Jump to content


Komsijski forumi o nama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#16 Limanac

Limanac
  • Members
  • 39 posts

Posted 28 January 2006 - 21:46

Nikad nisam bio na tim "komšijskim" forumima, ali po vašim citatima istih, vidim da tu najviše ima pljuvanja po onima koji misle drugačije. E, onda da ne bi ostali dužni mnogi na "našem" forumu pljuju po njima. I tako se vrte u krug.
Smatram da im ne treba vraćati istom merom, jer čemu to vodi. To onda nije razmena mišljenja nego isključivost da je samo moj stav jedini pravi, a svi znamo da nikad nije tako.
Uostalom, zar ponekad ne pomislite da malo preteruju sa isticanjem zločina koje su Srbi pravili, a o zločinima drugih naroda ni reči. A ako se nešto i kaže to je onako usput.
A ako pogledate bilo koju političku emisiju na bilo kojoj hrvatskoj TV stanici, nikad nećete čuti ništa lepo o nama. NIKAD. A kod nas preko 500.000 ljudi koji su pobegli iz njihove zemlje...

#17 gusar

gusar
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 January 2006 - 02:42

ne znam sto se bunite, dosta toga je tacno sto su napisali

#18 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 29 January 2006 - 19:40

Uostalom, zar ponekad ne pomislite da malo preteruju sa isticanjem zločina koje su Srbi pravili, a o zločinima drugih naroda ni reči. A ako se nešto i kaže to je onako usput.
A ako pogledate bilo koju političku emisiju na bilo kojoj hrvatskoj TV stanici, nikad nećete čuti ništa lepo o nama. NIKAD. A kod nas preko 500.000 ljudi koji su pobegli iz njihove zemlje...

<{POST_SNAPBACK}>


to ide tim stanicama na chast. Odgovarati istom merom bi bila linija manjeg otpora. u tome je i sustina - najveci nacionalisti su veoma lenji ljudi sto se razmisljanja tiche, pa svi idu tom linijom.

#19 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 04 February 2006 - 00:57

Uh, al' smo najedili forumsko drustvo sa Krstarice. :wub:
Preneli su u kompletu komentare s Komentara.
Evo nekoliko reakcija, sa ili bez skracivanja:

>>>Преносим реаговања оног злочиначког олоша од "посетилаца сајта Б92", ОБЈАВЉЕНА на секцији "Коментари" (уз пар часних изузетака, нормалних људи чије реакције су нашле у том лудачком брлогу). Дечак је зверски убијен, а тај подљудски шљам налази РАЗУМЕВАЊЕ за убицу јер је, ето, турбо-фолк одвратан... Подсећам да је Б92 медијска кућа која поприлично хистерично трага за "говором мржње" у СВАКОЈ прилици, наравно, само када је Србија у питању. Колики морални ауторитет стоји иза њих, сведоче и коментари које модератор НИЈЕ уклонио, што значи да их сматра прихватљивим (сви знате колико брзу и темељну модераторску секцију има ова медијска кућа). Још важније, Б92 само што није добила националну фреквенцију. Без претеривања, али са овим су толико претерали, да је остало само још да крену да кољу, са све живим преносом и коментарима Бранкице Станковић и Светлане Лукић, тог трагичног бића... Одговорне за овај ужас би требало ЗАКОНСКИ гонити до краја света, и што пре алармирати међународну стручну јавност (мислим на новинарска удружења, пре свега). Наравно, то се неће догодити, сутра ћемо да кривимо Курту и Мурту кад нам бегунци из хорор-филмова буду одређивали шта је злочин, а шта није (очигледно, убиство осамнаестогодишњег дечака због "неукусне музике" сасвим одговара стандардима уредника сајта Б92).<<<

>>>Једини начин борбе свих нас који желе коректно извештавање против оваквог злокобног медија, јесте да се распишемо и да редовно опседамо њихов сајт и покушавамо да понудимо другачије мишљење. То се такође односи и на њихов форум као и на све друге форуме где ћеме моћи изложити недоследност и погрешност објавиљавања информација Б92. <<<

>>>Немаш шансе на њиховом форуму,а ни на сајту,ја сам чуо да су по степену контроле за нијансу бољи од стормфронта...<<<

>>>Па наравно да су бољи.
Чак би и Визентал имао веће шансе на Стормфронту него што је просечни Србин има на Б92.<<<

>>>Фали нам добра организација. Дефинитивно, за решавање овог питања била би нам потребна добра организација као и за још доста других ствари.....

У противном, бићемо сведоци да нас ови јашу и да нам седе за вратом све више и више, а јединствен одговор с неке друге стране неће ни постојати<<<


A povodom istog slucaja, ovako nam otpisuju sa Serbiancafea /uz, takodje, citiranje Komentara/

>>>Za one koji imaju problema sa stomakom, upozoravam VAs da ne čitate komentare. Imam osecaj da će B92 da otvori racun za pomoć ubici, jer Boze moj, Srbina je ubio pa i nije valjda neki greh.

Pozeleo sam moderatoru da dozivi istu sudbinu, a da svi isti komentatori pokazu razumevanje za njegovog ubicu.<<<

>>>Ovi komentari delom pokazuju razumevanje za ubicu. Ovo je sramota. Nadam se da će moderatora da pregazi auto i da ostane bez obe noge, a najbolje i u invalidskim kolicima.

Zilot<<<

>>>procitao sam te komentare sto si iskopirao sa b92 i mogu reći da nijedan ne opravdava ubistvo.
neki spekulisu šta je to isprovociralo austrijanca i to je sve...<<<

>>>B92,JE ZA VREME MITINGA PSS NA TRGU REPUBLIKE JE NA KAJRONU EKRANA STAVILA VEST,DA JE U BEOGRADU -20 STEPENI...A BILO JE STVARNO NULA STEPENI !
DOVOLJAN RAZLOG DA JE ZAPALIMO I UNISTIMO DO TEMELJA...<<<
Slede reakcija sa Serbiancafea na text Nikole Malbase “Srbija medju forumima”
FILODOX (sluzbenik) - 3. februar 2006. u 13.15 (registrovani član)
BRAVO NIKOLA...

OVO JE ZIVA ISTINA,,,

TU BANDITSKU TELEVIZIJU...

TREBA SPALITI DO TEMELJA...

ONO STA JE BILA RTS ZA VREME MILOSEVICA TO JE SADA RTV-B92...

LIčNO SAM POSLAO STOTINU KOMENTARA NA RAZNE TEME NA FORUMU,NITI JEDAN MI NISU OBJAVILI ZLIKOVACKI NAVIJACKI MODERATORI,,,

TEORIJE NEMA DA OBJAVE KOMENTAR KOJI KRITIKUJE SAMU KUCU B92...

PREMA TOME,TREBA SAMO PET SEST MOMAKA,NAPRAVITI EFIKASNE MOLOTOVLJEVE KOKTELE I ZAPALITI Inače ZGRADU KOJU JE TOJ TELEVIZIJI POKLONIO DINKIC...
>>>Gospodo, ne naglite,

Znamo ko je B92 i ostali kulturbund forumi. Budimo pametni. Tamo se okuplja sljam ali i bolje je tako. Povremeno treba proviriti, procitati i videti cime se zanimaju. Šta nam misle. Treba citati i B92. Pratiti pamtiti pisati i bleleziti.

Propasce oni to je sigurno. Čim se zavrnu slavine (a zavrcu se) njih vise nema.

Seca li se uopste neko Otpora. Olos koji nije sastavio ni 2 godine. Međutim sada su se zavukli po forumima. Iste njuske i praseci prsti koji kucaju.

Prate oni nas ovde. Zato treba pratiti i njih. I znajte uskoro će propasti. A onda će pricati kako je to radio neko drugi. Par njuskica sam već pohvatao.<<<

#20 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 05 February 2006 - 04:10

Mushice, zashtose uopshte zamarash chitajuci te budalashtine? :wub:

#21 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 05 February 2006 - 09:45

Mushice, zashtose uopshte zamarash chitajuci te budalashtine?  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Nemoj tako, i ti sa krstarice i srpskog kafića su ljudi (iako su Srbi :))

Hajde da im pošaljemo poljupce! :huh:

0:)

#22 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 05 February 2006 - 12:02

ne znam sto se bunite, dosta toga je tacno sto su napisali

<{POST_SNAPBACK}>



I bas zato si ti jos uvek ovde.

