Jump to content


Photo

West Ham United


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#76 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 04 October 2005 - 14:08

samo millwall

<{POST_SNAPBACK}>


Jedan je RHINO!!! :lol:

#77 circle of 2

circle of 2
  • Members
  • 30 posts

Posted 05 October 2005 - 12:57

No one like us,
no one like us,
no one like us,
we dont care!
we are Millwall,
super Millwall,
we are Millwall,
from the Den!

#78 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 17 October 2005 - 17:27

sinoc je protiv chelsea napravio nevjerovatan pas sa pola terena po zemlji na lijevo krilo. spot on! u onoj ruznoj utakmici punoj krljanja i promasaja, to je za mene bio najbolji trenutak u inace bacenih 90 minuta. nisam pool fan, ali gerard je car. useres se kad god on ima loptu, nikad ne znas sta ce sledece da ti uradi.

znaci ono sto je sinoc odigrao benajun za onog napadaca, ne znam kako se zove, zvacemo ga "drvo", bilo je nesto sto moze samo vrhunski fudbaler, sto benajun jeste?! u tome je stvar. sada u premijer ligi igraju igraci koji pre 5-6 nisu mogli ni da sanjaju da ce da igraju. npr. 2. strelac lige: endi dzonson???

jel' znas koliko je takvih pasova imao rui costa? pa jedno 3 po utakmici.

strucnjaci su se izmedju dzerarda i lamparda odlucili za dzerarda. kada kazemo, strucnjaci ja pomislim na nekog ko stvarno poznaje fudbal. medjutim, strucnjaci su: ali mekoist, zatim... mis'im, zasto da nastavljam. on je onoliki strucnjak koliki je strucnjak i G8 (gaza).
jedini igraci koji vrede su giggsy, tjeri i jj (koji je pokazao u nemackoj koliko je dobar, ali ima mnogo onih koji, pre nego je dosao u bolton, nisu culi za njega.

#79 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 19 October 2005 - 14:39

znaci ono sto je sinoc odigrao benajun za onog napadaca, ne znam kako se zove, zvacemo ga "drvo", bilo je nesto sto moze samo vrhunski fudbaler, sto benajun jeste?! u tome je stvar. sada u premijer ligi igraju igraci koji pre 5-6 nisu mogli ni da sanjaju da ce da igraju. npr. 2. strelac lige: endi dzonson???

jel' znas koliko je takvih pasova imao rui costa? pa jedno 3 po utakmici.

strucnjaci su se izmedju dzerarda i lamparda odlucili za dzerarda. kada kazemo, strucnjaci ja pomislim na nekog ko stvarno poznaje fudbal. medjutim, strucnjaci su: ali mekoist, zatim... mis'im, zasto da nastavljam. on je onoliki strucnjak koliki je strucnjak i G8 (gaza).
jedini igraci koji vrede su giggsy, tjeri i jj (koji je pokazao u nemackoj koliko je dobar, ali ima mnogo onih koji, pre nego je dosao u bolton, nisu culi za njega.

<{POST_SNAPBACK}>

Jevrej o kome pricaj je jako dobar igrac. Nosilac igre svog tima. Ne znam koliko puta si ga gledao, ali svaku tekmu odigra sjajno i bude veoma (pozitivno) zapaze. Uglavnom terorise pritivnicke igrace. Momak igra sezonu zivota. Malo si se zajebo kad si njega spomenuo, uostalom kao i spica Palace-a.
Jesi to sada i Gazu pljunuo? Gaza je bio jedan od najtalentovanijih igraca ikada!

#80 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 21 October 2005 - 16:43

jel' to sto je gaza bio najkreativniji igrac (bez premca) u istoriji engleske znaci da je sada veliki strucnjak? ne. pa i gulit je jedan od najboljih igrac na svetu u poslednjih 20-30, pa je kao strucnjak obican glupan.
beanjuna sam gledao i mogu da kazem da igrac sa njegovim kvalitetima ne bi mogao da bude jedan od boljih u premijer ligi od pre 5-10 godina. hteo sam da kazem da je kvalitet lige u poslednje 3-4 godine naglo opao. sada su najbolji igraci u premijeru dzerard, lampard, dzo kol. uporedimo te igrace sa igracima, tipa gaza, zola, ginola, di canio, cantona. jel' postoji razlika? naravno, cantonu sam uvek gledao sa uzivanjem i divljenjem. za to je zasluzan i murinho koga interesuju samo rezultati, nebitno je da li ce biti nekog lepog driblinga. za koju godinu, kada odu i gigsi i jj i jos nekolicina, ostace hrpa igraca ciji je zadatak trcanje.
sada, esijen je jedan od najboljih igraca u premijeru. zasto? jednostavno, zato sto je najizdrzljiviji i moze da trci ceo dan (ako treba) zarad rezultata. sigurno nije najbolji jer je nadaren kao ronaldinjo.
nije slucajno dinjo izabrao barcu ispred manchestera.

#81 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 21 October 2005 - 23:46

beanjuna sam gledao i mogu da kazem da igrac sa njegovim kvalitetima ne bi mogao da bude jedan od boljih u premijer ligi od pre 5-10 godina. hteo sam da kazem da je kvalitet lige u poslednje 3-4 godine naglo opao. sada su najbolji igraci u premijeru dzerard, lampard, dzo kol. uporedimo te igrace sa igracima, tipa gaza, zola, ginola, di canio, cantona. jel' postoji razlika?

<{POST_SNAPBACK}>

Govoris o najboljim igracima na svetu! Gerrarda i Lamparda traze svi najveci klubovi sveta (i zasluzeno ih traze), a i Cole je vrh vrhova. Mislim da engleska nikad nije imala jace igrace u svojoj istoriji. Igraci koje si ti dole naveo su legende, ali nista bolji od iznad navedenih. Po glasanju navijaca Reala, najzeljenije pojacanje, od svih igraca je bas Lampard! Kvalitet Premiershipa se vidi u LS. Redovno njihovi timovi prolaze grupe (sa cim jedino jos spanci mogu da se pohvale), od 4 najbolja, 2 su iz engleske.
Essien je fenomenalan igrac. To sto trci ko konj, to je samo jedan plus. Bice najbolji DMC na svetu, to je sigurno.

Yossi Benayoun je veoma dobar igrac. Rado bih ga video u Middlesbroughu. Gledah ga 4 puta ove sezone i svaki put je dominirao.

#82 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 25 October 2005 - 06:15

ako je tebi draze da gledas kako esijen trci ili krsi noge, to je tvoje pravo. meni je draze videti kako dinho dupetom izbaci celu odbranu i uz to odbrambeni igraci ne znaju gde se nalaze.

pomenuo si real madrid. cini mi se da oni vec godinama imaju problema sa pojacanjima. ali, daleko od toga da je frenki los igrac. on je najbolji na svetu u modernom fudbalu. moderni fudbal se sastoji od pretrcanih kilometara, a ne driblinga.

#83 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 07 November 2005 - 16:12

ima vas jos, nedamo se samo millwall...