Jump to content


Photo

Nove, "fine" šabanuše


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
64 replies to this topic

#1 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 May 2005 - 20:51

Приметила сам у граду за послењих пола године много фрајера релативно кратко ошишаних, са пуштеним "репићем" од потиљка. :huh:
Занима ме шта ви мислите о овом фриз феномену :lol: који је све популарнији ;) , пошто мени стварно није јасно :huh: шта је ту лепо. Сви изгледају ко најгори шабани, а убеђени су да то изгледа секси, шта ли. :huh:
Чак се и мој најбољи друг тако ошишао и то њесра платио ~1500 дин :huh: , а кад сам га питала "Зашто? :D ", он ће "Па, што? Баш је добро! B) "

Разумем да рибе експериментишу са фризурама, мада и то може да буде :P , али ово је, ипак, мало превише.

А можда сам ја мало конзервативна? :lol:

#2 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 18 May 2005 - 21:01

Mozda je to samo pocetak novog trenda.

Posted Image

Mozda je to nova revolucija.

#3 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 18 May 2005 - 21:04

ah! u nerv me opiči s temom!

elem, bejax sabaile kod frizerke, pre klanja kod dentiskinje, a sve to pre piljarke, pekarke i kajmaklijke. sedim, trojica okolo, pita julka kako ću, reko - julka, samo podašišaj. a oni sretnici sa sve nekim plastikanerskobuvljačkiim "motoraškim" žaketićima i ispranim farmerkama i nokijama o vrat ovješenijem - oće tarzanke. ko po komandi.

e sad, to je valda palanačka verzija bekamke, pošto je bekamka ipak ekstremnija, a tarzanuša je dovoljno idiotska moda da se prifati - ko što su to one ženske čizma patike adidas or one pharmerice u kojma prestaje krvotok, pa još do 1/2 podkolenice podvrnute.

džontro, mašiš.
nije to taj rad, brkaš sa šizerskom grivom iz osamdesetih.

Edited by Hella, 18 May 2005 - 21:06.


#4 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 18 May 2005 - 21:05

ti vidjash frajere po gradu? mnogo frajera?
uuu, blago tebi.

#5 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 May 2005 - 21:12

Di si Duna, nema te nesto, a falis mi za ledjima.

Jebote,daj mi prevedi ovu cirilicu da i ja kazem koju pametnu. Njusim da je rijec o friziranim frajerima. Taki su mi omiljena tema..

#6 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 18 May 2005 - 21:16

Frizura bolje poznata poznata kao "zemunka".
Seljaci. :lol:
Jos treshe i zlatna kajla i kompletni su.
Zanimljivo koga sve ubrajaju u "frajere". :huh:

edit:

Svi izgledaju ko najgori šabani

Pa i jesu shabani.

Edited by Erestor, 18 May 2005 - 21:26.


#7 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 May 2005 - 21:21

Duno, :lol:

Žiža, zvog tebe prelazim na latinicu ;) , na ovom topiku :ph34r: .
A sledi i latinična verzija mog posta...

Primetila sam u gradu za poslenjih pola godine mnogo frajera relativno kratko ošišanih, sa puštenim "repićem" od potiljka. :huh:
Zanima me šta vi mislite o ovom friz fenomenu ;) koji je sve popularniji ;) , pošto meni stvarno nije jasno :D šta je tu lepo. Svi izgledaju ko najgori šabani, a ubeđeni su da to izgleda seksi, šta li. :lol:
Čak se i moj najbolji drug tako ošišao i to njesra platio ~1500 din :huh: , a kad sam ga pitala "Zašto? :P ", on će "Pa, što? Baš je dobro! B) "

Razumem da ribe eksperimentišu sa frizurama, mada i to može da bude :huh: , ali ovo je, ipak, malo previše.

A možda sam ja malo konzervativna? :huh:

#8 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 May 2005 - 21:36

Primetila sam u gradu za poslenjih pola godine mnogo frajera relativno kratko ošišanih, sa puštenim "repićem" od potiljka.


Vidi, hvala ti sto si mi prevela.

I priznajem ti, da ovako na latinici, zvuci kao ozbiljan problem.

Ja eto prosto ne mogu da verujem, i sad me muci nesanica i svasta jos..

Ali kad prespavam, obecajem da cu se zdusno posvetiti ovoj temi.
Dakle tema je nesto o friziranim frajerima ako sam dobro s'vatila?

#9 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 18 May 2005 - 21:54

Ta moda je pochela josh proshle godine chini mi se.Prvo sam video boshketa sa tom frizurom a posle sam video neke ortake iz bloka kako se tako shishaju.
Ako si iz beograda onda verovatno gledash poslednje dane te frizure(osim ako shuntavilo ne preovlada)

#10 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 May 2005 - 23:39

Ako si iz beograda onda verovatno gledash poslednje dane te frizure

Jesam iz Beograda, ali primetila sam ih posle leta, možda tek oko Nove godine :huh:

(osim ako shuntavilo ne preovlada)

:lol:

Care!!!

E, da, još nešto vezano za "frajere"...

Celu ovu priču sam potegla zato što sam videla dva tipa koja nose tu zurku iako nisu obučeni niti izgledaju kao seljaci. Jednog u pekari, a drugog u gradskom. Obojica su bila maksimalno doterana, sa kravatama, odelima, šta li, više se i ne sećam, i fino mirisala. Dakle, ne radi se samo o seljačinama, kako ih je hella lepo opisao. Plus i taj moj ortak koji uopšte nije u selja fazonu. On, inače, voli tehno i posećuje odgovarajuća mesta redovno, "gde se to nosi", kako on kaže... :huh:

#11 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 18 May 2005 - 23:57

Frizura bolje poznata poznata kao "zemunka".

ne, deco.
frizura se ne zove 'zemunka'

Aule@

Ta moda je pochela josh proshle godine chini mi se.



nije se pojavila prosle godine, vec 2003.
i zove se
'jubilejka'

#12 m_nikod

m_nikod
  • Members
  • 260 posts

Posted 19 May 2005 - 00:09

Mozda je to samo pocetak novog trenda.

Posted Image

Mozda je to nova revolucija.

Šta je ovo? :lol: Češki fudbaler iz 70-ih?

#13 Lucy Van Pelt

Lucy Van Pelt
  • Members
  • 442 posts

Posted 19 May 2005 - 01:20

Tja, ja sam bila ubedjena da se to zove jasharica po istoimenom narodnjackom pevcu, ali jos uvek nisam sigurna da li mislimo na isto. Jasarica je inace nesto najseljackije sto sam videla i sigurno ne bih zaboravila da sam primetila tako sto uzivo. Izgleda da su i tu proradile nijanse, varijacije na temu, sta li...

#14 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 19 May 2005 - 03:45

Posted Image

Posted Image

ovo je bas zanimljivo. samo nisam siguran da li mislis na ovakve frizure. Jasharke, jubilejke, dziberke, majmunke ili tarzanke... meni to sve isto.
mozda ne bi bilo lose ako uspem da uslikam neki primerak na ulici. ako uspem kachim.

#15 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 19 May 2005 - 06:45

Simptomatično je što su ovu frizuru sa pacovskim repovima počeli da nose i tzv. "urbani likovi". Sve je to malograđanština, alias plitkoumni skorojevići bez ukusa, rezona i mozga koji slede trendy styling (moš misliti) one džiberčine sa Pinka – Boška Jakovljevića.

...one pharmerice u kojma prestaje krvotok...


Pa lako je njima da nose muda na razdeljak kad je sve to impotentno i "neopremljeno". :lol: