Jump to content


Photo

Najubojitije srpsko oruzje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 05 June 2005 - 08:53

Evo,ja odavno vec imam ideju kako da sjebemo ostatak sveta.Na nju sam dosao kad sam procitao da avganistanci prave drogu za zapadne zemlje,manje zbog kinte koliko zbog zadovoljstva da se njome truju truli zapad.Sjajno.Evo u cemu je stvar:neka se jave svi koji imaju nekakvu ideju kako da se materijalizuje TUGA i BOL iz nasih narodnih kompozicija,sto izvornih,sto novokomponovanih.Kolicina TUGE i BOLA koja se tu nalazi je neverovatna.Zamislite samo kako bi najebali svi koji bi nam se zamerili.Bacish lepo kilo materijalizovane TUGE i da vidish!!!Kakva atomska!!!Kakvo hemijsko oruzje!!!Sto samo mi da budemo apaticni i depresivni,i da pusimo cigare i pijemo rakiju?Jedan korak u tom smeru je vec Ceca preduzela.Napravila je,carica,London mix.To opet nije to sto hocu,ali dovoljno blizu.Znaci u igri smo,jos malo pa ce da vide ti Englezi od koje se drvo kashike prave...Sada je na nas red.Hemicari,fizicari sociolozi i filozofi,javite se.

#2 sotto voce

sotto voce
  • Members
  • 96 posts

Posted 05 June 2005 - 18:54

ima ona nasa sto je plakala, plakala i plakala. dok je on slikao, slikao i slikao.
pa da se naplate onolike njene suze retrogradno. :lol:

#3 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 06 June 2005 - 00:28

Jako dobra ideja.Eto para.Znaci po vasem mishljenju,ne postoji nacin da se izvede ovaj izuzetan poduhvat?razocaran sam. :lol:

#4 Lia

Lia
  • Members
  • 15 posts

Posted 06 June 2005 - 09:35

Pouzdano znam da su stranci prosto ludi za nasom kuhinjom ! Plan je ovakav :
1.Sakupimo najbolje domacice koje ce napraviti ekstra dobre sarmice ,rebarca u kajmaku ,snicle ,kremenadlice,vanilice ,gibanice i td.
2.Tim se pojača sa hemičarima koji bi u sve to ubacili neke svoje zezalice koje izazivaju hronicnu depresiju i sve sto ide sa njom ,gubitak apetita,volje za zivotom,korišćenje različitih vrsta opojnih sredstava i neobjašnjive želje da dodju u našu zemlju i pokušaju da nadju dobro plaćen posao :huh: :lol:
To bi moglo biti to :lol:

#5 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 06 June 2005 - 21:58

Uopshte ne razmishljash ekonomichno!
Valjda prvo ubachiti nekakve droze u ta jela da bi sve navukli, pa onda da i' potrujemo.

Edited by Aule@, 06 June 2005 - 22:00.


#6 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 06 June 2005 - 21:59

bravo,Lia!!!Najzad neko ko razume uzvisenost ove misije...

#7 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 06 June 2005 - 22:06

Mada evo i Aula razmislja sasvim ispravno...Treba ih naterati da pate.Zato je moj 1.impuls bio materijalizacija osecanja kojim zrace novokomponovane pesme,ali ja sam covek fleksibilan,sve sto sluziNASOJ STVARI je dobrodoslo.Idemo dalje...

#8 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 07 June 2005 - 01:37

Da platimo kinezima da svi u isto vreme skoce sa visine od 2,5 metara, 2 puta u 13 minuta i tako izazovu katastrofalan zemljotres koji ce razoriti ameriku...

edit: Ili da namestimo izbore pa da im kostunica bude predsednik jedno 2-3 godine...

Edited by martinj, 07 June 2005 - 01:38.


#9 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 07 June 2005 - 09:53

Nastrastnije oruzje kojim mozemo potpuno unistiti svet je Ceca i ostale turbo-folk-narodne pevacice. Ili je jedan Grand show dovoljan + SRS, SPS, DSS...

Pouzdano znam da su stranci prosto ludi za nasom kuhinjom !


Jebiga ne vredi, sve sto mi zovemo "nasa", to je turska kuhinja. Sta ces, 500 smo bili sunarodnici.

Edited by Nikola21, 07 June 2005 - 09:54.


#10 Lia

Lia
  • Members
  • 15 posts

Posted 07 June 2005 - 15:43

Nase ,njihovo nebitno ....vazno je da raaadi :lol: :lol: :huh:

#11 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 07 June 2005 - 21:23

Da sumiram ukratko:Kostunica predsednik,glavne zvezde-zvezde El Grandea,kuhinja domaca,krchka se kisel kupus i zaprshka,politicka svest na nivou petogodisnjeg deteta(DSS i SRS) i naravno sve to ushpikovano nesputanom konzumacijom domache sljive...fantasticno!!!
OOO,pukli su,nisu ni svesni...

#12 Lia

Lia
  • Members
  • 15 posts

Posted 08 June 2005 - 09:08

U akciju treba ukljuciti i nas cenjeni JAT sa molbom :Samo nastavite ovako!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :huh: :lol:

#13 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 08 June 2005 - 12:53

Da sumiram ukratko:Kostunica predsednik,glavne zvezde-zvezde El Grandea,kuhinja domaca,krchka se kisel kupus i zaprshka,politicka svest na nivou petogodisnjeg deteta(DSS i SRS) i naravno sve to ushpikovano nesputanom konzumacijom domache sljive...fantasticno!!!
OOO,pukli su,nisu ni svesni...

A zaboravio si da na TV-u skacu Karleusa i Ceca, dok sa radija tresti Seka.

#14 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 08 June 2005 - 22:15

Pa da,kada ih propisno izmucimo gore pomenutim,onda sledi egzekucija...
Vezemo ih za stolicu i pustimo im sabrana dela Peje astonebimoglo i Saleta slatkoggreha.smrt spora i bolna i muchna...