Jump to content


Photo

Da li ste NUDISTI?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
159 replies to this topic

Poll: Da li ste nudisti? (83 member(s) have cast votes)

Da li ste nudisti?

  1. Da, iskljucivo (11 votes [13.25%])

    Percentage of vote: 13.25%

  2. Samo u posebnim prilikama (37 votes [44.58%])

    Percentage of vote: 44.58%

  3. Ne, nikada (35 votes [42.17%])

    Percentage of vote: 42.17%

Vote Guests cannot vote

#31 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 11 February 2005 - 15:23



#32 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 11 February 2005 - 15:24

QUOTE(Fact @ 11 Feb 2005, 15:53)
... pa plutaju

Jes, il kad sednu u poklopac od kefira...pa ga nosaju po plazi.
huh.gif

#33 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 11 February 2005 - 15:34

QUOTE(APACH @ 11 Feb 2005, 15:11)
ma jesam, prvi put prosle godine i baaas mi se dopalo. Osecao sam se kao da sam to radio ceo zivot...i ponovicu. dakle u pitanju je Septembar, Jaz tako da je bilo mirno i opusteno sa cool drustvancetom. Lm, sve slike su na mobilnom a mobilni mi glup model pa se neda integrisati sa komjuterom iliti barem mailom....ph34r.gif

ali ja cu se ipak odvaziti da prilozim fotke odmah po dolasku sa Jaza. Cisto za neverne Tome sa topic-a `koliko ste visoki/teski` i za one koji misle da musko telo izgleda smesno na nudi.........




OVDE..... cool.gif

EDIT: pozdrav za modestyblaise....

Apach, jesi li ovo ti na gay site-u? Na svim fotkama? Uf, pa ovo je radikalno! Svaka ti cast! Eto, svi dobri su gay! Kazem ja.

Hm, ako si gay, cudi me da si tek prosle godine otkrio nudizam?

Ajd sad cik neko da ovo nad*ebe?!

Jos jednom, Apach, Hail.gif

#34 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 15:35

QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 13:26)
Mene niko ne bi puskom mogao da natera da se kupam u tekstilu, a jos manje da u istom (mokrom) tekstilu sedim na plazi. I tako vec skoro 20 godina. Vecina mojih prijatelja su nudisti, a i ako nisu, kad su sa mnom jesu. Moje letovanje se planira prema tome da li na doticnoj destinaciji ima nudisticke plaze ili mesta gde se moze kupati bez odece. Mislim da nema nista lepse od naturizma na letovanju.

Hrvatska je majka za naturiste (ah... Rab, Istra...you name it), a i Grcka nije losa.

A sta vi mislite?

Ako niste nudisti inace, da li ima situacija kada biste bili?

potpuno sam za nudizam - ali kad bi na tim plazama postojala "inspekcija" ...tako da svi masni , debeli , sa stomacinama i opustenim sisama ne mogu da primirisu...

ni meni nije prijatno u mokroj tkanini ali radije biram toples na bilo kojoj plazi i da istrpim to malo mokre tkanine na sebi nego da sebi priredjujem shok svaki put kad odem na nudisticku plazu ...jer nisu bas sva tela za prikazivanje....a upravo takva se najvise prikazuju - kao za inat sad.gif

Edited by heilel, 11 February 2005 - 15:36.


#35 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 11 February 2005 - 15:38

QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 16:35)
QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 13:26)
Mene niko ne bi puskom mogao da natera da se kupam u tekstilu, a jos manje da u istom (mokrom) tekstilu sedim na plazi. I tako vec skoro 20 godina. Vecina mojih prijatelja su nudisti, a i ako nisu, kad su sa mnom jesu. Moje letovanje se planira prema tome da li na doticnoj destinaciji ima nudisticke plaze ili mesta gde se moze kupati bez odece. Mislim da nema nista lepse od naturizma na letovanju.

Hrvatska je majka za naturiste (ah... Rab, Istra...you name it), a i Grcka nije losa.

A sta vi mislite?

Ako niste nudisti inace, da li ima situacija kada biste bili?

potpuno sam za nudizam - ali kad bi na tim plazama postojala "inspekcija" ...tako da svi masni , debeli , sa stomacinama i opustenim sisama ne mogu da primirisu...

ni meni nije prijatno u mokroj tkanini ali radije biram toples na bilo kojoj plazi i da istrpim to malo mokre tkanine na sebi nego da sebi priredjujem shok svaki put kad odem na nudisticku plazu ...jer nisu bas sva tela za prikazivanje....a upravo takva se najvise prikazuju - kao za inat sad.gif

koji fashizam, svashta boze... blink.gif

APACH - yummy, yummy, yummy

#36 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 15:42

QUOTE(Allegra @ 11 Feb 2005, 16:38)
QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 16:35)
QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 13:26)
Mene niko ne bi puskom mogao da natera da se kupam u tekstilu, a jos manje da u istom (mokrom) tekstilu sedim na plazi. I tako vec skoro 20 godina. Vecina mojih prijatelja su nudisti, a i ako nisu, kad su sa mnom jesu. Moje letovanje se planira prema tome da li na doticnoj destinaciji ima nudisticke plaze ili mesta gde se moze kupati bez odece. Mislim da nema nista lepse od naturizma na letovanju.

Hrvatska je majka za naturiste (ah... Rab, Istra...you name it), a i Grcka nije losa.

A sta vi mislite?

Ako niste nudisti inace, da li ima situacija kada biste bili?

potpuno sam za nudizam - ali kad bi na tim plazama postojala "inspekcija" ...tako da svi masni , debeli , sa stomacinama i opustenim sisama ne mogu da primirisu...

ni meni nije prijatno u mokroj tkanini ali radije biram toples na bilo kojoj plazi i da istrpim to malo mokre tkanine na sebi nego da sebi priredjujem shok svaki put kad odem na nudisticku plazu ...jer nisu bas sva tela za prikazivanje....a upravo takva se najvise prikazuju - kao za inat sad.gif

koji fashizam, svashta boze... blink.gif

APACH - yummy, yummy, yummy


a gde ti vidis fashizam, molicu lepo?

pogledaj bolje - ja cu istrpeti komad odece na sebi - da bi se svi ti debeli , masni i oklembeseni slobodno prikazivali na nudistickim plazama - nije li to lepo od mene smile.gif!
daklem, to sto ne volim ljude bez kompleksa koji prikazuju ono na cemu bi trebalo da porade to nije fashizam vec stvar estetike i dobrog stomaka.

p.s. izvinjavam se zbog ovoliko edita

Edited by heilel, 11 February 2005 - 15:47.


#37 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 11 February 2005 - 15:46

QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 15:34)
QUOTE(APACH @ 11 Feb 2005, 15:11)
ma jesam, prvi put prosle godine i baaas mi se dopalo. Osecao sam se kao da sam to radio ceo zivot...i ponovicu. dakle u pitanju je Septembar, Jaz tako da je bilo mirno i opusteno sa cool drustvancetom. Lm, sve slike su na mobilnom a mobilni mi glup model pa se neda integrisati sa komjuterom iliti barem mailom....ph34r.gif

ali ja cu se ipak odvaziti da prilozim fotke odmah po dolasku sa Jaza. Cisto za neverne Tome sa topic-a `koliko ste visoki/teski` i za one koji misle da musko telo izgleda smesno na nudi.........




OVDE.....  cool.gif

EDIT: pozdrav za modestyblaise....

Apach, jesi li ovo ti na gay site-u? Na svim fotkama? Uf, pa ovo je radikalno! Svaka ti cast! Eto, svi dobri su gay! Kazem ja.

Hm, ako si gay, cudi me da si tek prosle godine otkrio nudizam?

Ajd sad cik neko da ovo nad*ebe?!

Jos jednom, Apach, Hail.gif

well nisam bas 100% gay, ne neeee

Nude...pa nisam ih otkrio pre jel prosto...nisam naleteo na neku. Popravicemo to. Ja sam dete sa Balkana, tela sam istrazivao u intimnim prostorima..svoje a i tudja. Ali sunce po svim delovima telaa mmmmmm me love it!!!

Edited by APACH, 11 February 2005 - 15:48.


#38 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 11 February 2005 - 15:47

QUOTE(Allegra @ 11 Feb 2005, 15:38)
QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 16:35)
QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 13:26)
Mene niko ne bi puskom mogao da natera da se kupam u tekstilu, a jos manje da u istom (mokrom) tekstilu sedim na plazi. I tako vec skoro 20 godina. Vecina mojih prijatelja su nudisti, a i ako nisu, kad su sa mnom jesu. Moje letovanje se planira prema tome da li na doticnoj destinaciji ima nudisticke plaze ili mesta gde se moze kupati bez odece. Mislim da nema nista lepse od naturizma na letovanju.

Hrvatska je majka za naturiste (ah... Rab, Istra...you name it), a i Grcka nije losa.

A sta vi mislite?

Ako niste nudisti inace, da li ima situacija kada biste bili?

potpuno sam za nudizam - ali kad bi na tim plazama postojala "inspekcija" ...tako da svi masni , debeli , sa stomacinama i opustenim sisama ne mogu da primirisu...

ni meni nije prijatno u mokroj tkanini ali radije biram toples na bilo kojoj plazi i da istrpim to malo mokre tkanine na sebi nego da sebi priredjujem shok svaki put kad odem na nudisticku plazu ...jer nisu bas sva tela za prikazivanje....a upravo takva se najvise prikazuju - kao za inat sad.gif

koji fashizam, svashta boze... blink.gif

APACH - yummy, yummy, yummy

Bogami, ako nije fasizam, onda je u najmanju ruku diskriminacija. Samo manekenima je dozvoljeno da idu na nudaru?! Oh my God! thumbdown.gif

#39 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 15:50

QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 16:47)
QUOTE(Allegra @ 11 Feb 2005, 15:38)
QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 16:35)
QUOTE(modestyblaise @ 11 Feb 2005, 13:26)
Mene niko ne bi puskom mogao da natera da se kupam u tekstilu, a jos manje da u istom (mokrom) tekstilu sedim na plazi. I tako vec skoro 20 godina. Vecina mojih prijatelja su nudisti, a i ako nisu, kad su sa mnom jesu. Moje letovanje se planira prema tome da li na doticnoj destinaciji ima nudisticke plaze ili mesta gde se moze kupati bez odece. Mislim da nema nista lepse od naturizma na letovanju.

Hrvatska je majka za naturiste (ah... Rab, Istra...you name it), a i Grcka nije losa.

A sta vi mislite?

Ako niste nudisti inace, da li ima situacija kada biste bili?

potpuno sam za nudizam - ali kad bi na tim plazama postojala "inspekcija" ...tako da svi masni , debeli , sa stomacinama i opustenim sisama ne mogu da primirisu...

ni meni nije prijatno u mokroj tkanini ali radije biram toples na bilo kojoj plazi i da istrpim to malo mokre tkanine na sebi nego da sebi priredjujem shok svaki put kad odem na nudisticku plazu ...jer nisu bas sva tela za prikazivanje....a upravo takva se najvise prikazuju - kao za inat sad.gif

koji fashizam, svashta boze... blink.gif

APACH - yummy, yummy, yummy

Bogami, ako nije fasizam, onda je u najmanju ruku diskriminacija. Samo manekenima je dozvoljeno da idu na nudaru?! Oh my God! thumbdown.gif

pa ne - svima je dozvoljeno - upravo zato i ne volim "nudare"
kao sto rekoh - slab stomak.
a menekenima ? sto manekenima ? nisu samo vesalice za "nudare" ali nisu vala ni svei oni xxxxl koji ponosno setaju svoje stomake.
i nek setaju, ja tamo ne bih hvala...ponavljam - nemam stomak za to. izvinte me!

#40 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 11 February 2005 - 15:55

Hella vizionar:
mda, i meni je zaličilo na pripremu za ppic revoluciju...
Apach
OVDE..

Edited by MaryPoppins, 11 February 2005 - 15:58.


#41 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 11 February 2005 - 15:55

QUOTE
well nisam bas 100% gay, ne neeee


Hjuuu! Sad mi je malo lakse!
thumbsup.gif

Samo napred u istrazivanje nudizma! Imas podrsku. Podji na neki od onih siteova.

#42 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 11 February 2005 - 15:58

rasizam, nego sta. Mislim da je bitan element slobode koji nosi nudisticka plaza bas u toj raznovrsnosti koja tamo vlada.....................

#43 eoten

eoten
  • Members
  • 1,132 posts

Posted 11 February 2005 - 16:01

QUOTE
Zatim nesrecni Jaz na kome smo sada prigurani u jedan mali deo na kraju plaze.


ohmy.gif
Otkad ovo? Eto , nema me na moru par godina i odma unistise moju omiljenu plazu sad.gif

A sta znaci ovo prigurani u jedan mali deo plaze? Mislis i mali deo od onog sto je bio nude , kad se predju one stene ?

#44 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 16:03

QUOTE(APACH @ 11 Feb 2005, 16:58)
rasizam, nego sta. Mislim da je bitan element slobode koji nosi nudisticka plaza bas u toj raznovrsnosti koja tamo vlada.....................

rasizam laugh.gif laugh.gif laugh.gif

pa jel fashizam ili rasizam? laugh.gif

ama ljudi - ti raznovrsti i jesu na toj plazi .....ja sam se povukla na ove "obicne plaze" samo u toplesu...i sve je ok...niko ne dira u XXXL raznovrsnost - samo napred ...jos ako se ponese korpa sa klopom (malo slninice i paradajiza) pa se dobije jos koja kilica na licu mesta ....ma milina jedna laugh.gif

#45 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 11 February 2005 - 18:22

moje iskustvo mi govori kad se tkzv balkanac nadje medju tkzv golacima, ne moze da ne sijevne koja varnica.