Jump to content


Photo

Clubbing u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 24 January 2002 - 14:30

:| Iako mislimo da smo ga se otarasili, Slobn duh se pomalja iz coskova i rupa po raznim mestima u gradu i to medju ovo malo jada sto je ostalo od mladih (prosek starosti kod stanovnika u Srbiji je 50 i vise godnia) nema dece, pojeli vampiri.

I kad jos pored sveg tog bedaka raznorazni gostionicari i kafandzije nanjuse da ovo malo mladih voli da tehno-house, onda brze bolje prirede kakvu prevaru da bi im oteli po 10 maraka.

Mondo - lazu za Djeve samo da im dodju ljudi. Konobari kradu nepopijeno pice sa stolova da bi narucio drugo, na garderobi pise, ne snosimo odgovornost ako vam nesto nestane iz garderobe, ( ovo prakticno znaci da - Ne snosimo odgovornost ako vas pokrademo), prljav, prasnjav, smece na podu, voda u toaletu i sto kazu, drogirana deca.

Qvorum 33 - inspirisani poslovnim uspesima kolega iz Mondoa, isto lazu ljude,ali ne vracaju pare koje si dao za DJ-a. Fufe klinke i pederani.

Barutana - Open air smetliste, kamenjar bez lepog prilaza i prasnjava rupa bez ijednog stola i pristojnog sedista. Wc u travi pored zida i u smrdljivoj prikolici prepunoj vode i blata.

Inace, kad se organijzuje nesto u gradu, postuje se princip Slobinog Sps duha u poslovanju. Ljudi, nekih 2000-3000 se privuku u kakav hangar ili magacin, zatvori se voda u Wc-u da bi kupovali kiselu od 2 dl za 100 din, garederobva ne postoji ili postoji za 200 ljudi poznanika ovih koji organizuju sve to, nema stola, nema stolice, prljavi magacinski prostori i prasina, dva spota i jedna smoke masina, neki jeftini strani Dj.

Bogato, nema sta.

F6 - kao fol elitno mesto, a ono gadnoo, ...ja volim dobre automobile i fino obucene ljude, al ako se mesto fura na elitizam, a da bar ne izgleda ko "sam gazda skelop diskoteku od dasaka i buradi", ( inace burad od nafte i mazuta su cest ukras elitnih klubova u gradu)


Underground jedino pristojno mesto sto zbog muzike residentr Dj-eva, sto zbog vlasnika koji su fini momci i zbog novog izgleda koji bar malo podseca na disko feel, svetli pod u separeu od bele koze, lep sank i nadasve pristojno i fino osoblje. Denskerke i dorba ekipa, sto mladi sto stari, al bar su fini.
Mozda ce ceo klub izgeldati tako sav u belom. To bi bilo onako, svetski.

nema vajde dok god netalentovani rade posao za koji treba talenat.


Ne dajte se ljudi, varati. - Nego udri po sustini i ako treba da bojkotujete nekoga ili nesto da bi vam syutra bilo bolje, do it!

_________________
Oh, that wasn't what I meant to say at all
From where I'm sitting in the rain
Washing against the lonely tenement
Has set my mind to wander
Into the windows of my lovers
They never know unless I write

[ Izmena poruke: zen na dan 2002-01-24 14:32 ]

#2 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 25 January 2002 - 10:12

dobro, dobro. ipak sam pregrubo ocenio klupsku scenu sa tek nekoliko primera i nisam trebao.

#3 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 29 January 2002 - 03:10

pazi zen upravu si
mondo mesto za skupljanje kvazifansy likova i izdrogiranih dizelasa koji su culi najavu za dj za koga nisu ni culi na pinku u cityu
barutana, koliko sam se samo puta klizao i rizikovao razne vrste povreda dolazeci do nje
qvrum33 tu nisam ni bio ali po prici mesto stvoreno za pedofile sa ogromnim cenama
industrije nekada kultno mesto ivoga grada ali bas davno sada je internet caffe sa 60 racunara
open air party e to je vec nesto drugo sto se tice toga i svih velikih desavanja tipa urban ili zurke u hali to je prica za sebe tolkiko slabu organizaciju nisam nigde video
za djeve si upravu dovode se neki krajnje neafirmisani dj, i prezentuju se kao mega zvezde.....
ali ima nade bar je opet bio billy nasty meni jedan od drazih dj. koji su posetili nas grad bio je i krust... da ne bude sve
crno
ja sam bio na jednoj zurci koja mi se svidela u nekom hangaru ispod starog mosta preko sina blata kroz prolaze ma avantura da stignes radio je freerideculture i bilo je 30 ljudi zurka bez najve valda prija povratak undergroun fazona u ektro muziku
a za undergroun kao klub sve najgore par puta na neke najavljene zurke me nisu hteli pustiti krajne primitivni doormani jer nisam imao cipele firmiranu usku majcu... itd nisam imao look koji daje utisak da ce da potrosi pare a zurka je bila najavljena kao neka techno house :smile:

