Jump to content


Photo

STREET stories


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
277 replies to this topic

#16 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 20 August 2005 - 00:40

everlast, sad si me sjetio dobre fore iz Karlovca...isli slicni takvi manijaci iz grada i prevrtali kontejnere. I vidio ih s prozora najludji komunalni redar :huh: I zvao muriju, rekao kojim putem idu i ovi ih vrlo brzo sacekaju i pohvataju.
I ovaj lijepo stigne na biciklu...a tip prilicno lud, nije se zdravo zamjeriti...
I fino...
On na biciklicu....uz njih.
I cijelim putem nazad u grad.
Podignuli sve kontejnere.
I svo smece vratili rukama unutra.
:lol:

#17 everlast011

everlast011
  • Members
  • 138 posts

Posted 20 August 2005 - 00:44

everlast, sad si me sjetio dobre fore iz Karlovca...isli slicni takvi manijaci iz grada i prevrtali kontejnere. I vidio ih s prozora najludji komunalni redar :lol: I zvao muriju, rekao kojim putem idu i ovi ih vrlo brzo sacekaju i pohvataju.
I ovaj lijepo stigne na biciklu...a tip prilicno lud, nije se zdravo zamjeriti...
I fino...
On na biciklicu....uz njih.
I cijelim putem nazad u grad.
Podignuli sve kontejnere.
I svo smece vratili rukama unutra.
:lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Pa ja nisam bas upucen u proceduru u ovakvim slucajevima ali posle tog lumpovanja je dosla saobracajna policija i nesto su pisali...valjda pravili zapisnik i slikali sve sto je polomljeno. E sad da li to nadoknadjuje osiguranje ili to mora da plati onaj ko je tu stetu napravio nemam pojma :huh:

#18 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 20 August 2005 - 14:10

još jedna od sinoć

(...) svi tvoji su bre seljaci. Pazi, iz Nove Pazove! (...) i navijate za Zvezdu. Pa ja bre ni mrtav ne bih mogao da navijam za Zvezdu! Za Cigane!
- A jok, za Grobare ću da navijam!
- Ih, za Zvezdu ću!
- A vi ste mi kao bolji?
- (...) Pazi, "Cigani iz Pazove" - nema ništa gore!



#19 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 24 August 2005 - 15:18

Sinoć idem u "Šeherezadu" (znači, strogi centar grada), i ispred mene idu trojica likova, momci od nekih 20-tak godina, skockani, spremni valjda za još jedan fensi izlazak.

Kad, jedan od njih se nešto izdvaja, i 'ladno uzima sladoled iz "Meka" što je neko ostavio na ogradi (stepenište koje se spušta u podzemni prolaz, gde je "Tref") i opušteno ga jede :lol: :huh: :lol: . Ne treba da napominjem kako je sladoled bio skoro "ceo", jedva načet, u onoj plastičnoj čaši, sa sve kašičicom.

Ušao sam u "Šeherezadu", nakon dva minuta i dalje začuđen.

Znači, nikakav klošar, beskućnik, narkoman (bar tako nije delovao) i na osnovu ponašanja i oblačenja, sigurno je sebi mogao priuštiti jedan takav sladoled u "Meku" koji se nalazio na svega 200m odatle.

#20 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 24 August 2005 - 15:51

u busu, studentkinjice:

leva. znash, meni su mnogo laksha ona 3 pitanja kad ih napishe na tabli, nego kad izvlachim papirice.

desna. sto si glupa, pa to ti je isto.

leva. nije istina, laksha su na tabli.

desna. kako ne razumesh, svejedno je da li ce da ih napishe na tablu, na papiric ili u tvoju svesku...

leva. ne razumem.

#21 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 24 August 2005 - 16:01

hehe

a ovo je iz trole:

sedi sredovecni par, jedno pored drugog, on do prozora. vidi se da su zajedno dugo, mrze jedno drugo, sebe, agresivno ćute i jednostavno zrace smorom.
i tako. on gleda kroz prozor, ona u prazno. i to traje.
on progovara, duboooko uzdisuci:"uhhh, ala me boli glava".
a ona na to spremno:"dabogda ti otpala"


juce gledam neke cipele u radnji, a pored mene, na dvajes santima stoji natasa jovanovic-zajebancija. to i nije bas street story, ali je ostavilo utisak.

#22 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 25 August 2005 - 18:02

A pazi sad! Prekjuče prolazim pored limanskog parka sa drugom, staza tik uz neko žbunje. Sa leve strane prilazi fini gospodin obučen kao planinar sa sve kabanicom (jer je kiša tek prestala da pada) i preseca nam put pod pravim uglom (ko crna mačka). Maši se čiča pojasa i šlica, te poče da se otkopčava u hodu, bolje reći očajničkom trku ka žbunju sa naše leve strane. Aj reko ide da se izzviždi, kad ono OĆEŠ! Iz retkog žbunja na samo metar od staze zasija čičina kao sir bela guzica, dok se čiča u čučećem položaju, držeći se jednom rukom za drvo... hm... opraštao od Mr. Hankey-a... :lol:
Posted Image

#23 cuckoomadam

cuckoomadam
  • Members
  • 36 posts

Posted 26 August 2005 - 02:28

u autobusu....
" kupila sam sampon za kosu koja se masti u korenu, a na krajevima je suva... bas za moj tip kose."

#24 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 26 August 2005 - 03:47

djulijeta

Attached Files



#25 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 28 August 2005 - 13:05

Sedim ja u kineskom i za sto pored mene sedaju dve lepojke u sred puberteta... Male fenserke behu ziv dokaz da lepota i pamet retko trpe jedno drugo. Elokvencije ni na pomolu. Pricaju poprilicno glasno, jel, u zelji da budu u fokusu. E sad ova lepsa baca spiku: kao...kao...
I ja, ne lezi vraze, ne lipsi magarce, reko' da izbrojim kolicinu KAOa u jednoj njenoj recenici. Iz dosade cisto... I evo sta je moj KAOmetar izmerio: (drs'te se!) U JEDNOJ PROSTO-PROSIRENOJ IZJAVNOJ RECENICI DEVOJCICA JE DOBACILA DO 19 "KAO..." POSHTAPALICA!!!! :huh:
Ja mislim da im treba jos skracivati nastavne programe, a narocito iz srpskog :lol:

Edited by KANDAhar, 28 August 2005 - 13:07.


#26 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 30 August 2005 - 12:42

oglas u kraju. upadljive velichine, rukom pisan.

vratite mi ukradeni audi A6 ili mi dajte vash. eto molim vas. ime & prezime...

devojchica sirotica :lol:

#27 cune

cune
  • Members
  • 107 posts

Posted 31 August 2005 - 08:13

Uhvatim jutros tramvaj kod pravnog ka banjici. Mislim da je 14. Zena koja ga vozi krajnje nervozna posto je na slaviji morala da zakoci i izadje da rucno pomeri skretnicu. Izvikala se na neke koji su izasli na sred slavije.
Furamo dalje, i ona ladno promasi stanicu kod bolnice, preko puta hrama. Ljudi poceli da vicu: "alo breeeeee, stanicaaaaaa"
"I juuuu, izvinite molim vas, ja se nesto zamislila"
Za divno cudo, niko da opsuje ili da progundja, vec se svi pomalo nasmeju, iako je putnike pustila tek nesto pre fransha.
Kod saobracajnog ista prica. Proshisha stanicu u punom gasu. Putnici opet povikashe kroz smeh: "aman bre zeno, pa sta ti je danas?"
"Joooj, izvinite molim vas, ja stvarno ne znam sta mi je", i onako za sebe kada je nastavila voznju: "o boze, sta je to sa mnom danas, godinama vozim i promasim dve stanice, c c c, sta li ce me jos strefiti danas".

#28 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 31 August 2005 - 14:42

:lol: hehe, zene za volanom...

#29 monopollist

monopollist
  • Members
  • 328 posts

Posted 31 August 2005 - 15:02

ovo je dok sam jos isao u srednju...



cekaju dve cice bus i ćaskaju


A: Sinoć mi je Marko rekao da je svako od nas individualno poseban... :huh:

B: Šta mu to znači? :lol:

A: E, nemam pojma, ali baš pametno zvuči B)

#30 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 31 August 2005 - 15:14

U autobusu 31, relativno davno kad je sveze izgorelo jugoslovensko dramsko.
Klinac od max 5 godina prica majci:
"bas je steta sto je izgorelo ovo pozoriste, a tako je imalo lep oblik... bas je lep oblik imalo..."