Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Totalna antipreporuka

• Please log in to reply
1511 replies to this topic

#1501 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 3,507 posts

Posted 11 November 2017 - 16:30

Overdrive (2017)

MV5BMDExMTAzYmEtZjMwOC00MjIxLTkyNjMtOTZj

Jadno, toliki budžet i relativno solidna postava a prejadna skripta. Jedva sam ga pogledao do kraja, retko koji film me tako izmučio ko ovaj.

Emodži film (2017)

MV5BMTkzMzM3OTM2Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMDM0

Ovo mora u ovu temu završiti, hteo to ne hteo. Čemu svrha? I zašto pobogu? Zanimljiva ideja ali pre bi napravio neki kratkometražni film ili nešto poput toga, ali ne, desilo se potpuno suprotno. I što je najjače film je ZARADIO 200 MILKI jbt.  :ajme:

• 0

#1502 musky

musky
  • Members
  • 3,410 posts

Posted 07 January 2018 - 19:01

Kako li je Aronofski stigao od ,,Requiem for a dream" do ovog ,,Mother" ... :krsta:

,,If you want to sit there for 2+ hours with WTF face, please see this movie."

Edited by musky, 07 January 2018 - 19:03.

• 1

#1503 drgnk

drgnk
  • Members
  • 351 posts

Posted 10 January 2018 - 19:18

Once Upon A Time In Venice (2017)

http://www.imdb.com/..._=nm_flmg_act_8

MV5BMDUwZTZjN2YtMTcwNy00YjZiLWExOWMtODU4

Sramotno urađen film. :yucky:  Nekakva akciona komedija sa Brusom Vilisom a isti ne da nije ni trunku smešan nego ni akcije nigde u tragovima nema. Na šta je spalo nekad veliko glumačko ime. :blush:

Da me je neko upitao posle odgledanog filma, o čemu se radi u istom, leba mi, ne znam šta bih mu rekao. Film bez filma, priča bez priče. Apsolutno ništavilo. Izbegavati u širokom luku ako vrednujete svoje slobodno vreme.

• 0

#1504 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,750 posts

Posted 12 January 2018 - 15:42

Na mliječnom putu

Ne pamtim kad sam zadnji put odgledao ovako zamoran film.

Odlučio sam da ga odgledam jer je Kusturica u pitanju, iako njegovih par zadnjih filmova su bili daleko do onih filmova koji su ga proslavili.

Ali ovaj je zagrdio.

Svaki njegov film je na isti šablon, dosta glumaca koji izgledaju kao da su ih navatali pored puta, par lijepih glumica, pucnjava, alkohol i glasna muzika.

Scenario je na nivou djeteta a kraj je razočaravajuć.

Čak ni Monka Beluči ne popravlja prosjek. Ona glumi lik koji se zove Nevjesta i nema baš uvjerljivu priču: ona je istovremeno Srpkinja i Italijanka koja je izbjegla iz Republike Srpske Krajine (?!) te “bivša djevojka engleskog generala koji je zbog nje ubio svoju suprugu”.

Svjetla tačka filma su prizori hercegovačkih krajolika.

• 1

#1505 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,750 posts

Posted 14 February 2018 - 12:49

Justice League

Užasno loš film.

CGI koji izgleda jeftin, digitalno uklanjanje brkova Henry Cavilla. :wacko:

Svi likovi su natrpani u dva sata filma pa niko nije došao do izražaja, osim Fleša i Ezre Milera.

Glavni negativac je drugorazredan i nezanimljiv.

Čak ni povratak Supermena iz mrtvih nije uspio podignuti film na viši nivo.

Mnogi su ocrnili Batman vs Superman ali taj film je naspram ovog odličan.

• 0

#1506 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 3,507 posts

Posted 14 February 2018 - 17:08

Justice League

Užasno loš film.

CGI koji izgleda jeftin, digitalno uklanjanje brkova Henry Cavilla. :wacko:

Svi likovi su natrpani u dva sata filma pa niko nije došao do izražaja, osim Fleša i Ezre Milera.

Glavni negativac je drugorazredan i nezanimljiv.

Čak ni povratak Supermena iz mrtvih nije uspio podignuti film na viši nivo.

Mnogi su ocrnili Batman vs Superman ali taj film je naspram ovog odličan.

Zato ja izbegavam superherojske filmove u širokom luku, pa makar bili hvaljeni na sva usta. Jednostavno imam dojam da je to pravljeno za decu i da je to samo deci zanimljivo. Jedini superherojski film koji mi se svideo je Deadpool, sve ostalo je za mene kamilica koja mi krade dragoceno vreme života.

• 0

#1507 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 8,075 posts

Posted 15 February 2018 - 15:09

Zato ja izbegavam superherojske filmove u širokom luku, pa makar bili hvaljeni na sva usta. Jednostavno imam dojam da je to pravljeno za decu i da je to samo deci zanimljivo. Jedini superherojski film koji mi se svideo je Deadpool, sve ostalo je za mene kamilica koja mi krade dragoceno vreme života.

Zavisi. Filmovi kao Watchmen, The Crow, Hellboy, Sin City, Logan, Deadpool itd su sjajni. 

• 1

#1508 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,092 posts

Posted 15 February 2018 - 15:52

Ni dan danas ne shvatam šta to Deadpool čini sjajnim filmom.

• 6

#1509 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 8,075 posts

Posted 15 February 2018 - 16:44

Ni dan danas ne shvatam šta to Deadpool čini sjajnim filmom.

Smesan, low-budget, i skoro 1:1 prenet strip. Prvi film o superherojima koji je uprkos R postao hit. Cista zajebancija, bas kao i strip.

• 0

#1510 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,585 posts

Posted 16 February 2018 - 09:12

Citajuci Alena, pise on odlicne postove vezane za filmove(neretko se slazem sa njim) samo sam stekao utisak da dosta toga nije pogledao i da ne zna odakle da krene sa sastavljenjem liste za filmove. Bilo je stvari koje je on pogledao, a meni ne bi palo na pamet jer bi to za mene bilo gubljenje vremena naspram onoga sta mi je na listi.

Tako da ja sam tu da mu pomognem ida mu sibnem par preporuka. Siguran sam da neke od filmova o superherojima nije ni pogledao.

• 0

#1511 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,257 posts

Posted 16 February 2018 - 21:46

The Mountain Between Us

Nema potrebe za bilo kakvim opisom... film je toliko los da mi je bilo zao Idrisa i Kejt. Koliko god da su im platili, malo je za ovakvu blamazu.

• 1

#1512 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 3,507 posts

Posted 17 February 2018 - 00:43

Citajuci Alena, pise on odlicne postove vezane za filmove(neretko se slazem sa njim) samo sam stekao utisak da dosta toga nije pogledao i da ne zna odakle da krene sa sastavljenjem liste za filmove. Bilo je stvari koje je on pogledao, a meni ne bi palo na pamet jer bi to za mene bilo gubljenje vremena naspram onoga sta mi je na listi.

Tako da ja sam tu da mu pomognem ida mu sibnem par preporuka. Siguran sam da neke od filmova o superherojima nije ni pogledao.

Prvo boldano- potpuno si u pravu. A i nemam ni vremena no uvek se trudim naći vremena za filmove.

Drugo boldano- svaka preporuka je dobrodošla kolega, :thumbs:

________

Bio sam umoran i nisam konkretno napisao koji mi superherojski filmovi smetaju. Filmovi tipa Suicide Squad, Justice League, pa čak i Avengersi te zadnje loše kopije F4. Nekako ko da su svi likovi stavljeni u blender pa kako sok ispadne to će prodati narodu. Filmovi s odvojenim likovima su puno bolje odrađeni.

• 0