Jump to content

Photo

What's up?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28571 replies to this topic

#28561 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 September 2007 - 16:57

maistor ti preporučuje da za maltret nađeš nekog dostupnijeg :huh:

rekla bih ja da ti maltret nisi osetio :rolleyes:

#28562 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 13 September 2007 - 17:14

Gdej su avijoni?

edit: Težak dan u rudniku danas. I mrdajućem i nemrdajućem.

Edited by dig ohano, 13 September 2007 - 17:17.

#28563 dare...

dare...
  • Members
  • 2,005 posts

Posted 13 September 2007 - 18:07

Gdej su avijoni?

Nije me bilo, a vidim ceo dan neka povika na avione... One vojne doduše... :rolleyes:

Ali kad smo na temi, jeste videle nove kandidatkinje-pilotkinje njih 7-8 za vojnu avijaciju... Imaćemo žensku avijaciju, pa kad dobijemo nove avione, jal od NATO, jal od braće Rusa ima bog da nas vidi pod srpskim devojačkim nebom... 0:)

Nemojte da me pogrešno razumete, nemam ja ništa protiv pilotkinja... Čak šta više imam pozitivnih iskustva sa njima...
U Irskoj sam radio sa više njih i kapetanica i kopilotica... Jedna je bila udata za takođe kapetana u istoj firmi, ali su ih planirali da nikada ne lete zajedno... Đavo bi ga znao zašto... ;)

Bila je i jedna mnogo pametna i lepa kopilotica od 26-7-8 godinica, koja se lepo smejala i pila za trojicu... Ta mi je rekla da je potsećam na mlađeg brata, a kada je videla da me je to pogodilo ko prst u oko, onda me je utešila da majstori nisu u njenoj interesnoj sferi, a i ona ne voli da se glupira u firmi... Dokosurila me...Evo i sad duboko uzdišem dok pišem o tome... :D

Elem, i u Makedoniji sam radio sa simpatičnom kopilotkinjom. Drugarčina, fina... Jedino je imala problema sa kilogramima... Težak problem!
Pilot mora da bude zadovoljan, a kako da bude zadovoljan, kad je na dijeti... I još trpi pritiske, da zbog kilaže neće proći lekarski... Baš gadno. -_-

Kod nas u JAT-u nema ženskih pilota u saobraćajnoj avijaciji... :) Jedino se i to vrlo teško, ćerka od mojega kolege, izborila da je nekako prime da radi u pilotsku školu Vršac i sad je instruktor na pilote (i muške i ženske ) iz prijateljske nam zemlje Indije. Pitam kolegu kako se izborio sa celom pričom. A on kaže školovanje je bilo lakši deo priče pod uslovom da imaš jedan manji stan u BGD. da ga prodaš i uložiš u pilotsko školovanje.
Teži deo je bio da namolimo kojekakve (čitaj JAT i Montenegro), da dete nakupi dovoljno opserverskih i letačkih sati da dobije validnu saobraćajnu dozvolu... A jedva je nekako primiše da radi u Vršcu... Ćuti, kaže kolega, super je prošla...

I to je otprilike to o ženskama pilotima... 0:)

Ukoliko vaša ćerka želi da bude pilot, tek toliko da znate kako to ide na ovim prostorima i na vreme im razbijete iluzije... :huh:

#28564 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 13 September 2007 - 18:12

ne reče nam šta bi sa bojlerom? :rolleyes:

#28565 dare...

dare...
  • Members
  • 2,005 posts

Posted 13 September 2007 - 18:27

ne reče nam šta bi sa bojlerom? :rolleyes:

Polako... :huh:

Grejač pazario, ali kasno se stiglo kući... A ko je još video da se radi posle ručka, osim ako nije neka hitnja... :)

Nit je posao zeka pa će da pobegne... Niti su putnici u avionu i čekaju nervozni, jerbo će da izgube neku belosvetsku konekciju na kojekakvoj destinaciji... :D

E sad da je onaj veći bojler u pitanju, to bi već bila emergency situacija i moralo bi odmah jer je puno devojaka u kući, što je opet u ovom mom trenutnom slučaju, olakšavajuća okolnost, jer ima ko da opere sudove, a da to nisam Ja. ;)

BTW. Nema više redova u Zavodu za udžbenike... 0:)

#28566 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 13 September 2007 - 18:39

kamiJoni, aviJoni i bojleri - sve sam procitala, opet - nista mi nije jasno :rolleyes:

idemo sutra na odmor od cela TRI dana ;)

kupila DVD odlicne danske komedije "Zeleni Kasapi" - urnebesno dobro
nasla odlican CD za jesen - Wax Taylor, francuski DJ a album i soul i jazz i rap i techno - savrseno
ceo dan nista ne radim i osecam se potpuno cudno :huh:
ne znam kako cu da prezivim 3 dana a da nista ne uzmem da organizujem :)

#28567 sanja025

sanja025
  • Members
  • 118 posts

Posted 13 September 2007 - 22:43

kamiJoni, aviJoni i bojleri - sve sam procitala, opet - nista mi nije jasno :rolleyes:

Ja izgleda kamiJone omasila, ali i meni nesto nije jasno - sto ne organizujes sebi provod:unsure: Masaze, spa centri, kozmeticari, manikiri.... ili setnjice, vezbice, biciklanje...

#28568 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 14 September 2007 - 00:44

Treba mi bar 72 sata šume i sna. I lonac kafe.

#28569 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 14 September 2007 - 10:28

Bardan!

Danas se lencari o firminom trosku, tj. redovan sistematski zavrsio u 09:00 sad kuci odmaram.

#28570 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Members
  • 2,684 posts

Posted 14 September 2007 - 10:47

kupila DVD odlicne danske komedije "Zeleni Kasapi" - urnebesno dobro

kako se ovo vika u originalu?

morning! :rolleyes:

#28571 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts