Jump to content


Photo
- - - - -

IKOM-KABLOVSKA TELEVIZIJA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
322 replies to this topic

#1 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 23 February 2005 - 16:06

Na pretplati sam kod IKOM-a vec 2-3 godine,al nista narocito! Imam 52 kanala od toga pola nekih nasih,a ova druga polovina je losa,izuzev nekih sportskih kanala....il i njih ima jako malo (eurosport,dsf,rai sport)
Starsno bezveze,,,nema filmova,nema sportskih prenosa.

Obecali su da ce se spojiti sa nekim gradskim kablovskim sistemom,al od toga nema nista.Ja sam na Konjarniku....moj drug u M.M.Lugu ima kablovsku neku drugu(ne mogu da se setim imena)al ima vise kanala bar 15-tak.

AKO NEKO IMA NEKI KOMENTAR ILI NEKE INFORMACIJE VEZANE ZA IKOM......NEKA PISE!!!!!!!!!!!!!

#2 kovjanic

kovjanic
  • Members
  • 475 posts

Posted 23 February 2005 - 19:33

Jel ti pustaju Spice Platinum?

#3 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 23 February 2005 - 20:05

Pa pazi,trebalo bi da pustaju svako vece sem vikenda na kanalu TV Espana posle 24h.
Ali oni u zadnje vreme 2 dana puste,pa 3 ne i tako unedogled.A pretplata je 295din...samo povecavaju.....da bar daju neke kanale nego polu krs.
Traba videti sta se desava,ja sam siguran da ima jos gomila i gomila ljudi koji su njihovi pretplatnici i nisu zadovoljni.
Kad bi se bar pojavila ponuda neke druge kablovske odmah bi presao,al niko ne nudi nista.
A njhov(IKOM-ov) kanala,koji su obecavali 24h filmovi...sada se vrte 24h neke reklame i obavestenja kako su povecali pretplatu....e da...ubacilu su novi program....pazi sad...TV BJELJINA....uf!!!!!!!!!!! mad.gif

#4 aram

aram
  • Members
  • 118 posts

Posted 24 February 2005 - 07:31

ma najgori su ubedljivo mad.gif

a da ne pricam da vec dve godine samo lazu oko uvodjenja interneta.
"za dva-tri meseca ... uvescemo wirelesss ... na prolece ..." na kraju mi lepo rece jedan njihov majstor - ma nece da uvode, mnogo im je skupo sad da menjaju sve kablove i razvodnike, stavljali su kineske kojima ne moze internet...

pitao sam SBB da dodju u moju zgradu, kazu : "ne mozemo, tamo je ikom, mi smo se dogovorili o podeli teritorije" !??

sta su bre oni, reketasi !?? a konkurencija, moje pravo na izbor ?
ima li nekog nacina da ih zbog ovakvog dogovora tuzimo za odrzavanje monopolskih pozicija, zna neko ?

#5 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 24 February 2005 - 10:09

Ja resila problem i oslobodila sebe i celu zgradu od tih preispoljnih foliranata.

Razvukli su kablovsku mrezu pomocu spoljnih kablova, malo dune kosava: slika katastrofa - ne da nesto vredi i kad nema vetra.
Kontakt telefoni iskljuceni, svaki put kad naprave neko sranje, kao proslog vikenda kada su im se kablovi pokidali pod teretom snega pa tri dana niti pisma niti razglednice.

Nisu ni za Donju Prcilovicu Bre.

Kontaktirala sam Radijus vektor KDS, ljudi poslovni, odreagovali odmah, obisla stanare 100% se izjasnilo da bacimo djubre tamo gde mu je i mesto i ocekujem za par dana da se prikacimo.

Ljudi imaju podzemne opticke kablove, vec dve godine furaju i internet po razumnoj ceni, imaju izbor od 65 kanala, a kvalitet slike izvrstan - isla da se licno uverim na par mesta, da se ne bismo ponovo zeznuli kao prvi put.

Toplo preporucujem.

#6 zonda

zonda
  • Members
  • 106 posts

Posted 24 February 2005 - 11:14

Hvala Bogu na KDS-u!

#7 stvorina

stvorina
  • Members
  • 286 posts

Posted 25 February 2005 - 01:06

QUOTE(zonda @ 24 Feb 2005, 12:14)
Hvala Bogu na KDS-u!

taj fazon rolleyes.gif

#8 Blek Stena

Blek Stena
  • Members
  • 49 posts

Posted 25 February 2005 - 02:44

QUOTE(kovjanic @ 23 Feb 2005, 19:33)
Jel ti pustaju Spice Platinum?

pustaju, sine, pustaju. evo sad pici neki turski nicpor, bice ovo besana noc...

#9 Srda

Srda
  • Members
  • 20 posts

Posted 07 March 2005 - 01:08

IKOM je tezak krsh!
Obozavam kada puste Discovery sinhronizovan na Madjarski ili CNN preko kojeg je isao radio slobodna Evropa (ako se ne varam) na Albanskom. Kada sam ih pozvao i rekao da spikerka na CNN-u ima glas srednjovecnog Albanca prvo su se smejuljili (kao da sam ja blesav) a kada su se uverili grohotom su mi se smejali u slusalicu?!?!? kao date kada napravi sr.nje mad.gif

- Internet su najavljivali pre DVE GODINE I DALJE GA NAJAVLJUJU. mad.gif
- cena je u pocetku bila 100din s tim da je u ugovoru navedeno da je max nivo koji moze dostici 3 EUR. DANAS JE PRETPLATA NESTO MANJA OD 5 EUR. novo poskupljenje ocekujemo. mad.gif
- novi kanal se pojavio ПЛАНЕТА, Ruski kanal koji pusta njihove sapunice mad.gif
- kanali se uvek moraju "juriti". Nestaju i pojavljuju se na sasvim petim frekvencijama mad.gif
...


Da rezimiram: APELUJEM NA NEKU OZBILJNU FIRMU DA SE POJAVI a ikom da predje na neku drugu delatnost (npr. gajenje Kalifornijskih glista)

#10 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 07 March 2005 - 03:30

QUOTE(Srda @ 7 Mar 2005, 01:08)
Da rezimiram: APELUJEM NA NEKU OZBILJNU FIRMU DA SE POJAVI a ikom da predje na neku drugu delatnost (npr. gajenje Kalifornijskih glista)

Nemoj da vredjas gajenje kaliforniskih glista... To je tezak i ozbiljan posao...

#11 summer

summer
  • Members
  • 431 posts

Posted 07 March 2005 - 07:09

QUOTE(nneki @ 23 Feb 2005, 16:06)
Imam 52 kanala od toga pola nekih nasih,a ova druga polovina je losa,izuzev nekih sportskih kanala....il i njih ima jako malo (eurosport,dsf,rai sport)

imas 52 kanala?!

i ja sam NAZALOST jos uvek kod njih (jerkovic) i imam mozda 10-ak stranih kanala, ostalo domace ..

malo, malo pa nema prenosa ili nema npr. cartoon network-a po par dana, skroz su opusteni po tom pitanju mad.gif

tv bijeljina i jos par skroz idiotskih kanala (npr. ko jos gleda palmu? blink.gif ) koji ni u kosmaru ne zelim..

jedino sto gledam su c.network, eurosport, discovery, animal planet, national geography, b92, vh1, euronews, hrt2 i metropolis .. dry.gif

thumbdown.gif

edit: typo

Edited by summer, 07 March 2005 - 07:11.


#12 aram

aram
  • Members
  • 118 posts

Posted 07 March 2005 - 10:46

da li iko zna neku, bilo koju kablovsku koja hoce da udje na teritoriju koja, po toj njihovoj podeli, pripada jeb...m IKOM-u. zahvalan do groba za bilo kakvu informaciju

#13 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 07 March 2005 - 12:14

QUOTE(aram @ 7 Mar 2005, 11:46)
da li iko zna neku, bilo koju kablovsku koja hoce da udje na teritoriju koja, po toj njihovoj podeli, pripada jeb...m IKOM-u. zahvalan do groba za bilo kakvu informaciju

Ја сам звала пре неког времена SBB, да питам колико би коштало пребацивање са Икома и бројке су биле толико фантастичне да сам им рекла само: ohmy.gif "Хвала, довиђења". dry.gif
Елем, ако си у згради 9.000, а ако си у кући 12.000 (или 11, не сећам се) и то све тек кад се "створе техничке могућности", што значи можда сад, можда за сто година. sad.gif

У сваком случају, ја сам задовољна телевизијом (пошто гледам само неколико домаћих канала), а што се тиче интернета одскора сам увела flat 64. Кошта 1400 са укљученом ТВ претплатом (чула сам да је појефтинило на 1200). Опет је много скупље него SBB, али шта да радим. Боље и то него да преплаћујем прикључење код њих. unsure.gif

#14 Sherylin Fenn

Sherylin Fenn
  • Members
  • 5 posts

Posted 08 March 2005 - 12:07

Slazem se za IKOM , i bas me rastuzila ova vest za prebacivanje na SBB... Stavrno je mnogo.... Jos i da cekam da se stvore mogucnosti.... :lol:

#15 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 08 March 2005 - 13:35

APELUJEM NA NEKU OZBILJNU FIRMU DA SE POJAVI a ikom da predje na neku drugu delatnost

Mislim da takva (ozbiljna) firma ne postoji kod nas. :huh:


Sve kablovske firme koje pruzaju usluge na teritoriji Beograda su djubre neopevano. I medj tim djubretom ima nekakvih razlika ali poenta je da su svi djubre i da niko ne zasluzuje ni prelaznu ocenu! :lol:

Stoji da je SBB najbolje parce smeca koje se moze naci na deponiji ali stvarno nema razloga da bilo ko misli kako ce prelaskom na SBB resiti sve svoje probleme i kako ce napokon dobiti dobrog KTV provajdera. Prelazak na SBB je cisto malo bolja opcija. Slika ce biti nesto cistija (nikako fenomenalna), internet ce doci koju godinu ranije nego sto bi dosao negde drugde, mogu da se plate pay tv kanali kojih nema kod drugih provajdera i to bi bilo to. Amaterizam i kaubojstina su isti kao i kod ostalih.