Jump to content

Photo
- - - - -

NOVI SAD

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1518 replies to this topic

#16 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 06 July 2005 - 16:21

:lol: da, njesra sto ga raskopaju uvek oko exita, al ako ne lazu vesti ovo ce biti poslednje preoravanje centra ove dekade.

Do centra nisam bi dobre dve nedelje, strebacim za uslov, pa nisam ni video taj horor. Dosta su mi ove gurke u saobracaju. Kao da nisu mogli postepeno da rade, nego su u jednom da nu bulevar paralisali na dva mesta, cara lazara takodje na dva i jos su koje kude u toku spica krecili pesacki. Poseban delight je bio strajk taxista, da popizdis.
Nego jel zna neko kako ce izgledati podloga? Mislim ne verujem da ce biti cist asfalt u pitanju. Najnovija vest na ZIG-ovom sajtu je od maja.

#17 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 06 July 2005 - 16:32

mislio sam da je to zbog tradicije & exita.

raskopavanje i exit idu jedno sa drugim.
biće mi jako glupo ako jednog od ta dva ne bude sledeće godine

RADIKALI ZAPRETILI EXIT TIMU    06.07.2005.
16:51 - Lider radikala Tomislav Nikolić izjavio je da Exit iduće godine sigurno neće biti održan, ukoliko se taj događaj pretvori u političku provokaciju.

I nije to samo pominjanje Srebrenice, nego na naznaku bilo kakve politizacije tog događaja, rekao je Nikolić.

On je kazao da festival "Exit" neće biti prekinut ako "dođe do bilo kakve vrste provokacije", ali da sledeće godine ukoliko radikali budu na vlasti u Novom Sadu, neće biti održan. (Beta)

http://radio021.co.y...s.php?nid=22961

#18 Trilijan

Trilijan
  • Members
  • 93 posts

Posted 06 July 2005 - 17:31

:lol: da, njesra sto ga raskopaju uvek oko exita, al ako ne lazu vesti ovo ce biti poslednje preoravanje centra ove dekade.

Do centra nisam bi dobre dve nedelje, strebacim za uslov, pa nisam ni video taj horor. Dosta su mi ove gurke u saobracaju. Kao da nisu mogli postepeno da rade, nego su u jednom da nu bulevar paralisali na dva mesta, cara lazara takodje na dva i jos su koje kude u toku spica krecili pesacki. Poseban delight je bio strajk taxista, da popizdis.
Nego jel zna neko kako ce izgledati podloga? Mislim ne verujem da ce biti cist asfalt u pitanju. Najnovija vest na ZIG-ovom sajtu je od maja.

Biće valjda crno-sivo-ružičaste ploče. Mislim, kakvo bi to bilo “parterno uređenje” kada bi stavili asfalt. Pa asfalt je bio i pre toga.
A ove godine sam posebno odlepila od Bulevara: rupa kod futaje, rupa kod teniskih terena, rupa kod sup-a, em ovi vade asfalt i drkaju cevi, em kapitalisti grade jedno deset “poslovno-stambenih objekata”, čime takođe zakrče sve do kolovoza, mislim… :lol: Opasno po život je voziti se bajkom, svaki čas moraš da siđeš na put i to u suprotnom smeru, jednom me zamalo nije puko autobus.

RADIKALI ZAPRETILI EXIT TIMU    06.07.2005.
16:51 - Lider radikala Tomislav Nikolić izjavio je da Exit iduće godine sigurno neće biti održan, ukoliko se taj događaj pretvori u političku provokaciju.

I nije to samo pominjanje Srebrenice, nego na naznaku bilo kakve politizacije tog događaja, rekao je Nikolić.

On je kazao da festival "Exit" neće biti prekinut ako "dođe do bilo kakve vrste provokacije", ali da sledeće godine ukoliko radikali budu na vlasti u Novom Sadu, neće biti održan. (Beta)

Eto, sledeće godine nema raskopavanja, ali ni egzita.

