Jump to content

Photo

Kvizovi

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Poll: Omiljeni kviz (69 member(s) have cast votes)

Omiljeni kviz

1. Slagalica - rts (13 votes [19.70%])

Percentage of vote: 19.70%

2. Mozgalica -pink (3 votes [4.55%])

Percentage of vote: 4.55%

3. Ruski rulet - pink (4 votes [6.06%])

Percentage of vote: 6.06%

4. Milioner - bk (25 votes [37.88%])

Percentage of vote: 37.88%

5. Najslabija karika - bk (13 votes [19.70%])

Percentage of vote: 19.70%

6. Zlatna zica - bk (3 votes [4.55%])

Percentage of vote: 4.55%

7. Kviz na 3K (5 votes [7.58%])

Percentage of vote: 7.58%

Vote Guests cannot vote

#1 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 16 November 2005 - 13:13

Lice: Ja vise volim one kvizove koji imaju veze i sa enigmatikom, a ne suvo postavljanje pitanja i odgovora. Moja zamerka je da svi voditelji nasih kvizova bezuspesno pokusavaju da budu duhoviti (i po meni im uopste ne uspeva), a sve nase voditeljke su drvene i ustogljene.

Nalicje: Ono zbog cega sam otvorio ovu temu je na linku http://www.rts.co.yu...&PagePosition=1 i bas me interesuje ima li neko iskustva sa BK (osim sto znam da moja komsinica Cveta pobednica "Idola" niti je snimila album niti je otisla na medjunarodno takmicenje) ili Pinkom kao ovi jadnici sa "Nacionalnom televizijom" koja se hvali svojim velikim transferima i koja dobija pretplatu, ali kad se treba isplatiti nekoliko hiljada ljudima koji su to zaradili onda ih nigde nema. :lol: :lol:

#2 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 16 November 2005 - 14:10

Slagalica - Не допадају ми се све игре, а и водитељке су крш. :lol:
Mozgalica - Ово не знам ни шта је. :lol:
Ruski rulet - Срање. Тотално незанимљиво и крајње ступидно са оним пропадањем.
Milioner - Добар је, али ме гуши првих неколико питања и интимизација са такмичарем. :lol:
Najslabija karika - Претенциозно. Не допада ми се. Питања су најчешће изузетно лака, а трема ради своје.
Zlatna zica - Онако. Није лоше, мада некад имају баш тешка питања.
Kviz na 3K - Ни ово не знам шта је. ;) Слабо пратим 3к.

Један од најбољих је био онај на РТС1. Не знам како се зваше. Водио је Иван Бауер. Изузетно динамичан квиз са углавном добрим питањима. Једино ми је био глуп онај Гонг. ;) Чујем да су изгубили лиценцу. :lol:

едит: Хе хе, "Сам против свих", тек сад видех линк... Идем да погледам...

Edited by Zeka Peka, 16 November 2005 - 14:11.

#3 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 16 November 2005 - 14:20

Slagalica, mozgalica - nisam bas sigurna da znam o cemu se radi :lol:
Znam da je bilo nesto na rtsu kad se otvaraju neka polja, to u svakom slucaju nije lose.
Ruski rulet mi je smesan sa onim propadanjem.
Milioner nije los mada mi nesto smeta, ne umem trenutno da objasnim sta.
Najslabija karika - smehotresno, pitanja glupava/laka, voditeljka kao opasna a ustvari smesna.
Zlatna zica i 3k-kviz nazalost nemam pojma sta je.

Nego, a gde je Sam protiv svih? :lol:
To je meni najbolji kviz koji videh u poslednje vreme.

#4 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 16 November 2005 - 14:22

Један од најбољих је био онај на РТС1. Не знам како се зваше. Водио је Иван Бауер. Изузетно динамичан квиз са углавном добрим питањима. Једино ми је био глуп онај Гонг.  :lol:
"Сам против свих"

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:
A jest onaj gong bio presmesan.

Чујем да су изгубили лиценцу.  :lol:

Stvarno?!
Bah... :lol:

#5 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 16 November 2005 - 15:36

kad pogledam Hrvatsku varijantu Najslabije karike, nasha mi dodje tek nesto loshija od originala na BBC

Milioner mi je dobar kviz

ostali :lol:
a Sam protiv svih mi se nije svidjao prvenstveno zbog Bauera koji mi je izuzetno antipatican

#6 Boza_zvani_Pub

Boza_zvani_Pub
  • Members
  • 2,544 posts

Posted 16 November 2005 - 18:50

cova koji pokazuje pantomimu na 3k je zakon!!!

#7 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 16 November 2005 - 21:50

Sam protiv svih je OK, samo da nema onog Bauera ... ODVRATAN! Ali, htedoh da se prijavim, ali evo nisam znao da su izgubili licencu!

Najslabija Karika mi se jako svidja, ideja voditelja je fenomenalna ... ne da se pokidam od smeha nekoliko puta nego ... Sandra je stvarno dobra u onom! Ne znam zasto je ne volite ... U poredjenju sa onom Hrvatskom voditeljicom, a imao sam cast da gledam isti kviz i kod Madjara, ni ona Madjarica nije nista bolja (al' je svakako bolja od Hrvatice) ... Zakljucili smo, zakljucio sam, svejedno :lol: - Sandra je najbolja u regionu ...

Jadan Pink nikako da pogodi kviz, te Ruski Rulet, pa ono Lice, Najbolje Lice, kako li se zove, kad stoje ljudi u krugu pa kamera u centru, vamo-tamo ... Pa sad ova Mozgalica, video i prebacio! Kopiraju one jadnicke sa RTSa, sto vuku taj kviz vec 100 godina, a voditeljice i dalje beda! :lol: Vadi ih Milka Canic :lol: !!!

Milioner k'o Milioner, ali Zeljkovic nije k'o Tarik! Nema sta! Onaj zdepasti, ofarbani nesretnik je odvratan! Zlatna Zica je cool kviz, kratko traje, nema bla bla bla ...

3Kviz isto tako slicno kao Zlatna Zica, polja na otvaranje, klasika .... Ali evo sade poce neki novi kviz "Trostruka Sansa" bazirana na logickim/optickim varkama/problemima ... Vec vidjeno na VIVI, DSF i ostalim zapadnim TV stanicama. U svakom slucaju prva kod nas!

Sto se voditelja u globalu tice ... Ima pokoji dobar, ali vecinom su ... (definisite sami)

I NA KRAJU MOJ NAJBOLJI KVIZ & VODITELJ:

UPITNIK & JOSHKO LOKAS !!!

Bas mi zao sto vise nema, bilo jedno vreme i na TV NS!

Edited by st_jimmy, 16 November 2005 - 21:53.

#8 vanda

vanda
  • Members
  • 7 posts

Posted 17 November 2005 - 23:27

DOBAR JE KVIZ ZLATNA ZICA UKOLIKO VODITELJKA NIJE BOJANA ROLJIC.
UBIJA ME U POJAM.
PRIMER> ZAGONETNA LICNOST JE KARL MARKS-CITA PODATKE O NJEMU I USPUT POMINJE NJEGOVOG NAJBOLJEG DRUGA FRIDRIHA ENGLEZA!!!!!!!!!!!

EEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEKO CE POMISLITI DA JE U PITANJU LAPSUS, ALI VERUJTE DA NIJE.

JOS JEDAN PRIMER>NAZIV FILMA MALTESKI SOKO CITA KAO MALTESKI SHOW!

I OPET SE NE RADI O LAPSUSU.

#9 Kaplow

Kaplow
  • Members
  • 237 posts

Posted 18 November 2005 - 00:47

Najslabija karika i nista vise. Milioner me smori; Mozgalica=Slagalica=muka mi je da gledam, setim se odmah srecnih milosevicevskih dana; Zlatna zica bi jos mozda mogla, ali da vode vise racuna o pitanjima i odgovorima.

#10 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 November 2005 - 00:54

vanda, искључи Caps Lock. Стварно нема сврхе "викати". :lol:
Ако хоћеш нешто да нагласиш - у реду, али не мора цео пост бити написан великим словима. :lol:

#11 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 18 November 2005 - 00:55

Kviskoteka :lol:

#12 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 18 November 2005 - 02:48

Slagalica - dosadili su sa ciklusima...
Mozgalica - sterilna verzija gorepomenute. Sve je isforsirano, a voditeljka k'o da je na Marsu.
Ruski rulet - nije loše
Milioner - pompezno
Najslabija karika - ništa posebno, a i ona gadura me nervira (valjde je to i poenta)
Zlatna zica - nije loše
Kviz na 3K - huh? :lol:

#13 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 18 November 2005 - 09:03

Najlslabija karika - iskljucivo zbog VODITELJKE!

Najbolji kviz svih vremena, naravno - KVISKOTEKA!

#14 Marvin

Marvin
  • Members
  • 6,366 posts

Posted 19 November 2005 - 12:13

Glasao za 3k kviz. Za one koji ne znaju, tacni naziv ovog kviza je "Triki kviz". To je ono cudo gde cika pantomimom pokazuje neke pojmove/nazive itd. Ja bih jos napomenuo da je ovo najmanje ambiciozan kviz ali zato najprirodniji. Bas mi se svidja.

#15 Kaplow

Kaplow
  • Members
  • 237 posts

Posted 19 November 2005 - 13:59

Je l' jos neko primetio da Pink ima lose uradjene licencirane kvizove? Kad gledam Ruski rulet da indonezanskoj ili malezijskoj televiziji, iako nista ne razumem, unervozim se. Ja kraj TVa imam tremu, a tek takmicari u areni kod njih. A Pravo lice sa Sanjom Radan kao okosnicem projekta je DDddddddd.