Jump to content


Photo

Biseri


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
90 replies to this topic

#1 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 30 September 2001 - 23:01

Steta da se nismo ranije setili. Mogli bi da napravimo forumsku biserijadu - znaci ako se setite nekog starog bisera ili naide neki novi a vi svrnite vamo :wink:
Evo za pocetak jedan friski :
"Simka,
Vrlo adekvatan i produhovljen odgovor.
Steta sto nauka i tehnika nije napredovala dovoljno da mozes da ga jos i gadjas kamenom.
_________________
s postovanjem Max "

#2 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 01 October 2001 - 01:19

Ko, ako ne... trifke (zvani tri tackice...):

trifke:
" u svakom slucaju sigurno necu dezertirati i branicu svoju otadzbinu...pa makar vi to nazivali fasizmom...to je vas problem..."

#3 branka n.

branka n.
  • Members
  • 1,117 posts

Posted 01 October 2001 - 15:33

Mile: "Ja sam nebesnjak i hocu to i da ostanem! Jasno? "

#4 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 01 October 2001 - 19:46

Simka:
"U svakom slučaju, više od 1-2 dece izbaci iz planova ako razmišljaš o odlasku!"

Inače, mrzi me da pretresam sabrana dela afrocubana, a bilo bi tu bar 8K materijala za ovaj topic :wink:
_________________
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought of half so good... luckily, it’s not difficult."

[ Izmena poruke: Sister na dan 2001-10-01 21:00 ]

#5 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 02 October 2001 - 08:29

5kov komentar na poduzi tekst NeseM :

"Ovde pociva moj poslednji zivac!"

[ Izmena poruke: Dragan na dan 2001-10-02 09:30 ]

#6 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 02 October 2001 - 08:59

Golgota izazvana neaktivnoscu moderatora (kao odgovor na kukanje drugih) :

" Evo jedne domacice, guske i ne secam se sta sam sve bila, preporuceno mi je da koristim mozak (sto sam u sebi odmah odbila)."

Sa istog topica :

" Niko ovde nije bezgrešan!"
"Braja se samoukinuo. Istina, uz moju svesrdnu podrsku..."
"Je l' vid'o neko moderatora? Prosto mi dodje da nekog iz cista mira ispsujem, cisto da proverim je li moderator medju zivima. Indy, moram da ti priznam da si ti glavni kandidat..."

"Drumovi ce pozeljeti Turaka
Al' Turaka nigde biti nece..."
(narodna pesma)

Aman, bre, nebesnjaci! Pa ko je ovde samonabedjeni Turcin, vi ili ja? Zez'o bih vas, majke mi, da ste leminzi - al' se u medjuvremenu ispostavilo da su to nekakvi misevi. Pa onda necu.

A nije mi bas ni do zezanja - rasturiste mi nacisto dramaturgiju foruma. Pod devizom: "trt sukoba - smrt foruma". S kim cu sada da se krvim, sirak tuzni bez idje ikoga? Da cekam da porastu nove generacije nebesnjaka? Mator sam za to, a i suvise sam na vas svik'o..."

"Nisi me nista iznervirao. Odavno sam naucio da izmedju sebe i takvih kao sto si ti postavim makar jedan okean."

Ima jos ono, kada neko govori da ga je condor toliko zasmejao da je pao sa stolice, da ce morati da uzme bolovanje ... i da komsije od urnebesnog smeha misle da je poludeo a condor mu odgovara "samo ti misli da je to zbog smeha", ali ne mogu da nadem u originalu.



[ Izmena poruke: Dragan na dan 2001-10-02 10:48 ]

#7 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 02 October 2001 - 11:56

Priznajem da sam se na ovo baš lepo iscerekala:
"Ma pusti ga, Sestro, izgleda da ga je Ahmed ofuljio u klikerima kad su bili klinci." (condor za Kontrasa)

_________________
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought of half so good... luckily, it’s not difficult."

[ Izmena poruke: Sister na dan 2001-10-02 12:56 ]

#8 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 02 October 2001 - 13:41

Bogme, condor vodi, nasmejah se do suza. Onaj, bar jedan okean je moj omiljeni biser.

