Jump to content


Photo

Najdebilniji, najružniji, najgluplji voditelji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
284 replies to this topic

#166 .com

.com
  • Members
  • 44 posts

Posted 27 November 2005 - 23:56

sanja marinkovic bez premca!!!!

ha ha ha, he he he , hi hi hiiii hi hi hiii! samo se idi*t tako moze cerekati, kao sto ona radi!
i biser od pre 20-ak dana kad je srdjanu todorovicu rekla: ti volis da places kad ides u bioskop?!

DEB*L !!!!! :lol:

#167 Dzo

Dzo
  • Members
  • 32 posts

Posted 30 November 2005 - 09:26

Otac moje ortakinje ima jednu sjajnu izjavu, kaze :"Zashto je daljinski upravljach dobra stvar?".............."Zato shto pritisnesh dugme i sa ekrana nestane Mira Adanja - Polak ! ! !"
Fenomenalno!
Teshko je odluchiti se, puko nabrajanje je smor, ali onu koju bih bukvalno rashcherechio nije ni Olivera - Glupacha - Kovachevic, ni muchna Isidora, ni ultimativni cinik Oproletovanija ( verovali ili ne?) Beckovic ........ vec onaj stvor Snezana Dakic ! ! !
Pa, moze li gluplje i praznije, mislim jadnije, ovaj banalnije......ma, horor!

#168 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 30 November 2005 - 10:14

snezana dakic. naruznija, najgluplja i najiritantnija samonabedjena glupaca koja se ikad pojavila na televiziji.
svacija glupost me nasmeje, ali dakicka. to je too much. unbearable!

<{POST_SNAPBACK}>


Bravo sinko!!! Ovo ko da ja govorim!!
Dakićka-Ubedljivo naj-fuj

#169 Robin Goodfellow

Robin Goodfellow
  • Members
  • 98 posts

Posted 30 November 2005 - 18:02

Videh doticnu sa suprugom na sajmu namestaja i zakljucih da su se definitivno upoznali kod dermatologa. :wub:

#170 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 01 December 2005 - 10:57

Wicked, but true. :wub:

#171 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 06 December 2005 - 22:12

Nije loše, nije loše at all...

...ali Isidora, brother, tu je sve , ali apsolutno sve... ma da se smrzneš :huh:
Studio BK TV:
Isidora, to se mora videti... da zanemiš, ako se u medjuvremenu ne ispovraćaš... A gosti - sine :s_w: :
Ljuša Ristić, Kleptoman Simić, Eva Ras sa penzijom od 9000 dinara, tu penziju stalno vuče sa sobom, klupčetom žute vune i dve štrikaće igle, i još neki likovi kakve nigde nećeš sresti :(  hologramski zaštićeni... čudo!!!
A tek pitanja i odgovori... misslim!!!
Ako Isidora ovako nastavi PINK će morati da zatvori radnju... To, to se teško može oponšati ili kopirati - totalno unikatna stvar... :s_w: ...ipak, najteže je
naći daljinski i promeniti kanal jer ti se ruka ukočila... ma potpuno blokiraš i srce ti stane od čuda... a to je ne znam koja epizoda i niko ne zna kad će kraj... jer se gledaaaaaaaaa!!! :wub:  :)  0:)

<{POST_SNAPBACK}>

Smislila sam nadimak za Isidoru-DOSADORAAA!!!! :s_w:

#172 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 06 December 2005 - 22:24

Ona buljava sto vodi na RTS-u Dnevnik. Ima dugu crnu kosu.
Za Isidoru/DOSADORU/ bolje da ne komentarišem. Zena je prsla kao stikla.
Ana Mihajlovski i ona glupaca sto se sa njom gubi u nekim Jednostavnim životima.
Zatim Lea Kiš,Ivan Bauer,Aljoša,i neka plavuša što vodi na BK emisiju Takvi kakvi smo. Debela je,drugo buljava, i plus je još cerka Merime Njegomir.

Ali mi je ubedljivo najjači voditelj informativnog programa GORAN DIMITRIJEVIĆ.
Čovek koji je preživeo muvu :)

E,sad naravno kako sam mogla da zaboravim onog idiota Suzanu Mančić,i one voditelje sa Pinkove parade. Ne znam im imena... One kretenke.
Ima ih još,samo treba da se setim... :wub:

#173 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 06 December 2005 - 22:48

Ubedljivo najveci debil,sto se tice voditelja je LUKA TESANOVIC,kakva pojava....strasno

<{POST_SNAPBACK}>


:wub:

iritantan je i onaj Bauer(paor) što vodi kviz a ako ćemo međunarodno tu bih da dodam onog hrvatskog milijonera filipovića on je gnjida

a što se ženskih tiče bjelodora(ćerka onog šahiste)je dapače najružnije stvorenje na planeti a pamet prati izgled jel'te a dakićka-mikićka je hm bljak

#174 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 08 December 2005 - 23:48

jeste li videli onu sto vodi kod karica neku emisiju takvi kakvi smo...
jos plus,majka joj je merima njegomir :wub:

#175 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 08 December 2005 - 23:51

auu,koji sam ja kreten,pa ec sam to napisala.
zaboravih "super deke" sa pinkovog dnevnika. strasno

#176 delije91

delije91
  • Members
  • 68 posts

Posted 10 December 2005 - 02:30

Ruska Jakic a.k.a. Matora Fuksetina© B)

Edited by delije91, 10 December 2005 - 02:34.


#177 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 10 December 2005 - 02:37

Ruska Jakic a.k.a. Matora Fuksetina© B)

<{POST_SNAPBACK}>

da... :wub:

#178 jazavicar

jazavicar
  • Members
  • 42 posts

Posted 22 December 2005 - 03:40

snezana dakic i luna lu, koje zvalavoj srbiji pricaju o brandovima, pilatesu, i slicnim varijantama koje njihov cenjeni publikum nece prepoznati ni da ga taj isti pilates u dupe ubode...
van pameti

#179 Kickingbird

Kickingbird
  • Members
  • 8 posts

Posted 23 December 2005 - 08:32

Top lista:

1. Sanja Marinković (''Magazin In''&''Sve za ljubav'')- ikona ljudske gluposti i ispraznosti. Nedohvatljivo i zacementirano prvo mesto.

2. Ana i Marijana (''Jednostavan život'') - tipičan primer tinejdžerki koje na srednjoškolskim ekskurzijama puštaju Kebu i Indiru do daske, a onda u nekom selu upiru prstom i smeju se lokalcima jer govore sa naglaskom. Katalizator provincijalcima za glasine ''eto kakvi debili žive u Beogradu''.

3. Dragana i Suzana (''Grand show'') - smaračice iz naftalina. Slične Marku Kraljeviću kad su ga izvukli posle sto godina iz tamnice, ošišali ga, isekli mu nokte, malo došminkali i pustili u akciju.

4. Isidora Bjelica (''Klot-frket'') - spas za TV servisere. Kada se pojavi na ekranu, hiljade gledalaca pomisli da im ekran krivi sliku. Manjak ideja zakamufliran gomilom psovki.

5. Ruška Jakić - jutarnji monolog pred ogledalom: ''Dobro jutro lepotice''.

6. Mira Adanja - jutarnji monolog pred ogledalom: ''Dobro jutro pametnice''.

7. Aljoša Milenković (''MBS1'') - jutarnji monolog pred ogledalom: ''Dobro jutro generale''.

8. Olivera Kovačević (''Klopka'') - neuroična. Tipičan primer deteta kome nisu kupovali igračke u detinjstvu.

9. Bilja Obradović (''City'') - slikala bi se za Plejboj ali uz nadoknadu od 6 cifara. Premršava i za somalijsko izdanje.

10. Slađana Slavković (''Budilnik'') - isti komentar kao za Oliveru Kovaćević.

#180 panc

panc
  • Members
  • 207 posts

Posted 24 December 2005 - 03:40

mene uzasno nervira onaj sto vodi top speed
tj nervira me njegova faca
stvarno ne znam zasto ali eto
ne mogi ni 3 sek da ga gledam