Jump to content


Photo
- - - - -

Serija "Carnivale"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#1 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 06 September 2005 - 00:01

Гледала сам програм ХРТ-а и видела да од четвртка креће серија "Carnivale" уместо досадашњег CSI Miami.
Дакле, радним данима иза поноћи на ХРТ2... Сви они који су желели да је одгледају, али нису и они који су се заинтересовали тек после њеног приказивања... :lol:

#2 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 06 September 2005 - 00:05

pa imali smo mi to vec - ovo je nastavak :lol:

#3 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 06 September 2005 - 01:54

pa imali smo mi to vec - ovo je nastavak :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Nastavak ili repriza (sto mi se cini verovatnije s obzirom da je izabran termin posle ponoci, a ne u 21h, sto je bio originalni termin)?

Ili ce prvo ici repriza dosadasnjih epizoda, pa onda nove epizode odmah posle njih?

#4 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 06 September 2005 - 07:23

nemam pojma, vidjet cu tek u cetvrtak :lol: na sajtu od HRT-a pise samo "Cirkus" (12) i trajanje epizode.

#5 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 06 September 2005 - 09:52

Кад кликнеш на то "Циркус...." искаче прозор у којем је испричан садржај прве епизоде (Milfay), а кад кликнеш на неки други дан исписује се садржај неке од следећих епизода, тако да се може доћи до закључка која је сезона у питању... :lol:

Питање је само да ли ће пусти и други серијал након овог, али с обзиром да се исти није приказивао у редовном термину, неће ни сада, у репризном.... :lol:

#6 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 06 September 2005 - 10:51

pazi ti njih, pocinju reprize u devetom mjesecu...ajd da je ljeto :lol:

#7 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 06 September 2005 - 13:14

Yesss ... ta serija mi je promakla, a kasnije sam vrlo fine preporuke cuo ...taman da se apdejtujem do novih epizoda :lol:

#8 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 07 September 2005 - 00:38

pazi ti njih, pocinju reprize u devetom mjesecu...ajd da je ljeto  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

pa i CSI:Miami je bila repriza, zar ne? I Frasier posle toga u gluvo doba noći je repriza. to su izgleda reprizni termini.

meni će dobro doći pošto sam prepustila delove nekih epizoda, a i neke stvari moram ponovo da vidim pa da malo povežem konce... priča je dosta komplikovana

trol

nadam se da će da repriziraju Oz!

trol off

#9 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 08 September 2005 - 23:43

Само да подсетим....

Почело је пре 10 минута...

#10 analiticar

analiticar
  • Members
  • 680 posts

Posted 11 September 2005 - 22:22

Ajde sad neko da nam ukratko opise seriju, onako plasticno za nas koji nismo gledali... Mislim da su je najavili na PINKU, ali nisam siguran.

#11 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 14 September 2005 - 20:10

proklei IKOM! HRT 2 nestao juče uveče! Ja se nadala - samo za vreme utakmice - kad ono nema ga cele noći! :lol: neće valjda opet to da se dešava svake noći?! :lol:

#12 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 14 September 2005 - 22:20

proklei IKOM! HRT 2 nestao juče uveče! Ja se nadala - samo za vreme utakmice - kad ono nema ga cele noći!  :lol: neće valjda opet to da se dešava svake noći?!  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

И ја сам код ИКОМА. Овде сигнала није било једино током утакмице, као и данас. После се појавио, а и сад га има. Изгледа да су нешто забрљали у твом крају. Кретени. :lol:

#13 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 14 September 2005 - 22:23

Ajde sad neko da nam ukratko opise seriju, onako plasticno za nas koji nismo gledali... Mislim da su je najavili na PINKU, ali nisam siguran.

<{POST_SNAPBACK}>

Иди на линк који сам горе навела. Види шта има тамо и мало копај по нету. Ни ја за ове 4 епизоде нисам баш све похватала (у томе је и поента :lol: ), па ми је глупо да причам шта се до сада десило. Иначе, уз вечерашњу има још 8 епизода.

#14 haski

haski
  • Members
  • 392 posts

Posted 15 September 2005 - 11:58

Podsjeća li još nekoga serija na Lyncha? Patuljci, bradate žene, vidovnjaci, Biblija, vizije... Nitko živ ne zna o čemu se tu radi. :lol: Ali jako dobro izgleda. :lol:

#15 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 15 September 2005 - 12:13

Podsjeća li još nekoga serija na Lyncha? Patuljci, bradate žene, vidovnjaci, Biblija, vizije... Nitko živ ne zna o čemu se tu radi.  :lol:  Ali jako dobro izgleda.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Потпуно!
Кад сам одгледала прву сцену у првој епизоди, када се појављује патуљак и прича причу одмах ми је Линч пао на памет. Поготово што се исти патуљак појављује и у Твин Пиксу. :lol: