Jump to content

Photo

Crtani filmovi

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 30 January 2005 - 15:57

Verovatno svi gledate crtane filmove, moj omiljeni crtani film je Ren i Stimpi, a vas? frusty.gif

#2 ctrl-alt-del

ctrl-alt-del
  • Members
  • 180 posts

Posted 30 January 2005 - 19:51

Eeeee.... Prvo South Park i Simpsons, naravno, a onda dr. Katz, God devil and Bob, Samurai Jack, Grim adventures of Billy and Mandy, Ren & Stimpy i sigurno ima jos neki, ali sada ne mogu da se setim. Kad sam bila mala omiljeni crtaci su mi bili Looney Tunes. A bio je i jedan dobar na Cartoon Network-u, zvao se Fish police.

#3 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 30 January 2005 - 20:32

Simpsons, Futurama, SouthPark, Dexter, Tripping the rift

a kao klinac mnoge druge (Mastersi, Strumpfovi, Tom&Jerry, Snoopy, Snorkies, Sharkey&Zorzh (franc.), Dusko D, Disney... ma sve zivo... rolleyes.gif )

#4 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 30 January 2005 - 20:56

Neki moji frendovi misle da su crtani filmovi samo za malu decu, ali ja bas volim da pogledam Rena i Stimpija.hehehehehe... smile.gif

#5 Vlada.R.

Vlada.R.
  • Members
  • 4,270 posts

Posted 30 January 2005 - 21:18

Kaži ti tim tvojim "frendovima" da nemaju pojma

#6 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 30 January 2005 - 22:12

QUOTE(Vlada.R. @ 30 Jan 2005, 21:18)
Kaži ti tim tvojim "frendovima" da nemaju pojma

Hocu...nemas brige hehehe... smile.gif

#7 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 30 January 2005 - 22:19

tomidjeri-to gledam i sad kao malo matoriji
samuraj djek je bash super uradjen
kada sam bio mali gledao sam jedno petstotina puta (crtani)film o onom smorenom plavom psu shto ga imenuju za gradonachelnika nekog grada u kojem se svi boje neke bande.mislim da se pred kraj zheni nekom indijankom.bash me se doimao dok sam bio mali.
nindzha kornjache sa urnebesnim prevodom!
paja patak sa rodbinom-nejtacima i netjakinjama...
bitje josh samo da se setim

#8 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 30 January 2005 - 22:36

Ija volim da pogledam Tom & Jerry, a kao mala sam gledala Ninja kornjace, Snoopy,... smile.gif

#9 Mr Jones

Mr Jones
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 31 January 2005 - 00:38

QUOTE(FRY @ 30 Jan 2005, 20:32)
Snorkies,

Ne mogu da verujem da ih se još uvek sećaš! biggrin.gif

Eh, da, od novijih South Park, Simpsons. Kad sam bio mlađi, sve što je bilo lepo obojeno sam voleo da pogledam wink.gif

#10 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 31 January 2005 - 02:31

,,Snorkies, "
e to me podsetilo na sharki e zhorzh...hehe shta ti je mlados'

#11 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 31 January 2005 - 14:28

Trenutno traju Ren i Stimpi 14:28 ponedeljak huh.gif

#12 NEMANyA

NEMANyA
  • Members
  • 68 posts

Posted 31 January 2005 - 23:44

Ren & Stimpy THE BEST!!!!!!!!! thumbsup.gif thumbup.gif

#13 *lignjoslav*

*lignjoslav*
  • Members
  • 171 posts

Posted 01 February 2005 - 15:36

Zbunjen sam....

#14 Oops...

Oops...
  • Members
  • 39 posts

Posted 01 February 2005 - 15:57

Sta te je toliko zbunilo, slucajno sam ubacila topic "crtani filmovi" u "navijace", pa sam napravila jedan u "tv".
p.s. zamisli da onaj ne postoji biggrin.gif

#15 Zli

Zli
  • Members
  • 546 posts

Posted 02 February 2005 - 03:33

QUOTE(ctrl-alt-del @ 30 Jan 2005, 20:51)
Eeeee.... Prvo South Park i Simpsons, naravno, a onda dr. Katz, God devil and Bob, Samurai Jack, Grim adventures of Billy and Mandy, Ren & Stimpy i sigurno ima jos neki, ali sada ne mogu da se setim. Kad sam bila mala omiljeni crtaci su mi bili Looney Tunes. A bio je i jedan dobar na Cartoon Network-u, zvao se Fish police.

Je li Fish police ono gde je glavni negativac neka lignja (Calamari valjda).? Glavni lik se beše zvao Gills, nosio je neko zeleno odelo? To je bio kvalitetan crtani... Zlatno doba CN-a - ujutru oni malo stariji, top cat, riči rič i slično, kasnije novija produkcija - novi johny quest, fish police i one mačke u mlaznjacima, uveče tnt, prilično dobar raspored. A onda su došli Cartoon Cartoons + gazilijarda reklama i sve pokvarili.
Doduše još uvek ima bisera poput Samurai Jack, ali su dosta retki...

Šta još ima... Sunđerko, PPGs, samuraj, Ren i Stimpi kad mogu da podnesem (što je dosta retko), Simpsonovi i SP se podrazumevaju. Katz je imao dobre trenutke, a i b92 ga je stavio u termin koji odgovara usporenom tempu. Dekster i Džoni su dobro počeli, ali su posle nekog vremena potpuno promenili stil crtanja, glasove, i to više nije to.