Jump to content


Komsijski forumi o nama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#1 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 21 January 2006 - 03:57

Evo kako o nama pisu «komsije» sa SerbianCafe-a :


Bratstvo B92 i Hrvata
MTM - 20. januar 2006. u 13.26 (registrovani član)
Hrvati su toliko nahvalili B92 i forumase na njemu da sam se bas slatko nasmijao.Salu na stranu,ali ova tragi-komedija sa B92 se nastavlja i ubrzo možemo ocekivati dodjelu odlikovanja od strane''susjeda'' za izrazite zasluge u borbi za hrvatske interese.

http://www2.serbianc....aspx?id=302039

uchitelj (gonich stoke) - 20. januar 2006. u 14.56 (registrovani član)
90% onih koji komentarisu na b92 su ustaše, ########i i muslimani tamo Srba nema.

MTM neće oni manje smrdeti nego ćemo se mi možda navici na smrad sto je gore!
nostredamovic (destroyer) - 20. januar 2006. u 15.07 (registrovani član)
Ko vodi taj B92 kad je sam i urednik Hrvat Veran Matic. Šta drugo ocekivati kad ti Hrvat drzi medije.

DedaMiloje (srpski vrac) - 20. januar 2006. u 15.09 (registrovani član)
Матић није Хрват, ма шта ја о њему мислио.

Nostredamovic (destroyer) - 20. januar 2006. u 15.22 (registrovani član)
Kako nije kad je Katolik rođen u Sabcu.

glas (edukator) - 20. januar 2006. u 15.58 (registrovani član)
Danas, posmatrano sa novinarskog aspekta gotovo je smesno govoriti o B92. Na zalost novinarstva, B92 je samo deo orudja odredjene politike. Iako su sebi lepili epitet nezavisni, oni to nikada nisu bili. Nezavisni u odnosu na koga...Za vreme Milosevica pljuvali su po njemu i tereli druge male sitne medijske kuce da to cine a ovaj ih je zestoko kaznjavao... Finansijki mocnu B92 to nije doticalo jer su mogli bilo koju kaznu da plate dok su drugi crkavali. Crkavali u pravom smislu, jer su devedesetih godina zahvaljujuci stranim finansijama njihovi novinari imali ogromne plate u odnosu na druge radio i tv stanice po Srbiji. Posle sakog Milosevicevog samara,dok su mogli odmah su trcali u inostranstvo da ze zale i isposljuju nove pare. Njihovi najveci neprijatelji, ustvari bili su oni novinari i oni gradjani koji nisu pripadali nijednoj medijskoj kuci, a koji su živeli u inostranstvu. Njima se nije mogla soliti pamet niti o demokratiji, ljudskim pravima, humanosti... Ono sto su radili za vreme Milosevica to su nastavili da cine i danas u nešto malo tezim uslovima, jer su sve maske pale. Prema tome, na B92, se pre može govoriti kao o infromativnom organu nečije partije, organizacije, lobija (kao sto je to svojevremeno bila Borba, Komunist) samo ne - nezavisna radio tv stanica. Neko je svojevremeno rekao, nezna se ko su gori, ratni ili antiratni profiteri.

Biljana - 20. januar 2006. u 07.13 (registrovani član)
Neobjektivna, nesamostalna, zavisna i antisrpski nastrojena. Na platnom spisku Sorosha, Hrvata, muslimana, ########a, CIE, CNN-a itd.itd.
Smrde na nabrojane,oseca se kroz ekran. Ako mislis da ti komentar prođe, pljuj po Srbima, optuzi ih za sva zla i nesrece ovoga svete, velicaj one nabrojane, i ima da budes zvezda.

Ako ti se to ne svidja, zapreti „uredniku” da ćeš da mu zapalis svecu natraske, možda će ti nešto odgovoriti, jer, ima primera da je jedan diskutant odavde tako zapretio, pa brze-bolje dobio odgovor od „urednika”, kakav-takav, ali, odgovor.
Znaci, nisu bas sigurni da Bog ne postoji, pa igraj na tu njihovu nesigurnost:)
Pozz

Zilot (Velicanstveni) - 20. januar 2006. u 07.14 (registrovani član)

To ti je kao da si pisao protiv nacisticke Nemacke u II svetskom ratu, a neko iz Gestapo-a radio kao moderator. B92 je zamišljen da ubedi Srbe da su krivi za sve, a da je recio bombardovanje Srbije humanitarna akcija.

Razbijach (Saltera) - 20. januar 2006. u 07.20 (registrovani član)
B92 je tu da se ismijava Srbima iz Krajine, muslimanske Federacije i sa Kosova u lice jer su žrtve genocida i etnickog ciscenja!!!

To je nacisticka organizacija koje zagovara govor mrznje prema Srbima a ucesnici njihovih diskusija su uglavnom prikrivene hrvoustase, muslibalije, sipci i pokoji „Srbin”!

Lično sam analizirao komentare i dosao do zakljucka da se radi o gore pomenutim koji često pokusavaju da pišu ekavski tako da se stvori utisak da su to Srbi iz Srbije! Po izrazima i upotri...ljenim rijecima, prepoznao sam muje i sokce!
To rade i na ovim diskusijama!

Biljana - 20. januar 2006. u 07.21 (registrovani član)
Da, oni stite manjine u Srbiji, na racun srpske vecine. Ja mislim da treba da se donesse neki zakon koji bi dao ista prava Srbima u Srbiji kao i manjinama, odnosno stitio Srbe od manjina.
Možeš to da postavis kao temu, ima da ti „izvade” IP i da o tebi sutra (prekosutra pa nadalje) slusamo u svim udarnim vestima!
Ja ne smem, ja sam im ovde blizu, mene će da uhite dok si rekao keks:)

#2 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 21 January 2006 - 04:07

"Cvorovicu, vrati se, sve ti je oprosteno"... :wub:
konglomerat psihoticnih "conspiracy theory" cyber-manijaka...

P.s. Najbolja mi je Biljana koju bi uhitili dok si rekao keks. Zeno, ja ne zelim da znam da ti postojis a kamoli da pokusavam da te lociram. Egzistiraj slobodno i dalje u toj svojoj mracnoj rupcagi gde ti je i mesto i pokusaj da mi ne ulazis u vidno polje (a i slusno, ako je ikako moguce).

#3 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 21 January 2006 - 08:21

joj morona.

Edited by mango, 21 January 2006 - 08:22.


#4 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 21 January 2006 - 11:39

Vidis ti sta je taktika

Ako ti se to ne svidja, zapreti „uredniku” da ćeš da mu zapalis svecu natraske, možda će ti nešto odgovoriti, jer, ima primera da je jedan diskutant odavde tako zapretio, pa brze-bolje dobio odgovor od „urednika”, kakav-takav, ali, odgovor.
Znaci, nisu bas sigurni da Bog ne postoji, pa igraj na tu njihovu nesigurnost :wub:
Pozz



#5 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 21 January 2006 - 13:09

Od kada sam banovan sa Politike, postujem na indeksu. hr. i mogu reći da je b92 kvalitetniji forum, iako se tamo dobro osećam. Članovi indeksa iz Srbije su uglavnom turbo nacionalisti koji se ubiše dokazujući kako su Hrvati nastali od Srba. Njihova bratija i pandami iz Hrvatske se trude predstaviti stvar suprotno. I ta priča ide od 7. veka pa negde do prvog svetskog rata.
Ipak moram kazati da tamo ima kvalitetnih tema, dobrih dikusija i dobrih diskutanata..

#6 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 21 January 2006 - 15:43

Salu na stranu,ali ova tragi-komedija sa B92 se nastavlja i ubrzo možemo ocekivati dodjelu odlikovanja od strane''susjeda'' za izrazite zasluge u borbi za hrvatske interese.

uchitelj (gonich stoke) - 20. januar 2006. u 14.56 (registrovani član)
90% onih koji komentarisu na b92 su ustaše, ########i i muslimani tamo Srba nema.

MTM neće oni manje smrdeti nego ćemo se mi možda navici na smrad sto je gore!
nostredamovic (destroyer) - 20. januar 2006. u 15.07 (registrovani član)
Ko vodi taj B92 kad je sam i urednik Hrvat Veran Matic. Šta drugo ocekivati kad ti Hrvat drzi medije.






