Jump to content


Komsijski forumi o nama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#31 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 29 August 2006 - 00:06

QUOTE(Limanac @ 28 Jan 2006, 21:46)
Nikad nisam bio na tim "komšijskim" forumima, ali po vašim citatima istih, vidim da tu najviše ima pljuvanja po onima koji misle drugačije. E, onda da ne bi ostali dužni mnogi na "našem" forumu pljuju po njima. I tako se vrte u krug.
Smatram da im ne treba vraćati istom merom, jer čemu to vodi. To onda nije razmena mišljenja nego isključivost da je samo moj stav jedini pravi, a svi znamo da nikad nije tako.
Uostalom, zar ponekad ne pomislite da malo preteruju sa isticanjem zločina koje su Srbi pravili, a o zločinima drugih naroda ni reči. A ako se nešto i kaže to je onako usput.
A ako pogledate bilo koju političku emisiju na bilo kojoj hrvatskoj TV stanici, nikad nećete čuti ništa lepo o nama. NIKAD. A kod nas preko 500.000 ljudi koji su pobegli iz njihove zemlje...



Ma problem je sto se napadaju ljudi a ne stavovi. Da se borba stavova vodi argumentima a ne ad hominem drukcije bi sve izgledalo.
Ovi stavovi ovde jesu jedini pravi ali smatram da se to dokazuje na pogresan nacin.

#32 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 17 June 2007 - 17:58

http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=11333

wyrmwyrm:

QUOTE
Postovani drugari, nadam se da cemo pronaci zajednicki interes i da cete mi pomoci sa problemom koji sam imao sa vama omrazenim forumom b92. Evo sta se dogodilo:
Kao sto svi dobro znate, jedna od stvari koja muci ovu nasu napacenu zemlju su pederi. Ima ih malo, ali su se docepali jedne tv stanice i nekoliko bitnih mesta u vrhu drzave pa guslaju li guslaju.
Zato sam se, pod ovim istim nikom, registrovao na pomenutom forumu i pokusao da miniram njihovu "raspravu" koja se sastoji u pljuvanju onih koji misle drugacije.
Moja teza tamo je bila da isti oni argumenti koje normalni ljudi navode protiv pedera mogu lako da se pretvore u argumente koji se navode protiv incesta. Dakle, kad covek kaze da je protiv pedera a neko ga pita zasto, odgovor je "zato sto nije prirodno da muskarac jebe muskarca". Isti takav argument vazi i za incest. Nije prirodno imati seks sa bliskim srodnicima.
Pogadjate zasto njima ne odgovara da priznaju da, kad vec traze neka prava za sebe, onda moraju da traze prava i za incest. E onda su oni pokusali da se ograde od svega, kao "nismo mi pedofili". Ja im kazem ne govorimo o pedofiliji nego o sporazumnom incestu izmedju odraslih osoba, recimo brata i sestre. Oni onda zakukumavce kako je incest eto rizican jer mogu deca da se rode sa anomalijama i sl. A oni kao nikog ne diraju. Ja im tu postavim pitanje incesta izmedju dva brata. Pitam ih, uvijeno, jel bi to podrzali? E tu su poceli da vredjaju, da pljuju, da histerisu...
I ne bi to bilo nista zanimljivo, da nije jednog:
posle nekoliko dana mog rasturanja (ponosan sam da kazem) tog foruma izbacen sam sa istog do 2018. godine!!!
Dakle, jasno je: ono sto im ne odgovara, ne samo da nece da priznaju (a to je da svako ko opravdava pederastiju mora opravdavati i incest), nego, kad im neko to civilizovano i polako objasni, oni ga prvo napljuju i ocrne, pa mu onda jos i oduzmu pravo da diskutuje.
Napominjem da nisam nikog tamo vredjao, niti sam nazivao pogrdnim imenima, niti sam cak ikome rekao da je glup ili slicno. Mada su svi odreda glupi i slinavi. E, mozda im je zasmetalo sto sam umesto "gay" govorio "peder". Mada mi ni to nije jasno, jer peder je grcka rec, i ne znaci nista pogrdno, i znam da to i obrazovani pederi znaju.
Izgleda da oni sto vode sajt b92 nisu obrazovani...
Zato apelujem na vas da se, kad imate vremena, ulogujete na forum b 92 i, na civilizovan i kulturan nacin, poput mene, porucite pederima zasto je to sto rade pogresno i bolesno i zasto toj degeneraciji nema mesta u Srbiji!
Hvala!


#33 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 17 June 2007 - 18:17

lol_2.gif lol_2.gif lol_2.gif

Sve,sve,ali "posle nekoliko dana mog rasturanja(ponosan sam da kažem)tog foruma,izbačen sam sa istog....."

Divan je. wub.gif

#34 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 17 June 2007 - 18:44

QUOTE(Hannah @ 17 Jun 2007, 17:17) <{POST_SNAPBACK}>
lol_2.gif lol_2.gif lol_2.gif

Sve,sve,ali "posle nekoliko dana mog rasturanja(ponosan sam da kažem)tog foruma,izbačen sam sa istog....."

Divan je. wub.gif


Potpuni car. laugh.gif

#35 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 17 June 2007 - 18:59

au, sta sve slobodno hoda naokolo, pa jos ima pristup internetu ph34r.gif
da nije tragicno i uznemirujuce, zaista bi bilo za kidanje od smeha unsure.gif

#36 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 17 June 2007 - 19:57

QUOTE(Eraserhead @ 17 Jun 2007, 18:58) <{POST_SNAPBACK}>
http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=11333

wyrmwyrm:
zalba kako je ovde cenzurisan...


a onda pogledam pravila upotrebe tog foruma:
3. Није дозвољено вређање Српске радикалне странке, као и њених функционера, чланова и симпатизера. Свака порука која крши ово правило биће пребачена у "Депонију".

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#37 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 17 June 2007 - 20:03

Za srce me je ujeo.

#38 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 17 June 2007 - 20:14

ipak, mora se priznati da je ovo sto se tice reakcija prema neistomisljenicima lepo primetio...
dry.gif

#39 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 17 June 2007 - 20:14

Reakcije...

QUOTE(Santino)
Ја нећу...бановао сам самог себе са тог форума до 2579.године,а можда ни тад.

QUOTE(__Сербон__)
До тада ће се вратити Исус и поставити нас патриотске Србе за владаре балкана.


wub.gif

#40 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 17 June 2007 - 23:09

QUOTE
До тада ће се вратити Исус и поставити нас патриотске Србе за владаре балкана.

mozda i oce. ako postavi slobu na mesto savetnika laugh.gif

#41 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 18 June 2007 - 00:55

QUOTE
Dakle, jasno je: ono sto im ne odgovara, ne samo da nece da priznaju (a to je da svako ko opravdava pederastiju mora opravdavati i incest)


Flawless logic, my dear Watson.

laugh.gif

QUOTE
Mada mi ni to nije jasno, jer peder je grcka rec, i ne znaci nista pogrdno, i znam da to i obrazovani pederi znaju.
Izgleda da oni sto vode sajt b92 nisu obrazovani...


E ovo je vec wub.gif

#42 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 18 June 2007 - 06:29

ipak, pohvalno je da je sve ostalo na nivou-
QUOTE
na civilizovan i kulturan nacin


#43 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 18 June 2007 - 19:23

QUOTE(Nicol @ 18 Jun 2007, 07:29) <{POST_SNAPBACK}>
ipak, pohvalno je da je sve ostalo na nivou-


pa kad su mi modosi obrisali post karijere sad.gif

(pito me wr..wr.. sta ja radim u slobodno vreme, ja mu reko da jebem morone u mozak a on se nesto uvredio... ne znam zasto, samo sam mu odgovorio na pitanje innocent.gif )

#44 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 19 June 2007 - 14:29

na komsijskim forumima nas ionako ima vise nego na nasim sopstvenim. thumbdown.gif

to govori o kvalitetu nasih i komsijskih foruma.

Edited by BeatrisDal, 19 June 2007 - 14:30.


#45 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 27 June 2007 - 02:37

QUOTE(HattoriHanzo @ 17 Jun 2007, 21:14) <{POST_SNAPBACK}>
ipak, mora se priznati da je ovo sto se tice reakcija prema neistomisljenicima lepo primetio...
dry.gif

jes vala,setimo se samo mileta i njegove geopolitike laugh.gif