Jump to content


Photo
- - - - -

Najruzniji automobili


  • Please log in to reply
706 replies to this topic

#31 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 19 October 2005 - 01:51

Pontiac Aztek (o cemu je dizajner razmisljao, kad ga ovakvog napravi?)
Posted Image
  • 0

#32 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 19 October 2005 - 02:02

Smart (spaliti!!!), Ford Ka, Multipla  :lol: , Fiat Panda (neki licni razlozi), Skoda Felicia, Mazda 121 (sa spojlerima pa jos tirkiznoplava)
Posted Image

E da, i onaj Chrysler koji bi trebalo da izgleda kao oldtajmer... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ja imam takvog (tj. zena mi, a to znaci ja :lol:) i bas nam se svidja. Isli specijalno u drugi grad da ga kupimo. Doduse, zelen je.
  • 0

#33 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 19 October 2005 - 05:17

Ja imam takvog (tj. zena mi, a to znaci ja :lol:) i bas nam se svidja. Isli specijalno u drugi grad da ga kupimo. Doduse, zelen je.

<{POST_SNAPBACK}>


Eto de?? Pa nije valjda da ga josh prave? I moja ga je zhena vozila (i to bash tirkiznog, sa spojlerima) josh tamo kada se pojavio 1992/1993. Odlichan autic. Josh ga vozi moj sestric.
  • 0

#34 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 19 October 2005 - 06:10

Eto de?? Pa nije valjda da ga josh prave? I moja ga je zhena vozila (i to bash tirkiznog, sa spojlerima) josh tamo kada se pojavio 1992/1993. Odlichan autic. Josh ga vozi moj sestric.

<{POST_SNAPBACK}>

Ne prave ga vise, naslednik mu je Mazda 2.


Posted Image
121 je naravno pravi zenski autic... u principu se svidja onima kojima se svidja ovde omrazeni Ka :lol:
  • 0

#35 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 19 October 2005 - 08:32

Jel stvarno veliki mali auto? :lol:
  • 0

#36 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 19 October 2005 - 09:54

Smart (spaliti!!!)

Apsolutno! :lol:

Mazda 121

Joj a meni je ta Mazda bas slatka :lol:


Nego setih se jos jedne rugobe: jedan od novijih Mercedesa, zaboravih ime modela, u svakom slucaju deluje kao izduzeni Smart, grozno :lol:
  • 0

#37 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 19 October 2005 - 10:01

95% Citroena...


Da smo u 16. veku, ovo bi bilo dovoljno za dvoboj. :lol:
  • 0

#38 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 19 October 2005 - 19:32

Eto de?? Pa nije valjda da ga josh prave? I moja ga je zhena vozila (i to bash tirkiznog, sa spojlerima) josh tamo kada se pojavio 1992/1993. Odlichan autic. Josh ga vozi moj sestric.

<{POST_SNAPBACK}>

bio ih je pun beograd jos pre 91 kada sam ja iz njega otisao. pojavio se u isto vreme kad i svi ostali japanci (89/90 je bio bum uvoza japanaca), otprilike u isto vreme kada i mazda 323F koju su svi zivi kupovali zbog "sportish" izgleda.


edit: trazeci tacan datum kada se mazda 121 pojavila na trzistu, nadjoh odlicnu stranicu na temu topika: The Uglest Cars in Britain.

Edited by voja i, 19 October 2005 - 20:30.

  • 0

#39 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 19 October 2005 - 22:29

...otprilike u isto vreme kada i mazda 323F koju su svi zivi kupovali zbog "sportish" izgleda.

<{POST_SNAPBACK}>


Ma, kupovali ljudi jer su ribe jurile frajere sa tim mazdama, pa je prozvase "picolovac".
  • 0

#40 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 19 October 2005 - 23:46

moj favorit honda fuya-jo

Posted Image
  • 0

#41 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 19 October 2005 - 23:51

a sta mislite o ovoj lepotici
fiat multipla

Posted Image
  • 0

#42 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 20 October 2005 - 01:22

edit: trazeci tacan datum kada se mazda 121 pojavila na trzistu, nadjoh odlicnu stranicu na temu topika: The Uglest Cars in Britain.

<{POST_SNAPBACK}>


nije los sajt, pogotovo komentari...
cak se i slazem za dosta automobila koje su pomenuli....ALI, ne mogu da verujem da je tu i Citroen DS...
  • 0

#43 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 20 October 2005 - 01:56

Gos'n Vojo i,

bio ih je pun beograd jos pre 91 kada sam ja iz njega otisao. pojavio se u isto vreme kad i svi ostali japanci (89/90 je bio bum uvoza japanaca), otprilike u isto vreme kada i mazda 323F koju su svi zivi kupovali zbog "sportish" izgleda.
edit: trazeci tacan datum kada se mazda 121 pojavila na trzistu, nadjoh odlicnu stranicu na temu topika: The Uglest Cars in Britain.

<{POST_SNAPBACK}>



Hmmm, bice da ste u pravu i da je to bilo 90/91. U vreme one grozne inflacije '93 imali smo ga vec vishe od godinu, mozhda i dve dana. Secam se kako mi je bilo kad su mi maznuli 'kapne. A ako se ne secam kada smo ga kupili secam se dobro zashto. Majstori u servisu zaboravili da u nash prastari Daf sipaju novo ulje poshto su ispustili staro. a i kako smo ga kupili. Kako su svi u prestavnishtvu (GENEXovom, chini mi se da je bilo na Karaburmi) gledali zabezeknuto moju zhenu kada je na pitanje ko nas je poslao odgovorila zbinjeno 'kako ko nas je poslao, pa niko....' Nikako im nije bilo jasno da je neko mogao i da pomisli da dodje da kupi auto a da nema vezu...

Eh, da, tako je to nekdar bilo...Ali u svakom sluchaju (narochito posle Dafa) bio je to sjajan autic. I josh je u (pristojnom) voznom stanju. A josh je bio bolji slogan. I posle petnaest godina ljudi pamte ono 'Mali, veliki auto'. What a soundbite...
  • 0

#44 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 20 October 2005 - 19:20

nemam nista protiv ruznih modela auta. one najljepse voze najruzniji moguci primjerci muskaraca.
  • 0

#45 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 20 October 2005 - 19:45

Nego setih se jos jedne rugobe: jedan od novijih Mercedesa, zaboravih ime modela, u svakom slucaju deluje kao izduzeni Smart, grozno


Ahaaa, Mercedes A klase, mada sam i ja mislila sve najgore o njemu dok nisam usla unutra i odusevila se kako su prostrana kola, a i bas lepo klize dok se voze....

A Mazda 121...izvinjavam se sim fanovima..... :lol: ...ali nekako mi izgleda kao oversized kola za Barbiku :lol:
  • 0