Jump to content


Photo

MRZIM NARODNJAKE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#46 egon_meets_edith

egon_meets_edith
  • Members
  • 414 posts

Posted 28 April 2005 - 17:50

"egipat, egipat u srcu mi stoji, egipat, egipat, odatle su moji. moja zena smatra da je kleopatra, nema kraja mojoj sreci, ja sam ramzes treci"
vidite, narodnjaci promovisu toleranciju medju etno-nacionalnim-kulturnim grupama.
respect.
hahaha.

#47 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 28 April 2005 - 19:08

ej 'rvat ajde sad idi napij se i postani osecajan..........

ne razumem nameru ni prirodu ovog komentara?

#48 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 28 April 2005 - 19:50

kako ne razmeš bre?

imaš:

1) hrvat
2) alkoxol
3) folk
4) dert

pa ti vidi šta je gore.

jel tako jebojša?

#49 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 28 April 2005 - 19:55

A ja sam mislio da je ucesce na ovom forumu, izmedju ostalog, uslovljeno i mrznjom prema narodnjacima :lol:

#50 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 28 April 2005 - 20:00

A ja sam mislio da je ucesce na ovom forumu, izmedju ostalog, uslovljeno i mrznjom prema narodnjacima :lol:


s p e k t a k u l a r n o

#51 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 28 April 2005 - 20:56

A ja sam mislio da je ucesce na ovom forumu, izmedju ostalog, uslovljeno i mrznjom prema narodnjacima :lol:

pa dobro nije danas, zato shto se hella javio na topic i reko nishta. sada smo svi narodnjaci.
nema vishe tenzije, svi nasmejani u bolje sutra. :huh: forumska magija.

#52 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 28 April 2005 - 21:55

pa dobro nije danas, zato shto se hella javio na topic i reko nishta. sada smo svi narodnjaci.
nema vishe tenzije, svi nasmejani u bolje sutra.  :huh: forumska magija.

Eto, prevarih se... a bio sam ubedjen... :lol:

Edited by zagor, 28 April 2005 - 21:56.


#53 Antun

Antun
  • Members
  • 19 posts

Posted 28 April 2005 - 22:06

ne razumem nameru ni prirodu ovog komentara?

ni ja. zapravo,..da.
a svašta. očekivao sam šovinizam na političkim, a ne narodnim forumima.

#54 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 29 April 2005 - 02:09

A ja sam mislio da je ucesce na ovom forumu, izmedju ostalog, uslovljeno i mrznjom prema narodnjacima :lol:

Jeste, al' to vazi samo za one ispod 12 godina.

#55 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 April 2005 - 05:10

Jeste, al' to vazi samo za one ispod 12 godina.

A +12 ce shvatiti kako je negde pukla kanalizacija. :lol:

Edited by Undead, 29 April 2005 - 05:12.


#56 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 29 April 2005 - 05:16

Ali najjaci narodnjak je Brus Li, mislim da neko ima mp3

Udri Brus Li, ritaj Brus Li,
Ne daj da niki prezivi od ovi olosi




:lol: :huh: :huh:

#57 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 29 April 2005 - 05:27

jeste jak Brus Li al ima jedan jednako lud - "Ljubljancanka"
poslala mi Modesty ako se ne varam
ko hoce saljem

#58 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 29 April 2005 - 10:47

Ko ne zagotivi narodnjake u autobusu za Sokolac, ne zna sta je zivot.

#59 klimt

klimt
  • Members
  • 446 posts

Posted 29 April 2005 - 12:27

O ‘rvatima i novokomponiranoj narodnoj muzici:

Evo šta sluša i nudi za downloadovanje jedan učesnik nemačkog POLITIKFORUMA.
Njegov nick je LICAN-UDBINA, u avataru ima poštansku marku sa likom Ante Pavelića dok u signaturi stoji sledeći text:

Domovino u srcu te nosim
Domovino s tobom se ponosim
Cuvam tvoje livade i staze
Ne dam da te SRPSKE noge gaze!!!!

