Jump to content

Photo
- - - - -

Utisak nedelje

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3315 replies to this topic

#31 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 26 January 2004 - 04:29

nit bolje nit intresantnije

#32 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 26 January 2004 - 07:23

Moja dilema se sastoji u tome sto se pitam...da li bi emisija "efektivno" duze trajala,kad bi Olja manje zamuckivala,po 4-5 puta ponavljala prvu rec u recenici,koristila onaj glas..koji ne moze da se napise (jer nema to slovo na tast.) a zbog cije smo upotrebe u skoli dobijali keceve iz srpskohr...

Druga dilema...jel se Olja to zeza ili joj je potreban logoped...?????

Pa covece, da li si ti normalan, kud napisa ovo? Vise nikada necu moci normalno da gledam utisak, skrenuo si mi paznju i sad cujem samo onaj beavisovsko-buttheadovski 'aaaaaahm' i 'da da da da da li ste...'. Do 100 djavola!
Unisti mi zabavu. Kao moja majka kad primetui da glavna glumica ima prljava stopala!

#33 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 26 January 2004 - 13:59

Jos se secam kada je Pobunjenik citirao onu budaletionu Ilica, i to sav ponosan.

Заиста ју је Веља извређао на најпримитивнији начин, али лично мислим да боље није ни заслужила. Зашто је госпођа Бећковић, дечку који се јавио у емисију после толико времена, рекла да је сељак?! Ко њој даје право да вређа гледаоце?! Докле год се тако буде понашала, и докле год буде приказивала ЛАЖНУ слику са Равне Горе, биће људи који ће јој померати памет.

#34 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 26 January 2004 - 14:53

...људи који ће јој померати памет.

:lol: kad bi samo mogao da zamislis koliko je boli q za takve koji veruju da joj pomeraju pamet.

#35 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 26 January 2004 - 16:20

Pobunjenik
----------

Stvarno bre gusis sa Ravnom Gorom! Radi se o primitivizmu!

#36 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Members
  • 4,805 posts

Posted 26 January 2004 - 18:23

2 Ugliest
::::::::::

A ti znas neku bolju novinarku-voditeljku (ukljucimo u to i muski novinarsko-voditeljski rod) danas od Olje u Srbiji??

Generalno govoreći, meni odgovaraju voditelji (hm, novinari, to je druga stvar) čije ime ne zapamtim posle emisije, tj. oni koji ne guraju konstantno svoju presvetu personu i svoje bogomdane stavove u prvi plan.

Da ne bude zabune, ne smeta mi kad misle za sebe da su prepametni (videti Pančić, Teofil, kog potpuno obožavam), nego kad dozvole da im metastazirani ego guši emisiju/kolumnu/štagod. A to je ono što se desi kad ljudi poveruju u svoj sopstveni hype.

#37 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 02 February 2004 - 12:16

Оља Бећковић постаје НЕПОДНОШЉИВА!!! Њено понашање је срамно. Пошто знам да она ужива када јој неко каже да је одвратна, намерно јој то нећу рећи. Оља, ако ово читаш, желим да знаш да ја мислим да си дивна, лепа, паметна, културна...све нај-најпозитивније!

Гледам синоћ њену добро-познату емисију, и питам се који ме ђаво тера да то радим. Можда сам мазохиста, ко зна. Како ико нормалан може њу да поднесе?? Није ми јасно, стварно.

Она је толико пристрасна и непрофесионална да је то за Гиниса. Лепо ју је Кораћ питао: "Што Ви толико браните Коштуницу?", а наша културна и лепо васпитана водитељка му одговара "Оно, не браним га." То тако разговарај са својим пријатељима на седељци, а не у телевизијској емисији! Понаша се као да има 15 година.

Крене Кораћ нешто о Вељи, и она одмах "Е, то, хајде, причајте о Вељи", да би му се, ваљда, осветила за оно што ју је једном псовао. Један професионалац се никада не би тако понашао. Своје приватно мишљење о Вељи Илићу задржи за себе, или изаћи с њим на телевизијски дуел па му кажи у лице све што имаш, а не да користиш сопствену емисију да би некога блатила.

