Jump to content


Photo

NFL


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
91 replies to this topic

#31 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 29 January 2002 - 14:13

McNabb je car.I ja navijam za Patriote..Ima nesto specijalno u Bostonu :smile:

#32 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 03 February 2002 - 00:03

Pa naravno da navijam za New England ne mogu da ocima gledam onog Warnera mada mi je Faulk gotivan......

#33 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 03 February 2002 - 00:55

I ja mrzim Warnera,strasno je antipatican.

#34 intruder

intruder
  • Members
  • 334 posts

Posted 04 February 2002 - 13:51

O, kakav je to moćan SuperBowl bio... I još je lepše što su NE Patriotsi dobili. Ko bi pomislio sa SL Ramsi mogu onako slabo da odigraju i to najvažniju utakmicu sezone (ili je dobra odbrana Patriotsa "kriva"?)...

Ja sam Američkim fudbalom zaražen davne 1992. i pratio sam je sa prekidima od tada...

Tih godina harali su Dallas Cowboysi sa Troyom Aikmanom kao QB, a RB je bio čuveni Emith Smith... Strah i trepet su bili sa sve... u to vreme sjajan tim je imao i Denver (predvođeni legendarnim Johnom Elwayom), u SF 49 igrao je Steve Young (naslednik Monatane), a u Miamiu naravno Dan Marino... Navijao sam za Houston Oilerse kojih na žalost više nema. QB im je bio crnoputi Warren Moon (nosio je #1), tada je iamo 36 godina, ali je imao sjajnu ruku, a imali su odlične WR predvođene Slaughterom... Kako je taj čovek hvatao loptu... Sada sam fan NO Saintsa koji su osrednji tim, ali nema veze, biće bolje sledeće godine...

Sledeće sezone se Houston uključuje ponovo u NFL, ali sa novim imenom i naravno novim znakom. Zvaće se HOU Texans... Voleo bih da su im dali da se zovu Oilersi opet (kao što je dozvoljeno CLE Brownsima).

Jedva čekam avgust mesec da krenu preseason mečevi... Još ne mogu da verujem da su Patriotsi dobili... Faulk je totalno podbacio, ali pored loše igre napada SL Ramsa (koji se ipak probudio na kraju meča), ogromna je krivica na odbrani Ramsa. Odbrana koja je je skoro kompletno promenjena (8 novih startera) jeste igrala dobro cele sezone, ali kada je bilo najvažnije tj. zadnjih 90 sekundi Patriotsi su uspeli da dođu na nekih 30 yardi i da poentiraju... I zaslužili su... Biće Ramsi mnogo gadni i sledeće sezone...

#35 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 04 February 2002 - 15:55

A sto LA nema tim,kad tolko pratis?

#36 intruder

intruder
  • Members
  • 334 posts

Posted 05 February 2002 - 10:36

banence:
A sto LA nema tim,kad tolko pratis?


LA trenutno nema tim u NFL-u, ali je imao ranije i možda će ga opet imati. SL Ramsi su ranije bili u LA, a zašto su prodati pojma nemam. Razlozi mogu da budu samo finansijske prirode jer, kao što i sam znaš, sve se tamo vrti oko love...

Takođe za Ameriku je karaktersitično da se u nekim krajevima neki sportovi prate više, a neki manje... Uzmimo primer Atlante. Tamo je sigurno bejzbol sport #1. Bravesi su im sve, dok su Falconsi (NFL), a Hawksi (NBA) naročito, noga... Opet jasno ti je da je NHL npr. skoncentrisan na Severu (Canada i severne države USA). Ima naravno klubova NHL-a i jugu, ali iz ličnog iskustva znam da se tamo NHL vrlo slabo prati zbog domnacije NFL-a, MBL i NBA... Takođe, uticaj mogu imati i trenutni rezultati. Pogledaj Chicago... Dok su Bullsi drali jarca, Bearsi su bili na dnu. Sada Berasi igraju dobro, ali Bullsi su noga... Možda je teško za NFL klub u LA jer imaju dva tima u NBA, a uz to Lakersi su neviđeno dobri... Možda se za neku godinu ćurak okrene... Opet, sve je u lovi...

Pitaj Dekija što prenosi NFL na 3k, on će ti sigurno više reći o tome...

Pozdrav.

#37 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 05 February 2002 - 13:49

Hvala ti na opsirnoj informaciji..pitacu Dekija.A jer znas mozda zasto on ne prenosi NHL i da li ce ubuduce da ga prenosi :???:

#38 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 24 June 2002 - 03:01

Ne prenosi nema pojma.

#39 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 24 June 2002 - 06:47

Hvala nema pojma....

#40 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 24 June 2002 - 11:02

Deki nema pojma..

#41 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 25 June 2002 - 20:57

Mikez nema pojma....

#42 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 25 June 2002 - 21:05

Mike CH nema pojma....

#43 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 25 June 2002 - 21:06

Revenant nema pojma....

#44 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 25 June 2002 - 21:07

levtenant nema pojma...

#45 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 25 June 2002 - 21:07

DSN nema pojma...