U Kupresu grob do groba, Traži majka sina svoga. Majka plače, seja cvili, "Otvori se grobe mili!" Grobak se je otvorio,
Sin je majci govorio:
"Idi, majko, domu svome, Ne dolazi grobu mome, Teža mi je suza Tvoja,
Nek čelična kugla moja.
I pozdravi braću milu,
Neka brane Domovinu.
Ja sam, majko, junak bio,
Za Hrvatsku poginuo!
Kad sam, majko, ranjen bio, Nisam reko jao meni,
Već sam rek'o:
Za Dom Spremni!"


SPISAK ALBUMA:

Sinan Sakic 2002
Ruzo,Ruzice, Oce moj, Veciti momak, Klosar, Trezan, Sunce moje, Pijem na ex

Rade Lackovic 2002
A sta sutra, Bog ti dao sve, Carobna zeno, Idi dok si mlada, Ne krijem, Posljednje pijanstvo, Proklet nek je prsten, Zatvorite vrata od kafane

Stoja 2002
Europa , Umri, Neka pati, sve nek plati, Ne vracam se ja na staro, Bolje i da ne vidim, Idi nek te sreca prati, Samo se jednom zivi, Mesec sija, Sve sto sam imala

Sejo Kalac 2002
Bas ti, Idi zeno iz zivota moga, Kraljica, To nije fer, Daj mi daj, Imam brata, Kafanska pjevacica

Asim Bajric 2002
Ti moja vise nisi, Sanjao sam jedno djete, Sreca prati bogate, I da klecis, il da molis, Ne ne ne dam, Ne znas ti, Ostavljeni, Skitnica

Izvorne 2002
Brcko Grade, Mara i Lole-Ljuljaj gara, Nas dva brata, Propala je ljubav, Pucaj boze u Dejton , Voljeli se dvoje mladih, Zeno moja hajmo svako sebi, Jedna ko ni jedna

Sanja Dzordzevic 2002
Bices moj, Da je meni drugi zivot, Ne trazi me, Nije ona zena kao ja, Od bola do bola, Ostavljena, Oteto je prokleto, Volim te i mrzim

Nihad Fetic Hakala 2002
Selma Belma, Sanja Tanja, Zivi sama, Savatovska kletva, Dvadeset i dvije zore, Devet dana, Spavam sa drugim zenama , Farsa

Dona Ares 2002
Cuvaj se duso, Ja sam tatin sin, Ostavljas me nocas, Amerika, Idemo do dna, S tobom ili bez tebe, Samo voli me, Sta je sunce, Sta sam ti ja, Sviraj nesta narodno

Mile Kitic 2002
Bio sam mrtav, Bos po staklu , Boze nikom ne ponovilo se, Budi moja, Ko u vatru dira, Mnogo toga je jos isto, Ruku pod ruku, Padaju rani snegovi, Plava ciganko

Cana 2002
Ima, Ima stila, Imam dokaz, Lazljivice neznalice, Probisvet, Pukla veza, Razbila sam ogledalo, Sve je moje tamo, Zlocin bez kazne

Halid Muslimovic 2002
Zelis me, Majko pomozi mi, Ne trosi suze, Nestala si kao dim, Jarani, Ako ako,

D.J. KRMAK 2002
Bo san remo, Silikoni , Planinar, Vjestica, Devize, Blago meni, Eros Bosanceros, Malo selo 3k fica

Dzepi 2002
Kazu, Ljepu snahu smo dobili, Nocas nismo dobro drustvo, Sanjam te sanjam, Sto si meni opet dosla, Sve kafane obiso sam, Svega imas samo ljubav prosis, Kazi kume, Vesele se kuma dva

Hajrija Gegaj 2002
Bolna noc, Dali sam kukavica, Da san vila, Moja ti je otvorena kuca, Nema sile, Odlazi, Provera, Kap ljubavi

Stoja Uzivo 2002
Bicu tvoja, Ciki Ciki , Gori stara ljubav, Ne idi od mene, Necu da ostari, Ni kriva ni duzna, Prevareni, Svako trazi, Ti i ja, Uzmi ili ostavi, Zar za mene nema srece

Sinan Sakic Uzivo 2002
Ne trazi je sine, Od kad sam se rodio, Pjevaj mi o njoj, Pogledaj me, Reci sve zelje, Sve je postalo pepeo i dim, Zoko moja zoko

Nuki 2002
Balkae, Crna ptica, Dabogda mi gola hodala , Dugme na dzepicu, Ja sam taj, Siroce, Sve se vrti, Ti si moja kraljica

Nela Bijanic 2002
Dan za danom, Ljubavi bez ljubavi, Ne licimo na sebe, Nije da nije, Prastam, Sve te vise zelim, Zena lavica, Prastam, BONUS : Nikad tudze blago, Blagoslov, Sad ne idi

Mitar Miric 2002
Banja Luko Sejo Mila, Kome, Konobari, Ljepotice sirotice, Nekad sam i ja volio, Ona mi je naj milija, Pijem vino, vino pije mene, Samo me pogledaj, Tri Godine robije, Zagonetka, Zbogom mrvice moja

Nedeljko Bajic Baja 2002
Dragana, Crna kosa oci plave, Posle tebe, Iz zivota nestala si tiho, Doslo vreme vencanja, Fantazija, Laku noc devojcice, Svi me kleli, Zato sto sam te voleo, Nocna ptica

Sanja Maletic 2002
Malo malo, Na kraju balade, Ne lazi me, Ruzmarin, Sa tebom necu, Tebe volim a zivim kraj njega , Tebi iz inata,

Rizo Hamidovic 2002 (Napokon)
Da si mala da si, Proslo vrijeme za dileme, To nije to, Svadba, Lafica, Vatra, Bolujem ti, Ja sa tugom ti sa drugom, Zazeljeh se rodnog kraja, Ruzan san

Peca Jovanovic 2002
Zivot mi ne treba, Kad me vise nebude, Vino, Nebo, Ostacu sam, Sudbina se ruga, Rode moj, Porok

Album 2002 Izdavac: Lucky Sound
Ivan Kukolj - Kuki 2002
Idi izdajice, Ispod sljive nasred njive , Kad potrosis karte sve Kafana je za coveka, Kuco moja, Trazim te u casi, Tvoj covek zna

Album 2002 Izdavac: Juzni Vetar
Enes Begovic 2002
Da se napijem, S tobom, Hajde izadzi, Bilo cija, Tebi pobjeda meni uvreda, Da das, Sve imao, samo tebe ne, Sunce moje jedino, Golubica, Bila mi je sve, Bog, dao Bog

Sako Polumenta 2002
Album 2002
Eh kad bi ti - E sto nisam sunce - Sve je laz - Vino i ljubav - Uz mene godinama - Disem za tebe - Nizu se pjesme - Daj mi malo vremena - Brate...? - Sine moj - Te oci

Jasar Ahmedovski 2002
Koja zena prokle mene - Tri godine - Pozdravi je druze stari - Jedna zena, jedna prica - Burma - Rob ljubavi - Oci pune tuge - Plavo
Album 2002 Izdavac: Grand Production

Avdo Huseinovic 2002
- Odkud ti -
1.Znam 2.Zao mi je jarane 3.Prepoznaces me damo 4.I mene bi prevarila 5.Pismo majci 6.Odkud ti 7.Izuzetak 8.Skolska 9.Pogino bih za te 10.Oci boje nemira 11.Kad bi doslo novo vrijeme 12.Aida

Avdo Huseinovic 2002
- Ja sa pola srca zivim -
1.Vise od ljubavi 2.Dvije zene a ja sam 3.Samo nemoj ti 4.Samo jednom kucam na vrata 5.Sjecas li se sarajeva 6.Loto 7.Sjecas li se sarajeva (instrumental) 8.Neplacimo niz ulice grada 9.Navikli su da nas vide 10.Pobjednik 11.Ja sa pola srca zivim 12.Covjek u crnom 13.Djevojka sa drine 14.Drugom ljubav meni uspomene

Enes Begovic 1999
- Oprosti joj boze -
1.Pomozi mi 2.Oprosti joj boze 3.Ti i ja necemo dugo 4.Staru majku sanjao sam 5.Ponovo sa tobom 6.Tuga mi se uselila 7.Sve moze covjek ziv 8.Da si lijepa kao nekad 9.Nije srce igracka 10.Nemoj mala moja

Zijad Klapic Zike 2002
Gorimo od ljubavi - Zora plava - idi idi - Nocas cu se da napijem - Rekli su mi , cuvaj se - Svadba njenja - Hvala ti zivote - Staro pravilo - moj zivote - Izdaju te suze - I ja imam dusu
Koktel Novih Hitova Album 2002

Semsa S - vrijeme lijeci sve , Kemal M - nedaju nam , Hakala - kao vuk samotnjak, Serif K - znas li sta si mi ti, Mile K - dosta mi je tebe, Serif K - oko zeleno, Kemal M - 2 tuge, Hakala - lijepa ajla, Dona A -sviraj nesto narodno, Buzuki

Goga 2002
Bez Pardona - Opasno po zivot - Ovo nije tvoj dan - Prosto nek ti je - Red za ljubav - Gubim kontrolu - Bomba - Hobi - Gotovo je sve -
BONUS PJESME Mars - Neka piju - Ja ti dala - I lepsa i bolja - Ljubavnica - Veciti ljubavnici - Gospodine - Pun Mjesec -

Keba 2002
Zapalicu pola grada - Ne kradi mi godine - Stranca dva - Mega hitovi mix 1 - Megahitovi mix 2 - Megahitovi mix 3 - Megahitovi mix 4 - Megahitovi mix 5 - Sedam dana - Imao sam

Esso 2002
Milo za drago - Od granice do granice - Na svoju sam ruku - Ko je daje - Uzece te drugi - Ja te znam - Vjeruj mi na rjec - Lose vino - Casti me zivote - Sve su to zene -

Album 2002 Jasmina 2002
Ne kuni ga majko - Milo moje - Tvoja sam tvoja - Stani,stani - Bices moj - Sta bi bez tebe - Ne ostavljaj me samu - Igra - Ljubav nema cjenu -


Sekib Mujanovic 2002
Skloni se od nje - Sevdalinka - Sve je bila laz - Moja Mala curice - Sunce svanulo - Hej sudbino - Jedina - Meni ona treba - Ljubav Premalo - kraj jastuka svog

Hani 2002 - Kum
Kum - Samar - Hotel - Covek Laz - Garsonjera -Lepi moj - Nema dana - Ruza ljubavi - Dzip

Branka Sorlic 2002 - Osveta
Osveta - Ne idi - To mi radi - Spavat cu sa drugim iz inata - Svadjamo se,mirimo - Oko Garavo - Noz u srce - Varalica - Rekli su mi da si los

Kemal Seferovic - 2002
Sanjali smo, dan vjencanja - On te sada ljubi - Jedna zena plave kose - Srce si mi uzela - Jos koliko da izdrzim - Odlazim u novi zivot - Srce moje pati - Ljubavna igra - Kada vise nisi sa mnom - Zasto uvijek tako boli -

Dzej Live - Album 2002
Djurdjevdan - Od ljubavi do mrznje - Nedelja - Vetrovi me lome - Secas li se one noci - Kao da sam juce rodjen - Caje sukarije - Pesma od bola - Zoko moja, Zoko - Sudbina me na put salje - Ej otkad sam se rodio - Radjaj sinove - Dajte vina hocu lom - Gde cu sad moja Ruzo - Sunce ljubavi - Sta to bese ljubav - Vetrovi me lome - Dodji mi u godini jedan dan - Upalite zamnom svece - Dogodine bice

Zabavni Albumi 2002
Dr.Iggy 2002
Intro, Ja ne mogu bez tebe, Kad volim, Ljubis me, Sada je sve nevazno, Sama sam, Svakog dana, Sve, Trazim te

Aca Lukas 2002
Samo ona zna, Coma, Burbon, Ista kao ja, Diabolik, Posljednje pijansto, Suncokreti, Ne pitaj me, Nesto protiv bolova

Sladzana Dzogani 2002
Zene, Necu , Daj, Mogu mi reci, Opasan, D.J, Jos te volim, Mocnica, Necu uspjeti, Sesto culo

Balkan Beat 2002
Intro, Ljubav ima moc, Balkan beat-House mix 2, Feel my Beat, Uzicko trance, Turbo gajde , Tudza zena, Manijak, Darkova Alasita, Freestyde kolo, Japansko kolo, Layla, La Lonna

ET-VERSION 5 2002
Cuvaj me, Bez tebe, Dat cu ti sve, Ljubav nema nista s tim, My love, Nije grijeh remix, U tvojim rukama, Slomit cu ti srce,

Funky G 2002
Slepa od bola, I to, Zabrani mi, Marioneta, Napravit cu lom, Robinja, Cini mi se, Gdje da nadzem srce

Haris Dzinovic 2002
Ako mozes ti pusti suzu, Daleko si brate moj, Ja vise nista nemam, Kako mi ne dostajes, Laze mjesec, Nije strasno kad sam ostanes, Nikad te nisam lagao, Opet sam ti u kafani, S tobom bi se opet napio, Samo zbog tebe sam tu

Leontina 2002
Crno pa se ne vidi, Sledeca, Kad prave ljubavi ginu, Dugo dugo, Podpisujem, On je isti kao ti, Necu da te ljubim posle, Sreda, Vrata od bola, Daleko

AL' DINO 2002
Kajat ces se ti, Odlazis, Greska zivotna, Ti bices moja ili nicija, Od kako tebe nema, Ti ne dolazi, Kraljice ludila, Samo ti si znala put do moje duse, Ova je noc posvecena njoj

TWINS 2002
Eva, Zena mafija, Malena, Fanix, Bili smo par, Zbog tebe, Kraljica, Pancer, Bjeli hljeb i crni grozd, Moj novi rodzendan, Vuk, Fatamorgana, Nije ti trip, Propalica, Jungle Twins

INA COVERS 2002
Frozen, My heart will go on, Send me an angel, The power of goodbye, The power of love, Think twice, Women in love, You'll see

Ena 2002
Bez imena, Lice od stakla, Ljubomora, Od heroja do slabica, Otrove moj, Ovim sam putem hodala, Sta je laz, sta je istina

Dean Bakic 2002
Tebe Nema, Tiho je pala noc, Tesko ti je, Tebe nema, Prijatelju moj, Predivno je bilo, Draga iz Praga, Dobro jutro Rijeko
izdavač: ORFEJ d.o.o.

Enix 2002
Na vrhu sveta
Odlazim - Koliko dugo ljubavi - Slazi - Cuva te noc - Nisam ga prebolela - Kao ti - Briga me - Ti dam - Jutro - Na vrhu sveta + Retro bonus

Bonami 2002
Bjezi od mene - Ulicni svirac - Svirajte mi nocas - Ja za tobom bolujem - Igracka - Igram,pjevam ludujem- Znam, znam - Duga rijeka

Alen Islamovic 2002
Da sam te manje volio - istok,zapad,sjever,jug - skuter - te noci - ti si moja explozija - idi putuj - ljubice - naspite jos jednu - pada kisa - pisi emina - prijesak na lancicu - ti si samo ti

CYA 2002
Legionar - Prvi dan slobode - Decko u usponu - Lavlje srce - Povezi me - To je samo zivot - Kriminal - Socijala - Kockar - Njegov svet - To je samo zivot (s music s club mix)

Thomson 2002
Iza devet sela - Ne varaj me - E, moj narode - Necju izdat ja - Zeleno je bilo polje - Radost s visina - Reci, brate moj - Moj Ivane - Stari se - Lijepa li si - Geni kameni (uzivo) - Ne pitaj mene

Colonia Rmx 2002
Jos jednom za kraj ,Oduzimas mi dah (remix) ,Oduzimas mi dah ,Prvi zadnji (remix 20020 ,Sjene (remix) ,Takvi kao ti (golbin mix) ,Takvi kao ti (karma vs dj neno) ,Takvi kao ti (remix 2002)

Colonia 2002
Oduzimas mi dah - Ne brini - Mala G - Svjetla grada - Na tvojoj strani postelje - Ako odes - Zadnji let za pariz - U treptaj oka - Bye bye - Ruke u zrak - Opa - Mjesecari - Izgubljeni svijet

Hari Mata Hari - Live 2002
Svi moji drumovi - Ne lomi me - Hej kako si - Kad dodje oktobar - Ti znas sve - Ja nemam snage - Sedam rana - Volio bih da te ne volim - Crni snijeg - Strah me da te volim - Ja ne pijem - Bas ti lijepo stoje suze - Bekrija - Ja imam te a koda nemam te - Ostavi suze za kraj

Leo -Samo - svoj 2002 Album
Gore dolje - Cija si - Kao da me nema - Dzaba zivim - Sve je laz - Fatma - Kazni me - Bol za dvoje - 1 2 3 - Amsterdam

Matrix 2002 Album
Children of the night - Vodi me u mrak - Romeo & Julija - Duri Duri - Pod mojom kozom - Noc je kriva za sve - Izgubljena noc - Bolero - Zaljubljena - Posalji mi SMS - Sjene na zidu - Tko ce spasiti svijet - Poljubi me strasno - Ne volim rock - S.O.S - Stari cafe - Slusaj svoje srce



(Ono što je označeno sa underline preporučujem za vašu playlistu)
Evo i linka da se uverite u gorenapisano:
LICAN UDBINA

ZAKLJUČAK:
NOVOKOMPONOVANA NARODNA MUZIKA
PODSTIČE TOLERANCIJU A MOŽDA I BRATSVO UND JEDINSTVO!
To je pravi put za suživot na ovim balkanskim prostorima i preduslov za europske integracije.Sve spomenute izvođaće treba promovirati u ambasadore dobre volje a njiove cedejove da subvencionišu nevladine org.

Edited by klimt, 29 April 2005 - 12:48.


#60 jvc1263

jvc1263
  • Members
  • 131 posts

Posted 29 April 2005 - 14:39

narodnjaci predstavljaju sve ono sto je lose u ovom narodu.ONI POSTOJE ZBOG NAS ,A NE MI ZBOG NJIH.ONI SE SAMO PONASAJU ONAKO NAKO BI SVI DRUGI HTELI,A NE MOGU.ZABRANITI NARODNJAKE BI BILA GRESKA,ZATO STO BI OD NJIH NAPRAVILI UNDERGROUND,VEC IH TREBA PROGONITI JAVNO TAKO STO CE SE PRIKAZIVATI NJIHOV PRIMITIVIZAM.SVAKO TREBA DA SE ZAPITA,DA LI JEDNA KARLEUSA ZASLUZUJE SAV TAJ NOVAC I GLAMUR.NEMA POJMA SA PEVANJEM,IZGLED JOJ JE VESTACKI,A SVE STO JE POSTIGLA ,POSTIGLA JE PREKO PICKE.DA LI ONE DEVOJCICE STO JE SLUSAJU ZELE TO ISTO?ISTA JE STVAR I SA CECOM.KRESALA SE SA SITNIM KRIMINALCIMA,A ONDA JE AVANZOVALA I KRENULA DA SE KRESE SA SEFOM.SILIKONI ,VESTACKE USNE,DUPE,TO JE SVE STO IMA.VELIKA SRPKINJA,A DECU SALJE U AMERICKU SKOLU,JER NE DAJ BOZE DA SE MESAJU SA RAJOM,DA SE NE ISPRLJAJU.BAS MI JE DRAGO STO JOJ NE DAJU VIZU ZA AMERIKU I NADAM SE DA CE JOJ UKINUTI I SENGENSKU VIZU,PA DA NE IDE PO EVROPI
KO IH JEBE!NEK CRKNU I PRESTANU DA VRACAJU OVAJ NAROD U PROSLOST