Jump to content


Photo

Najžešći rivalitet?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

Poll: Najei rivalitet... (158 member(s) have cast votes)

Najei rivalitet...

  1. Celtic - Rangers (56 votes [42.42%])

    Percentage of vote: 42.42%

  2. Olympiakos - PAO (26 votes [19.70%])

    Percentage of vote: 19.70%

  3. Milan - Inter (8 votes [6.06%])

    Percentage of vote: 6.06%

  4. Sporting - Benfica (2 votes [1.52%])

    Percentage of vote: 1.52%

  5. Real - Atletico (1 votes [0.76%])

    Percentage of vote: 0.76%

  6. Crvena zvezda - Partizan (39 votes [29.55%])

    Percentage of vote: 29.55%

Vote Guests cannot vote

#91 JoeMontana

JoeMontana
  • Members
  • 25 posts

Posted 13 June 2007 - 01:40

Glupo mi bilo da otvaram novi topik pa reko aj da pitam ovde. Ima li negde, na prostoru stare Juge, navijaca da su levo orjentisani? Koliko ja znam svi su nacisticki nastrojeni

#92 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 15 June 2007 - 18:50

QUOTE(Nikola21 @ 11 Nov 2004, 15:43) <{POST_SNAPBACK}>
A Galatasaraj - Leeds?

meni je ovo prvo palo na pamet jer je nema dodirnih tacaka,da je gradski,ne znam neki tradicionalni.al sad su se zamrzeli posteno.

glasao za Rangers - Celtic iz vec spomenutih razloga.aj sto je Verski,aj sto je tradicija,aj sto je grad,aj sto je politika,prestiz...majka svih derbija...

QUOTE(Andy @ 11 Nov 2004, 18:00) <{POST_SNAPBACK}>
Da, da, u pravu si, poznati <span style='color:red'>krvavi</span> UEFA kup obracun. Morbidni mecevi... puke.gif

kad vidim ovakav post obrne mi se zeludac.sta morbidni mecevi?zasto?aj kazi molim te?

mislim da italijane ne treba spominjati takodje ni spance.englezi su umrtveli malo,al zato odrade dobro tekme reprezentacije.jedini koje valja spomenuti su grci.e sto su to budale pa to ti je.

Vozdovac - Balkan ^^
Mrzim Bajern Minhen,mrzim PSG,dinamo Kijevo,BALKAN I MIRIJEVO!!!

#93 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 15 June 2007 - 21:47

QUOTE(Jerry Rice @ 13 Jun 2007, 02:40) <{POST_SNAPBACK}>
Glupo mi bilo da otvaram novi topik pa reko aj da pitam ovde. Ima li negde, na prostoru stare Juge, navijaca da su levo orjentisani? Koliko ja znam svi su nacisticki nastrojeni


Velež. Navijači se zovu Red Army. cool.gif Inače, Velež je vratio petokraku na grb. cool.gif

#94 No7

No7
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 15 June 2007 - 23:15

QUOTE(ArleKino @ 15 Jun 2007, 22:47) <{POST_SNAPBACK}>
Velež. Navijači se zovu Red Army. cool.gif Inače, Velež je vratio petokraku na grb. cool.gif


A Robijasi iz Zenice?

#95 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 16 June 2007 - 13:13

Mislim da kod njih ima i desničara i ljevičara. Bilo je bagre među Robijašima koja je onomad psovala Markale na utakmici Čelika i Želje yucky.gif , takve je teško svrstati igdje (osim u psihijatrijske slučajeve).

Što se tiče nacizma... Navijači Zrinjskog su =U=ltrasi, ali su oni mila majka u poređenju sa sistemom koji vlada u HNK Široki Brijeg gdje mogu igrati svi osim Bošnjaka i Srba. ph34r.gif yucky.gif

#96 JoeMontana

JoeMontana
  • Members
  • 25 posts

Posted 18 June 2007 - 19:17

Bravo za Velez. Sada navijam za njih u BIH, iako ni priblizno nisam komunista ali mrzim desnicare.
Vidim da si iz Bosne pa aj ako mozes kazi nesto o Zelji. Keva mi je posle Zvezda navijala za njih i dosta mi je pricala o Zelji. Jesu li i dalje multietnicku klub? I kakav je gradski derbi u Sarajevu?

Da glasah za Rangers - Celtic naravno

#97 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 18 June 2007 - 20:35

Željo je multietnički klub i danas. Makar, malo je Srba i Hrvata u Sarajevu pa je onda broj djece u omladinskoj školi drugih nacionalnosti mimo bošnjačke vjerovatno manji. Među navijačima ima svih nacionalnosti.

Derbi k'o derbi - uglavnom jad i bijeda od igre. Pitari su u zadnje dvije sezone dominantni, mi smo bili jači prethodnih godina.

#98 No7

No7
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 18 June 2007 - 21:18

QUOTE(ArleKino @ 18 Jun 2007, 21:35) <{POST_SNAPBACK}>
Željo je multietnički klub i danas. Makar, malo je Srba i Hrvata u Sarajevu pa je onda broj djece u omladinskoj školi drugih nacionalnosti mimo bošnjačke vjerovatno manji. Među navijačima ima svih nacionalnosti.

Derbi k'o derbi - uglavnom jad i bijeda od igre. Pitari su u zadnje dvije sezone dominantni, mi smo bili jači prethodnih godina.


Glavni derbi Sarajeva danas Sarajevo-Slavija.

#99 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 18 June 2007 - 21:27

Ma kakvi. Baš kao što je Arsenalu najveći rival Tottenham, a ne Chelsea ma kakva situacija na tabeli bila.

#100 No7

No7
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 18 June 2007 - 21:29

QUOTE(ArleKino @ 18 Jun 2007, 22:27) <{POST_SNAPBACK}>
Ma kakvi. Baš kao što je Arsenalu najveći rival Tottenham, a ne Chelsea ma kakva situacija na tabeli bila.


Videces u buducnosti ipak se radi o nacionalnom naboju kada se sastaju a ni Zalje nije daleko.

#101 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 19 June 2007 - 21:47

Ma kakvi. Ovi iz Slavije se lože no i za takav rivalitet je potrebno dvoje. wink.gif

Većini željovaca bi bilo drago da je Slavija uzela titulu, samo da pitari ne uzmu.