Jump to content


Photo

Bonton za mlade dame


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 Herr

Herr
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 10 January 2005 - 12:36

A jel' ce da uce kako da ga primaju mirno i dostojanstveno od portira po ambahadama?

#17 swordfish

swordfish
  • Members
  • 1,649 posts

Posted 10 January 2005 - 19:22

ma kad ima budala od roditelja koje ce svoje klinke da zaglupljuju i jos za to placaju verovatno ima i budala koje ce sa takvima zeniti (zabavljanje je iskljuceno, posto to nije u duhu tradicije i moze da se obavlja samo pod budnim okom roditelja).

smesno. rolleyes.gif

#18 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 11 January 2005 - 07:18

QUOTE
iznervirao me dule savic sad, pa sam nekako negativna.


Što se nerviraš. Čovek lepo uči decu da je bolje da peru auto nego da vise na tamo nekom internetu, gde se motaju samo neki sumnjivi tipovi. Eto, on ne ume ni da upali kompjuter, pa šta mu fali. wink.gif

#19 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 11 January 2005 - 14:27

QUOTE(swordfish @ 10 Jan 2005, 19:22)
ma kad ima budala od roditelja koje ce svoje klinke da zaglupljuju i jos za to placaju verovatno ima i budala koje ce sa takvima zeniti (zabavljanje je iskljuceno, posto to nije u duhu tradicije i moze da se obavlja samo pod budnim okom roditelja).

smesno. rolleyes.gif

izmedju 2 rata sadashnje babe su u onoj-onoj-jugoslaviji zavrshavale neke domacichko-teroristichke shkole, sve da bi se udavale za inzenjere biggrin.gif

samo sto se to tada zvalo... progres, a ovo je... sta ja znam sta je? neshto, videcemo kad pochnu da ih/se udaju kakav im je skor rolleyes.gif

#20 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 11 January 2005 - 14:44

QUOTE
videcemo kad pochnu da ih/se udaju kakav im je skor 


u toku skolovanja mogu da ih salju na praksu u kompaniju "braca karic" evil.gif

#21 una21

una21
  • Members
  • 881 posts

Posted 20 January 2005 - 02:16

kakve nama dame trebaju? koje ambasade, koji prijemi kada nas nigde u svetu ni ne primaju a i kada dodjemo, cenim da nas mesaju sa poslugom u istoj ambasadi....
dokle god se mi budemo bavili proizvodjenjem "dama" a zaboravimo gore pomenutu krajnje neprijatnu i mnogo skodljiviju situaciju za sve nase drzavljane, ostacemo u ovoj situaciji....
uvek su nam bitne najtrivijalnije i najlakse resive stvari....

valjda smo toliko nesposobni da nam tako neki mali sitni zadaci koje nekako uspemo da zavrsimo uspesno, koji po pravilu nemaju nikakve veze sa mozgom i ni sa cim bitnim, daju neki unutrasnji mir i dovoljan sense of accomplishment da i dalje mozemo da nastavimo da ubedjujemo kako sebe tako i ceo ostali svet da smo kao nesto postigli.

a u stvari smo smesni i radimo potpuno pogresne stvari u potpuno pogresno vreme u potpuno pogresnim uslovima i sve! mad.gif