Jump to content


Photo

West Ham United


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#1 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 03 September 2005 - 21:47

Bez osporavanja jedan od najunikatnijih klubova na planeti. Kroz decenije je nedrio najbolje talente u Engleskoj. Razlog zbog kojeg je Engleska osvojila svoje jedino svetsko prvenstvo. Osvajac FA kupa 3 puta , Kupa Pobednika Kupova i Intertoto Kupa . Ipak West Ham je ostao do dana danasnjeg ono sto je bio i pre 110 godina kada je osnovan od strane luckih radnika na Temzi pod imenom Ironworks. A to je mali porodicni klub velikog srca sa najboljim navijacima u Engleskoj.

Ovih dana u javnost je procurela vest o mogucoj prodaji West Ham-a konzorcijumu koji predvodi iranski bilioner kao i drugi ruski naftasi. MSI grupa vodi brazilski klub Korintijans koji je nazamislivim kupovinama postao najaci klub u Juznoj Americi. Najava da ce 100miliona funti biti ulozeno u kupovinu igraca odzvanja sirotinjskim istocnim Londonom. Postoji velika mogucnost da ce West Ham konacno doci u mogucnost da ispuni svoj veliki potencijal i postane evropski velikan kojise iz sezone u sezonu bori za domacu titulu i ligu sampiona.

nastavice se....

Edited by WestHamUnited, 03 September 2005 - 21:58.


#2 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 03 September 2005 - 22:10

Bez osporavanja jedan od najunikatnijih klubova na planeti. Kroz decenije je nedrio najbolje talente u Engleskoj. Razlog zbog kojeg je Engleska osvojila svoje jedino svetsko prvenstvo. Osvajac FA kupa 3 puta , Kupa Pobednika Kupova i Intertoto Kupa . Ipak West Ham je ostao do dana danasnjeg ono sto je bio i pre 110 godina kada je osnovan od strane luckih radnika na Temzi pod imenom Ironworks. A to je mali porodicni klub velikog srca sa najboljim navijacima u Engleskoj.

Ovih dana u javnost je procurela vest o mogucoj prodaji West Ham-a konzorcijumu koji predvodi iranski bilioner kao i drugi ruski naftasi. MSI grupa vodi brazilski klub Korintijans koji je nazamislivim kupovinama postao najaci klub u Juznoj Americi. Najava da ce 100miliona funti biti ulozeno u kupovinu igraca odzvanja sirotinjskim istocnim Londonom. Postoji velika mogucnost da ce West Ham konacno doci u mogucnost da ispuni svoj veliki potencijal i postane evropski velikan kojise iz sezone u sezonu bori za domacu titulu i ligu sampiona.

nastavice se....

<{POST_SNAPBACK}>


Krasno, još samo da kupe Yeovil town pa da i taj klub velike povijesti konačno ispuni svoj potencijal i uključi se u borbu za naslov prvaka Europe.

Edited by Tadino, 03 September 2005 - 22:10.


#3 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 03 September 2005 - 22:25

Krasno, još samo da kupe Yeovil town pa da i taj klub velike povijesti konačno ispuni svoj potencijal i uključi se u borbu za naslov prvaka Europe.


Da stvarno poznajes istoriju engleskog fudbala nebi ti palo na pamet da tako nesto kazes. West Ham je klub sa najboljom omladinskom skolom u engleskoj a posle Ajaksa i u Evropi. Isto tako je osvajao FA Kup 3 puta i Kup Pobednika Kupova jedanput sto ga uvrstava u 5-6 najtrofejnijih klubova u Engleskoj. West Ham vazi za svaciji "drugi klub" kad su britanci u pitanju. Kao sto na primer svi mrze francuski Arsenal tako svi vole West Ham zbog prepoznatljivih odlika atraktivne igre i velikog broja igraca koji irgraju za nacionalni tim.

A sto se tebe tice Tadino, ja da sam na tvom mestu jos uvek bi se stidio zbog Hejsela. Nego ima Boga, ligu vi necete osvojiti u narednih 100 godina, a onda ce konacno sve zrtve Hejsela da pocivaju u miru.

Pa kad za jedno 20-ak godina svi zaborave na Bitlse onda cu se slatko smejati kad se budu postavljala pitanja tipa - Liverpul sta to bese?

Edited by WestHamUnited, 03 September 2005 - 22:25.


#4 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 03 September 2005 - 22:41

A sto se tebe tice Tadino, ja da sam na tvom mestu jos uvek bi se stidio zbog Hejsela. Nego ima Boga, ligu vi necete osvojiti u narednih 100 godina, a onda ce konacno sve zrtve Hejsela da pocivaju u miru.

Pa kad za jedno 20-ak godina svi zaborave na Bitlse onda cu se slatko smejati kad se budu postavljala pitanja tipa - Liverpul sta to bese?

<{POST_SNAPBACK}>



Shta seres, covece ?


Postujem West Ham i voleo bih da ostane sto duze u Premieru ! Klub sa bogatom tradicijom, ali izgleda sa fanovima-klincurijom u Srbiji.....

#5 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 03 September 2005 - 22:44

Jes vala, još se sramim zbog Heysela, osobno priklah desetero žabara.

Nego nije mi jasno, West ham se diči desetljetnom proizvodnjom izvrsnih igrača kao glavnim obilježjem svoje povijesti, a sada će doći neki "Iranci", zapravo Abramovičevi pjadaši, i napraviti od vas pošten klub, koji će biti omražen otprilike kao Chelsea. Ajd' uzdravlje.

p.s.

Klubovi trofejniji od West Hama- Liverpool, MUFC, Everton, Tottenham, Arsenal, Leeds, Nottigham forrest, Sheffield Wednesday, Aston Villa, Blackburn Rovers.....

Na all time League tableu ste na počasnom 62. mjestu, odmah ispred Swansea citya :lol:

#6 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 04 September 2005 - 00:06

Krasno, još samo da kupe Yeovil town pa da i taj klub velike povijesti konačno ispuni svoj potencijal i uključi se u borbu za naslov prvaka Europe.

<{POST_SNAPBACK}>

Sta ti imas protiv Yeovila ???

#7 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 04 September 2005 - 01:06

Postujem West Ham i voleo bih da ostane sto duze u Premieru ! Klub sa bogatom tradicijom, ali izgleda sa fanovima-klincurijom u Srbiji.....


Tvoje vidovnjacke sposobnosti nisu bas nesto. Niti sam u Srbiji a jos manje sam klinac.

Klubovi trofejniji od West Hama- Liverpool, MUFC, Everton, Tottenham, Arsenal, Leeds, Nottigham forrest, Sheffield Wednesday, Aston Villa, Blackburn Rovers.....


Iako si dodao nekoliko klubova zaboravljas glavnu stvar. Fudbal je nesto mnogo znacajnije od osvajanja titula!!! Mozda ste vi najtrofejniji klub u Engleskoj ali to ne znaci da ce ljudi prestati sa menjanjem kanala kad se Liverpul prenosi. Tvrdim da u zadnjih 10 godina Liverpul igra najruzniji fudbal na svetu. Bez srca!!! Neka oni koji ne navijaju za Liverpul budu iskreni i to potvrde.


Nego nije mi jasno, West ham se diči desetljetnom proizvodnjom izvrsnih igrača kao glavnim obilježjem svoje povijesti, a sada će doći neki "Iranci", zapravo Abramovičevi pjadaši, i napraviti od vas pošten klub, koji će biti omražen otprilike kao Chelsea. Ajd' uzdravlje.


Celzi nije omrazen. Celziju vi zavidite jer trenutno imaju vise para od vas a znaju da pazare prave igrace za razliku od vas koji ste majstori da kupite probusen kurton. A sto se postenja tice to cemo ostaviti vama da u 90-im minutima dajete golove iz penala. Mi tih 100 miliona mozemo sa cistom savescu da potrosimo jer smo isto tako poklonili drugim klubovima igrace poput Lamparda, Cola, Defoa, Carika, Jonsona, Sinklera, Kanutea, Rio Ferdinanda koji trenutno vrede i vise nego tih 100 miliona.

A koka ste vi proizveli??? Ownena?? Rednapa??? Dva najprecenjenija igraca u istoriji fudbala. Jedino taj Dzerar koji se redovno uneredi kad je neka velika utakmica.

Mnogo ste nabedjen tim. Zato nemojte vi meni da govorite o West Ham-u.... Pre cu da slusam Bushwackera nego vas komunjare...

#8 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 04 September 2005 - 07:20

Momak, mi smo najprosecniji tim koji je postao prvak Evrope ! O proslosti necu ni da pricam...

Mi nismo fabrika, vec treci klub u istoriji fudbala...

Ako je tako, zasto onda ne promenite naziv u skola fudbala "Svetionik" ili "Lucki dorucak"....razmisli o tome.....


Nemam potrebu da nagadjam ko si ti, nego koju masku imas na Forumu, iza koje lecis svoju frustraciju....

#9 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 04 September 2005 - 07:31

West Ham je radnički klub i sramota je da ga propagira neko ko okolo etiketira ljude da su "komunjare". Zato ako stvarno voliš West Ham bolje nemoj...

#10 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 04 September 2005 - 16:39

West Ham je radnički klub i sramota je da ga propagira neko ko okolo etiketira ljude da su "komunjare". Zato ako stvarno voliš West Ham bolje nemoj...


