Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Poslednji film koji ste gledali


  • Please log in to reply
16354 replies to this topic

#15916 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 09 September 2017 - 22:00

Odgledah prekjuce Death Note. Zabavan filmic za gledanje sa klincima :) Na tu neku tinejdz grupaciju gledaoca i cilja. Ako je neko gledao japansku anime seriju neka se ne nervira. Ima dosta razlika. Kraj filma daje nagovestaj da ce biti nastavka sto su moji klinci sa odusevljenjem konstatovali.

 original je zapravo strip, koji spada u sam vrh Manga škole.

 

Nisam neki ljubitelj mange, ali znalci tvrde da je strip pravi klasik.

U beogradskim knjižarama sam video sve nastavke, kako u  u engleskom, tako i u hrvatskosrpskom prevodu.


  • 0

#15917 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 11 September 2017 - 06:38

Ja sam nekako odgledao taj, nazovi, film do kraja, mada mi je posle nekih scena dolazilo da odustanem. Bezvredno s*anje napravljeno, verovatno, samo s namerom da sokira.

 

Odgledao sam ga I ja I vecinom je dosadan.


  • 0

#15918 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 11 September 2017 - 19:40

Mučenice (2008) - 8/10

 

MV5BYTY0NTZlZjYtNWRmZi00MGRjLTk4ZDctMjE4

 

Moglo je i bolje, previše fokusa na neke nebitne stvari.

 

Spoiler ▼

Ana umesto da je zvala policiju ona se sažaljeva na Lusi, mogla je odavno pobeći i od Lusi i od one sekte ali eto poslužila je "plotu".

 

Staršip Trupers (2017) - 6/10

 

MV5BYzM4OWNlM2UtYjdiMi00MGIxLTg4NzMtZWM2

 

Masivno razočaranje, posle prvog dela iz 2012 (Invazija) očekivao sam dostojni nastavak. Sva priprema oko zadnje scene je bila premlaka i zadnja scena je premlaka. Moram priznati da sam stvarno razočaran, čekao sam baš dugo nastavak i dobio sam kamilicu.


  • 0

#15919 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 13 September 2017 - 22:19

IT-2017-Movie-Poster.jpgIskreno, generalno sam skeptičan kada su remake filmovi u pitanju, mada ovo i nije klasičan remake, pošto je ovo prvo, koliko znam, prvo bioskopsko izdanje IT-a. 

Iskreno prijatno sam iznenađen filmom. Film je mnogo krvavji i brutalniji od onog pre 30 godina, i dosta je naravno produkcijski bolje urađen. Ono što mi se posebno svidelo je što ne dave sa 3D verzijom, a nisam siguran ni da je ima, i svakako je to plus,makar za mene.

Ako volite dobre horore, nemojte da propustite da gledate film u bioskopu.

Preporuka.


  • 0

#15920 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 21 September 2017 - 19:50

IT (2017)

 

http://www.imdb.com/...4/?ref_=nv_sr_1

 

I meni se film svideo ali iz drugacijih razloga od onih koje je naveo Don Juan. Jedna od mojih omiljenih knjiga iz detinjstva, btw. Film je meni mnogo vise coming of age prica nego klasican horor. Jeste napet i ima scena koje strecaju ali nije bogznakako strasan. Uradjen je jako dobro, casting je sjajan, klinci su vrlo dobri. Doduse, neki likovi nisu najbolje profilisani (Majk i Stenli npr). Propusteni su neki bas eksplicitni delovi iz knjige ali jasno je da se nesto mora iseci. Sve u svemu, stvarno jeste za preporuku i lepo sam se osecao dok sam ga gledao. 7,5/10


  • 0

#15921 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 22 September 2017 - 23:10

Htedoh da povedem bratanca da ga gleda sa mnom. Mali ima 11.godina. Nakon vasih "review-a" se malo dvoumim..
Da ga vodim ili ne?  :)


  • 0

#15922 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 23 September 2017 - 12:18

Htedoh da povedem bratanca da ga gleda sa mnom. Mali ima 11.godina. Nakon vasih "review-a" se malo dvoumim..
Da ga vodim ili ne?  :)

Nisam baš siguran. Ja sam gledao film sa dve koleginice i nije im bilo sve jedno. E sada, možda je bratanac jači sa živcima  :lol+:


  • 0

#15923 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 23 September 2017 - 17:22

Nisam gledao ali bih da gledam a ne mogu da se setim kako se zove :D

 

Sci-fi je u pitanju, u relativno skorije vreme je izašao (znači kasnije 2000te pa nadalje), pritom low budget mislim. Ako se dobro sećam, na posteru za film je neki lik koji bi trebalo da je astronaut ali je vizir skroz crn. Neka pustinja mi je u glavi, ne znam što, da li se radnja dešava tu ili su je samo koristili za snimanje filma. BB i Schrodinger bi trebalo da se sete, mislim da su njih dvojica hvalili film.