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2002-01-29 03:17 ]

#4 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 29 January 2002 - 09:18

Uh, ma vidim, sad si i ti malo grub isto ko ja. Meni bilo zao sto sam napljuvo klubove i mesta, al' neka.. Ko ih yebe.

Zao mi je sto te Aca nije pustio u Ander. Ander je sad dobio jos jedan uredjen deo (VIP kao) i dosta lepo izgleda u belom.
Ili si mlad puno, ili mozda da se bas potrudis oko izgleda ili oblacenja ili neznam vec cega. mozda da pazis kad dolazis da nebudes u grupi sa mnogo klinaca ortaka.

..a zasto. pa naravno zato sto je tvoj lep izgled i fazon i stil ono zbog cega si ziv i mlad i zbog cega ces izaci napolje medju ljude i devojke i zezati se... to doduse jeste drugacije od one varijante ranac na ledja, street fazon i open air zurke ...

A sto se tice para potrosenih u Beogradksim klubovmia i kaficima i diskotekama- Zadar je bio gradic za 75 000 stanovnika, al bogat.

Imali smo Najvecu diskoteku na jadranu kapaciteta 3000 ljudi izgradjenu kao zasebnu gradjevinu. U gradu smo imali i Citadelu koja je kao najlosije mesto, ( bolje od ijednog mesta u BG) i diskoteku forum, malu diskoteku, otprilike kao Underground za koju se znalo da je potroseno oko 2 miliona maraka na uredjenje. Talijani sljakali ozvucenje na neku foru tako da ti bas razvaljuje stomak, al mozes da razgovaras sa partnerkom na podijumu koji naravno, svetli.

Fora je da se ljudima vrati bar malo ugodjaja od para koje daju i to dorbi ugostitelji rade, nemora niko da ih tera.

Nemate para i jadni ste sta sve dozvoljavate dragi moji, lenji ste i necete da radite i volite da ukradete i slazete. :sad:

..i dozvoljavate da vam devojke nemaju para.

Zato je to ovako ovde kako jeste...

OPet grubo, al u rebra. ;P

Volim vas sve i borim se za vas.
Moja braco i sestre.


_________________
Oh, that wasn't what I meant to say at all
From where I'm sitting in the rain
Washing against the lonely tenement
Has set my mind to wander
Into the windows of my lovers
They never know unless I write

[ Izmena poruke: zen na dan 2002-01-29 09:34 ]

#5 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 29 January 2002 - 18:01

nisi bio dovoljno grub, situacija je mnogo crnja.
tesko je preziveti clubbing u gradu od 2.5 miliona stanovnika koji ima 1 relativno pristojan klub, andergraund. relativno pristojan, jer lepo izgleda, neprijatno mirise, ima klijentelu koja je sarena, malo onih koje zanima muzika i puno onih koji su to zbog drugih razloga. sto ga vode ljudi koji nisu clubberi, ni bivsi ni sadasnji a ni buduci, vec sportisti. masovnim vezbama do ispranog duha.
mesta i organizacije cije zabave treba apsolutno bojkotovati: mondo, quorum 33, XL, AND music, tehnokratia, sve psy trance zabave ko god da ih pravi. to je smece kakvo moze da ozivi na humusu koji je 15 godina pod milosevicem napravilo, jeftina droga, ruzni ljudi, tuce, oruzje, agresija, nasilje, napetost.
da budem iskren ne vidim izlaz. ako imate ideju, podelite je sa nama.

#6 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 30 January 2002 - 09:23

Jao super. :smile: Imam Ideja. POdelicu ih sa vama. ... ok . malo da se pripremim.