Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Vaši ljubimci


  • Please log in to reply
3986 replies to this topic

#61 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 21 May 2004 - 15:20

Ne samo da si ga slikao, nego si ga izgleda i dobrano pridavio... :lol:
  • 0

#62 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 21 May 2004 - 15:20

Ih bre Pebbles, sad si me bash razbedacila... Ne bih znao sta da ti kazem, meni jos uvek nedostaje ker koga smo imali kada sam bio pubertetlija, preminuo je u 11toj godini kada sam imao 24 i jos uvek mi zesce nedostaje :lol:

Porodicni machor koji je pokojan je imao obicaj da otvara frizider i sam se casti, pa je skroz unistio onu gumu pomocu koje vrata dihtuju. Godinama posle smo svi u porodici i dalje naslanjali stolicu na vrata od frizidera da bi ga sprecili... :lol:
  • 0

#63 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 21 May 2004 - 15:23

Ne samo da si ga slikao, nego si ga izgleda i dobrano pridavio...  :lol:

bato, to je jedini nacin. zver je to pogana. neurotican ko struja, prozdrljiv kao kuce. namcor drski. prede i umiljava se samo za klopu. komunicira zubima i kandzama. kandze mu povremeno secemo zena i ja a potom jedno drugom vidamo rane nedelju dana...
horor. to ce me nauciti da vise ne kupim macice u parku. al volim ga najvise na svetu, onako coravog...
  • 0

#64 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 21 May 2004 - 15:28

Ih bre Pebbles, sad si me bash razbedacila...

:lol:
ma samo htela da se malo izjadam
evo, necu vise da kvarim topik


al' da mi je bio lep pas - e vala jeste
a ne ko ti vashi prcmoljci
od po 5-6 kg
  • 0

#65 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 21 May 2004 - 15:31

al' da mi je bio lep pas - e vala jeste
a ne ko ti vashi prcmoljci
od po 5-6 kg

ne da je bio lep nego predivan - ... :lol:
nisam skoro videla lepseg psa - pravi pas, vucjak i to kakav - kakve pametne oci...

al svaki put kad sam htela to da ti napisem doslo mi tuzno





Edited by Lavinia Amaldi, 21 May 2004 - 15:45.

  • 1

#66 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 21 May 2004 - 15:32

:lol:
ma samo htela da se malo izjadam
evo, necu vise da kvarim topik


al' da mi je bio lep pas - e vala jeste
a ne ko ti vashi prcmoljci
od po 5-6 kg

15 kg, 11 god

Attached Files


  • 1

#67 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 21 May 2004 - 15:38

hocu li ja moci da vidim vucjaka na ulici i da se ne raspekmezim?
i kada ce to da se desi - mislim, da se naviknem na pomisao da nema radze?
14 godina ...
trcao je sa mnom uz dunav po 10 km, ne bi mi se pomerio od noge, i onog casa kad stanem sjurio bi se u vodu.
izblamirao me sto puta  :lol:
jeo je jabuke.
peo se na kauch kad je sam kod kuce - i sad se desava da stavimo stolicu na taj jebeni kauc kad izlazimo iz stana.
nikada se nije grizao sa drugim kerovima. jurio je machke. uvek je komshijama bio kriv za zapishani lift - ne znam samo ko im je sada kriv  :lol:
fuck

grozno
chim prochitam o nechijem keru koji je uginuo ja se rasplachem.

bedak, bejbe

ne znam koja je caka za prezaljivanje.
mozda novi pas, druga rasa, to mi je eto, neko razmishljanje kad jednog prokletog dana moja Kuca Debeljuca umre (ima 6 godina i jebeno okoshtavanje kichme). fora, prenesesh tu ljubav na neko drugo kuche.

ja ne znam sta cu raditi, patoloshki sam vezana za njega

Edited by DUNADAN, 21 May 2004 - 15:39.

  • 1

#68 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 21 May 2004 - 15:54

duno, upravo pregovaram o zlatnom retriveru :lol:
treba mi nesto blesavo da ga gnavim i volim i tako ...
vucjak se vremenom uozbilji


lavinija :lol:
tnx
  • 0

#69 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 21 May 2004 - 15:59

mozda je rjesenje da se nabavi novo stence, kada stariji kerov prevali, recimo, 10-u godinu. ono, malo se vezes za njega majusnog, trapavog, radoznalog, pa da covjeku onda kad ovaj stariji/a ode da lovi macke u vjecnim lovistima ipak bude malo lakse.

ja imam fenomenalnu sedmoipogodisnju kerusu mjesanku od, brat-bratu, jedno 15-20 kila,(vece nerasno kuce u zivotu nisam vidio). vec primjecujem da je sve rjedje zeljna jurnjave za loptom u poredjenju sa onim sumanutim explozivnim stvorenjem od prije dvije-tri godine.

