Jump to content


Photo

Najruzniji nadimci


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#31 DiscoNinja

DiscoNinja
  • Members
  • 34 posts

Posted 15 June 2005 - 15:12

:lol: :huh: :lol:

#32 ROGER

ROGER
  • Members
  • 81 posts

Posted 15 June 2005 - 19:53

jednog decka sa izrazito rosavim i bubuljicavim licem zovu - pica fejs

Uh! Taj je gore sje.an od Kopacke! :huh: Kako deca umeju da budu zla. :lol:

#33 m_nikod

m_nikod
  • Members
  • 260 posts

Posted 16 June 2005 - 03:32

U mojoj osnovnoj je bila devojka sa nesrazmerno velikom glavom u odnosu na telo, pa smo je zvali BIG BEN! :lol:

#34 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 16 June 2005 - 11:19

Jedna ortakinja od mog ortaka ima nadimak Tajsonka od osnovne.Naravno, ostala je i dalje Tajsonka.Predpostavljate zasto! :D

Ja sam u srednjoj dobio samarcinu od jednog starije iz kraja zbog nadimka. Prica ide ovako-> Shecamo se ortak i ja kroz kraj i naletimo na ekipu starijih. Nazivali smo ih Komani i sad trebamo da se pozdravimo sa njima sto ja nisam bas voleo. Krecem od jednog do drugog mada je tu bilo likova koje nisam licno znao,samo iz vidjenja. Izmedju ostalih bio je jedan lik,dosta zayeban koji je imao malo povecu glavu. Ja pruzam ruku kazem Dzale on meni Glavonja. Nisam mogao da izdrim a da se ne nasmejem. Naravno samo sam dobio sljagu,vaspitnu. Eto ti kad si mladji u kraju.

Jos jedan nadimak.
Poznajem jednog lika kome je nadimak Pisonja! :huh: Pitam ga zasto ima nadimak Pisonja, je li imao problema ko mali ? On onako slegne ramenima i samo mi odgovori: ma,ne brate nadimak sam dobio onako,bez veze. :lol: :lol:

#35 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 16 June 2005 - 11:39

Sad sam se setio osnovne

Nastavnica Biologije Neda Curcic- naravno zvali smo je Curka :lol:

Nastavnica tehnickog Marica ( ne znam kako se prezivala) kojoj je redovno zdibalo iz usta zvali smo Cmarica. :huh:

Profanka iz srpskog je redovno gledala u plafon tj tacno gde se spaja zid i plafon. Kad te ispituje uvek gleda ka gore tako da smo je prozvali Plafonka.
HIT- Za 8.Mart smo joj ispisali cestitku na plafonu-> Srecan 8.Mart Prof. Plafonka! :lol:

Nastavnik fizickog- Gargamel :D

U srednjoj sam imao profu iz Istorije kog smo zvali Labud ali ne znam tacno da li se covek tako zvao ili mu je bilo prezime Labudovic.

Eto ... eeeee bili su to dani.

#36 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 17 June 2005 - 12:21

drugar mi pricao kako su na poslu imali jednu koleginicu koju su zvali mica sisa :lol:

#37 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 17 June 2005 - 12:49

mi smo profesorku fizike u gimnaziji zvali teflonka :lol: :huh: nemam pojma zasto - nadimak su joj dale generacije pre nas...

#38 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 17 June 2005 - 13:02

drugar mi pricao kako su na poslu imali jednu koleginicu koju su zvali mica sisa :huh:

i wonder why... :lol: :lol:

#39 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 17 June 2005 - 13:05

Suzana - Guzana

Nije da nije bilo objektivnih razloga :lol:

#40 eyes.wide.shut

eyes.wide.shut
  • Members
  • 170 posts

Posted 17 June 2005 - 14:35

Božo - Gornji Brk, jer su mu obrve spojene i nevjerovatno bujne (i sin mu ima iste, i njega zovu Gornji Brk)

momcilo krajisnik :lol:

#41 eyes.wide.shut

eyes.wide.shut
  • Members
  • 170 posts

Posted 17 June 2005 - 14:40

i da, da ne zaboravim: moj prof filozofije ima izrazito plave oči,
naravno i njegova dva sina. zbog toga ih zovu Isusovci :lol:

#42 malina

malina
  • Members
  • 226 posts

Posted 17 June 2005 - 14:59

Sad sam se setio osnovne

Nastavnica Biologije Neda Curcic- naravno zvali smo je Curka :lol:

Nastavnica tehnickog Marica ( ne znam kako se prezivala) kojoj je redovno zdibalo iz usta zvali smo Cmarica. :huh:

Profanka iz srpskog je redovno gledala u plafon tj tacno gde se spaja zid i plafon. Kad te ispituje uvek gleda ka gore tako da smo je prozvali Plafonka.
HIT- Za 8.Mart smo joj ispisali cestitku na plafonu-> Srecan 8.Mart Prof. Plafonka! :lol:

Nastavnik fizickog- Gargamel :D

U srednjoj sam imao profu iz Istorije kog smo zvali Labud ali ne znam tacno da li se covek tako zvao ili mu je bilo prezime Labudovic.

Eto ... eeeee bili su to dani.

mislim da smo išli u istu osnovnu...

#43 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 17 June 2005 - 18:49

i wonder why... :lol: :huh:

zbog njenih atributa pretpostavljam :lol:

#44 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 17 June 2005 - 19:51

drugar mi pricao kako su na poslu imali jednu koleginicu koju su zvali mica sisa :lol:

moju razrednu u srednjoj smo zvali sisa.

nije bila mica dodushe :huh:

#45 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 17 June 2005 - 20:34

Suzana - Guzana

Nije da nije bilo objektivnih razloga :lol:

imali smo i mi jednu suzanu koju smo zvali suzi guzi :huh: