Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Totalna antipreporuka

• Please log in to reply
1503 replies to this topic

#1501 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 3,338 posts

Posted 11 November 2017 - 16:30

Overdrive (2017)

MV5BMDExMTAzYmEtZjMwOC00MjIxLTkyNjMtOTZj

Jadno, toliki budžet i relativno solidna postava a prejadna skripta. Jedva sam ga pogledao do kraja, retko koji film me tako izmučio ko ovaj.

Emodži film (2017)

MV5BMTkzMzM3OTM2Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMDM0

Ovo mora u ovu temu završiti, hteo to ne hteo. Čemu svrha? I zašto pobogu? Zanimljiva ideja ali pre bi napravio neki kratkometražni film ili nešto poput toga, ali ne, desilo se potpuno suprotno. I što je najjače film je ZARADIO 200 MILKI jbt.  :ajme:

• 0

#1502 musky

musky
  • Members
  • 3,356 posts

Posted 07 January 2018 - 19:01

Kako li je Aronofski stigao od ,,Requiem for a dream" do ovog ,,Mother" ... :krsta:

,,If you want to sit there for 2+ hours with WTF face, please see this movie."

Edited by musky, 07 January 2018 - 19:03.

• 1

#1503 drgnk

drgnk
  • Members
  • 322 posts

Posted 10 January 2018 - 19:18

Once Upon A Time In Venice (2017)

http://www.imdb.com/..._=nm_flmg_act_8

MV5BMDUwZTZjN2YtMTcwNy00YjZiLWExOWMtODU4

Sramotno urađen film. :yucky:  Nekakva akciona komedija sa Brusom Vilisom a isti ne da nije ni trunku smešan nego ni akcije nigde u tragovima nema. Na šta je spalo nekad veliko glumačko ime. :blush:

Da me je neko upitao posle odgledanog filma, o čemu se radi u istom, leba mi, ne znam šta bih mu rekao. Film bez filma, priča bez priče. Apsolutno ništavilo. Izbegavati u širokom luku ako vrednujete svoje slobodno vreme.

• 0

#1504 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,739 posts

Posted 12 January 2018 - 15:42

Na mliječnom putu

Ne pamtim kad sam zadnji put odgledao ovako zamoran film.

Odlučio sam da ga odgledam jer je Kusturica u pitanju, iako njegovih par zadnjih filmova su bili daleko do onih filmova koji su ga proslavili.

Ali ovaj je zagrdio.

Svaki njegov film je na isti šablon, dosta glumaca koji izgledaju kao da su ih navatali pored puta, par lijepih glumica, pucnjava, alkohol i glasna muzika.

Scenario je na nivou djeteta a kraj je razočaravajuć.

Čak ni Monka Beluči ne popravlja prosjek. Ona glumi lik koji se zove Nevjesta i nema baš uvjerljivu priču: ona je istovremeno Srpkinja i Italijanka koja je izbjegla iz Republike Srpske Krajine (?!) te “bivša djevojka engleskog generala koji je zbog nje ubio svoju suprugu”.

Svjetla tačka filma su prizori hercegovačkih krajolika.

• 0