sad joj je dovoljno da leskari pored mene u ladovini, ali fitilj joj se i dalje pali nenormalnom brzinom na macke i hranu, pa procjenjujem da ce da pozivi jos minimum pet godina. al nije to neka utjeha.

ovo mi je prvo kuce i kad dodje onaj dan - :lol:

moram nadjem njenu sliku da se pohvalim
  • 1

#70 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 21 May 2004 - 20:55

duno, upravo pregovaram o zlatnom retriveru  :lol:
treba mi nesto blesavo da ga gnavim i volim i tako ...
vucjak se vremenom uozbilji


lavinija  :lol:
tnx

Zlatni retriver-sad si me bas rasplakala,moj je uginuo 6.oktobra prosle godine :lol: :lol: :lol: :lol: .I jos uvek se raspilavim svaki put kad vidim psa te rase na ulici.Kad bih imao ponovo psa,to bi bio ili retriver ili labrador.
  • 1

#71 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 21 May 2004 - 21:59

[quote name='Balttazar' date='21 May 2004, 22:00'] Zlatni retriver-sad si me bas rasplakala,moj je uginuo 6.oktobra prosle godine :lol: :lol: :lol: :lol: .I jos uvek se raspilavim svaki put kad vidim psa te rase na ulici.Kad bih imao ponovo psa,to bi bio ili retriver ili labrador. [/QUOTE]
Da niste preterali sa proslavom 5-tog oktobra? Svece,vino,pseca hrana,sa gramofona dopire muzika najpoznatijeg pseceg kompozitora Betovena...i tako,casa po casa,tvoja ruka na njegovom pimpeku,njegova sapa u tvojoj....sutradan kad je ekipa dosla da preuzme izmrcvareni les,na pitanje "od cega je umro" odgovorio si "da..hm...pa...od starosti" i tako nastade legenda... [/quote]
dakle, ispod granice svakog ukusa
bolesnik :lol:
  • 1

#72 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 21 May 2004 - 22:12

Da niste preterali sa proslavom 5-tog oktobra? Svece,vino,pseca hrana,sa gramofona dopire muzika najpoznatijeg pseceg kompozitora Betovena...i tako,casa po casa,tvoja ruka na njegovom pimpeku,njegova sapa u tvojoj....sutradan kad je ekipa dosla da preuzme izmrcvareni les,na pitanje "od cega je umro" odgovorio si "da..hm...pa...od starosti" i tako nastade legenda...

decko, koji deo ove bljuvotine je tvoja lichna najintimnija fantazija - izmrcvareni lesh ili pseci pimpek?

evo, dok se ne snadjes, klikni ovde
  • 0

#73 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 21 May 2004 - 22:21

Smrt kućnog ljubimca je jedan od najtužnijih događaja u životu. Što reče Neil Hannon,

"The only thing to feel sad about is
All the dogs and the horses you'll have to outlive"

Međutim, radost koju donose pas ili mačka u kući, konstantno, tokom niza godina, na kraju krajeva mnogo je veća i značajnija od tuge koja je neizbežna kad druženju dođe kraj. Autsajder je u pravu; smrt psa se najlakše preživi ako je u kući prisutan mlađi pas. Moja mama je prošlog leta izgubila svog voljenog psa o kome se u starosti starala brižljivije i predanije nego o čoveku na samrti. Ipak, na kraju se od njega rastala mnogo lakše jer je u kući ostao još jedan pas kome je bila potrebna njena ljubav i pažnja.

On a more cheerful note:

Reini, čoveče, pa ti imaš Garfilda i Odija u kući!! :lol:
  • 1

#74 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 21 May 2004 - 22:24

decko, koji deo ove bljuvotine je tvoja lichna najintimnija fantazija - izmrcvareni lesh ili pseci pimpek?

evo, dok se ne snadjes, klikni ovde



Dobar ti je homepage....


This medicine should be used with caution during pregnancy, and only if the expected benefit to the mother is greater than any possible risk to the foetus. Seek medical advice from your doctor.
This medicine passes into breast milk. It is recommended that mothers should avoid using this medicine while breastfeeding. Seek medical advice from your doctor.


Znaci,resila si da podaris svetu buduceg dozivotnog predsednika Kluba Mongoloida ili zvezdu rimejka filma "Covek Slon"...Sta da ti kazem,keep pumpin' it baby.


odmah si napravio search da vidis da li se negde pominju boobies
to mnogo govori :lol:

hajde sad lekic pa na lalanje
ne mislis valjda da cu sa tobom da se dopisujem
:lol:
  • 1

#75 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 21 May 2004 - 22:26

baltazare, koja je poenta tvog posta?
shta?
smeta ti shto ljudi dele neke privatne stvari?
whattafuck?
ajd odjebi onako, civilizovano, u tri lepe materine. :lol:
  • 1