Jump to content


Photo

Lajvejt


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 01 July 2005 - 08:15

jedan

#2 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 01 July 2005 - 09:31

Meni to više liči ko da Buš treba da onaj gore prsten odnese u Mordor (Etiopiju u ovom slučaju).

#3 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 01 July 2005 - 11:14

Danas u 16 sahata na trgu dele se narukvice koje se mogu natji na gorepomenutom sajtu.

#4 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 09 July 2005 - 01:23

Danas u 16 sahata na trgu dele se narukvice koje se mogu natji na gorepomenutom sajtu.

da li si se pogreshno izrazio ili stvarno dele te narukvice za dzabe?!?!??!?!...

ko je bre KUPIO te narukvice pa ih za dzabe deli?

upetljala se Plasticarska Industrija Nova Pazova?!?!?!?!?

#5 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 09 July 2005 - 01:32

ovde te bele narukvice sadrze tekst: 'make poverty history', i prodaju se uz minimalnu 'predlozenu' donaciju od 1 funte...

#6 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 09 July 2005 - 01:57

ovde te bele narukvice sadrze tekst: 'make poverty history', i prodaju se uz minimalnu 'predlozenu' donaciju od 1 funte...

ali oni njih dele za dzabe u BGD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gde mi zivimo? odakle ja dolazim? da li smo mi glupi? da li smo mi bolesni umovi? da li volimo da nosimo neshto shto ce iziavati kod drugi ljudi misli poput "vidi, decko/devojka dali $10/620 din za narukvice i tako pomogli deci u Africi"? ma J i ja M. idiotsku, moronsku, kredibilno bolesnu, i objasnjivo glupu, shta god da im je cilj tim deljenjem ONE narukvica...
Pa nije bre Afirca nekakav NBA pa da se deli marketinshi program za dzabe.

#7 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 20 July 2005 - 21:09

Saznali smo chemu sluzhe bele narukvice a mene sada zanima chemu sluzhe zhute narukvice koje sam video nekoliko puta u gradu na razlichitim ljudima(meni nepoznatim) pa se nisam usudio pitati.

#8 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 20 July 2005 - 21:21

Saznali smo chemu sluzhe bele narukvice a mene sada zanima chemu sluzhe zhute narukvice koje sam video nekoliko puta u gradu na razlichitim ljudima(meni nepoznatim) pa se nisam usudio pitati.

da bi se 'urcili idioti...

mislim da je donacija za borbu protiv side... valjda?!?!??! greshim. ili mozda rak?

#9 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 22 July 2005 - 19:33

,,QUOTE (jms_uk_2001 @ 8 Jul 2005, 20:32)
ovde te bele narukvice sadrze tekst: 'make poverty history', i prodaju se uz minimalnu 'predlozenu' donaciju od 1 funte...


ali oni njih dele za dzabe u BGD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gde mi zivimo? odakle ja dolazim? da li smo mi glupi? da li smo mi bolesni umovi? da li volimo da nosimo neshto shto ce iziavati kod drugi ljudi misli poput "vidi, decko/devojka dali $10/620 din za narukvice i tako pomogli deci u Africi"? ma J i ja M. idiotsku, moronsku, kredibilno bolesnu, i objasnjivo glupu, shta god da im je cilj tim deljenjem ONE narukvica...
Pa nije bre Afirca nekakav NBA pa da se deli marketinshi program za dzabe.''
Ma ne ne!!
Nekoliko nedelja(ili mozhda meseci, zaboravio sam) pre chuvenog g8 samita na kojem je odluchen oproshtaj duga africhkim zemljama van(one)krenuo je sa akcijom-ubediti vodje najbogatijih zemalja da uchine neshto sa situacijom u Africi. U tu svrhu su pravili reklamne spotove u kojima su uchestovale velike medijske lichnosti a jedno od glavnih obelezhja je bela narukvica van(one). Svakako da tje ceo profit od prodaje narukvica(dolar komat) otitji za pomotj africhkim zemljama ali smisao njihovog postojanja nije da bi izazvale reakciju koju si opisao, vetj da bi rashirile poruku i tako veliki deo javnosti podigle na noge.
Eto tako.

#10 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 22 July 2005 - 20:04

ti si nam na forumu rekao da ih DELE (shto znaci da je za dzabE) an trgu.

#11 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 26 July 2005 - 00:27

Jeste kod nas su ih delili, ali su se one razlikovale od onih koje se mogu kupiti- naime bela traka je kao nekakav univerzalan simbol podrshke borbi protiv gladi i side u Africi. Ove nashe su malo jadnije.
Znachi nisu delili ISTE, ali u istu svrhu.

#12 kurdi

kurdi
  • Members
  • 3,206 posts

Posted 26 July 2005 - 00:31

da bi se 'urcili idioti...

mislim da je donacija za borbu protiv side... valjda?!?!??! greshim. ili mozda rak?

vidi pod lance armstrong.