:huh:

#19 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 28 July 2005 - 18:09

Deda, jel si danas bio na Panoniji?

#20 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 04 August 2005 - 08:34

To je zbog EP, hoce malo da nalickaju grad. Inace, koliko sam cula do 25.8. zavrsice radove i sklonice krs sa ulica. (a postavice fontanu u Porti i kod Zmaj Jove).
Posle Exit-a ovde se nista ne desava. Ko je mislio da dodje, nek saceka jos malo. B)

#21 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 August 2005 - 11:29

idi bre! kako se nishta ne deshava? a fontana kod Zmaj Jove? u Porti? nije to mala stvar. u-ha-ha!
inache, ona fontana kod Kuvajcanke je neshto najgadnije shto postoji u Srbiji.

#22 Dr Kosh

Dr Kosh
  • Members
  • 460 posts

Posted 04 August 2005 - 13:04

To je zbog EP, hoce malo da nalickaju grad. Inace, koliko sam cula do 25.8. zavrsice radove i sklonice krs sa ulica. (a postavice fontanu u Porti i kod Zmaj Jove).
Posle Exit-a ovde se nista ne desava. Ko je mislio da dodje, nek saceka jos malo.  B)

<{POST_SNAPBACK}>

sad ce da nalickaju grad, a fontanu ce po logici stvari da postave tek dogodine da bi i ovo sto sad nalickaju mogli da rasture sledeceg leta. :lol:

#23 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 09 August 2005 - 12:19

Ajde, ajde , nemoj da si skeptican... imam neki osecaj predevropskoprvenstvenokosarkaski euforicni da menjanje cevi po centru nece docekati sledeci Exit.
Nadam se samo da te fontane nece zavrsiti kao ona u dvoristu Svetine gimnazije koja je svojevremeno bila dzinovska kanta za smece.
p.s. Dr-ova neverica je zarazna :lol:
p.p.s. Gde izlazite i kuda se smucate ovih dana?

#24 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 09 August 2005 - 12:33

ja se bash juche smucala kroz Novosadskog sajma, od Hotela Park. proshirili ulicu jashta, mada nijedno drvo. skrenem u Branimira Cosica i naletim na prizor iz Dan Posle. ni puta ni trotoara, potpuno raskopano, ublatnjavljeno, cevi na sve strane, ni mostica kojima bi preshla na drugu stranu. grozno.

#25 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 09 August 2005 - 16:08

Isto i kod Jove...
Nego videste li plato ispred spensa? BoKte kicha...

#26 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 09 August 2005 - 16:26

ja bih kod tog platoa prvo zgazila sve one kafice na chelu sa Reneom gde prodaju iskljuchivo Sinalko i Next. ne daj boze da mi se pije kokakola ili shveps. pitam se koliko para je dobio gazda za reklamu.
btw. u Reneu ne pijte nishta shto nije flashirano, hermetichki zatvoreno u fabrici i pred vama otvoreno, znachi kafa, topla chokolada itede. shanse da dobijete i bubashvabu u jelovniku su velike. sad kad razmislim, kakve sam priche chula o Next sokovima, pozli mi.

#27 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 09 August 2005 - 16:32

aj da cujem...

#28 Dr Kosh

Dr Kosh
  • Members
  • 460 posts

Posted 09 August 2005 - 21:58

... sad kad razmislim, kakve sam priche chula o Next sokovima, pozli mi.

<{POST_SNAPBACK}>

znam pouzdano da radnici u NEXT-u i Si&Si co. vec mesecima primaju platu u bonovima koje mogu da trose kod Rodica. :huh:
ne znam sta si cula o next sokovima, al osvetnicki raspolozeni radnici u fabrici gde se ti sokovi pune su zayebata stvar. . :lol: :lol:

#29 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 10 August 2005 - 17:54

Zmaj Jovina je bas lepa, skoro su zavrsili. Kao na moruUu... :lol:

#30 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 10 August 2005 - 18:59

jedna polovina... a druga ko na Zapadnoj obali ili Gazi...