Uostalom, zar ponekad ne pomislite da malo preteruju sa isticanjem zločina koje su Srbi pravili, a o zločinima drugih naroda ni reči. A ako se nešto i kaže to je onako usput.
A ako pogledate bilo koju političku emisiju na bilo kojoj hrvatskoj TV stanici, nikad nećete čuti ništa lepo o nama. NIKAD. A kod nas preko 500.000 ljudi koji su pobegli iz njihove zemlje...


90ih je stvoren sistem vrednosti u kome nisu krivi bili oni koji su cinili zlocine vec oni koji su o njima pricali.
A zasto je to tako?
Pa zato sto su oni koji su cinili zlocine bili oni koji su kreirali sistem vrednosti i tako zeleli sebe da zastite.

Tako se mi i dan danas ne takmicimo sa okruzenjem u dobrim stvarima, ljudskim pravima, industriji, tehnologiji vec u borbi za "nacionalni interes" kakvim ga je milosevic definisao.

Nemoj da nasedas na to.

A kod nas preko 500.000 ljudi koji su pobegli iz njihove zemlje...


Ma svih 300 miliona nas i rusa... :wub:

Edited by Eraserhead, 05 February 2006 - 12:07.


#23 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 16 August 2006 - 13:06

Још истине:
QUOTE
Неко је раније лепо рекао како се добијају форумаши б92: нађеш најгори олош у Србији и из њега пробереш најгори шљам и то су форумаши б92.


#24 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 16 August 2006 - 13:17

QUOTE(Hella @ 16 Aug 2006, 14:06)

Slatkisi mamini, pocepa ih onaj Vukasin kao svinja masan dzak. laugh.gif
S druge strane, to i nije tesko, polovina ucesnika tamo kao da je disleksicna. wink.gif

#25 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 16 August 2006 - 13:25

Nemoj da upotrebljavas tako dugacke i strucne reci, citaju i oni ovaj forum iako je Sorosev.



P.S.
Ispade taj Soros najveci strani investitor u zemlji, a svi kukaju kako ih nema laugh.gif

#26 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 16 August 2006 - 13:43

QUOTE(Hella @ 16 Aug 2006, 14:06)


Brate, zadivljen sam. Pojedini "mladi nacionalisti" pokazuju tragove razmišljanja i prave razliku između privatne kuće i javnog servisa. sleep.gif

Ima i ovde likova koji bi mogli ponešto da nauče na tu temu. Žasu.

#27 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 16 August 2006 - 13:58

QUOTE(CTPAX @ 16 Aug 2006, 14:43)
Brate, zadivljen sam. Pojedini "mladi nacionalisti" pokazuju tragove razmišljanja i prave razliku između privatne kuće i javnog servisa.  sleep.gif



Pojedini i razlikuju privatnu kucu i javni servis, dok ostali ne razlikuju ni javnu kucu i privatni servis.


s_d.gif

#28 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 16 August 2006 - 14:11

QUOTE(Bata.Ilich @ 16 Aug 2006, 14:25)
Nemoj da upotrebljavas tako dugacke i strucne reci, citaju i oni ovaj forum iako je Sorosev.

Neka, neka, mozda ih znatizelja povuce, pa nabave Recnik srpskog jezika, pa nesto nauce, pa nama bude manje zabavno... Ne, ne svidja mi se kuda to vodi, back to the drawing board. wink.gif

#29 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 16 August 2006 - 14:27

QUOTE(Hella @ 16 Aug 2006, 14:06)
Још истине:
QUOTE
Неко је раније лепо рекао како се добијају форумаши б92: нађеш најгори олош у Србији и из њега пробереш најгори шљам и то су форумаши б92.



Pa zar nije tako ? huh.gif

#30 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 16 August 2006 - 14:51

Јесте. Поготово се односи на оне који бацају коцкице и слажу фигурице у време када не испаљују уанлајнере на топику који се односи на бацање коцкица и слагање фигурица. yucky.gif

+

Замисли какав тек талог талога морају бити они које ти исти форумаши издрафтују за председнике. puke.gif