Jump to content

Photo

NAjbolji provajderi u Srbiji

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

Poll: Ko su po vama najbolji provajderi u Srbiji? (80 member(s) have cast votes)

Ko su po vama najbolji provajderi u Srbiji?

1. 1) SezamPro (19 votes [24.36%])

Percentage of vote: 24.36%

2. 2) EuNet (16 votes [20.51%])

Percentage of vote: 20.51%

3. 3) Verat (10 votes [12.82%])

Percentage of vote: 12.82%

4. 4) Infosky (4 votes [5.13%])

Percentage of vote: 5.13%

5. 5) Beotel (6 votes [7.69%])

Percentage of vote: 7.69%

6. 6) Yubc (7 votes [8.97%])

Percentage of vote: 8.97%

7. 7) Drenik (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

8. 8) neki drugi (16 votes [20.51%])

Percentage of vote: 20.51%

Vote Guests cannot vote

#31 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 26 July 2005 - 08:27

grunfe... rodonacelnice cyber basni :huh: :lol: :lol: :lol: :D :lol:

#32 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 26 July 2005 - 09:40

KABAL IPAK RULA :lol:

Narocito SBB-ov sa lokalom. B)

#33 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 26 July 2005 - 11:46

ali grunfe, cvetic nije obecao flat!

#34 dralle

dralle
  • Sleepers
  • 26 posts

Posted 26 July 2005 - 13:37

Ja sam kod sezama,i do sada sam uvek imao ono sto sam platio.Ne razumem ljude koji hoce da menjaju provajdera.Dana s je jedan jeftinii a drugi skuplji ,a sutra ce biti obratno.Sezam poslednjih godina ima najbolju podrsku i mislim(subjektivno misljenje laika,ali redovnog korisnika).
Kako je krenulo sve ce cene padati kako se ljudi budu prijavljivali na ADSL a brzina ce biti veca.NAJVAZNIJA STVAR U OVOM SLUCAJU DA JE UZ KVALITET POTREBNA I BRZINA.
Sezam je za sada zakon po svim parametrima.

#35 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 26 July 2005 - 15:49

Je l' imas ti konstantnih, punih 256kbps (ili koliko vec koristis) od 18 do 02h? ... Znaci kreni da skidas nesto veliko pa vidi koliko je tvojih 256kbps zaista 256kbps...

#36 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 26 July 2005 - 16:23

ali grunfe, cvetic nije obecao flat!

korisnicima diul-up-a je pristup ovoj zoni strogo zabranjen.

#37 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 26 July 2005 - 17:45

Ne razumem ljude koji hoce da menjaju provajdera.Dana s je jedan jeftinii a drugi skuplji ,a sutra ce biti obratno.Sezam poslednjih godina ima najbolju podrsku i mislim(subjektivno misljenje laika,ali redovnog korisnika).
Kako je krenulo sve ce cene padati kako se ljudi budu prijavljivali na ADSL a brzina ce biti veca.NAJVAZNIJA STVAR U OVOM SLUCAJU DA JE UZ KVALITET POTREBNA I BRZINA.
Sezam je za sada zakon po svim parametrima.

Ako ti je brzina bitna kako moze da ti bude svejedno kada ce da pojeftine. Koliko da ih cekam, godinu dana? Sezam je 2200, verat 1700 + 2000, a na jesen cemo videti koliku ce cenu da postave ostali provajderi kada prodje promotivni period.

#38 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 26 July 2005 - 18:36

korisnicima diul-up-a je pristup ovoj zoni strogo zabranjen.

zar ti nisi rekao da cesh manje da se svadjash na forumu zato shto ti je zena zabranila... err zato shto ti je dosadilo?

Edited by Venom, 26 July 2005 - 18:37.

#39 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 01 August 2005 - 02:33

Nikako da se javi analiticar :huh: A, bas me interesuje da li je razumeo. :lol:

#40 alexwolf

alexwolf
  • Members
  • 77 posts

Posted 01 August 2005 - 11:54

Verovatno je odlutao do drugog cvetica. :lol:

#41 analiticar

analiticar
  • Members
  • 680 posts

Posted 01 August 2005 - 21:52

Ne nego hocu da vidim da li neko ima nesto pametno da doda, basne sam odavno prerastao za razliku od nekih ovde. A rasprava me uopste ne privlaci pogotovo ne na ovom nivou koji ste nametnuli.

