Jump to content


Photo

Brankica Stanković novi gost foruma Peščanik.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#31 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 30 November 2005 - 08:45

koju mjuzu brankica sluša?
hehe

šalim se,ozbiljno:

<{POST_SNAPBACK}>


Zasto ? :lol: Mene bi bas zanimalo sta Brankica slusa od muzike i koji su joj omiljeni bendovi...

Brankice, aj' molim te, u predahu odgovori i na ovo pitanje. Thanks in advance :lol:

Btw, sve pohvale za insajdera :lol:

Edited by zagor, 30 November 2005 - 08:45.


#32 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 November 2005 - 09:39

joj bre,ne zbog samo pitanja,nego zbog konbteksta jer je bilo inspirisano onim pitanjem da li ima dečka,pa na tragu toga... :lol:

#33 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 30 November 2005 - 10:22

....zip up, boys... :lol:

...no, mene zanima dokle Brankica ide sa maltretiranjem onih koji nece da govore za Insajder?....da li se sve zavrsava sa 'dobar dan, ovde Insajder...no coment, ne zovite me vise', ili ih posteno cima svaki put kad dodje 'do novih saznanja' da prokomentarisu, pa ako nece, zasto nece, kako se brane i sl....?

....kako je saznala da je ona ekipa sa Pinka htela da je namesti za skrivenu kameru, toboze sa informacijama o Mladicu....?

predlog i pitanje...da li postoji sansa, da se na primer u Insajderu vide snimci sa sudjenja za ubistvo premijera, iz sudnice, izvodjenje dokaza, suceljavanja i sl, sa komentarima nekih strucnih ljudi...da li je to uopste dozvoljeno i moguce, da mi obicni smrtnici vidimo nesto od tog sudjenja...?

kritika....ona epizoda sa istrazivanjem gde je Mladic je bila propast ziva, osim cuvene izjave onog starca 'ne idi tamo, mozda spava', koja je btw bila je cist amusement za one koji ga podrzavaju...bez efekta...preslisavanje u cetiri oka je definitivno recept, nikakvi izleti....

pozdrav i podrska...

#34 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 November 2005 - 12:48

....kako je saznala da je ona ekipa sa Pinka htela da je namesti za skrivenu kameru, toboze sa informacijama o Mladicu....?


<{POST_SNAPBACK}>



karadžiću,yo,ne mladiću... :lol: :lol:

#35 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 30 November 2005 - 18:42

karadžiću,yo,ne mladiću... :)  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

...isti q...

#36 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 30 November 2005 - 19:02

A jel moze da se i Brankica javno izjasni na ovom topiku?

<{POST_SNAPBACK}>

Modalitet 2 ili 3 :wub:
Raspitao sam se dobro...

Veliki pozdrav inace za Brankicu! Ja sam na putu tada, pa necu ucestvovati. Voleo bih samo da joj porucim da istraje u tome sto i kako radi! Svaka cast!

#37 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 November 2005 - 19:20

...isti q...

<{POST_SNAPBACK}>



ebi ga...

#38 ProtoTip

ProtoTip
  • Sleepers
  • 6 posts

Posted 30 November 2005 - 23:23

Zasto se insajder ne bavi i zlocinima DOS-a? Milim pre svega na ubistvo Gavrilovica i slicno.

#39 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 01 December 2005 - 00:26

Zasto se insajder ne bavi i zlocinima DOS-a? Milim pre svega na ubistvo Gavrilovica i slicno.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa zato sto Kostunica nece da prica za Insider, a on je video Gavrilovica poslednji :wub:

#40 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 December 2005 - 00:31

kako to sexy/dssovski zvuči:ZLOČINI DOSA!!!! :wub:

#41 stojand86

stojand86
  • Members
  • 27 posts

Posted 01 December 2005 - 01:58

Zasto se insajder ne bavi i zlocinima DOS-a? Milim pre svega na ubistvo Gavrilovica i slicno.

<{POST_SNAPBACK}>


Za tvoju informaciju Momira Gavrilovica nije ubio DOS vec podivljala sluzba drzavne bezbednosti (citaj zemunski klan sa onom genetskom greskom legijom na celu), sa namerom da se da povod DSS-u da optuzi Zoranovu Vladu, kako je ogrezla u kriminal i pocela da ubija "casne patriote" koji ukazuju na to. (Sve to je vec rekao Vladimir Beba Popovic u Insajderu od 24.1.2005.)
Samo da se zna...

#42 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 December 2005 - 02:09

kako to sexy/dssovski zvuči:ZLOČINI DOSA!!!! :wub:

<{POST_SNAPBACK}>



#43 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 01 December 2005 - 03:32

draga brankice ...
voleo bih da je insajder cesce ... i da kao lake teme ( kao u startu)emisije u medjuvremenu budu obrade laksih slucajeva, sakrivanje haskih potrazenika... ko i kako uz koliko nadljuckog truda .... ne mora bas ratko ali recimo onaj manijak iz krajine, adzic ili vec kako da se zove (polako se zaboravlja) kako je on utekao sudu ... tu bi bilo sigurno zanimljivih jna insajd info...

neke relaksirajuce a opet korisne teme .

i pitanje za mladu damu : koliko (moze &i kako ) uspevas sacuvati opimizam?

#44 bocko

bocko
  • Members
  • 555 posts

Posted 01 December 2005 - 16:33

predlog i pitanje...da li postoji sansa, da se na primer u Insajderu vide snimci sa sudjenja za ubistvo premijera, iz sudnice, izvodjenje dokaza, suceljavanja i sl, sa komentarima nekih strucnih ljudi...da li je to uopste dozvoljeno i moguce, da mi obicni smrtnici vidimo nesto od tog sudjenja...?

<{POST_SNAPBACK}>


Za jedan deo ovog pitanja nam ne treba Brankica, jeste dozvoljeno, ali tesko da je moguce. Po sudskom poslovniku i zakoniku o krivicnom postupku za snimanje glavnog pretpresa i kasnije emitovanje takvog snimka, treba ti odobrenje predsednika Vrhovnog suda. Predsednik Vrhovnog suda, a da bi dao ili uskratio odobrenje, mora da pribavi misljenje predsednika veca i saglasnost stranaka. Ovo prakticno znaci da je u predmetima gde imas desetak i vise optuzenih, dovoljno da jedan nece da se saglasi, i od snimanja nema nista.

Moje pitanje je sledece: da li ti se desilo da kopas, trazis, a istina na kraju bude toliko porazavajuca da pomislis da bi bilo bolje da si ostala (a i mi sa tobom) u blazenom neznanju?

#45 djota

djota
  • Sleepers
  • 49 posts

Posted 01 December 2005 - 17:52

Pozdrav za Brankicu koja je jedna od najlepsih mladih novinarki i pametna zena ali mi nije jasno zasto je digla toliku frku sa onom skrivenom kamerom kada je to svuda u svetu obicaj da< se sprda sa javnim licnostima (Italijanska TV) POSLALA JE JAKO LOSU PORUKU DA KO GOD SE ZAJEBAVA SA NJOM ILI B92 ODMAH JE RATNI ZLOCINAC,MAFIJAS ILI KLEROFASISTA .To joj svakako nije trebalo jer je ona jedina od svih ucesnika te skrivene kamare digla frku .