Jump to content


Photo

Gosti Exit-a 05


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
598 replies to this topic

Poll: Koga bi zeleli da slusate ove godine? (239 member(s) have cast votes)

Koga bi zeleli da slusate ove godine?

  1. FRANZ FERDINAND (55 votes [23.01%])

    Percentage of vote: 23.01%

  2. STING (25 votes [10.46%])

    Percentage of vote: 10.46%

  3. RAMMSTEIN (31 votes [12.97%])

    Percentage of vote: 12.97%

  4. NICK CAVE & THE BAD SEEDS (48 votes [20.08%])

    Percentage of vote: 20.08%

  5. ROBERT PLANT (10 votes [4.18%])

    Percentage of vote: 4.18%

  6. SNOOP DOGGY DOG (17 votes [7.11%])

    Percentage of vote: 7.11%

  7. KINGS OF LEON (8 votes [3.35%])

    Percentage of vote: 3.35%

  8. THIEVERY CORPORATION (18 votes [7.53%])

    Percentage of vote: 7.53%

  9. APOCALYPTICA (6 votes [2.51%])

    Percentage of vote: 2.51%

  10. THE HIVES (21 votes [8.79%])

    Percentage of vote: 8.79%

Vote Guests cannot vote

#16 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 28 January 2005 - 22:50

QUOTE(skocica)
bas bi bilo glupo da ti se bilo sta svidi, ikad...

viš, u obe stvari si u pravu, a da ni svestna nisi.

prvo, dat izbor jeste bilo šta - sem ff-a - koji na moju veliq žalos i jesu bend godine i imaju album godine. ne zato što je sranc serdinand meni mega super, nego zato što je resto prošlogodišnji komeršl izdanja ravno ništici, espešli oni lažni alter bendovi na nekom od susednih topića. ff su jednoki džeci u carstvu takijeh, te jedini zaslužni da se pojave na eksitu.

ah.
i kejv, u slučaju da povede kajli minodž. whistling.gif

drugo, naravno da bi bilo glupo da se meni svidi bilo šta, tj. ono što se tebi sviđa, kao i obratno.

sem u slučaju da se svidimo jedno drugom. wicked.gif

Edited by Hella, 28 January 2005 - 22:51.


#17 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 28 January 2005 - 22:57

QUOTE(moz @ 28 Jan 2005, 23:40)
Nijedan od ovih bendova ne bih gledao, pa da mi plate. Zar nije lakse dovesti par 'poznatih' DJ-eva (standardna prica, London, New York, Tokio, Beograd biggrin.gif ) i pustiti ih da prave buku pred nekoliko desetina hiljada toliko drogiranih ljudi kojima je (u vecini) sasvim svejedno gde se nalaze i sta slusaju. Ako imaju srece da Ceca opet napravi festu na Marakani, taman da se svi lepo zagreju pred Exit. Ili obrnuto, svejedno... rolleyes.gif

blago tebi biggrin.gif

#18 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 28 January 2005 - 22:58

Sad se setih. Client - sto da ne. Devojcice, mislim, putuju u evropske pasivne krajeve prilicno redovito (bile su, valjda, i u Hrvatskoj).

Najbolje medj elektronskim komercijalama koje sam cuo, a zatim cak i upamtio.

P.S. Upravo otisao na sajt, imaju zakazano do 07. 05., pa bi vrlo verovatno mogle da se uklope i za nase festivalce. Mlogo dobro.

P.P.S. LUNA!!!!!!!!

Edited by zzzzz, 28 January 2005 - 23:13.


#19 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 28 January 2005 - 23:21

Sa liste ponudjenih Cave, naravno.
Od onih kojih nema ovde...hm.Morrissey najpre.

Mislim da ce Exit uskoro da pravi zvanicnu anketu na sajtu.A to je valjda dobrim delom odlucilo da Massive Attack dodje prosle godine.

#20 ivicaf

ivicaf
  • Members
  • 454 posts

Posted 28 January 2005 - 23:26

kak'i novi sad ,kak'i bendovi !?? laugh.gif laugh.gif

sad' se nadam zaista da ce im ukinuti exit-dosta je bilo

Edited by ivicaf, 28 January 2005 - 23:28.


#21 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 28 January 2005 - 23:30

isao bih na sve sem na dzukelu, apokaliptiku, razštajn i tivery corp.
ali bez nekih posebnih emocija i lozenja, vise iz radoznalosti, a i leto je dugo i dosadno, pa jos jul...

postoji jedan covek koji radi te muzicke turneje, festivale mislim da se zove ...morrissey.

#22 Mr Jones

Mr Jones
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 28 January 2005 - 23:32

QUOTE(zzzzz @ 28 Jan 2005, 19:41)
Sve spiskati na RHCP. Ako traze zlatne pisoare - dajte im.

Word! Sve za RHCP...

#23 *lignjoslav*

*lignjoslav*
  • Members
  • 171 posts

Posted 28 January 2005 - 23:36

MA BRE SVA 4 DANA KOKOSHEEN....i merak...

#24 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 28 January 2005 - 23:41

kokosheen!
kud se Ja ne setih jebome vrag!

pošto daš patenat?

#25 purple rain

purple rain
  • Members
  • 742 posts

Posted 28 January 2005 - 23:42

Kad bi bila PJ Harvey ili White stripes ili RHCP ili makar Faithless (zbog stare slave), uz'o bi odmor na 1 i pravac Srbija - Petrovaradin. Cave-a vido uzivo (covek se ni ne seca da je svirao u BG. huh.gif ) Za ostale ne dajem ni pishljiva boba.
Mada po svemu sudeci ostajem u Nl i cekam PinkPop

Edit: u ponudjenom izboru, uzimajuci u obzir da bi Cave za mene bio deja vu i da mi je Abattoir Blues onako, glasah za Rammstein (Till je verovatno najbolji pevac danasnjice)

#26 blue girl

blue girl
  • Members
  • 44 posts

Posted 28 January 2005 - 23:44

Ja bih se stvarno iznervirala kada bi RHCP došli i pojeli ceo budžet, jer su oni po meni strašno neinventivni, potpuno bez duše, čista komercijala, dosadni, izvikani, i jednom rečju strašno bezvezni, bez obzira koliko dobro sviraju ili pevaju. (Uvek me je nerviralo kad mi kažu za nekoga da su mu pesme loše, ali da ima dobar glas ili da je jako dobar muzičar, kao argument da se nešto mora bar poštovati, ako ne i voleti, ili da na neki koncert treba otići samo zato što će to biti „spektakl neviđeni” iako nikada nisam volela nijednu pesmu tog benda). mad.gif

Po meni je EXIT sam po sebi priličan događaj i mislim da bi bilo korisnije dovesti 10 uslovno rečeno manje poznatih grupa iz inostranstva, (ili 3,4 svejedno jer mi je jasno da ni njih nije lako dovesti u Srbiju u jeku sezone festivala u Evropi) nego jednu precenjenu. Ovo je samo moje lično mišljenje,jer kao veliki ljubitelj gitarske muzike uvek imam osećaj da je ona na EXIT-u zastupljena u nerealno malom obimu, a i sve ankete pokazuju da posetioci uglavnom vole rock. Znam da bi kada bi i organizatori ovako razmišljali verovatno bankrotirali i da bi RHCP, Metallica i slični njima prodali mnogo više ulaznica, ali bi verovatno tada i cena ulaznica morala značajno da skoči ili da opadne kvalitet ostalih sadržaja pa je pitanje da li bi profit bio značajnije veći. unsure.gif

Žao mi je ako i ovaj moj post zvuči pomalo hejterski. To mi nije bila namera. Izgleda da ukupna atmosfera sa nekih topika na ovom forumu polako utiče na mene.
wicked.gif

#27 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 28 January 2005 - 23:46

vid' ja jedina glasala za THIEVERY CORPORATION ... ajd' sad drvlje i kamenje... spremna sam... biggrin.gif

#28 muh

muh
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 January 2005 - 23:47

Moze Nick Cave, moze Thievery Corp, a moze i Snoop.

I bilo bi lepo da moze Sage Francis, ako bi se ovi datumi poklopili nekim cudom.

#29 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 28 January 2005 - 23:49

QUOTE
postoji jedan covek koji radi te muzicke turneje, festivale mislim da se zove ...morrissey.


MORRISEY !!!!!! nemoj me paliti a ni podsecati ako nije moguce wub.gif

#30 skocica

skocica
  • Members
  • 352 posts

Posted 28 January 2005 - 23:53

QUOTE(Hella @ 28 Jan 2005, 22:50)
sem u slučaju da se svidimo jedno drugom. wicked.gif

samo nastavi da se trudiš, dragi. yawn2.gif

to lignjoslav:
ako je 'pakleni' hejter, ti mora da si insajder, a? wink.gif samo se vi držite, momci...

kreativna alijansa frusty.gif