#42 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 02 August 2005 - 00:29

Jbt, je l' toliko tesko reci: 'Zajebo'o sam se'?!? Ili, ako ti se vise svidja-'Nisam bio u pravu'.

#43 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 03 August 2005 - 15:39

To je obicno najteze... Priznati svoju gresku... Narocito nakon tih par 'nastupa' u korist SezamPro-a a protiv zdravog razuma... Da je odmah rekao da je pogresio, ili 'i ako su lagali mene i ja lazem vas', itd. - sve bi bilo lakse... Medjutim, on je tvrdoglavo drzao svoje ubedjenje uprkos tome sto su svi argumenti govorili protiv njegovih teza i zabluda, zar zaista mislis da ce sad nakon svega toga popustiti? Pa to bi bilo kao da zaista prizna onu kapitalnu izjavu o ogranicenju kao unikatni primer ljudske gluposti, ili bar nerazmisljanja...

#44 analiticar

analiticar
  • Members
  • 680 posts

Posted 04 August 2005 - 10:54

Jbt, je l' toliko tesko reci: 'Zajebo'o sam se'?!? Ili, ako ti se vise svidja-'Nisam bio u pravu'.

<{POST_SNAPBACK}>

|Pogresio sam, zajebao sam se, lagao sam vas ... sta jos hocete? Medalju? Tesko cete je dobiti od mene, jer ih nemam pa nema sta da delim :lol: Salu na stranu, vi mislite da sam pogresio.. ok... pogresio sam!
A sto se ogranicenja tice... ili ga ima ili ga nema... ako kazes FLAT to u zargonu, ili zaista, znaci BEZ OGRANICENJA zar ne? A onda u sledecoj recenici kazes da POSTOJI ogranicenje od 80Gb. Niko pametan nece sediti na ADSL-u i downloadovati do besvesti svaki dan 24h dnevno, NARAVNO, ali ubaciti ogranicenje tamo gde se kaze da ga nema je glup poslovni potez. Ali necu vise o tome da se raspravljam sa bilo kim odavde. Jer pricamo 2 price koje nemaju nista zajednicko.

Samo sam poredio uslugu provajdera za ADSL. Inace Verat jeste najjeftiniji 1700 za 256 FLAT ali pre nego sto se nalozite da kod njih uplatite uracunajte u cenu MODEM koji sami placate i uspostavu od 2000 dinara. Naravno da ce cene padati. Kada krene NS, navodno najesen, i Nis, odmah posle NS bice mnogo vise korisnika i provajderi ce MORATI da smanje cene. Inace u Srbiji ne postoji NAJBOLJI provajder nego onaj koji nudi najvise za najmanju cenu, da li se to njima isplati, pa verovatno jer i dalje postoje.

#45 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 04 August 2005 - 11:16

For the last time, glede ogranicenja, ljudi nisu napisali: LIMITIRANO vam je na 80GB (a ako predjete preko toga poslacemo vam samog Ristu Sotonu da instalira jednu kiosk-crkvu u vasoj dnevnoj sobi), vec da se sa tom vezom moze skinuti teoretski DO 80GB ako koristis njen celi kapacitet 24/7 celog meseca (sto je opet nemoguce - vise od 60GB tesko da ces skinuti mesecno zbog agregacije)... To je, da se plasticno izrazim, kao da recimo zakupis od vodovoda cev odredjenog precnika sa vodom odredjenog pritiska, i to placas na mesecnoj bazi ma koliko vode iz iste cevi potrosio (dakle bez vodometra), ali ti navedu da sa karakteristikama cevi koju si odabrao mozes maksimalno potrositi 500hl mesecno. Oni ti nista ne limitiraju, samo ti navode da je to maksimum koji mozes ocekivati od takvog voda... Pa ako ti treba vise, ti uzmes siru cev, trazis veci pritisak, itd. Jedini limit u tom slucaju dolazi iz kapaciteta odnosno propusne moci doticne 'linije'... Ljudi su cak fer pa su napisali sta ocekivati od takve konekcije za ljude koji ne umeju da sracunaju koliko je to 256/64kbps kad se prevede na realni transfer...

Gde si ti video da pise 'Transfer vam je OGRANICEN na 80GB'?