 - 13:08

GG su super. I nisu za pink. Dok se b92 sprema da emituje BB.

#44 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 04 April 2006 - 08:53

otprilike

EMILY: Lorelai, you should eat something green!

LORELAI: Yeah, I was planning on eating a five dollars bill later tonight...


2 Alice

kako mi se primice poslednja epizoda koju imam (a trenutno sam na/u drugoj epizodi 6. sezone), raspitivanje o tome da li ce biti 7. mora da se aktivira... so?

and thanX

Edited by jack bauer, 04 April 2006 - 08:55.


#45 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 04 April 2006 - 21:29

Bice 7. sigurno. Svi glumci imaju ugovor na jos jednu sezonu, jedino su Palladinovi (Amy i Daniel) bili problematicni, jer su imali neki pilot u developmentu, ali od toga nece biti nista, tako da ce i oni sigurno potpisati za jos jednu sezonu. Inace, kao najgledanija serija ove sezone na The WB-u, Gilmorice ce biti okosnica programa nove mreze The CW (nastale ujedninjenjem UPN-a i The WB-a), i vec se uveliko prica kako ce ih upariti sa Veronicom Mars, da bi ta serija dobila na popularnosti (mada za Veronicu jos nije 100% sigurno ni da ce biti obnovljena, jer ima ocajnu gledanost otkako se vratila sa hiatusa, ali ja mislim da UPN ne moze da priusti da izgubi svoj jedini critical darling).

Anyway, ASP cak prica i o osmoj sezoni, tj. kaze da ce ona nastaviti da pise sve dok mreza zeli da snima seriju, ali Lauren Graham je vise puta rekla da zeli da stanu posle 7. sezone, jer je ritam snimanja ubitacan.


Re quote: super mi je i onaj kad Lorelai kaze da joj zelena salata koja je dodirivala njen hamburger (i koju je naravno uklonila) zadovoljava nedeljnu potrebu za vitaminima.