Jump to content


Photo

Dobro vece, ovde Brankica Stanković


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#31 thriller

thriller
  • Members
  • 89 posts

Posted 02 December 2005 - 19:43

Koliko me pamcenje sluzi mi valjda imamo zakon o dostupnosti informacija(tako nekako se zove).Mozda bi mogla da napravis emisiju o tome koliko vaznih informacija mozes ili ne mozes da dobijes od institucija tj. drzave, mislim na dokumente iz predhodnih 5 i\ili 15 godina o vaznim pitanjima o kojima danas samo slusamo razne verzije raznih stranaka?

#32 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 02 December 2005 - 19:43

Da li mozes da nam kazes koji je to "najvisi funkcioner" ,na onaj ili ovaj nacin, pokusao da utice na tebe i tvoju ekipu pri pravljeju emisija?

#33 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:43

Ne mislim nista lose, i mozda je malo bezobrazno, ali jedna stvar me stvarno zanima: Zasto nosite sishke kao curice koje obozavaju cecu raznatovic?

<{POST_SNAPBACK}>



zato sto je ceca moj idol. ali nisam smela do sada to javno da priznam

#34 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 02 December 2005 - 19:44

Probaću da pojasnim. Ocena dosta ljudi sa kojima sam pričao je posle prvog dela bila u fazonu: "provocirala ga je", "postavljala mu je pitanja kao ovi iz tabloida" i sl. Posle drugog dela su svi mnogo bolje ocenili ceo razgovor. Pa me zanima tvoje mišljenje o tim reakcijama?

Da li je to bilo slučajno ili je emisija namerno podeljena na taj prvi provokativniji i drugi slobodniji deo?

<{POST_SNAPBACK}>


To i jeste posao novinara.Da svako sumnjivo pitanje postavi svome sagovorniku.Ja sam to na drugi nacin shvatio.Jedino se na taj nacin narodu mogu objasniti kontravrze koje prate odredjenu osobu.

#35 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:46

Probaću da pojasnim. Ocena dosta ljudi sa kojima sam pričao je posle prvog dela bila u fazonu: "provocirala ga je", "postavljala mu je pitanja kao ovi iz tabloida" i sl. Posle drugog dela su svi mnogo bolje ocenili ceo razgovor. Pa me zanima tvoje mišljenje o tim reakcijama?

Da li je to bilo slučajno ili je emisija namerno podeljena na taj prvi provokativniji i drugi slobodniji deo?

<{POST_SNAPBACK}>


Pa sta ako sam ga provocirala? yasto bi Cedomir jovanovic imao povlascen polozaj u odnosu na druge sagovornike. nije hteo da odgovara konkretno na neka pitanja pa je razgovor ispao kao da se svadjamo. emisija je naravno namerno podeljena u dva dela jer nije moglo sve da stane u jedan.

#36 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:47

Koliko me pamcenje sluzi mi valjda imamo zakon o dostupnosti informacija(tako nekako se zove).Mozda bi mogla da napravis emisiju o tome koliko vaznih informacija mozes ili ne mozes da dobijes od institucija tj. drzave, mislim na dokumente iz predhodnih 5 i\ili 15 godina o vaznim pitanjima o kojima danas samo slusamo razne verzije raznih stranaka?

<{POST_SNAPBACK}>


dobra ideja. napravicu.

#37 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 02 December 2005 - 19:48

Zaboravio sam da pitam:) Zasto pravite insajdera? Ubedjenja, izazov, pare, slava, decaci...?

#38 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 02 December 2005 - 19:48

zato sto je ceca moj idol. ali nisam smela do sada to javno da priznam

<{POST_SNAPBACK}>


Da li se ovo zezas ili stvarno mislis?Ako ti je ona idol, onda si me mnogo razocarala. :wub:

#39 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:48

Da li mozes da nam kazes koji je to "najvisi funkcioner" ,na onaj ili ovaj nacin, pokusao da utice na tebe i tvoju ekipu pri pravljeju emisija?

<{POST_SNAPBACK}>


niko nije ni pokusao, zato sto valjda znaju da bismo to objavili odmah. bolje im je da se nepetljaju u takve stvari

#40 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 02 December 2005 - 19:49

zato sto je ceca moj idol. ali nisam smela do sada to javno da priznam

<{POST_SNAPBACK}>

:wub:

Kad vec neces da odgovoris koju muziku slusas :) :

Da li se plasis za svoju bezbednost i da li si primala neke pretnje?

edit: pravopis

Edited by Spleen, 02 December 2005 - 19:50.


#41 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 02 December 2005 - 19:49

Pa sta ako sam ga provocirala? yasto bi Cedomir jovanovic imao povlascen polozaj u odnosu na druge sagovornike. nije hteo da odgovara konkretno na neka pitanja pa je razgovor ispao kao da se svadjamo.  emisija je naravno namerno podeljena u dva dela jer nije moglo sve da stane u jedan.

<{POST_SNAPBACK}>

bilo je potpuno u redu i naravno da treba insistirati na odgovoru i provocirati sagovornika ako krene da se migolji.

#42 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:50

Da li se ovo zezas ili stvarno mislis?Ako ti je ona idol, onda si me mnogo razocarala. :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Dragi Ivane,
moracu da te iskljucim iz dalje komunikacije posto imas dilemu da li se salim ili sam ozbiljna
pozdrav
brankica

#43 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 02 December 2005 - 19:50

idi vidi probu, kad budes imala vremena.

#44 stojand86

stojand86
  • Members
  • 27 posts

Posted 02 December 2005 - 19:51

dobra ideja. napravicu.

<{POST_SNAPBACK}>

Mala pomoc. Vec sam probao da dodjem do nekog manje znacajnog dokumenta(koliko zaradjuje clan Upravnog odbora Jat-a) ,cisto radi zabave, i posle faze u postupku koja se ironicno zove "cutanje uprave" i zalbe, vec neko vreme nista se ne desava. Ne zna zasto.

#45 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 02 December 2005 - 19:52

:wub:

Kad vec neces da odgovoris koju muziku slusas :) :

Da li se plasisi za svoju bezbednost i da li si primala neke pretnje?

<{POST_SNAPBACK}>


ne slusam muziku, salim se , ali ajde da odgovaram na ozbiljna pitanja a ne na takva tipa sta mi je hobi itd...volim sve sto vole mladi

imala sam pretnje ali se ne plasim zato sto mislim da samo kukavice prete. onaj ko nesto hoce da uradi nece prethodno da preti. glupo je da se unapred opterecujem