Biljana - 20. januar 2006. u 07.13 (registrovani član)
Neobjektivna, nesamostalna, zavisna i antisrpski nastrojena. Na platnom spisku Sorosha, Hrvata, muslimana, ########a, CIE, CNN-a itd.itd.
Smrde na nabrojane,oseca se kroz ekran. Ako mislis da ti komentar prođe, pljuj po Srbima, optuzi ih za sva zla i nesrece ovoga svete, velicaj one nabrojane, i ima da budes zvezda.



To je nacisticka organizacija koje zagovara govor mrznje prema Srbima a ucesnici njihovih diskusija su uglavnom prikrivene hrvoustase, muslibalije, sipci i pokoji „Srbin”!

Lično sam analizirao komentare i dosao do zakljucka da se radi o gore pomenutim koji često pokusavaju da pišu ekavski tako da se stvori utisak da su to Srbi iz Srbije! Po izrazima i upotri...ljenim rijecima, prepoznao sam muje i sokce!
To rade i na ovim diskusijama!



O! My! Cher! :wub:
Koji su to nesrecni umovi...
Ono sto me plasi jeste da svi ovi , ili skoro svi, imaju pravo glasa...
Placi voljena zemljo....

#7 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 22 January 2006 - 03:20

Ovo su, inače, kompjuterski pismeni bambusi koji znaju šta je Internet i koji dobrim delom žive napolju, tj. videli su sveta.

Ajmo malo mašte šta je sa onima koji nisu ni pismeni... :wub:

#8 alebuc

alebuc
  • Members
  • 289 posts

Posted 22 January 2006 - 18:14

Мислим да је проблем на Б92 прије свега, што се зна ко модерира, те што се дају банови без објашњења. Постоји наравно случаја, гдје је јасно као дан да неко треба бити банован, али у неким случајевима сматрам да је то неправдено.

#9 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 22 January 2006 - 18:55

dobro, ja mogu da seslozim - ali logisticki - nekad je bolje ugasiti vatru. svako dobronameran ce touvideti, banovan ili ne.

#10 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 27 January 2006 - 16:37

MIRROR B-92

Posto balvandzijama sa SerbianCafe-a i Sortmfronta ne polazi za rukom
/citaj: pilecim mozgom/ da zagade Forum B-92, pokusavaju da ga
diskredituju, naoko, suptilnijim metodama, pod paskom navodne brige za
slobodu javne reci. :)

Posto sam negde vec procitala da je na celu «freeword» ekipe onaj lik koji u
Kuriru pise horoskope, a odaziva se na Tobic, postavka njihovog sajta ukazala
je na jos neke zanimljive detalje. Recimo, upotreba termina «registrIRATI», sto
zvuci neodoljivo krajisko-srBski, a da ne pominjem nivo pismenosti osobe
koja rabi naziv «posetiOC» u prvom licu jednine. :wub:

#11 StormRinger

StormRinger
  • Members
  • 23 posts

Posted 27 January 2006 - 23:55

Ovi su jos najbolji

Teorija-Zavere

Edited by StormRinger, 28 January 2006 - 00:04.


#12 Limanac

Limanac
  • Members
  • 39 posts

Posted 28 January 2006 - 00:27

O toj aferi o prisluškivanju mobilnih telefona se čak i CNN bavio, i stvar je više nego ozbiljna. E sad, da li je zavera... Ma dobro, preteruju ljudi....

#13 StormRinger

StormRinger
  • Members
  • 23 posts

Posted 28 January 2006 - 00:30

O toj aferi o prisluškivanju mobilnih telefona se čak i CNN bavio, i stvar je više nego ozbiljna. E sad, da li je zavera... Ma dobro, preteruju ljudi....

<{POST_SNAPBACK}>


ma dobar im je text o prisluskivanju ...
ali nije samo prisluskivanje u pitanju ima tu i pracenja...

PRACENJE mali kurs

#14 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 28 January 2006 - 00:34

Ovi su jos najbolji

Teorija-Zavere

<{POST_SNAPBACK}>


auuu, sunce ti zarko... :) :wub:

#15 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 28 January 2006 - 04:20

Мислим да је проблем на Б92 прије свега, што се зна ко модерира, те што се дају банови без објашњења. Постоји наравно случаја, гдје је јасно као дан да неко треба бити банован, али у неким случајевима сматрам да је то неправдено.

<{POST_SNAPBACK}>


to je tvoj problem.