  • 0

#15924 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 23 September 2017 - 17:53

IT (2017)

 

http://www.imdb.com/...4/?ref_=nv_sr_1

 

I meni se film svideo ali iz drugacijih razloga od onih koje je naveo Don Juan. Jedna od mojih omiljenih knjiga iz detinjstva, btw. Film je meni mnogo vise coming of age prica nego klasican horor. Jeste napet i ima scena koje strecaju ali nije bogznakako strasan. Uradjen je jako dobro, casting je sjajan, klinci su vrlo dobri. Doduse, neki likovi nisu najbolje profilisani (Majk i Stenli npr). Propusteni su neki bas eksplicitni delovi iz knjige ali jasno je da se nesto mora iseci. Sve u svemu, stvarno jeste za preporuku i lepo sam se osecao dok sam ga gledao. 7,5/10

 

 

Sad idem, počinje za pola sata. Nije mi se išlo, nego me nagovorile žena i ćerka.


  • 0

#15925 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 23 September 2017 - 21:45

Sad idem, počinje za pola sata. Nije mi se išlo, nego me nagovorile žena i ćerka.

 

 

Smorio sam se, 4/10.

 

Olakšavajuća okolnost je da ne volim S. Kinga.


  • 0

#15926 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 26 September 2017 - 14:36

CureforWellnessOfficialPoster.jpeg

 

http://www.imdb.com/...6/?ref_=nv_sr_2

 

Jedino pozitivno u ovom filmu je što vizuelno izgleda zadovoljavajuće. Priča koju smo videli mnogo puta, sa predvidljivim zapletom i ništa manje predvidljivim završetkom.

 

U prilog filmu ne ide ni činjenica da traje skoro 2 i po sata.

 

Neka horor verzija Shutter Island-a za siromašne.

 

4,5/10


  • 0

#15927 ital

ital
  • Members
  • 58 posts

Posted 26 September 2017 - 19:54

http://www.imdb.com/title/tt4935158/  Demon (2015), dobar poljski film, fenomenalno snimljen, likovi su zanimljivi i ima dobru atmosferu ocena 7/10.reziser je izvrsio samoubistvo jer ovaj film nije uzeo nagradu na nekom filmoskom festivalu


Edited by ital, 26 September 2017 - 19:56.

  • 0

#15928 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 02 October 2017 - 03:09

Malopre sam odgledao IT u bioskopu, i bilo je mi je najpre čudno, što mala ridja klinka, Beverli, je precrtana ja kad sam bio klinac. 
Ja sam izgledao malo ko devojčica, čak mi je neki velemajstor u nekoj šahovskoj simultanci dao remi jer je mislio da sam devojčica...

Konstatovano, totalno ST vajb. Meni lep film, taj ambijent itd. Malo su one izredjane scene svakog lika pojedinačno o njihovim strahovima neefektivne jer su na isti pattern i obvious je da je sve to samo da se napravi priča o njihovim strahovima. Ali taj deo su nekako morali da ubace.

 


  • 0

#15929 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 02 October 2017 - 03:10

Nisam gledao ali bih da gledam a ne mogu da se setim kako se zove :D

 

Sci-fi je u pitanju, u relativno skorije vreme je izašao (znači kasnije 2000te pa nadalje), pritom low budget mislim. Ako se dobro sećam, na posteru za film je neki lik koji bi trebalo da je astronaut ali je vizir skroz crn. Neka pustinja mi je u glavi, ne znam što, da li se radnja dešava tu ili su je samo koristili za snimanje filma. BB i Schrodinger bi trebalo da se sete, mislim da su njih dvojica hvalili film.

Mislim da misliš na "The Signal"


  • 1

#15930 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 October 2017 - 06:33

Demon (2015), dobar poljski film, fenomenalno snimljen, likovi su zanimljivi i ima dobru atmosferu ocena 7/10.reziser je izvrsio samoubistvo jer ovaj film nije uzeo nagradu na nekom filmoskom festivalu


Sudeći po traileru, ovako bi Kusta snimio horor.
Ne mogu da verujem dokle ide ljudski egoizam!!
  • 0