Pa zaboga Liverpulovi navijaci se ponose da su komunjare. Zasto bi onda sebe nazivali "Reds"!!! Nista ja tu nisam izmislio.

#11 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 05 September 2005 - 04:21

no one likes us we dont care we are millwall from the den

#12 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 05 September 2005 - 04:26

a sto se tice engleske i radnickih klubova nazalost odavno nisu vise radnicki mozda je ostala neka srednja klasa a sto zbog zabrana sto zbog represije sto zbog novca i enormnih cena sve je manje previh navijaca na ostrvu a sada nazad u 1. division da vas deremo uvek smo vas drali sta cete....

#13 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 05 September 2005 - 05:07

a sto se tice engleske i radnickih klubova nazalost odavno nisu vise radnicki mozda je ostala neka srednja klasa a sto zbog zabrana sto zbog represije sto zbog novca i enormnih cena sve je manje previh navijaca na ostrvu a sada nazad u 1. division da vas deremo uvek smo vas drali sta cete....


Freak brate, sto si tolki freak. Pa ima vi da sanjate o prvoj diviziji sledece godine. Bice dobro ako uopste osvojite 10 bodova u ovoj sezoni. Dobro to se slazem da je fudbal ukraden od radnicke klase. Ipak to vama nista ne znaci jer vam na utakmice dodje 8 hiljade ljudi u vrh glave. Pa nemoj da se lazemo u celom Juznom Londonu nema ni 5 hiljade ljudi koji bi mogli da se svrstaju u srednju klasu. :lol: Nego valjda ve vam Iranci dozvoliti da igrate Teheransku prvu ligu...

Za one koji ne znaju rivalstvo izmedju West Hama i Millvolla je pocelo 1926 tokom generalnog strajka. Naravno lucki radnici North Banka (West Ham) su prestali da rade dok su probisveti sa Surrey dokova nastavili da rade. Nema gorih ljudi od strajkbrejkera to budite uvereni. Eto kakav ste vi tim... Cak ni jadni Del Boy i Rodni ne navijaju za vas...

#14 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 05 September 2005 - 11:16

Za one koji ne znaju rivalstvo izmedju West Hama i Millvolla je pocelo 1926 tokom generalnog strajka. Naravno lucki r...



Još kad bi nam objasnio šta je to Millvoll.......

#15 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 05 September 2005 - 11:32

Da stvarno poznajes istoriju engleskog fudbala nebi ti palo na pamet da tako nesto kazes. West Ham je klub sa najboljom omladinskom skolom u engleskoj a posle Ajaksa i u Evropi. Isto tako je osvajao FA Kup 3 puta i Kup Pobednika Kupova jedanput sto ga uvrstava u 5-6 najtrofejnijih klubova u Engleskoj.  West Ham vazi za svaciji "drugi klub" kad su britanci u pitanju. Kao sto na primer svi mrze francuski Arsenal tako svi vole West Ham zbog prepoznatljivih odlika atraktivne igre i velikog broja igraca koji irgraju za nacionalni tim.

A sto se tebe tice Tadino, ja da sam na tvom mestu jos uvek bi se stidio zbog Hejsela. Nego ima Boga, ligu vi necete osvojiti u narednih 100 godina, a onda ce konacno sve zrtve Hejsela da pocivaju u miru.

Pa kad za jedno 20-ak godina svi zaborave na Bitlse onda cu se slatko smejati kad se budu postavljala pitanja tipa - Liverpul sta to bese?

<{POST_SNAPBACK}>


Lepo si zapoceo topic i onda si vec u drugom postu sve zasrao. Lupetas o Hejselu, Bitlsima, ne osvajanju trofeja...

Ja sam navijac Boro-a, ali da li si ti covece svestan da govoris o PRVACIMA Evrope?

Nesto govoris o postovanju fudblaske tradicije, a ne postujes najvecu englesku fudbalsku tradiciju, cije je olicenje Pool.

A tako si lepo krenuo u prvom postu :lol:

Tvrdim da u zadnjih 10 godina Liverpul igra najruzniji fudbal na svetu. Bez srca!!!

Mora da su bez srca igrali i Ligu Sampiona. I bez srca su stigli 0:3 u finalu. Ne lupaj, majke ti!

8 hiljade ljudi u vrh glave. Pa nemoj da se lazemo u celom Juznom Londonu nema ni 5 hiljade ljudi

Osam hiljade i pet hiljade, ajoj majko mila...
Sad iznapada i navijaca Milvola, zasto? Jesi ti dosao da se svadjas?

Edited by Nikola21, 05 September 2005 - 11:39.