Jump to content


Photo
- - - - -

Horor filmovi


  • Please log in to reply
1157 replies to this topic

#46 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 27 May 2004 - 19:48

1. I deo Predskazanja,sledece scene:1)Kad Lee Ramick pada sa bolnickog prozora
2)Kad Gregory Pack Damianu otkriva 666 znak
3)Kad se Damian trese u kolima pred odlazak u crkvu 4) Kad se krst preokrene u crkvi
Inace,mjuza u filmu je do dzadze,a posle istog sam se rotova plasio dugo i bezao od njih svaki put kad ih na ulici vidim

2.II deo predskazanja,kad majka,koja se zabavljala sa Damianom,koji je ubio njenog sina,koji je za njega spijunirao,izvodi iz hrama u Fatimi u rukama
3.IV deo Predskazanja,kad se Dalia slika na sajmu vidovnjaka,pa nema oreol iznad glave
4.U svakom Elm Street-u scena igranja lastisa u kojem devojcice najavljuju dolazak Freddyja.Svaki deo tog filma je super,samo Freddy is dead sucks,ona Rachel Talalay nema pojma
5.Scream I deo,bas rula,II deo onako,III sucks!
  • 0

#47 reddwarf

reddwarf
  • Members
  • 703 posts

Posted 27 May 2004 - 22:14

A Bal vampira? :lol:
  • 0

#48 gr8milos

gr8milos
  • Members
  • 192 posts

Posted 27 May 2004 - 22:52

Horor?
Assault on Precinct 13... ali bas bio klinac kad sam gledao... gledao prosle godine i nemam pojma sta je bilo...

Mislim da Assault on precinct 13 nije horor[B]...ma siguran sam. Trenutno se snima rimejk istog.
  • 0

#49 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 27 May 2004 - 23:19

A Bal vampira?  :lol:

Polanski?
jedva sam odgledala prvih 10 minuta

jedvaja
  • 0

#50 reddwarf

reddwarf
  • Members
  • 703 posts

Posted 28 May 2004 - 13:06

Polanski?
jedva sam odgledala prvih 10 minuta

Pa, jeste malo dosadan, jako dugi kadrovi, spora prica, ali su dve scene ipak antologijske, jedna u plesnoj dvorani sa ogledalima i druga kada se penju nekim uskim, mracnim stepenicama. Posebno za ovu prvu, nikada nisam videla tako dobar spoj humora i uzasa u isto vreme.
  • 0

#51 Killiana

Killiana
  • Members
  • 475 posts

Posted 28 May 2004 - 16:49

Rosemarys baby me je odusevio, a posle Hickokovih Ptica, recimo da na ptice vise ne gledam kako slatke cvrkutave zivotinje...
I Exorcist mi je super, ali directors cut.

I japanski horori... poput: Audition i Ring-a ( sva tri dela, mada mi je nulti nekako bio bas bas scary ). I Pulse je isto okay... dobra atmosfera.

a sto se trash horora tice, desilo mi se da sam kupila japanski Versus, za koji mi je prodavac rekao da je skroooz opasan film, koji je zbog scena zabranjen u Americi i naprica mi neku pricu.. i ja naivna kupih isti... Dobro, bar sam se sat i po vremena smejala.

Od domacih... hmm... jedini upecatljiv mi je bio Glava secera, odnosno Crno dete koje se pojavljuje... kakva je tortura samo bila gledati taj film...

Uskoro mi stize House of 1000 corpses, neko gledao??? i Japanski Eye, za koji sam cula super kritike...
  • 0

#52 makaronee

makaronee
  • Members
  • 1,164 posts

Posted 28 May 2004 - 16:55

da, japonaise ima jedan, sa prokisnjavanjem
sacu da probam izbunarim na imdb.kom, ima budalast naslov.
.khm, nije
.ne
.nije ni taj

evega:
Honogurai mizu no soko kara

mada, Isterivac...
  • 0

#53 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 May 2004 - 16:58

Od domacih... hmm... jedini upecatljiv mi je bio Glava secera

u da!
  • 0

#54 Mesplède

Mesplède
  • Members
  • 682 posts

Posted 28 May 2004 - 17:08

1. Hippie, pogledaj slobodno Ichija, nije to toliko bolesno. U stvari, jeste bolesno, ali nije toliko strašno. To nasilje je toliko izraženo da prelazi u farsu, tako da nije strašno, a film se, recimo, meni baš svidja.

2. jamie, Kronenberg snima horore.

3. Uroše, prevedi stavku "2".

4. TT Sindrom je opasan film, ali je skroz žanrovski i za fanove, i nemoj da bi neko rekao nešto loše o njemu!
  • 0

#55 barbara

barbara
  • Members
  • 154 posts

Posted 28 May 2004 - 17:39

Nisam odavno gledala neki dobar horor
uopste me ne prestrave
bas su bezveze
pogotovo TT sindrom :lol:
takav film i moze samo od nas da se ocekuje
totalna katastrofa

inace KRUG :lol:
mi se mnogo dopao
fantastican film
  • 0

#56 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 28 May 2004 - 18:44

1. Hippie, pogledaj slobodno Ichija, nije to toliko bolesno. U stvari, jeste bolesno, ali nije toliko strašno. To nasilje je toliko izraženo da prelazi u farsu, tako da nije strašno, a film se, recimo, meni baš svidja.

pa da, toliko su preterali s tom sick-sick varijantom da to postaje smesno, mislim koliko smesno ovo i moze da bude... mene je ustvari malo vise zainteresovao Tadanobu Asano.. evo bas sam nasla Zatôichi, ovaj film me recimo vrlo interesuje...
  • 0

#57 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 29 May 2004 - 02:34

Uskoro mi stize House of 1000 corpses, neko gledao???

pa neces bas napuniti gace od njega ali ima svoje momente
brz lud dobra muzika izgleda kao jednoiposatni spot white zombie-a
  • 0

#58 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 29 May 2004 - 02:38

Nisam odavno gledala neki dobar horor
uopste me ne prestrave
bas su bezveze
pogotovo TT sindrom :lol:
takav film i moze samo od nas da se ocekuje
totalna katastrofa
 
inace KRUG :lol:
mi se mnogo dopao
fantastican film

deder pojasni malo ovo za TT sindrom, sta ti znaci ovo "takav film i moze samo od nas da se ocekuje"
a ako je krug onaj americki rimejk Ringua, i to ti je fantastican film onda nista ne moras da mi objasnjavas ... :lol:
  • 0

#59 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 29 May 2004 - 14:03

1. Hippie, pogledaj slobodno Ichija, nije to toliko bolesno. U stvari, jeste bolesno, ali nije toliko strašno. To nasilje je toliko izraženo da prelazi u farsu, tako da nije strašno, a film se, recimo, meni baš svidja.

2. jamie, Kronenberg snima horore.

3. Uroše, prevedi stavku "2".

4. TT Sindrom je opasan film, ali je skroz žanrovski i za fanove, i nemoj da bi neko rekao nešto loše o njemu!

Pa sta imam da ti prevodim!!Jes' gledao/la film?
  • 0

#60 barbara

barbara
  • Members
  • 154 posts

Posted 30 May 2004 - 14:13

 

deder pojasni malo ovo za TT sindrom, sta ti znaci ovo "takav film i moze samo od nas da se ocekuje"
a ako je krug onaj americki rimejk Ringua, i to ti je fantastican film onda nista ne moras da mi objasnjavas ... :lol:

to je moje misljenje
ako imas nesto protiv toga,
tvoj problem :lol:
  • 0