[ Izmena poruke: elle na dan 2001-10-02 14:47 ]

#9 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 03 October 2001 - 01:17

Vidim da cu nacisto da iscepam Simku... Evo, da se revansiram Draganchetu, ovako mi je svojedobno reternirao moj improvizovani vic o Crnogorcima:

JA (povodom Rajinog i Brajinog beskonacnog nadmudrivanja):

PITANJE: Kako ces da sprecis tri Crnogorca da se o'cepe?
ODGOVOR: Lako, ubacis medju njih gusle.


DRAGANCHE, k'o iz puske:

Pitanje : kako ces pomoci trijici Srbijanaca da se sastave ?
Odgovor : nikako, tu ni Bog ne pomaze !


Inace, moj apsolutni favorit za najduhovitije postove je Lun. Mada se u poslednje vreme istice i Sister. Braja se, pak, veoma trudi...

#10 afrocuban

afrocuban
  • Members
  • 253 posts

Posted 03 October 2001 - 09:17

"Jes' vala pritis'o ovaj mir..."(dosada)*

...

______________________________
*Dugo putovanje u Jevropu

#11 Prolaznik

Prolaznik
  • Members
  • 177 posts

Posted 03 October 2001 - 10:29

Dragan:
Aman, bre, nebesnjaci! Pa ko je ovde samonabedjeni Turcin, vi ili ja? Zez'o bih vas, majke mi, da ste leminzi - al' se u medjuvremenu ispostavilo da su to nekakvi misevi. Pa onda necu.  

A nije mi bas ni do zezanja - rasturiste mi nacisto dramaturgiju foruma. Pod devizom: "trt sukoba - smrt foruma". S kim cu sada da se krvim, sirak tuzni bez idje ikoga? Da cekam da porastu nove generacije nebesnjaka? Mator sam za to, a i suvise sam na vas svik'o..."


:lol:

#12 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 03 October 2001 - 12:01

Prolaznice, copyright za ovo gore je condorov.

#13 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 03 October 2001 - 17:02

Srkiz u danasnjem broju opisuje sastanak na kome je pala odluka o uvodjenju veronauke:

"Taj susret je otprilike izgledao ovako: sa jedne strane su bili Djix i ministar prosvete (iz GSS-a lik, ne znam kako se zove), a sa druge ministar vera, predstavnici SPC (bradonje i woodstockovci sve), predstavnici beogradske nadbiskupije (sve ugladjeni i bez brada, i u haljama zivopisnih boja), pa Belgrade's Protestant Church (pastori neki, fini ljudi u finim odelima), pa mula nas sa nekom alco-ekipom (crvenog nosa sto kanda odaje neke njegove nocne porive, inace fin covek), te i na koncu Rabbi beogradski Jichak (kome je inace pravo ime Branko ili Dusan), Srbin covek, al' se odmetnuo u Judeje, Amerikankom se ozenio, hasish pusit' prest'o i vratio se u Belgrade City (inace je i diplomac naseg Teoloskog faksa, pored skola koje je okoncao vodje u Jerusalu i kod zene u Brooklanda).
Sve fin neki narod.
Onda se GSS ministar protivio. Onda su woodstockovci i ostala ekipa ustali k'o jedan. Onda je cika Djix rek'o ministru GSS: "Vidis, tebra, oni su svi ovde k'o jedan, i nemamo mi tu sta. Kocka je bacena!"
Ministar GSS je ost'o tuzan, a ostala ekipa je otisla u nepoznetom pravcu, najizvesnije u kafanu, il' neki od beogradskih religijskih dvoraca."


Vudstokovci! Ha! :smile:

#14 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 03 October 2001 - 23:07

Zbog zlog virusa (ne kompjuterskog nego neka NIMDA ali uživo) ne stigoh danas da pogledam više od tri teme, ali mi se ovo mnogo dopalo:

Pitalica : Tko je to??
Precuje,sta cuti nece,rece a ne kaza nista??

(Alias za Lemija na temi "U tem Somboru" )

#15 smimi

smimi
  • Members
  • 1 posts

Posted 04 October 2001 - 12:51

afrocuban:



"Jes' vala pritis'o ovaj mir..."(dosada)*

...sta bi ovde

______________________________
*Dugo putovanje u Jevropu