Вука је ставила у један од предлога, али у најцрњем светлу. Пустила је онај снимак када је он рекао да не очекује ништа и када је на питање да ли очекује нову Владу одговорио "Коју Владу?!", и брже-боље "исекла" снимак да не бисмо чули шта је човек у наставку рекао. Циљ јој је, очито, био да Вук испадне неки сморени лудак. Није први пут да се служи таквим подвалама. Сваке године даје ЛАЖНУ слику са Равне Горе. Сними увек оне ликове са шајкачама, кокардама и брадама, да би испало како смо сви тамо такви. Па није истина, госпођо Бећковић! Дођите једном на Равну Гору, ако смете, па направите објективну репортажу. Докле год то не урадите имаћете гледаоце који ће се јављати и гласати за Равну Гору, Вама из ИНАТА!

Најбоље ми је било када се једна гледатељка јавила, фино се представила, гласала, и поставила питање другарици Бећковић, зашто толико држи страну Коштуници, и зашто му тепа "Воја". На то јој ова демократски настројена и фино васпитана водитељка одговори нешто као: "Добро то је ваш утисак", и прекине јој везу. Па што јој бар ниси одговорила, Ољице?! Сви знамо да си де-СС-овка, али не морамо сваке недеље да гледамо твоје промовисање ове странке!

Још нешто, на сајту Б92, у одељку посвећеном "Утиску недеље", Оља Бећковић између осталог каже:

"Obećavam gledaocima da naša veza neće trajati duže nego što oni žele. Moj jedini razlog da izađem nedeljom uveče jeste Vaša želja da me vidite. Ne gledajte me za moje dobro. Ako Vam ne trebam, javite. Moj orman će vam biti zahvalan.
(Možda u njemu naiđem i na nešto što nije crno.)"

Не желимо да Вас више гледамо! Тачно, нисте нам потребни, ево ја Вам јављам у своје лично име, а ко код се слаже са мном нека се потпише испод.

#38 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 02 February 2004 - 13:06

siguran sam da je ovo Olji koristilo vise nego da se nisi ni javio. Hvala. Support ! PS interesuje me, s obzirom na to a me mrzi u poslednje vreme da gledam TV, da li jos neko smatra da je Olja pristrasna vezano za DSS (Kostunjavog ne volim)

EDIT: secam se koliko je sprdnje u njenoj emisiji bilo na temu Special K's discussions with Owls, tako da me bas cudi tvoje misljenje... da nisi nesto pogresno protumacio ?

Edited by mikkor, 02 February 2004 - 13:44.

#39 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 02 February 2004 - 15:44

siguran sam da je ovo Olji koristilo vise nego da se nisi ni javio.

EDIT: secam se koliko je sprdnje u njenoj emisiji bilo na temu Special K's discussions with Owls, tako da me bas cudi tvoje misljenje... da nisi nesto pogresno protumacio ?

Ако јој је користило да обришем ја онда цео коментар? :lol:

Убеђен сам да је она за ДСС. Па погледај, нема емисије а да не спомене свог љубљеног ВОЈУ. Уосталом, синоћ се то најбоље видело, када ју је чак Жарко Кораћ питао зашто брани Коштуницу!
То што се, можда, некада спрдала не значи ништа. Сети се само како му је сјајан маркетинг направила са "Београдским синдикатом". Момци се и дан данас кају што су пристали да учествују у том циркусу. :lol:

#40 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 02 February 2004 - 15:58

Убеђен сам да је она за ДСС.

Interesantno, hmmmm. Olji uglavnom prebacuju daje suviše proDS. Prvi put čujem da joj neko trlja na nos ljubav prema Voji.

Da je nisi nešto zamenio sa tatom, ovo je Olja - pro DSS je Matija. Čuo ja. :lol:

#41 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 02 February 2004 - 16:06

Naravno. Najbolje bi bilo da ignorises neprijatelja. Jer, znas kako kazu, "jedino gore od toga da o tebi pricaju lose je da o tebi uopste ne pricaju" i, ona jos ekstremnija, "vazno je da se o tebi prica, pa makar i dobro" :lol:

Cuj, kad nekog zoves Vooja onda to nekima zvuci kao DSS-ovanje a drugima kao zajebancija. Ja ne bih voleo da me Olja ili bilo ko javno zove Vooja. Vidi, mislim da ona to radi zato sto zna da Kostunici ne prija taj tonalitet, jer lacks respect. EDIT: ubedjen sam da Bi Voooja vise voleo da mu se Oljica obraca sa Gospodine Kostunica. Ergo, mislim da gresis- ona ga zajebava, proziva ga za populisticki pristup i u nastavku i za (ako hoces) nacionalizam. Makes sense now ? Nije zavera.

Edited by mikkor, 02 February 2004 - 16:16.

#42 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 02 February 2004 - 16:31

Мени баш и није деловало да га је зајебавала када му је њена фирма "Idols And Friends" радила маркетиншку кампању за председниче изборе 2002.
У сваком случају, чак и да није за Вооју (а ја мислим да јесте), не можеш оспорити да је препуна мржње према СПО-у и Вуку Драшковићу. Један новинар професионалац тако не би смео да се понаша.

#43 perkos

perkos
  • Members
  • 23,378 posts

Posted 02 February 2004 - 16:34

Do sinoć nisam znao da je onaj smešni Lutovac član DS?

#44 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 02 February 2004 - 16:42

ja kolko znam idols and frends pripadaju s. saperu (edit: u stvari ne znam mozda krsticu, saper sada vodi McCann Ericcsson) ... nije ni bitno... zasto i da mu ne radi kampanju, ako ce ovaj da plati. ja pola mojih kolega, saradnika i klijenata ne mogu da gledam duze od 5 minuta a da me ne zaboli glava. pa im opet uzimam pare.

Ako je Olja "prepuna mrznje" prema vuku /'s tim sto ovde moram da dodam da cisto sumnjam da ona mrzi bilo sta i bilo koga/ i ako se prema gostima ophodi s manje ili vise simpatijato znaci svega nekoliko stvari i to :

i. da si se Pobunjenik zbog toga navrzo na nju, jer ti zajebava tupavog vuka (nista licno)

ii. da rizikuje svoj novinarski ugled time sto gledalistu iznosi svoje licne stavove (ukoliko gresi, ode glava). to je za mene licna novinarska hrabrost. mislim da je objektivna i da svoj posao radi (ovo posebno) b e z e m o c i j a .

iii. da je kontroverzna, sto je uvek kvalitet za show-business.

Njjen najveci kvalitet je to sto bi svi politicari dupe dali da ih Olja zove u emisiju, a kada ih vec zove, to se onda ne odbija. Kod Olje na kanabe :lol:

Go Girl

Edited by mikkor, 02 February 2004 - 16:47.

#45 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 02 February 2004 - 21:40

Prestao sam da gledam tu emisiju od kad' je postala cist show-business da ne kazem "sapunica"...

To sto se desava sa "Utiskom nedelje" je vec mnogo puta vidjeno...
Po meni, najveci problem kod svih tih takozvanih "in" emisija je taj, da njihovi tvorci, koji su u pocetku pravili odlicne emisije ( adekvatne trenutku odnosnu vremenu njihovog nastajanja) izgubili osecaj za vreme (a ono neumitno tece.. okolnosti se menjaju a sa njima i prioriteti, okruzenje...) i poceli da "odradjuju" emisije sve na konto nekadasnjih uspeha i slave, pretvorivsi ih u cist biznis, podilazeci auditorijumu, a pri tome tom istom auditorijumu jasno dajuci do znanja (a on - auditorijum - to po pravilu ne shvata) da je "ovca za sisanje"...pri tome ga na besprizoran nacin cak i ponizavati.
Da o samouverenosti u svoje "sveto poslanstvo" da su oni jedini koji smeju onima "gore" (sa kojima su obavezno na "ti"} nesto skresati, spustiti mu, navuci ga itd.....A pri tome verujuci da su oni jedini, koji tako nesto umeju, mogu i smeju da urade.

Na srecu, postoji daljinski..kliknes i...nema!!!!!!