Jump to content


Photo

Green Street Hooligans


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#1 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 January 2006 - 11:03

Posted Image Posted Image

Solidan film, treba ga pogledati.

Film o GSE, cekicari u akciji.

#2 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 11 January 2006 - 22:36

da budem objektivam solidan film (FRODO BAGINS NAVIJA ZA NAS, NAVIJA ZA NAS, NAVIJA ZA NAS!!!)

moglo je i bolje sa muzikom i u samom reziranju ali prica je odlicna i poruka filma takodje.

Cass Pennant inace najpoznatiji huligan najzesce hul grupe svih vremena (Inter City Firm) igra pandura u filmu. :wub:

#3 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 12 January 2006 - 00:46

ne serite da glumi frodo ..... :wub: a, 'este li gledali onaj film "kakosezvase" o chelsea ili millwall hooliganima ... ajme sta mi je ne mogu nicega da se setim!!!!

#4 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 January 2006 - 09:02

ne serite da glumi frodo .....  :wub:  a, 'este li gledali onaj film "kakosezvase" o chelsea ili millwall hooliganima ... ajme sta mi je ne mogu nicega da se setim!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

The Football Facotory.

I’m forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
They nearly reach the sky
Then like my dreams they fade and die
Fortune’s always hiding
I’ve looked ev’rywhere
*So I’m forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air.

This was once said to be the greatest ever terraces song. To a West Ham fan it is the best song ever. It gets the crowd going and is played and sung at every home match. The Hammers faithful can always be heard singing this song loudly at away games.

WestHamUnited,

I kakve ova pesma ima veze sa fudbalom i cekicarima? Pojasni mi malo.

Edited by Nikola21, 12 January 2006 - 09:42.


#5 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 12 January 2006 - 13:14

Prosle godine upoznam u Hamburgu lika, Spanac (huligan Levantea), koji je sa 18 otisao od kuce u England, da bi izucio zanat od West Hamovih hooligansa...

Kako je pricao o tome, i danas smatra da su svi ostali mala deca spram njih...

#6 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 January 2006 - 15:41

Prosle godine upoznam u Hamburgu lika, Spanac (huligan Levantea), koji je sa 18 otisao od kuce u England, da bi izucio zanat od West Hamovih hooligansa...

Kako je pricao o tome, i danas smatra da su svi ostali mala deca spram njih...

<{POST_SNAPBACK}>

Prema West Hamovim? A Chelsea i Millwall nista?
Malo mi je cudno da su oni jednog Spaniarda pustili medju svoje. Jos mi je cudnije da su ga pustili da "uci zanat".

#7 scouser#nsl

scouser#nsl
  • Members
  • 329 posts

Posted 12 January 2006 - 16:50

Prema West Hamovim? A Chelsea i Millwall nista?


ICF je bila najcuvenija grupa na ostrvu
chelsea i millwall uvek iza njih

#8 Alex-vozd

Alex-vozd
  • Members
  • 1,910 posts

Posted 12 January 2006 - 17:24

Jaci film od Football Factory.Mada postoji gotovo identicna scena u oba filma,prilikom zreba za FA Cup...kada se izvlaci Millwall i nastaje opsta ludnica.

#9 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 12 January 2006 - 18:05

The Football Facotory.

I’m forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
They nearly reach the sky
Then like my dreams they fade and die
Fortune’s always hiding
I’ve looked ev’rywhere
*So I’m forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air.

This was once said to be the greatest ever terraces song. To a West Ham fan it is the best song ever. It gets the crowd going and is played and sung at every home match. The Hammers faithful can always be heard singing this song loudly at away games.

WestHamUnited,

I kakve ova pesma ima veze sa fudbalom i cekicarima? Pojasni mi malo.


Ovo je inace pesma punk benda Cockney Rejects koji su bili veliki navijaci hema. Inace sam tekst ne spominje fudbal ali oslikava sustinu vest hema i njihovih navijaca.

#10 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 13 January 2006 - 06:17

idalje mislim da su

#11 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 January 2006 - 09:59

Jaci film od Football Factory.Mada postoji gotovo identicna scena u oba filma,prilikom zreba za FA Cup...kada se izvlaci Millwall i nastaje opsta ludnica.

<{POST_SNAPBACK}>

Meni nije jaci. Film bi bio mnogo realniji da je smesten u sedamdesete ili osamdesete. "Pravila" da se ne bije covek na zemlji (i mnoge druge stvari u filmu) su izumrla odavno. Takodje, "firme" ne vode mladi prilicno siromasni tipovi, vec ozbiljniji ljudi u zrelim godinama, koji dobro zaradjuju (neki voze i najnovije Mercedese), pored toga diluju i bave se mnogim stvarima. Ne neki klinci i ostala buranija. Sto neko rece, jedino je onaj tip iz Millwalla realno prikazan.
Zbog svega toga je bolji The Football Factory.

Edited by Nikola21, 13 January 2006 - 10:00.


#12 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 13 January 2006 - 10:24

U vezi Spanca. Momak je strasan lik, veoma harizmatican, ima "srce u junaka"..... fanoni Sent Paulija se kunu u njega. Svojim ocima sam gledao celu tribinu Sent Paulija kako mu skandira ime...cudno, ali zivot je cudo...

Zant Pauli....Zant Pauli....

#13 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 January 2006 - 10:59

U vezi Spanca. Momak je strasan lik, veoma harizmatican, ima "srce u junaka"..... fanoni Sent Paulija se kunu u njega. Svojim ocima sam gledao celu tribinu Sent Paulija kako mu skandira ime...cudno, ali zivot je cudo...

Zant Pauli....Zant Pauli....

<{POST_SNAPBACK}>

Cek, sad je on u Nemackoj vodja navijaca? Pa taj je opicen.

A sto ga toliko gotive, sta radi? Cime se uopste bavi?

#14 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 13 January 2006 - 13:50

Ma, treba da diplomira, a u Nemackoj je bio na Erasmusu i po principu brace huligana, posto nije mogao da luduje sa Levanteom, nasao je svoju "levu" bracu u navijacima Sent Paulija...godinu dana svaka utakmica, tuce sa fasistima, bla bla...

E, na naslovnoj strani fanzina, njegova slika, drze ga na rukama i bacaju u vis....kao oprostaj kada se vracao u Spaniju posle godinu dana....

Inace, u Spaniji ga ceka sudjenje jer je polomio jedan lokal u tuci sa Valensijinim huliganima....

Intelektualac, ali voli covek tribinu i to ti je....

#15 ozzy

ozzy
  • Members
  • 1,785 posts

Posted 14 January 2006 - 23:04

Sad videh da je The Football Factory veceras na b92 :wub: